Vartotojo Kaktusas1234 pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-08-03 19:05:22 | Nuoroda

Priimsim pazaisti :D Su mumis ir is LKKA ateina keli pazaisti :) 

Žinutė parašyta: 2010-08-03 19:08:54 | Nuoroda

As istojau  

Žinutė parašyta: 2010-08-03 19:11:20 | Nuoroda

fizikos nd gauna tik tie, kurie per visa semestra nesugeba nieko padaryt :D Statistikos nd variantu virs simto :DDD jokios naudos is pirkimo :DDD 

Žinutė parašyta: 2010-08-03 19:12:54 | Nuoroda

Autocadu brazyt labai lengva :D  O beto jei ko nemoki gali paprasyt grupioku :D Tai geras budas sutaupyt :D 

Žinutė parašyta: 2010-08-03 22:32:18 | Nuoroda

Kai suzinosit grupiu sarasus, tai susikurkit skype chat'a. Tai pats geriausias budas greitai grupej pasikeisti sperom, konspektais ir t.t. mano sukurtas chatas jau dvejus metus kuo puikiausiai veikia :D 

Žinutė parašyta: 2010-08-04 22:52:30 | Nuoroda

kaip apie bevieli nezinau, bet su laidu tai tikrai veikia :D siuncia 11,2 Mb/s greiciu 

Žinutė parašyta: 2010-08-08 22:47:54 | Nuoroda

Krepsinio aikstele yra salia 15 bendrabucio, o sis yra salia 14 :D   

Žinutė parašyta: 2011-07-19 16:41:51 | Nuoroda

Aš baigaiu trečia kursą. Nėra taip jau labai sunku, tik reikia karts nuo karto pasėdėt, kad neprisikauptų darbų. Aš priklausau tarptautinės studentų organizacijos BEST Kaunas vadovybei. Speju ir studijuoti ir organizuoti renginius ir pakeliauti (Pasidomėkit apie BEST Kaunas - su mumis galima visą Europą išmaišyti pigiai - kainuoja tik kelionė, o maisto, apgyvendinimo ir transporto išlaidos nuvykus kurnors yra padengiamos iš BESt lėšų ). Taigi išvada tokia - jei netingėsi, viską suspėsi :)

Žinutė parašyta: 2011-07-29 00:42:36 | Nuoroda

Jau seniai yra :D

Žinutė parašyta: 2011-07-29 01:02:32 | Nuoroda

Sveikučiai Aš studijuoju ne tai, bet noriu kai ką jums pranešti

Yra mūsų universitete tokia tarptautinė studentų organizacija BEST (Board of European Students of Technology). Aš esu jos narys ir galiu pasakyti, kad tikrai verta būt BEST'iečiu :D

Kodėl? Atsakytį pilnai į šį klausimą reikėtų ne vieno lapo :D Mes daug bendradarbiaujam su kitom BEST grupėm (jų yra 90 visoj Europoj), todėl glima pagilint anglų kalbos žinias (patikėkit kaip tai padeda prasilaužti), kiekviena BEST grupė kartą metuose organizuoja 1-2 sav trukmės akademinius  kursus (aš dalyvavau kursuose Prancūzijoj - dvejų savaičių kelionė ten man atsiėjo 400lt Kiekvienam BEST'o renginy maistas, apgyvendinimas ir  transportas renginio metu padengiami iš organizatorių lėšų. Vienintelės išlaidos - tai bilietai pirmyn ir atgal). Kiekvieno renginio metu būna International Evening, kur kiekvienos šalies atstovas (kai dalyvauja studentai iš kelių šalių) pristato tai šaliai būdingą maistą ir gėrimus (tai labai įdomu ir  skanu  ).

