Vartotojo tedukas pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-16 12:30:56 | Nuoroda

nebutina tu informatiku ieskot :) atsiras draugu kurse, kurie supras ta informatika ir galesit pas juos konsultuotis :) bent jau i mane daug kreipdavosi, kad padeciau :) su informatika niekas neprazuva, jei tik ideda nors kazkiek pastangu :) tie kurie neatsiskaitineja visai, tiem liudna :)

Žinutė parašyta: 2009-07-22 20:44:05 | Nuoroda

Sveikinu istojusius i MMT :) susitiksime rugsejo pirmaja! ;)

Žinutė parašyta: 2009-07-23 18:37:10 | Nuoroda

Sveikinu istojusius i MMT! Susitiksime Rugsejo pirmaja! ;)

Žinutė parašyta: 2009-07-25 14:13:39 | Nuoroda

smagu, kad yra aktyviu zmoniu cia :) tikekimes atsiras daugiau, nes kuo daugiau pazinsit, tuo smagiau bus rugseji! :)

Žinutė parašyta: 2009-07-29 18:03:18 | Nuoroda

jusu siemet istojo 65 zmones :) kokie 5 - 7 atkris del studiju uzsienyje, tai manau bus dvi grazios grupes po ~30 zmoniu :) tiek pat kiek ir pernai :) dvi dienas buvau mif`e, tai galiu pasakyt, labai jau daug pasimetusiu mmt busimu pirmakursiu istojo.. bet yra ir labai fainu zmoniu :)

Žinutė parašyta: 2009-07-30 00:01:51 | Nuoroda

:D nu pasakysiu taip, kad as mokiaus tikrai nedaug per sesija, ir issilaikiau labai gerai. pirmam semestre beveik nesimokiau, issilaikiau ant 7 vidurkio :) tad nera labai baisiai. bet geriau butu pasimokyt, bent kazkiek, nes neaisku kokie destytojai jums paklius. matematine analize visi tures mokintis, nes ten reikalas rimtas, ja visi mokosi :D, na o su kitais dalykais galima lengviau prasisukt :)

Žinutė parašyta: 2009-08-03 10:35:25 | Nuoroda
viliusm rašė:

Del tu banko korteliu pasiulymu tai jo... ten ir sriuba ir prezervatyvus ir redbuli dalino :D O kaip lsp mife patvirtino duomenis jum? VGTU iskart sekancia diena visiem patvirtinta buvo po sutarties pasirasymo, o man kazkaip ilgokai trunka jau :)

 Pernai mums lsp patvirtino pries pat rugseji.. nezinau kas siemet tuo uzsiima. pernai mano draugas buvo, tai labai atmestinai jis ten viska dare :D tikekimes siemet nereiks tiek laukt :)

Žinutė parašyta: 2009-08-03 10:39:37 | Nuoroda
confused rašė:

 Ne tik dėl to man nepatiks.. :) geriau nesakysiu dėl ko :D

jei del paneliu, tai patikek, isibroves i kokiu statistiku ar ekonometru buri, turesi pasirinkima belekoki :D per priemimus buvo daugybe tikrai graziu statistikiu

Žinutė parašyta: 2009-08-05 14:40:04 | Nuoroda
2kart rašė:

dabar užduosiu pačių kvailiausių klausimų ever:

kokie ten pasirenkamieji dalykai?kada ir kaip juos turėsim pasirinkti?

kas yra kreditai?kokia jų reikšmė?

tvarkaraščiai kur ir kada?

ir ar bus kur nors parašyta info kur reikia eiti rugsėjo 1d?

Jei bus 2 grupės,tai kur aš galiu susižinoti į kurią grupe patekau?

 na stai, pagaliau galiu padet :D

pasirenkamieji dalykai, tai dalykeliai kuriuos turi studentas rinktis pagal savo valia. bus duomenu bazeje sarasas, kuriame reiks pasirinkt. BET, tai reiks daryt tik pabaigus pirma kursa, todel nesukit del sito galvos, bent jau kolkas :)

kreditai.. tai yra koeficientai, pagal kuriuos vedamas vidurkis semestro gale. rugseji kuratoriai paaiskins :)

tvarkarasciai atsirasti turetu pries rugseji, nezinau tiksliai kada. kedras.mif.vu.lt/tvark/  siame psl :)

o del grupiu, tai turetu iseit informacija truputi veliau, nes dabar dar nieko nera paskelbta

 

Žinutė parašyta: 2009-08-10 20:45:07 | Nuoroda

jau yra tvarkarasciai www.mif.vu.lt puslapyje! spauskit paskaitu tvarkarasciai :)

Žinutė parašyta: 2009-08-11 12:42:45 | Nuoroda

jau greit ir grupes turetu buti aiskios :)

Žinutė parašyta: 2009-08-12 12:19:05 | Nuoroda

bijot nereik :) pas Mackeviciu ir Puriuski eit butina visada, bet jie geri :) Diciunas niekam nepatiks :D Sinkeviciute irgi :D visi kiti - bajka :) na tik del gofmano ir plankio nezinau, neturejau reikalu su jais :)

Žinutė parašyta: 2009-08-16 03:11:56 | Nuoroda

parasyk man i skaipa, paaiskinsiu :) boxernewrefresh