Vartotojo DonVytautas pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-04 19:09:23 | Nuoroda
Cloudless rašė:

kažkokai nesąmonė, jei aš nenoriu mokėti, tai niru kitur stoti, tai neužtikrintai kitimes palieka, jei nepakliūni į 30 tuką...

 As irgi del sito susvyravau, vis tik ir gavus vf ta kaina nemaza gaunas, o jei bus prasyme auksciausiu patenkinamu numeriu, tai kaip supratau ten teks ir studijuot

Žinutė parašyta: 2009-07-05 16:28:30 | Nuoroda

1 KTU 315 ekonomika NL VF

2 VU 351 ekonomika (Kaune) NL VF

3 VDU 392 teisė NL VF

4 ISM 481 ekonomika (Kaune) NL VF

 

Žinutė parašyta: 2009-07-05 16:30:00 | Nuoroda

Neapsisprendziu ko labiau noriu ar KTU ekonomikos arba VU KHF ekonomikos ar VDU teises

Žinutė parašyta: 2009-07-05 16:38:58 | Nuoroda
k@r@mele rašė:
DonVytautas rašė:

Neapsisprendziu ko labiau noriu ar KTU ekonomikos arba VU KHF ekonomikos ar VDU teises

 nzn, ar tau tai pades, taciau as katik sukeiciau ktu ir vu khf ekonomikas vietomis, ktu palikau auksciau:))p

 pas mane 1. KTU 2. VU KHF 3. VDU teise

Žinutė parašyta: 2009-07-05 16:41:58 | Nuoroda

Del ekonomikos, tai teko girdeti, kad neskaitant ISM Kaune geriausiai KTU paruosia, ten sunkiausia ir mokintis. O lengviausia VDU, kuri preasciausiai ir vertina.

Žinutė parašyta: 2009-07-05 16:42:48 | Nuoroda
k@r@mele rašė:
DonVytautas rašė:
k@r@mele rašė:
DonVytautas rašė:

Neapsisprendziu ko labiau noriu ar KTU ekonomikos arba VU KHF ekonomikos ar VDU teises

 nzn, ar tau tai pades, taciau as katik sukeiciau ktu ir vu khf ekonomikas vietomis, ktu palikau auksciau:))p

 pas mane 1. KTU 2. VU KHF 3. VDU teise

 koks tavo KB gaunas ?:)

 19,16

Žinutė parašyta: 2009-07-05 17:14:51 | Nuoroda

Beje, ka galit apie VDU teise papasakot?

Žinutė parašyta: 2009-07-05 17:29:46 | Nuoroda
ktrms rašė:
Cloudless rašė:
ktrms rašė:

 ktu, vu khf, vdu, mru mokamos ekonomikos su KB 16,58. kaip manot, į kuriuos įmanoma įpult? pagal praėjusius metus į mru pagal balą patekčiau, o apie kitus neturiu jokios info:/ kokios tentencijos su mokamais, lengviau ar sunkiau bus istot?

 tai juk šiemet keitėsi koeficientai

 na tai pagal ką jūs tada žiūrot? ar nors į vieną iš tų imanomą su tokiu balu patekt??

 i KHF M tikrai pateksi, paziurek kiek mazai prtasymu paduota

Žinutė parašyta: 2009-07-05 17:33:49 | Nuoroda
k@r@mele rašė:
EzoTao rašė:
DonVytautas rašė:

Beje, ka galit apie VDU teise papasakot?

 Jei ji būtų Vilniuj, tikrai rašyčiau į kokią trečią vietą. Girdėjau (gal ir klaidingai), kad ten ir mokymo sistema moderni, ir dėstytojai jauni, ir praktinių užduočių daug. Žodžiu, pliusas VDU TF :)

 o kuo tau kaunas prastas, a ? :P

 Butent del to i Vilniu ir nevaziuoju, kad Kaune gyvenu, manau jis Vilniuj taip pat.

Žinutė parašyta: 2009-07-05 17:35:44 | Nuoroda
k@r@mele rašė:
DonVytautas rašė:
ktrms rašė:
Cloudless rašė:
ktrms rašė:

 ktu, vu khf, vdu, mru mokamos ekonomikos su KB 16,58. kaip manot, į kuriuos įmanoma įpult? pagal praėjusius metus į mru pagal balą patekčiau, o apie kitus neturiu jokios info:/ kokios tentencijos su mokamais, lengviau ar sunkiau bus istot?

 tai juk šiemet keitėsi koeficientai

 na tai pagal ką jūs tada žiūrot? ar nors į vieną iš tų imanomą su tokiu balu patekt??

 i KHF M tikrai pateksi, paziurek kiek mazai prtasymu paduota

 o kaip reik pertaisyt savo prasyma, kur inte uzpildziau ?;/

 Tiesiog prisijunk ir koreguok. As jau ne karta koregavau ir ko gero dar ryt teks gerai pamastyt

Žinutė parašyta: 2009-07-06 15:05:15 | Nuoroda

Gal ka nors apie pacias studijas papasakosit, o ne vien apie VU snekesit?

