Vartotojo 7ture pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-20 21:24:32 | Nuoroda

 la, kuriais metais baigei??? gal tau kaip ir man galioja sita:

7. Asmenims, išsilavinimo dokumente turintiems Lietuvių kalbos testo ir Lietuvių kalbos
teksto interpretacijos brandos egzaminų paţymius ir stojantiems į filologijos krypties studijų
programas, formuojant konkursinį balą imamas šių abiejų paţymių aritmetinis vidurkis;
stojantiems į visas kitas programas – Lietuvių kalbos testo brandos egzamino paţymys.

cia is http://www.vu.lt/site_files/SD/Stojantiesiems/I_p._taisykles.pdf

 

Žinutė parašyta: 2009-07-20 21:45:40 | Nuoroda
7ture rašė:

 la, kuriais metais baigei??? gal tau kaip ir man galioja sita:

7. Asmenims, išsilavinimo dokumente turintiems Lietuvių kalbos testo ir Lietuvių kalbos
teksto interpretacijos brandos egzaminų paţymius ir stojantiems į filologijos krypties studijų
programas, formuojant konkursinį balą imamas šių abiejų paţymių aritmetinis vidurkis;
stojantiems į visas kitas programas – Lietuvių kalbos testo brandos egzamino paţymys.

cia is http://www.vu.lt/site_files/SD/Stojantiesiems/I_p._taisykles.pdf

 

 aha, sitas negalioja tau! 

Žinutė parašyta: 2009-07-20 21:52:50 | Nuoroda

 lb idomu , kas liko tavo sarase..

Žinutė parašyta: 2009-07-20 22:35:12 | Nuoroda

 man irgi atrodo bus psichologija vu :) 

o graikija salis super, uztektu ten tik nuvaziuot ir but 

Žinutė parašyta: 2009-07-20 23:26:14 | Nuoroda
wūdnė rašė:

Blemba,o man vietoj KB15.24 įvesta 22.64 čia džiaugtis tokia klaida ar nlb?;D nes čia net maximumą viršija;D

 as turbut sapnuoju, negali taip but!  ne taip cia kazkas, bet kokiu atveju, sveikinu!!!

Žinutė parašyta: 2009-07-20 23:34:07 | Nuoroda

 na nzn, ne  taip suvede i kompa tavo rezultatus gal.. o po to blogai patikrino kiti.. 

nzn! snd daug saug visko isgeriau, sapnuoju gal  tikrai

Žinutė parašyta: 2009-07-21 00:12:49 | Nuoroda
Katriu rašė:

zeba, nuėjau miegot, ir nebeužmiegu per visas mintis apie trečiadienį, o dar tik pirmadienis (ble), tobulas gyvenimas, tai ką man veikt šiąnakt? o ką kitąnakt? stogais vaikščiot?

 jau rytoj :) mergaite ;)  atsipalaiduok....

ir neklausyk sitos dainos, lb slegia :D   

www.youtube.com/watch?v=NcfTHOvEIL0

 

Žinutė parašyta: 2009-07-21 00:50:09 | Nuoroda
Katriu rašė:

kaip tu jį atkasei? na tai neatsiprašinėk, pats laiką sugaišai beskaitinėdamas vargšės abiturientės kančias ,DD boriiiing. nieka nieka, po liepos 22, aš nesuprantu iš kur pas mane tos parkės gi ne kosmiškai mažas tas balas. :) tu dabar žinai mano vardą ir pavardę (visad galvojau, kad reik išsitrint ,D)...:)

 aha, varkses abiturientes kancias :D  na as irgi nzn, is kur pas tave tos parkes! tai va :)

Žinutė parašyta: 2009-07-21 01:08:35 | Nuoroda
Katriu rašė:

o man kaip gaila, kad tavo konkursinį balą taip išniekino, galvojau turėsiu normalų grupioką vieną :))) (kažkodėl pamąsčiau kad tu normalus), o dabar va.filosofas būsi.

 na viskas ok, ta filosofija nesugadina gi zmogaus :)

o cia siaip pamastymas mano kambarioko snd :D "kodel tu i mane pasiziurejai, kaip i pilka debeseli... as siandien zydras... kaip debesis, ta prasme, ne jokia kita..."

Žinutė parašyta: 2009-07-21 01:31:03 | Nuoroda

 jam bus malonu girdet :D

pries tai istorija.. o dabar bus matyt! 

zinai, kad liko 37.5 val :)

Žinutė parašyta: 2009-07-21 01:48:29 | Nuoroda

 alaus visada galima bus isgert, taigi fakultetai sienom glaudziasi..:) o rasiau graiku, ispanu.. filosofija, ir po to filologija :) 

dar pabandysiu sauleteky likti :) 

Žinutė parašyta: 2009-07-21 01:54:54 | Nuoroda

 aha, labos :)

Žinutė parašyta: 2009-07-21 13:52:05 | Nuoroda
La_loba rašė:
7ture rašė:

 alaus visada galima bus isgert, taigi fakultetai sienom glaudziasi..:) o rasiau graiku, ispanu.. filosofija, ir po to filologija :) 

dar pabandysiu sauleteky likti :) 

 graiku pirmu numeriu rasei? Koks tavo KB i filologijas?

 graikų pirmu, balas - 16.44 , į vf ir m, nesitikiu įstoti

Žinutė parašyta: 2009-07-22 00:47:55 | Nuoroda
La_loba rašė:
7ture rašė:
La_loba rašė:
7ture rašė:

 alaus visada galima bus isgert, taigi fakultetai sienom glaudziasi..:) o rasiau graiku, ispanu.. filosofija, ir po to filologija :) 

dar pabandysiu sauleteky likti :) 

 graiku pirmu numeriu rasei? Koks tavo KB i filologijas?

 graikų pirmu, balas - 16.44 , į vf ir m, nesitikiu įstoti

 Kaip taip gali but? Mano egzu balai mazesni siek tiek uz tavo, as antros kalbos pazymio neturiu, o mano balas 18,04

 viskas ok, laikiau dar lt testą be ese. todėl mano bendrą lt balą sudaro to testo ir mokyklinės interpretacijos vidurkis.

sėkmės laukiant norimų rezultatų :)    

Žinutė parašyta: 2009-07-23 02:11:40 | Nuoroda

 sveiki:) gal yra studijuosiančių filosofiją??? 

Žinutė parašyta: 2009-07-23 12:42:29 | Nuoroda

 super :) būtų  malonu susipažinti :)

skype: arnas .s

Žinutė parašyta: 2009-07-25 12:21:00 | Nuoroda

 ar yra dar kursiokų? o gal kursiokių?;) ar laimingi?