Jeigu įdomu sužinot daugiau, tai čia galima rast info:

www.facebook.com/best.kaunas (galit pasižiūrėti foto iš renginių)

www.best.ktusa.lt (informaciją naujokams greitu laiku paskelbsim)

Taip pat galit ir klausinėti mūsų narių (arba tiesiog parašyt FB sienoj - tikrai sulauksit atsakymo)

Nepykit už spamą tiesiog noriu, kad žinotumėt apie mus. Jei nenorėsit prisijungt, tai bent jau pasinaudokit proga beveik dykai pakeliauti po Europą :) Tai tikrai nepakartojama !

 

 

Žinutė parašyta: 2011-07-29 01:07:06 | Nuoroda

Dar pamiršau paminėti, kad rugpjūčio 31d. organizuojam city rally Kaune. Aprodysim fakultetus, senamiestį, supažindinsim su BEST iš arčiau. Dalyvių laukia crazy užduotys (BEST'e tai įprasta) ir prizai.

Taigi tai puiki proga pamatyti Kauną, sužinoti kur vyks paskaitos, bei tiesiog nuostabiai praleisti laiką

Info apie tai taip pat greit paskelbsim Laukite žinių

Žinutė parašyta: 2011-07-29 01:11:21 | Nuoroda

Sveikučiai Aš studijuoju ne tai, bet noriu kai ką jums pranešti

Yra mūsų universitete tokia tarptautinė studentų organizacija BEST (Board of European Students of Technology). Aš esu jos narys ir galiu pasakyti, kad tikrai verta būt BEST'iečiu :D

Kodėl? Atsakytį pilnai į šį klausimą reikėtų ne vieno lapo :D Mes daug bendradarbiaujam su kitom BEST grupėm (jų yra 90 visoj Europoj), todėl glima pagilint anglų kalbos žinias (patikėkit kaip tai padeda prasilaužti), kiekviena BEST grupė kartą metuose organizuoja 1-2 sav trukmės akademinius kursus (aš dalyvavau kursuose Prancūzijoj - dvejų savaičių kelionė ten man atsiėjo 400lt Kiekvienam BEST'o renginy maistas, apgyvendinimas ir transportas renginio metu padengiami iš organizatorių lėšų. Vienintelės išlaidos - tai bilietai pirmyn ir atgal). Kiekvieno renginio metu būna International Evening, kur kiekvienos šalies atstovas (kai dalyvauja studentai iš kelių šalių) pristato tai šaliai būdingą maistą ir gėrimus (tai labai įdomu ir skanu ).

Jeigu įdomu sužinot daugiau, tai čia galima rast info:

www.facebook.com/best.kaunas (galit pasižiūrėti foto iš renginių)

www.best.ktusa.lt (informaciją naujokams greitu laiku paskelbsim)

Taip pat galit ir klausinėti mūsų narių (arba tiesiog parašyt FB sienoj - tikrai sulauksit atsakymo)

Nepykit už spamą tiesiog noriu, kad žinotumėt apie mus. Jei nenorėsit prisijungt, tai bent jau pasinaudokit proga beveik dykai pakeliauti po Europą :) Tai tikrai nepakartojama !

 

 

 

 

Dar pamiršau paminėti, kad rugpjūčio 31d. organizuojam city rally Kaune. Aprodysim fakultetus, senamiestį, supažindinsim su BEST iš arčiau. Dalyvių laukia crazy užduotys (BEST'e tai įprasta) ir prizai.

Taigi tai puiki proga pamatyti Kauną, sužinoti kur vyks paskaitos, bei tiesiog nuostabiai praleisti laiką

Info apie tai taip pat greit paskelbsim Laukite žinių
 

Žinutė parašyta: 2011-07-29 01:15:17 | Nuoroda

Sveikučiai Aš studijuoju ne tai, bet noriu kai ką jums pranešti

Yra mūsų universitete tokia tarptautinė studentų organizacija BEST (Board of European Students of Technology). Aš esu jos narys ir galiu pasakyti, kad tikrai verta būt BEST'iečiu :D

