Vartotojo 666666 pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-07 13:55:53 | Nuoroda
animagne rašė:

Esu vienas geriausių matematikų tarp abiturientų (laikau save 3-4, pagal šių metų rezultatus) ir galiu pasakyti, kad 90% negauti šiais metais iš tikrųjų mokiusis matematiką, turėtų būti gėda. Lengviausias egzaminas iš visų valstybinių matematikos egzaminų (beveik visus išsprendžiau, tai ši nuomonė pagrįsta). Buvo tik vienas probleminis uždavinys (su apskritimu ir liestine) ir tai jis buvo sunkus vien todėl, kad jam vieninteliam reikalingos formulės (skirtulio išpjova) pirmuose lapuose nebuvo pateiktos.

O dėl uždavinio su telefonais, kaip jau sakė, teisinga išraiška 135 + 1.8x (kiekvieną mėnesį prakalbėjo po x minučių, o ne per visus metus).

 Nu ce kaip kam.Man pavyzdziui sitas su ispjova lengvas buvo,tik kazin ar zioplos klaidos kur neiveliau.O va su pusim ir tikimybem neiveikiau.Kazkaip bandziau galvot vis kad ten reik su pusim isvestines (vistik 4 taskai),o pasirodo ten kur kas lengviau....Nu vistiek ce tureciau gaut pora tasku nes isireiskiau tuos veikejus is salygos.O su tikimybem tai ce kazkokia formule reikejo jau zinot,kurios as nesu niekad mates.

Žinutė parašyta: 2011-06-07 14:07:05 | Nuoroda
enga788 rašė:
Neilla rašė:
enga788 rašė:
Doras rašė:

 Sori chebra, bet šįkart vėl normaliai parašiau. Minimum 60/64 turėtų būti. Kaip turbūt ir daugelio komentuojančio šitoje temoje :D

 oi oi :DD nu tai sveikinu, tau gerai ;D aš noriu bent 50 surinkt procentu... ;/ nes taškų kažkur gausiu 40...

 uz 40 tasku tik 50 proc?

 pernai taip buvo, šiemet kaip matau visiem lengvesnis..

 Uz 40pts praeitais metais zmones gavo ~57%

Žinutė parašyta: 2011-06-07 16:34:45 | Nuoroda

O nepamirsot paciam gale parasyt testo atsakymu?Nes as tai vos vos nepramazinau,jei nebutu egzo pabaigoj primine tai buciau tuscia palikes ta atsakymu testo lapa.Gerai kad nepraklausiau sitos info,nes dazniausiai tai nereiksmingus dalykus tie vykdytojai kalba.

Žinutė parašyta: 2011-06-07 16:43:53 | Nuoroda
Afters rašė:

Sveiki, na pagaliau praėjo egzaminas :) taip bijojau, taip nelaukiau.. :D Egzaminas, mano nuomone, buvo gana lengvas, dauguma rašytų kontrolinių buvo sunkesni.. :D Susifailinau su testo 8 klausimu.. dauguma rašėt  A, na o aš kažkodėl D.. ir su apskrtitimu ir lygtimi, kadangi nepadariau antros dalies, tai negalėjau daryt nei trečios, nei ketvirtos. Baisiai gaila tų nuplaukusių 9 taškų..  Kiti atsakymai kaip daugumos :) Pušų gavau 315, tikimybė - 0,675 ir t.t.  Kaip manot ar verta tikėtis peržengt 85 proc ribą, surinkus 54 iš 64? :)

 O man labiausiai gaila su pusim ir tikimybem.Niekaip nesugalvojau kaip isprest ju.Visi kiti lyg ir gerai,bet sitie tai peilis.Ypac su pusim,nes ble vos ne visi kuriu klausiau isprende ji,o as ble daugiausia laiko prie jo sedejau ir nieko nesugalvojau.Bandziau lygti sudarinet,paskui bandziau funkcija sudaryt ir isvestine rast ;D.O cia biski tik pagalvot reikejo....

