Vartotojo grytÄ— pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-14 21:25:07 | Nuoroda

ei ir dar, jeigu jau kažkas užgarantavot kad EzoTao įstos į vu teisÄ™ vf, na tai jetus kaip mane nuraminot.:D aÄiÅ«.:D

Žinutė parašyta: 2009-07-14 21:27:32 | Nuoroda

aš su drauge susilažianu, kad neįstosiu į vu, tai va jei neįstosiu, tai bent jau galÄ—siu savo liÅ«desį nuskandint šampano buteliu.:D arba bent jau kiek pridusint.:D

o iš ko tu sporinaisi? žiÅ«rÄ—k, va jei neįstojam tai gal ir baliukas ta proga gausi?: DD

Žinutė parašyta: 2009-07-14 21:29:35 | Nuoroda

nagi, maloniai kvieÄiu jungtis.: ) na ir koks gi tavasis kb? prašau pameluok ir pasakyk kad mažiau nei 19,4. nu pameluok. prašau.: DD

Žinutė parašyta: 2009-07-14 21:35:36 | Nuoroda

EzoTao, neimk šakoÄio. imk kÄ… kitÄ…. šakotis sprangus ir sausas.:DD

Žinutė parašyta: 2009-07-14 21:37:37 | Nuoroda

Angel g1rl, tai kad jau išsidavei, kad į ekonomikÄ… tavo balas ojoj koks aukštas, taigi va taip vat mane labiau nuraminai nei meluodama.:D pasimelsiu ir už tave, kaip ir už jarver kad tik ekonomikoj pasiliktumÄ—t.:DD

Žinutė parašyta: 2009-07-14 21:40:32 | Nuoroda

na jau nereikia Äia apie tas kalorijas.:D kaloringa viskas kas skanu, saldu ir mmm.:D

Žinutė parašyta: 2009-07-14 21:42:19 | Nuoroda

kad ir mano šampanas to sausumo ir sprangumo nenumalšins.:D reiktų ko daugiau kad panaikint šiuos šakoÄio defektus.:D

Žinutė parašyta: 2009-07-14 21:46:46 | Nuoroda

nežianu kÄ… reiškia 'sklatkÄ—', bet iš bendro konteksto galima suprast.:D tai jei jau fortÅ«na nusišypsos ir pateksim į fuksų stovyklÄ… ir bendrabutį tai teks apsieit be tų 'produktų'.:D vajÄ— vajÄ—:D

angel girl, jarver, o davai jūs abudu imkit ir į ekonomiką įstokit? nu davai, nu.:DD

ir galiausiai, gal kas nori man imt ir paaiškint kaip cituot kito pasisakiusio žodžius?:D nu tipo padaryt kad tai raštų pilkam fone?: ) informacinÄ—s technologijo nÄ—ra stiprioji mano pusÄ—.: D

Žinutė parašyta: 2009-07-14 21:51:02 | Nuoroda

Ezo Tao, žinok retai taip imu ir prie kompo garsiai juokiuosi, o vat dabar bÅ«tent tas retas atvejis.:DD šampano buteliu per nugarÄ… ir vsio.:DD tai kai auklÄ—jimo bÅ«das.:DD urvinis tu koks.:D perskaiÄius tÄ… šamano buteliu per nugarÄ…, tai iš karto akyse vaizdas urvinio žmogaus kuris pridaužia moterį kuoka o tada tysiasi už plaukų į urvÄ….:DD tik šakoÄio vaizde nebuvo. nes jis NESKANUS!:DD

Žinutė parašyta: 2009-07-14 21:55:54 | Nuoroda
EzoTao rašÄ—:
edita.va rašÄ—:

nežianu kÄ… reiškia 'sklatkÄ—', bet iš bendro konteksto galima suprast.:D tai jei jau fortÅ«na nusišypsos ir pateksim į fuksų stovyklÄ… ir bendrabutį tai teks apsieit be tų 'produktų'.:D vajÄ— vajÄ—:D

angel girl, jarver, o davai jūs abudu imkit ir į ekonomiką įstokit? nu davai, nu.:DD

ir galiausiai, gal kas nori man imt ir paaiškint kaip cituot kito pasisakiusio žodžius?:D nu tipo padaryt kad tai raštų pilkam fone?: ) informacinÄ—s technologijo nÄ—ra stiprioji mano pusÄ—.: D

 Ir iš kur toks tavo KB, kai tu nemoki surast viršuj žodelio "Cituoti"... :DDD

 cha! radau! ir cituoju!: DD kažkaip žiani nei vienam egzaine neradau kalusimo apie pasisakymų citavimÄ… forumuose, tai va tokie ir rezultatai.:D ir iš viso, aš net kompiuterinio raštingumo įskaitÄ… turiu išsilaikius.:D ir dÄ—l mano kaltÄ—s tik kartÄ… broliui reikÄ—jo kompe windowsus perrašyt.:DD

