Vartotojo tillary pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-08 16:11:59 | Nuoroda

17.2 atsakymo niekur nerandu, parasykit, bukit zmones, is anksto dekoju;)

Žinutė parašyta: 2010-06-08 16:33:38 | Nuoroda
R3li's rašė:

Kaip žinote egzamine buvo viso 65 taškai. Norėčiau paklausti Jūsų nuomonės, kiek balų galiu tikėtis už ~30 taškų ? Kiekvienais metais būna skirtingai, bet vat įdomu maždaug, nes net bijau vertinti pats save

 

tai atimk is tu 30 kazkur 9 ar 10(pereinamaji bala) ir tada pasidaryk proporcija is viso galima 65 surinkt

 

Žinutė parašyta: 2010-06-08 16:36:22 | Nuoroda
SuperHP rašė:
aurete rašė:

Kaip manot, ar 1 taška praradus bus įmanoma 100proc. surinkt, ar bus kaip pernai, kad jei nori 100proc. tai visus taškus reikėjo surinkt?

 Pernai galejo 1 taska prarasti. Siemet tuo labiau bsu galima, nes kartu ir b-lygininkai laike...

o kaip tu galvoji, koks pereinmasis balas bus?

 

Žinutė parašyta: 2010-06-20 15:01:30 | Nuoroda

ateinu cia, pasiskaitau, susigadinu nuotaika, iseinu....ir taip kiekviena diena

Žinutė parašyta: 2010-07-01 11:45:05 | Nuoroda

mum bus apie 16val, as verkiu jau karocia atsisedus, kazkas su protu daros

Žinutė parašyta: 2010-07-01 22:46:18 | Nuoroda

gavau 38, kai suzinojau, sokas buvo..metinis-9, antras pusmetis 9,36, va cia yra ziauru:S  pas mane klasej 6 neislaike, galit isivaizduot? nors mokesi tikrai neblogai, tarp 6-8, tai bent jau islaikyt turejo....kazkokia nesamone

Žinutė parašyta: 2010-07-02 11:57:39 | Nuoroda

tai jus man paaiskinkit, jei dabar parasau apeliacija, tai nebespeju parasyti prasymo stojimam, ir nedalyvauju pirmam ture? o juk pirmam nedalyvaujantys,  negales dalyvauti antrajame...as nesuprantu cia kazko

Žinutė parašyta: 2010-07-02 12:05:34 | Nuoroda
Agnė. rašė:
tillary rašė:

tai jus man paaiskinkit, jei dabar parasau apeliacija, tai nebespeju parasyti prasymo stojimam, ir nedalyvauju pirmam ture? o juk pirmam nedalyvaujantys,  negales dalyvauti antrajame...as nesuprantu cia kazko

 na, jei bus taip, tai aš tikrai Lietuvoj neliksiu :D nėra prasmės gyvent šaly su tokia švietimo sistema :D

 tai jau tikrai, kai nera cia teisybes tai nera..bet tai gal ta pirma tura prates, ar kaa? nu nieko nesuprantu as cia, tai turetu matyt, ane? nes juk tie kurie rase tas apeliacijas, taigi turetu stot vis tie.

Žinutė parašyta: 2010-07-02 12:34:39 | Nuoroda
witiulka rašė:
nePyragai rašė:

 Sveiki, va turėjau metiniam 8 iš lietuvių A lygiu ir tikėjaus iš egzo na bent 50% surinkit, bet gavos 11%. Nuėjau šiandien į mokyklą ir man pasakė jei aš rašau apeliaciją ją ištaisys iki liepos 22d. (gali ir ankščiau). Aš dėl to negausiu atestato laiku nes išleistuvės liepos 15d. Dar negalėsiu paduoti prašymo stojimui, nes nežinosiu savo rezultato iki liepos 19d. Tai net nebežinau ką bedaryti... O gal kas žinot ar būna pakartotinis stojimas? Beje kalbėjau su lietuvių mokytoją tai sakė daug iš ko nesitikėjau, kad taip mažai surinks... Nu žodžiu nesamonė. 

 Man nutiko tas pats. Aš turėjau 8, o gavau 22. Mama juokauja, kad gal būt kažkam prireikė gero darbo, o perklijuot kodus ne taip jau ir sunku :) Žinoma ji bando pakelti nuotaika, tačiau nuėjau šiandien į mokyklą ir sekretorė man pasakė "Tu galvoji, kad kažka pakeis. Visada taip būna, kad geriau besimokantys prasčiau išlaiko nei tie, kurie mokėsi gerai. Tas straipsnis (kalbu apie paplitusį dialogas.lt) yra nesamonė. Ten parašė moksleivė pasivadinusi save mokytojos vardu, ji greičiausiai lygiai tokia pat kaip ir tu nepatenkinta rezultatu. Neverta tikėt, kad kažką pakeis. Mūsų mokykloje buvo tik 2 atvejai kai pakeitė įvertinimą". Po tokios jos kalbos pasidarė pikta, aš tyčia paračiau ta apeliaciją. Jei mano darbo neįvertins geriau, o jei ir prasčiau žinosių, kad padariau viską. Ir apskritai, tikrai pasinaudosiu proga pasižiūrėti savo darbą nec'e ir pasidaryti jo kopiją. :) Linkiu stiprybės apeliantams. O nec'ui kompetetingų vertintojų ir siūlau vengti tokių pupsiukių ar panašių, kurios "žaliuoja" taisydamos vargšų abituriantų darbus ir besišvaistančių 0.

 

 

o kur rasyti prasyma, kad nori pamatyti savo darba?

