Vartotojo vikutea29 pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:28:44 | Nuoroda
betyte rašė:
Vytaaas rašė:

aha, pasvenciam busimi medikai :D  o nezinot? bus kokios fuksu stovyklos? 

 Man tai irgi aktualu :D

 Fuksu stovyklos buna. Pasirase dokumentus nueikite i studentu atstovybe ir ten viska pasakys :)

Žinutė parašyta: 2010-07-25 21:55:29 | Nuoroda
cacalele rašė:

Dar norėčiau pasiteirauti, niekur tikrai niekur nerandu info kaip ten viskas su dokais mums kuriu nefinansuoja:D kada pinigus nesti, dalimi ar kaip? heeeelllllp:d

 Pasirasysi sutarti taip kaip ir visi,tik ten bus nurodytos kainos (kiek reikes moketi kiekvienais metais). O pinigu is karto nesti nereikia,uz pirma semestra reikes susimoketi turbut iki lapkricio pradzios (bent jau siais metais taip buvo). Mokama kiekviena semestra,o ne is karto uz visus metus. Jei dar kils klausimu- klausk :)

Žinutė parašyta: 2010-07-25 21:59:37 | Nuoroda
sanemis rašė:
Alchemikė... rašė:
sanemis rašė:
Alchemikė... rašė:
sanemis rašė:

 Kaip jums smagu, kad įstojom į mediciną, aš jau antrus metus už borto 

 Siemet daugumai su biomedicinos mokslai nepasiseke del vf. :/ Gaila, kad negaliu sau leisti moketi uz moksla, nes i mokamas vietas siemet lengvai priima...

 Gal kitais metais KMU daugiau daug krepšelių....

 Beje, chemijoje esam lygus. :D

 Taip, toks pats balas :D . Aš tai ir galvoju, pasimokysiu metus veterinarijoje, gal patiks, o jei ne, papildomai pasimokysiu chemiją, perlaikysiu ir gal pavyks, jei ne, tai jau turėsiu vietą veterinarijoje. Nėra padėties be išeities :D 

 Sanemi, i mokama vieta nebandai stoti?

Žinutė parašyta: 2010-07-26 21:46:46 | Nuoroda
Koldunas rašė:
nashis rašė:
Aj ten buvo prikolas su anglu kad buvo issikvietus mus pokalbiui ir pateike chata atsiprintinus  O kas cia is anglu surinkot 76 tai jau galit but garantuoti kad busit 2 sratute (prognozuociau apie 12-16 grupes) o su 50 tai bus 3 srautas apie 24-25 grupes

 O kur su 90%? Gal gali truputi placiau paaiskint kas tos grupes ir kas tie srautai. Kiek zmoniu sudaro grupe ir kiek srauta?

 As galiu paaiskint,nes jau praeitais metais su tuo susiduriau. Su 90% turetum pakliut i 1 srauta. Is viso yra trys srautai po 9-10 grupiu. Taigi kiekviename sraute yra mazdaug po 100-110 zmoniu. O kiekvienoje grupeje buna po 11-12 zmoniu, 1 sraute -dazniausiai 11, o nuo 21-22 grupiu-po 12. 

Beje, su 50% galima pakliut dar ir i 2 srauta,bent jau praeitais metais taip buvo :)

Žinutė parašyta: 2010-07-27 21:48:36 | Nuoroda
Gabrielle* rašė:

čia toks rimtas klausimas.. reikės kūno kultūrą daryt? ;oooo

 

 

Fizinis yra,tik kitaip vadinasi-sveikatos ugdymu ir tetrunka pusmeti. Ten nesunku:pora ratu azuolyne pabegsit,atliksit ivairius testus :)

 

Žinutė parašyta: 2010-09-30 22:00:26 | Nuoroda
sanemis rašė:
seho_erotefthi rašė:
sanemis rašė:
Neoschwarzer rašė:
sanemis rašė:
Prajuokinai. Mokiausi KMU ir apie jį nesu pačios geriausios nuomonės ( mano grupiokai - taip pat :D ). KMU yra viskas įtempta, griežta ir šalta. Jis save laiko elitiniu universitetu, nors toks tikrai nėra. Mokslo kokybė galbūt nėra bloga, tačiau ta atmosfera, nėra labai maloni.