Žinutė parašyta: 2009-07-06 15:08:58 | Nuoroda
access denied rašė:
miegaliuke rašė:
k@r@mele rašė:
miegaliuke rašė:

Noriu studijuoti ekonomika. Mano KB 19,58. Kaip manot ar turiu sansu pakliut i KU vf?

 tai aisku, o ka man patartum su 19 ?:)

 Jeigu nori i ekonomika, tai i LZUU tikrai istotum, taip pat manau, kad pavyktu ir i SU ar KU, o gal but ir kitur.

 o tai tarkim i vu khf arba ktu ekonomika mokama vieta su 19 manyciau yra nemazi sansai.   Ar as klystu?

 Vieni tau pasakys, kad su 19 laisvai VF gausi, kiti lieps net nesvajot apie vf

Žinutė parašyta: 2009-07-06 15:26:58 | Nuoroda
k@r@mele rašė:
DonVytautas rašė:
access denied rašė:
miegaliuke rašė:
k@r@mele rašė:
miegaliuke rašė:

Noriu studijuoti ekonomika. Mano KB 19,58. Kaip manot ar turiu sansu pakliut i KU vf?

 tai aisku, o ka man patartum su 19 ?:)

 Jeigu nori i ekonomika, tai i LZUU tikrai istotum, taip pat manau, kad pavyktu ir i SU ar KU, o gal but ir kitur.

 o tai tarkim i vu khf arba ktu ekonomika mokama vieta su 19 manyciau yra nemazi sansai.   Ar as klystu?

 Vieni tau pasakys, kad su 19 laisvai VF gausi, kiti lieps net nesvajot apie vf

 na man vienur sako, kad su 19 kb laisvai gaunu krepseli ktu ekonomikoj, kitur tik apie lzuu galvot liepia :DD

 Mano manymu guasi VF, tik neaisku ar i KTU pateksi

Žinutė parašyta: 2009-07-06 15:31:12 | Nuoroda
k@r@mele rašė:
Mr.Lazy rašė:
k@r@mele rašė:

Man yra sansu gauti krepseli ktu ekonomikoj su 19 KB?

fiziniams mokslams 14,50 per mazai krepseliui, ane?:))

 KTU ekonomikoj su 19KB tu jau kaip ir turi krepseli. Gali vaziuot prie juros, ezeru ar dar kazkur atostogaut ramia galva.

 o del VU tai galiu jau pamirsti, jauciu?:))

 Teko girdeti nekokiu atsiliepimu apie VU ekonomika, seniai destytojai ir pan. Dabar KTU geriau paruosia.

Žinutė parašyta: 2009-07-06 15:33:05 | Nuoroda
Funky shyzo rašė:
Cloudless rašė:

Aš čia su tuo ISM nelabai suprantu. Jei rašau į vf ir nepatenku į tą visai nemokamą 30tuką, tai jei pateksiu į 100tuką, turėsiu dalį studijų kainos mokėti, ar ne? O jei aš noriu dalyvauti konkurse tik dėl 30 pirmųjų vietų? tai kaip tada?

 Aš dvejoju dėl tos pačios priežasties, net nenumanau kaip ten bus su tuo trisdešimtuku... Kiek žiūrėjau, niekur neradau info kiek tektų mokėt įstojus 31+ numeriu. Nemanau, kad verta rizikuot su 20.22. ;//

31+ numeriu teks moket 9800-4031lt

Žinutė parašyta: 2009-07-06 15:39:06 | Nuoroda

I khf pereina tie, kurie KTU nepaveza, nes isties sunku mokytis, o VDU daugiausia sportininkai renkasi

Žinutė parašyta: 2009-07-06 15:43:33 | Nuoroda
k@r@mele rašė:
DonVytautas rašė:

I khf pereina tie, kurie KTU nepaveza, nes isties sunku mokytis, o VDU daugiausia sportininkai renkasi

 bet ir ten, ir ten bentrika gauti lb sunku

Kiek girdejau khf savo baraku neturi, o del vdu nezinau, neaktualu man

Žinutė parašyta: 2009-07-06 17:04:27 | Nuoroda
krystea18 rašė:
k@r@mele rašė:
krystea18 rašė:

Sveiki, noriu stoti į kolegiją (tikriausiai tai bus viena iš šiaulių kolegijų: Lietuvos Šiaurės kolegija arba Šiaulių Krašto Vadybos, Teisės ir kalbu kolegija ), teisės studijas. KB 11.42  Vilčių, kaip manau, įstoti į VF studijas nėra . Išvis nenusimanau apie tuos krepšelius... kita pirmadienį važiuosiu į Šiaulius tarkytis dokumentų dėl stojimo, tai net nezinau ka daryt.. Ar galima rašyti prašymą į tą pačią mokyklą ir mokamas ir į VF studijas?

 tai aisku

 O gal žinot, koks turi buti KB kad Valstybė Finansuotų sudijas? Socialiniu mokslų srityje?

 Suzinosi liepos 22

Žinutė parašyta: 2009-07-06 17:15:17 | Nuoroda

Paskaitos anglu kalba sudaro nemaza dali, nes daug destytoju is uzsienio. Bet tas ir gerai, nes tik padidina galimybes siekti karjeros uzsienyje

Žinutė parašyta: 2009-07-06 17:20:39 | Nuoroda

VDU sudarytos visos salygos mokytis uzsienio kalbu, reikia tik noro.