 

Žinutė parašyta: 2010-07-02 12:45:34 | Nuoroda
živilė rašė:

Man tai plaukai slinkti pradejo cia pasiskaicius, siaubas  Labai skausmingai suprantu, kokia tai yra neteisinga loterija. Tie, kas gavote daug, siulau neburnoti labai ant tu, kurie pasipiktine ir raso apeliacijas, nes gi nezinome, ar kita savaite, suzinoje istorijos rezultatus, nepapildysim ju gretu... Zodziu, nors realiai niekuo negaliu padeti, bet bent jau mintimis labai palaikau visus, ieskancius teisybes.

 nu aciu tau uz supratinguma  nors viena gerai gavusi, nevaro ant tu blogai gavusiu, pagarba tokiem zmonem ;)

Žinutė parašyta: 2010-07-02 12:47:11 | Nuoroda
fanatike rašė:

Koki ir kaip ten reikia rasyt ta prasyma del darbo paziurejimo? Iki kada galima vykti i vilniu paziureti darba?

 man irgi rupi tas klausimas, atsakykit kas zino

Žinutė parašyta: 2010-07-02 12:50:54 | Nuoroda
witiulka rašė:

www.lamabpo.lt/principai.html

apačioje yra parašyta, kad, kurie pateiks apeliacijas dėl užsienio kalbų (anglų ir vokiečių), biologijos ir fizikos apeliacijas galės pateikti stojimų prašymą iki 22d. Vadinasi lietuvių kalbos apeliacijos bus išnagrinėtos anksčiau :)

 aisku, aciu tau ;)

Žinutė parašyta: 2010-07-02 12:52:01 | Nuoroda
Agnė. rašė:

 mūsų direktorius toks pūstažandis, pažiūrėjo į mane žvitriom akutėm ir sako "o tu žinai, kad atestato su visais negausi?". pasakiau, kad žinau, dar pajuokavom. jokių bandymų atkalbėt, už tai kažkaip pagarba jiems visiems ten mokyklos valdžioj, nes per tuos metus tiek kartų prakeikti jie, o dabar taip viskas gražiai :)

 cia zmogus del 70 raso apeliacija, tai man su savo susiktais 38 reikia nori nenori rasyt :D

Žinutė parašyta: 2010-07-02 13:09:23 | Nuoroda
Harrison rašė:

Nerasyti apeliacijos gavus gerokai maziau nei tiketasi - beprasmiska. Turit teise parodyt,kad (gal) vertintojai dirba netikslingai! O del tu sumazinimu gandu, nebijokit, jeigu jauciates tvirtai lietuviu kalboje, tai jau tikrai niekas nebemazins ir taip skurdaus balo :) visur reikia kovoti uz save, nebukit pilka mase, bukit dideli prie savo vartu!

 

 taip ir padarysiu, parasysiu ta susikta apekiacija, sumazins tai sumazins, bent jau zinosiu, kad padariau viska ka galejau, pakovojau uz save..7diena dar  apeliacija galima parasyti, jo?

Žinutė parašyta: 2010-07-02 13:11:50 | Nuoroda
Car0line rašė:
sometimes rašė:

NEPASAKOKIT NESAMONIU!!!!!! kaip galima gauti maziau uz ta zmogu kuris net zodį grįžau su  y ilgąja parašo???WTF???

 Sakau, o dar užsipuola, kad skundžiamės! 

 man ir skaudu, kai kai kurie klasiokai, net skaityt nemoka, klaidu nenormaliai daro ir gauna daugiau, tai kas per fak cia yra..

Žinutė parašyta: 2010-07-02 13:15:33 | Nuoroda
Dzekicenas rašė:

Apeliacijas galima rasyti iki ketvirtadienio(iskaitant) ? Nes 5 ir 6 dienos bus nedarbo? 

 taip, galima rasyti dar liepos 7 diena

Žinutė parašyta: 2010-07-02 13:21:06 | Nuoroda
Dzekicenas rašė:

O 8 galima, nes sako 3 dienas NUO paskelbimo, tai paskelbimo diena nesiskaito? 

 nezinau tiksliai, skambinau aukletojui, sako nedelsk iki paskutines dienos, bet ai nusisneka jis kaip amzinai, liepia nerasyti tos apeliacijos, nes jam p... ant manes yra, as darysiu kaip man atrodo geriau..susinervinau dabar, nebegaliu

Žinutė parašyta: 2010-07-02 13:25:25 | Nuoroda
fiellmann rašė:
Maury rašė:

cia isvis nesamone kazkokia.. gavau visai gerai ir nepavydziu as tiem kurie daugiau nei 90 gavo, tiesiog gaila tikrai gabiu ir nusipelnusiu zmoniu, gavusiu 30 - 40. Man rodos turi isvis visus darbus is naujo pervertinti.. nes cia kazkas tikrai ne taip

 Gavo 30-40 ir jie yra gabūs?

eik is cia nervu negadinus, ar negadines kitiem..

 

Žinutė parašyta: 2010-07-02 13:25:59 | Nuoroda
princessiukee rašė:

o kiek šimtukų buvo, įdomu...? žinote gal?

 tu viena princessiukee, tu viena..

Žinutė parašyta: 2010-07-02 13:26:40 | Nuoroda
negalvojantis rašė:

vat delto gailiuosi ir as, kad samprotaujancio nerasiau. Mokytoja visados pirso nerasykit samprotaujanciu geriau analize ir stai rezultatai :D

 as ir dabar gailiuosi, kad rasiau interpretacija, nes pas mus nemoke ju rasyt, moke tik rasinius