Žinutė parašyta: 2011-06-07 18:31:23 | Nuoroda

Mano testo atsakymai:C,C,B,D,E,E,C,A. Kaip pas jus?

Žinutė parašyta: 2011-06-07 18:39:52 | Nuoroda

Kokie jusu testo atsakymai?

Žinutė parašyta: 2011-06-07 18:48:07 | Nuoroda

Tai kokie testo atsakymai jmj ;D

Žinutė parašyta: 2011-06-07 19:03:55 | Nuoroda
Aurimas165 rašė:
Aurimas165 rašė:

 O jei su tai telefonu tarifais aiskinau taip:

3 menesius po 15 litu, tai is viso 45 lt

9 menesius po 0.20x+ 10  tai 1.8x+90

 

1.8x+90+45

1.8x +135

 

gerai cia taip kad dar zodziu parasiau 

 Gausiu visus taskus cia ?

 O kodel gi ne?Va as dabar galvoju uz ka tie 3 taskai..Bent jau as parasiau viena veiksma,kuri suprastines gavau israiska ir viskas...Nu nzn mane tai ziauriai nustebino siu metu vertinimas.Kaikuriem visiskai paprastiem uzdaviniam duoda belekiek balu,o kur galva reik pasukt-2 taskeliai...Kad ir su tuo laiku.Tai galbut ten rimtai uzskaitys visus taskus tada kas issirase tiesiog ir rado susitikimo laika (kaip ir as ;D).Nes su MBK ten sprendziant ir tik 2 taskai tai ka zinau ;D.Nesamone kazkokia

Žinutė parašyta: 2011-06-07 19:07:33 | Nuoroda
Suniuss rašė:
666666 rašė:

 O kodel gi ne?Va as dabar galvoju uz ka tie 3 taskai..Bent jau as parasiau viena veiksma,kuri suprastines gavau israiska ir viskas...Nu nzn mane tai ziauriai nustebino siu metu vertinimas.Kaikuriem visiskai paprastiem uzdaviniam duoda belekiek balu,o kur galva reik pasukt-2 taskeliai...Kad ir su tuo laiku.Tai galbut ten rimtai uzskaitys visus taskus tada kas issirase tiesiog ir rado susitikimo laika (kaip ir as ;D).Nes su MBK ten sprendziant ir tik 2 taskai tai ka zinau ;D.Nesamone kazkokia

 Gal vienas taskas uz parasyma 20 ct = 0.2 Lt? :D:D:D

 Nu zinai gali but,kai siandien zmones jau centu nebepazysta.Visiem tik litai galvoj ;D

Žinutė parašyta: 2011-06-07 19:09:04 | Nuoroda
Aurimas165 rašė:

Dar keletas klausimu :

1) del 11 uzdavinio jei ant galo palikau H=2R

ir parasiau ats : kartus

Ar gausiu visus taskus?

2) jei 22 uzdavinyje parsiau kad ad=10/3 ; cb=10/3;  ab= 2saknys is 5; dc= 2 saknys is 5. Ar nieko tokio kad parasiau po abi krastines? 

Labai aciu uz atsakymus :)

 Geras atsakymas KARTUS ;DDD (tipo kartus uzdavinys ;D)

Žinutė parašyta: 2011-06-07 19:14:04 | Nuoroda
Aurimas165 rašė:
666666 rašė:
Aurimas165 rašė:

Dar keletas klausimu :

1) del 11 uzdavinio jei ant galo palikau H=2R

ir parasiau ats : kartus

Ar gausiu visus taskus?

2) jei 22 uzdavinyje parsiau kad ad=10/3 ; cb=10/3;  ab= 2saknys is 5; dc= 2 saknys is 5. Ar nieko tokio kad parasiau po abi krastines? 