Kodėl? Atsakytį pilnai į šį klausimą reikėtų ne vieno lapo :D Mes daug bendradarbiaujam su kitom BEST grupėm (jų yra 90 visoj Europoj), todėl glima pagilint anglų kalbos žinias (patikėkit kaip tai padeda prasilaužti), kiekviena BEST grupė kartą metuose organizuoja 1-2 sav trukmės akademinius kursus (aš dalyvavau kursuose Prancūzijoj - dvejų savaičių kelionė ten man atsiėjo 400lt Kiekvienam BEST'o renginy maistas, apgyvendinimas ir transportas renginio metu padengiami iš organizatorių lėšų Vienintelės išlaidos - tai bilietai pirmyn ir atgal). Kiekvieno renginio metu būna International Evening, kur kiekvienos šalies atstovas (kai dalyvauja studentai iš kelių šalių) pristato tai šaliai būdingą maistą ir gėrimus (tai labai įdomu ir skanu ).

Jeigu įdomu sužinot daugiau, tai čia galima rast info:

www.facebook.com/best.kaunas (galit pasižiūrėti foto iš renginių)

www.best.ktusa.lt (informaciją naujokams greitu laiku paskelbsim)

Taip pat galit ir klausinėti mūsų narių (arba tiesiog parašyt FB sienoj - tikrai sulauksit atsakymo)

Nepykit už spamą tiesiog noriu, kad žinotumėt apie mus. Jei nenorėsit prisijungt, tai bent jau pasinaudokit proga beveik dykai pakeliauti po Europą :) Tai tikrai nepakartojama !

 

Dar pamiršau paminėti, kad rugpjūčio 31d. organizuojam city rally Kaune. Aprodysim fakultetus, senamiestį, supažindinsim su BEST iš arčiau. Dalyvių laukia crazy užduotys (BEST'e tai įprasta) ir prizai.

Taigi tai puiki proga pamatyti Kauną, sužinoti kur vyks paskaitos, bei tiesiog nuostabiai praleisti laiką

Info apie tai taip pat greit paskelbsim Laukite žinių

P.S. jums, kaip studijuojantiems anglų buvimas mūsų nariu tikrai naudingas :)

 

Žinutė parašyta: 2011-07-29 13:02:58 | Nuoroda

Prašom jei kils kokių klausimų - kreipkitės,visada padėsiu 

Žinutė parašyta: 2011-07-30 18:38:54 | Nuoroda

Lengva, kol neprasideda mechanika ir konstrukcijos. O tada tai reikia rimčiau prisėsti prie mokslų. Bet kad labai sudėtinga nepasakyčiau.

Žinutė parašyta: 2011-08-03 01:00:24 | Nuoroda

Nesijaudinkit, patvirtins po kurio tai laiko :)

Žinutė parašyta: 2011-08-04 23:46:04 | Nuoroda

Sumoki visus kvitus, kuriuos gauni ir vyksti į bendrabutį. Kuo anksčiau nuvyksi, tuo didesnė tikimybė gauti gerą kambarį :) O kai visa tai susitvarkai, tai gali kada nori ten lankytis. Tik jei nebūsi daugiau nei mėnesį, reikia pranešti ūkvedei ir nereikės mokėti mokesčių :)

Žinutė parašyta: 2011-08-05 16:59:11 | Nuoroda

Ne tokie ir baisūs tie bendrabučiai :D Gyvenu jau trejus metus ir didesnių skundų neturiu :)

Žinutė parašyta: 2011-08-07 17:33:44 | Nuoroda

Gausit tą bendrabutį, vietų tikrai yra, o ypač tiems, kurie į nemokamą įstojo :)

Žinutė parašyta: 2011-08-09 22:18:27 | Nuoroda

29d. nuvyksit ir viską sutvarkysit vietoj. Šiaip ir iš ankstesnių metų 5-am gyvena žmonių, va dėlko tiek mažai ima :D