Žinutė parašyta: 2009-07-14 21:58:33 | Nuoroda
EzoTao rašÄ—:
edita.va rašÄ—:

Ezo Tao, žinok retai taip imu ir prie kompo garsiai juokiuosi, o vat dabar bÅ«tent tas retas atvejis.:DD šampano buteliu per nugarÄ… ir vsio.:DD tai kai auklÄ—jimo bÅ«das.:DD urvinis tu koks.:D perskaiÄius tÄ… šamano buteliu per nugarÄ…, tai iš karto akyse vaizdas urvinio žmogaus kuris pridaužia moterį kuoka o tada tysiasi už plaukų į urvÄ….:DD tik šakoÄio vaizde nebuvo. nes jis NESKANUS!:DD

 Tai jai šakotis neskanus, tai ji cituoti neranda - ir kas tu per žmogus? :DD

 

na galiausiai imk ir padaryk išvadÄ…, kad aš ne žmogus.:DD

ir išviso: prakalbo urvinis: šampano buteliu per nugarÄ… ir vsio.:DDD

Žinutė parašyta: 2009-07-14 22:02:33 | Nuoroda
jarver rašÄ—:
angel_g1rl rašÄ—:
jarver rašÄ—:
angel_g1rl rašÄ—:
jarver rašÄ—:

gersim liepos 22: kas istos kur norejo - sampana, kas ne ten kur norejo - degtine

 tai pala ir degtine nepasidalinsi? :D tex tik sampana gerti? :D

 tai, manau, jau veliau galima bus viska sumaishyt

 girdejau,kad sumaisius bloga buna :D bet nenukrypkim i sali-cia lyg ir apie mokslus forumas ir netgi ne apie chemines reakcijas skrandyje :D

 neklausyk, kas ka sako as per isleistuves maisiau ir visks normaliai

 va va, ir Äia bÅ«simas teisininkas(Ä—)-ekonomas(Ä—) prašneko, maišo viskÄ… kas po rankÄ… papuola ir vargo nemato.:D pasakyÄiau sarmata, bet pati susisarmatyÄiau.:D

Žinutė parašyta: 2009-07-14 22:07:56 | Nuoroda
EzoTao rašÄ—:
edita.va rašÄ—:
EzoTao rašÄ—:
edita.va rašÄ—:

nežianu kÄ… reiškia 'sklatkÄ—', bet iš bendro konteksto galima suprast.:D tai jei jau fortÅ«na nusišypsos ir pateksim į fuksų stovyklÄ… ir bendrabutį tai teks apsieit be tų 'produktų'.:D vajÄ— vajÄ—:D

angel girl, jarver, o davai jūs abudu imkit ir į ekonomiką įstokit? nu davai, nu.:DD

ir galiausiai, gal kas nori man imt ir paaiškint kaip cituot kito pasisakiusio žodžius?:D nu tipo padaryt kad tai raštų pilkam fone?: ) informacinÄ—s technologijo nÄ—ra stiprioji mano pusÄ—.: D

 Ir iš kur toks tavo KB, kai tu nemoki surast viršuj žodelio "Cituoti"... :DDD

 cha! radau! ir cituoju!: DD kažkaip žiani nei vienam egzaine neradau kalusimo apie pasisakymų citavimÄ… forumuose, tai va tokie ir rezultatai.:D ir iš viso, aš net kompiuterinio raštingumo įskaitÄ… turiu išsilaikius.:D ir dÄ—l mano kaltÄ—s tik kartÄ… broliui reikÄ—jo kompe windowsus perrašyt.:DD

 PasigyrÄ— karvÄ— tešmenim!  Aš turiu sesÄ™, ji mano ir naminį, stacionarų, kompÄ… užlaužia, ir laptopÄ…, o aš, lÅ«zeris, windows'ų net perrašyt nemoku

Bet šakotis man vistiek yra best of all!

 va todÄ—l man brolis savo laptopo į rankas neduoda.:D

kam per žmogui šakotis gali bÅ«ti best of all?:DD

Žinutė parašyta: 2009-07-14 22:11:17 | Nuoroda
jarver rašÄ—:
angel_g1rl rašÄ—:
jarver rašÄ—:
angel_g1rl rašÄ—:
jarver rašÄ—:

tai prasymo priedas kainuoja tik 30lt, nedaug

 krize gi dabar :D zinai kiek sakociu iseitu? :D :D :D

 arba 6 buteliai pigiausio sampano

 na va, i ekonomika tinki :D paskaiciuot ir ivertint visgi moki :D 

 na, jo as jau apie ja svajoju nuo kokios 9 klases ir buvau visalaik atsiputes nes turejau uz sporta balus gaut :D bet vat gavos, seimo rinkimai, steponavicius, reforma, uz sporta balu nebeduoda, pakylo LT egzo svertinis koeficientas ir t.t. Taip ir gavos :D O as ypac galiu paskaiciuot tai, kas susije su alkoholiniais gerimais :D

 tai ko tau į teisÄ™, jei tavo pomÄ—gis alkoholio kiekį skaiÄiuot?:D

Žinutė parašyta: 2009-07-14 22:12:42 | Nuoroda
jarver rašÄ—:
edita.va rašÄ—:
jarver rašÄ—:
angel_g1rl rašÄ—:
jarver rašÄ—:
angel_g1rl rašÄ—:
jarver rašÄ—:

gersim liepos 22: kas istos kur norejo - sampana, kas ne ten kur norejo - degtine

 tai pala ir degtine nepasidalinsi? :D tex tik sampana gerti? :D

 tai, manau, jau veliau galima bus viska sumaishyt

 girdejau,kad sumaisius bloga buna :D bet nenukrypkim i sali-cia lyg ir apie mokslus forumas ir netgi ne apie chemines reakcijas skrandyje :D

 neklausyk, kas ka sako as per isleistuves maisiau ir visks normaliai

 va va, ir Äia bÅ«simas teisininkas(Ä—)-ekonomas(Ä—) prašneko, maišo viskÄ… kas po rankÄ… papuola ir vargo nemato.:D pasakyÄiau sarmata, bet pati susisarmatyÄiau.:D

 manau, busimas ekonomas-teisininkas turi buti viska isbandes gyvenima, kad galetu tinkamai dirbti savo darba :D

 kas tas viskas? va ims dabar ir paaiškÄ—s kad netinku aš nei į teisÄ™ nei į ekonomikÄ….:DD

Žinutė parašyta: 2009-07-14 22:20:16 | Nuoroda

jarver, sakai pasiginÄyt?:D šitÄ… aš ir pati mÄ—gstu:DD

P.S.: šÄ¯ kartÄ… necituoju ne dÄ—l to, kad nerandu kaip, bet dÄ—l to kad erzian mane tie dideli pilki pasikartojantys plotai kuriuos jau ir taip skaiÄiau.:DD

Žinutė parašyta: 2009-07-14 22:21:21 | Nuoroda
angel_g1rl rašÄ—:

na, zinot jei studint dar linksmiau nei cia su tokiais rimtais zmonem - tai greiciau i baraka :D :D :D

 kÄ… tu Äia rimtais žmonÄ—m vadini?:DD

Žinutė parašyta: 2009-07-14 22:23:52 | Nuoroda
angel_g1rl rašÄ—:
 

 kas tas viskas? va ims dabar ir paaiškÄ—s kad netinku aš nei į teisÄ™ nei į ekonomikÄ….:DD

 nesinervink, bent degustatorium priims alkoholio industrijoj :D

 njau radau tarp darbo skelbimų siÅ«lymų degustuot alkoholinius gÄ—rimus.:D reklaminis tekstas skambÄ—jo maždaug taip: 'ieškomi alkoholį mÄ—gstantys žmonÄ—s, vartojantys jį bent kartÄ… į savaitÄ™ ir ypaÄ mÄ—gstantys alų".:DD tik deje aš tam per jauna esu.:D

Žinutė parašyta: 2009-07-14 22:25:25 | Nuoroda
jarver rašÄ—:
edita.va rašÄ—:

jarver, sakai pasiginÄyt?:D šitÄ… aš ir pati mÄ—gstu:DD

P.S.: šÄ¯ kartÄ… necituoju ne dÄ—l to, kad nerandu kaip, bet dÄ—l to kad erzian mane tie dideli pilki pasikartojantys plotai kuriuos jau ir taip skaiÄiau.:DD

 gerai, kad kol kas musu poziuriai sutampa, nes tektu ilgai gincytis :DDD

 Å¾inai, jei su protingu gnÄytis tai dar neiko, va su kvailu bÅ«tų sunkaiu.:D

Žinutė parašyta: 2009-07-14 22:26:28 | Nuoroda
angel_g1rl rašÄ—:
edita.va rašÄ—:
angel_g1rl rašÄ—:

na, zinot jei studint dar linksmiau nei cia su tokiais rimtais zmonem - tai greiciau i baraka :D :D :D

 kÄ… tu Äia rimtais žmonÄ—m vadini?:DD

 man visi rimti,kurie i tokius mokslus taiko :D aisku, ne visom aplinkybem :D

 tai imsiu tada ir patikÄ—siu, kad ir aš rimta.:DD ne visom aplinkybÄ—m.:D