Labai aciu uz atsakymus :)

 Geras atsakymas KARTUS ;DDD (tipo kartus uzdavinys ;D)

 Jau pataisiau 2 kartus :d o kaip seip uzskaitys?

Nepyk bet durnas klausimas.O tai kaip tada reikejo atsakyma parasyt?;D

Žinutė parašyta: 2011-06-07 19:22:03 | Nuoroda
Aurimas165 rašė:
666666 rašė:
Aurimas165 rašė:
666666 rašė:
Aurimas165 rašė:

Dar keletas klausimu :

1) del 11 uzdavinio jei ant galo palikau H=2R

ir parasiau ats : kartus

Ar gausiu visus taskus?

2) jei 22 uzdavinyje parsiau kad ad=10/3 ; cb=10/3;  ab= 2saknys is 5; dc= 2 saknys is 5. Ar nieko tokio kad parasiau po abi krastines? 

Labai aciu uz atsakymus :)

 Geras atsakymas KARTUS ;DDD (tipo kartus uzdavinys ;D)

 Jau pataisiau 2 kartus :d o kaip seip uzskaitys?

Nepyk bet durnas klausimas.O tai kaip tada reikejo atsakyma parasyt?;D

 kiti 11 rase dar H/R=2 ir ats 2 kartus 

o 22 tik 2 krastines prase o as visas 4 ivardijau.

 Taip ten turejo but 2,o 22am uzd net neabejoju jog uzskaitys tavo atsakyma.

Žinutė parašyta: 2011-06-07 19:26:15 | Nuoroda

Nu as susiskaiciavau 58pts (dar pora numetam del zioplu klaidu).Nu gal kaip nors istemsiu iki 90%,zodziu viskas priklausys kiek sioplu klaidu bus.O beto ziuriu kad daug kas 55+ surinko,taip kad man rodos siais metais statistine analize gali keistis is esme.

Žinutė parašyta: 2011-06-07 19:28:26 | Nuoroda
Aurimas165 rašė:
666666 rašė:
Aurimas165 rašė:
666666 rašė:
Aurimas165 rašė:
666666 rašė:
Aurimas165 rašė:

Dar keletas klausimu :

1) del 11 uzdavinio jei ant galo palikau H=2R

ir parasiau ats : kartus

Ar gausiu visus taskus?

2) jei 22 uzdavinyje parsiau kad ad=10/3 ; cb=10/3;  ab= 2saknys is 5; dc= 2 saknys is 5. Ar nieko tokio kad parasiau po abi krastines? 

Labai aciu uz atsakymus :)

 Geras atsakymas KARTUS ;DDD (tipo kartus uzdavinys ;D)

 Jau pataisiau 2 kartus :d o kaip seip uzskaitys?

Nepyk bet durnas klausimas.O tai kaip tada reikejo atsakyma parasyt?;D

 kiti 11 rase dar H/R=2 ir ats 2 kartus 

o 22 tik 2 krastines prase o as visas 4 ivardijau.

 Taip ten turejo but 2,o 22am uzd net neabejoju jog uzskaitys tavo atsakyma.

 O uz ta kur H=2R ir ats 2 kartus nenumus tasku ? :)

 Nu tai asiq kad nenumus.Klausima perskaityk.Sprendimas ira,atsakymas ira,ko daugiau reikia?

Žinutė parašyta: 2011-06-07 22:42:36 | Nuoroda
McKonst rašė:
JustinasK rašė:

 Netikėkit čia tais "oj koks buvo lengvas". Visada yra tokių, kuriems būna lengva ir tokių, kuriems sunku. Ir su anglų egzaminu buvo tokių, kuriems labai lengvas pasirodė, bet su mokytoja kalbėjau, sakė, kad prastoki rezultatai. Čia tam forume susirinikę tikrai tie, kurie domisi egzaminais, rezultatais, t.y. suinteresuoti šiais dalykais, tai šiaip ir normalu, kad jie yra kažkiek "protingesni". Taigi, kol nėra konkrečių rezultatų, negalime kažko tvirtinti. Palaukim, sužinosim. ;)

 Manau labai teisingai pasakyta ir esu iš tų, kurie tikisi, kad ne visiem jis buvo toks lengvas, nes pati mąstau, jog galėjau surinkti trisdešimt - keturiasdešimt taškų... Gaila ir baugoka. Bet jau nieko nebepakeisiu...