Kiek žmonių, tiek ir nuomonių... Tačiau, akivaizdu, kad tokiame universitete negali būti negriežta ar neįtempta, tuo labiau, kai visi su visais konkuruoja dėl rezultatų, atsiskaitymai sunkūs, o medžiagos gana daug. Bet ar VU ne tas pats?

 Dar ir kaip gali, ne tik, kad gali, bet ir neturi būti jokios įtampos.  Žmogus mokosi sau ir kokia čia dar konkurencija? Prasidės antrame kurse probleminis mokymasis ir jei visi taip įtemptai konkuruos, tai antram kurse nepadirbsi, nes tada būna tik kolektyvinis darbas. Įvardijant įtampą, turėjau omenyje dėstytoju. Paimsiu konkretų pavyzdį. Rugsėjo 2, pirmam srautui prasideda anatomija, žmonės laukia prie kabineto ateina boba ir rėkia - ko jūs čia stovit? Negalit knygų pasiimti? ir panašiai. Dar tik rugsėjo antra diena, pirmakursiai, nežino tos tvarkos, dar juk vaikai, padėtų jiems susigaudyti, kai kurie net nesigaudo tose KMU kiemuose. Žinoma, yra ir gerų dėstytojų, bet yra tokių bjaurių... 

 norėčiau paklausti ar tu čia remiesi tuo, ką pats patyrei ar tik gandais, nuogirdomis ir t.t? klausiu, nes aš pati esu iš pirmo srauto: taip man rugsėjo 2 prasidėjo anatomija, bet niekas ant manęs nerėkė, kaip tik moterys dirbančios bibliotekoje patarė visiems ir padėjo išsirinkti knygas, prie prozektoriumo irgi niekas nešaukė, viską maloniai paaiškino, kad reiks baltų chalatų, kortelių su vardais ir t.t, per paskaitas tuo labiau dėstytoja nerėkė, o kaip tik maloniai viską dėstė, pasakė, kur ją galima rasti jei reiks pagalbos mokinantis...taip, kad man keista girdėti apie kažkokius rėkavimus, šaltą aplinką...

  Dėstė Saburkina, kuri tikrai nemaloniai sutiko, ne tai, kad balsu rėkė, bet toks pasakymas - Ko jūs čia stovit? ko knygų nepasiėmėt? Dar patylėsiu apie Ratkevičių, geriau jo nesutikti, jis tikrai yra psichiškai neveikas žmogus. 

Aš sakau savo subjektyvią nuomonę, šaltumas toks dalykas, kad vieni tai pajaučia, kiti ne, kiti nekreipia dėmesio, kiti įpranta, aš kalbu apie tai, ką patyriau pats. 

 As jau 2 kurse mokausi mediciną. Mokantis KMU yra tikrai daug įtampos,didelė konkurencija, kiekvienas stengiasi gauti kuo geresnį pažymį. Dėstytojai įvairūs pasitaiko,yra ir kirvių,bet yra dalis ir normalesnių dėstytojų,kurie gerai išdėsto savo dalyką ir supranta studentus. Na o dėl anatomijos,tai kad kas nors rėktų ant studentų neteko girdėti. Su Saburkina nesu susidūrusi,bet kiek girdėjau visai gera dėstytoja, O Ratkevičius puikus dėstytojas,man vesdavo laborus,tai labai gerai išaiškindavo,nors reikdavo daugiau išmokt negu yra programoj...

Beje,patarčiau nepasitikėti bibliotekininkių nurodytom knygom,nes jos nelabai žino,geriau pasiklausk aukštesnių kursų studentų iš kokių knygų mokytis arba paklausk dėstytojų. :)