Nu as tai kaip ir daugelis manau jog sitas egzas buvo gana nesudetingas,tik vietomis reikejo sitkiek loginio mastymo,kuris kainavo daug tasku.Vis delto lyginant sita foruma su anglu kalbs forumu tai nepaliginamai cia daugiau zmoniu kurie sako jog egzas buvo gan legvas nei anglu forume is kuriu dauguma sake jog buvo labai sunkus.Nu vis delto as manau jog daugumos nuomone daug ka pasako.

Žinutė parašyta: 2011-06-09 11:07:56 | Nuoroda
Linasz rašė:
Doras rašė:

 nesamonė, kad 62 ir 64 taškai gauna po 100%, nes % rodo, kokią dalį laikiusiųjų aplenkei. Tad, mano nuomone, 100% bus 64, 99% bus 63 ir t.t. mažėjanti aritmetinė progresija su skirtumu -1 :D

 Nesigaus ta tavo progresija, taškų mažiau negu procentu :D Prašokinės kas kelis procentus. Manau bus kokie 64-61 sakykim 100%, o 60 jau kokie 97%, 59 kad ir 95%, kažkas tokio.

 Tikrai nebus taip.O kur 98,99%?100% esu isitikines gaus tik 1,arba max 2 taskus prarade.Nenustebciau net jeigu ir 100% gautu tik tie kurie viska gerai isprende.Vienintelis uzdavinys buvo sunkus su tikimybem,bet jis tikrai neprilygo praeitu metu paskutiniam.Maciau daug kas ji isprende teisingai.

Žinutė parašyta: 2011-06-09 17:03:31 | Nuoroda
enga788 rašė:

Bet pripažinkim, kaip susimokėt už mokslą čia, kai dirbdamas gali gaut tik minimumą? 800lt... tai kiek čia reiktų dirbti, kad susitaupyt 16 tūkst... ir aplamai, čia valdžia tyčiojąsi. Mat vakar per žinias dar rodė, kai vienas parlamentaras pasakė : už mūsų algą (7000Lt) NIEKS neitų dirbt.. wau, fainai...

 Jo pasedet siltoj kedej ir pazaist loptopu tai ce zinai koks darbas?Ziauriai isvargina toks darbas.Nu dar aisq labai sunku paspaust miktuka pora kartu.Cia jau manual work...Taip kad 7k yra tikrai mazai ;D.Dar kai su bmwais x5 vazinejas tik tai cia isvis bomziskai atrodo.Reik jiem po x6 visiem nupirkt kaip minimum.Zodziu ziauru cia pas mus...Geriausia tai kad bedarbio pasalpa prilygsta minimumui,ir ja dar nori kelt ;D.Tuoj cia vapse nieks nebedirbs toj Lietuvoj...O kazin ar as negaliu pretenduot i bedarbio pasalpa sulaukes 19? ;DD Realiai tai nedirbu juk.

Žinutė parašyta: 2011-06-09 18:57:50 | Nuoroda
diminutive rašė:
Mūza rašė:
Egiuxz rašė:
Mūza rašė:
Egiuxz rašė:
Monstras rašė:

@Egiuxz: Aš tiksliukas, tikrai ne menininkas. Bet man atrodo tu esi kvailys. :)

 Nu ir ką man dabar daryt? Susidegint? Tiesiog nematau reikalo kaltinti švietimo sistemą vien dėl to, kad neprideda menininkui keleto balų prie stojamųjų. Tie visi dizainieriai ir įvairūs muzikantai tikrai nedirba tiek, kiek dirba kokie medikai ar matematikai, todėl ir papildomų balų nepridėjimas yra, mano galva, pateisinimas. O ir tas vienas kitas pėckelis valstybei duos tikrai mažiau, negu paprasčiausias mokytojas ar vaikų gydytojas. Ir po šito posto susidegint nežadu.

 Aš stoju į architektūrą, manai ten nereikia dirbt, mastyt? Kurybai nereikia proto?

Tikra kūryba ne iš proto ateina. O tu nori pasakyt, kad tau reikės išmokt daugiau už medikus?

 Ne man tai spresti daugiau ar maziau :) architektūros studentai su kuriais bendravau sake, jog studijuodama gyvenimo neturėsiu, reiks daug ir ištisai dirbti. Ir beto,  apsidairyk, viskas aplinkui susiję su menu, dizainu, - rūbai, baldai, namai, interjeras, įvairiausi daiktai... :) Aš tikrai nenuvertinu kitų profesijų, visos jos reikalingos, ir visas reikia gerbt vienodai. O su tavim, tokiu siaurai mąstančiu žmogum - nebediskutuosiu, neįdomu.

 Mūza, pastebėjai, kad čia tie, kurie labiausiai sakosi, kad mes kritikuojam, yra dar didesni kritikai, taip kad, visi žmonės skirtingi ir lygūs niekada nebus. Aš pritariu, Tau, kad Tavo specialybė yra sunki ir tikrai reikalaujanti ypatingai daug darbo. Be to, architektūrai matematikos taip pat reikia. Ir tie medikai įsivaizduoja, kad jų specialybės yra pačios sunkiausios. Kiekvienas kovoja už save.

 O kokia dar zinai sunkesne specialybe nei mediko?Jie mokosi berods tikrai ilgiau nei 4 metus.Bet uztat perspektyvi specialybe,nes darbas visada bus,o jei kazkiek protingesnis medikas ir netik galvoja apie valdiska darba tai gali gerai uzgyvent.Tik ne visiem tas darbas idomus,tame tarpe ir man.

Žinutė parašyta: 2011-06-12 14:41:55 | Nuoroda
Nikutis rašė:

Na, vaikuciai, jei norite studijuoti ekonomika (arba verslo vadyba, finansus, marketinga ir t,t,), tai geresnio varianto Baltijos salyse uz SSE Riga nerasite :) Taip, ISM Lietuvoje yra geriausias ir pats ten studijuociau, bet jis neprilygsta SSE :) Taip, studijuoti brangu, bet siaip cia metai tik siek tiek brangesni nei ISM, o studijos trunka tik 3 metus, o ne 4 bei SSE Riga pagal Finansu Ekonomika yra numeris vienas Europoje ir Anonym buvo teisus del paskolu - procentai mazi ir susimoketi galima lengvai, nes musu absolventai dar nebaige universiteto jau turi pastovius ir gerai apmokamus darbus ;) Deja, turiu nuliudinti - priemimo procesas i SSE Riga jau pasibaige, reikia laukti kitu metu... Jei esate susidomeje - rasykit i pm arba susiraskite mane feisbuke (Nikita Jakubauskas)

 Uzmirsai paminet kad istot galimybes labai minimalios,nes berods tik 30 lietuviu ~ kiekvienais metais istoja.Aisq bandyt visada reikia,ir as veikiausiai bandysiu.O kad tai geriausias variantas mokytis ekonomika sakykim baltijos salyse tai cia faktas.

Žinutė parašyta: 2011-06-12 18:06:43 | Nuoroda

Planuojam tik kaip kazkas forume minejo,jog viskas nuo NEC priklauso,nes jie tave gali nusiust ne tik i universiteta,bet taip pat ir i Anglijos fabrika ;D.