Vartotojo CyberDeux pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-20 13:35:43 | Nuoroda
Infinity rašė:

Geriausiųjų eilės balas - balas į vf

Konkursinis balas - balas į mokamą.

Bent aš taip supratau... 

 Aš išvis niekur nebuvau surašius vnf - mokamo, o man konkursinis balas programoje rodo visus suskaičiuotus. Šiek tiek nelogiška

Žinutė parašyta: 2010-07-22 20:32:00 | Nuoroda
Svaja09 rašė:
jusste rašė:

 Ar užsisakėt SMS paslaugą, kad atsiųstų, kur įstojot, ar lįsit į lama puslapį žiūrėt rezultatų? :)

 Užsisakiau dėl visko pikto, jei kartais lama užlūžtų nuo prisijungimų skaičiaus 

 O kaip reikia ją užsisakyti ir kiek tai kainuoja?

O kažin kurioje vietoje lamoj bus parašyta kur įstojai?

Žinutė parašyta: 2010-07-22 20:56:42 | Nuoroda
Svaja09 rašė:
sanemis rašė:
CyberDeux rašė:
Svaja09 rašė:
jusste rašė:

 Ar užsisakėt SMS paslaugą, kad atsiųstų, kur įstojot, ar lįsit į lama puslapį žiūrėt rezultatų? :)

 Užsisakiau dėl visko pikto, jei kartais lama užlūžtų nuo prisijungimų skaičiaus 

 O kaip reikia ją užsisakyti ir kiek tai kainuoja?

O kažin kurioje vietoje lamoj bus parašyta kur įstojai?

 http://www.118.lt/Egzaminai.aspx

Galbūt kaip pernai į elektroninį paštą atsiųs. 

 Aha, jau įsivaizduoju, kaip sėdžiu prisijungusi prie savo pašto ir kas porą minučių darau "refresh" 

 Aš jau baigiu priprast kiekvieną rytą atsikėlus patikrinti Lamą (gal kokios naujienos ar šiaip kas), šį forumą ir toliau laukt penktadieniaus, bandant kur nors nusitrenkt, kad mažiau galvočiau XDD bus keista, kai to nebeliks.

Visi mes refreshinsim rytoj, laukdami tos žinutės, kuri keičia mūsų gyvenimus XD

(reikės iš ryto nulėkt prie ežero ir paruošt galvą, o ir laikas nepraies veltui .. XD)

Žinutė parašyta: 2010-07-23 15:25:08 | Nuoroda

Ar man tik atrodo, ar Lamos sistema išties užlūžo? Tai jau matosi net  vizualiai..

Damn, tiek nervų tampymo...

Žinutė parašyta: 2010-07-23 15:28:52 | Nuoroda
NaikoN rašė:

Idomu kodel man meta kazkoki tai fail'a?.. Ar visiems cia taip?

 Man lygiai tas pats.. Eiona sau.. O jums į el.pastą dar nieko neatsiuntė?

Žinutė parašyta: 2010-07-23 15:38:40 | Nuoroda
NaikoN rašė:

Nu nea nieko neatsake dar, bet is tikruju atsakymai bus paskelbti  nuo siandienos 15val. ir ne veliau  kaip  iki 25 dienos . Tad dar galima laukt ..

 Gal jie juokauja..? O jeigu ryt as tik tegaliu vežt dokumentus.. Šakės žmonių..

Žinutė parašyta: 2010-07-24 17:35:18 | Nuoroda

VGTU Kūrybinės industrijos :)

Žinutė parašyta: 2010-07-24 17:55:08 | Nuoroda

Sveiki kolegos :) Šiandien nuvežiau dokumentus, tai dabar taip gera, ramu..

 

Kas  ketina dalyvaut Fuxų stovykloje? Gal kas turi daugiau info kaip ten kas?

Žinutė parašyta: 2010-07-24 18:06:05 | Nuoroda
Radioactive rašė:

Aš visai norėčiau;) tu geriau man pasakyk, viską ten tvarkeisi ( kopijas, mokėjimą ir pan.) ? :)

 Tvarkiaus, tačiau apie Fuxų stovyklą tiek tespėjau išgirst, nes dar buvo kitų sutvarkyti likusių reikalų.

Šiaip kopijas atėjus galima apsidaryt tenm pat univere (209 kabinetas atrodo šiandien buvo), ten pat jas ir patvirtina; pasidaryk iskart paso kopiją ir jeigu norėsi bendrabučio atsivežk pažimą apie tėvų 3 mėnesių tėvų algas ir pažimą apie šeimos sudėtį, ją taip pat ten pat galima atsišviesti. Už viską sumokėjau 1lt. Atėjus į auditoriją davė anketą, kurią reikia užpildyti, o vėliau ir sutartį. Pasirašai ir viskas - reikalas užrištas :D jeigu reiks bendriko, tai ten pat dėl jo prašymą irgi duos. taip pat reikia turėt 1nuotraukėlę ir žinoma kvitą už sumokėtus 120lt (sumokėjau univere, tačiau pirmadienį tikriausiai bus anšlagas žmonių, tai patariu tuo pasirūpinti iš anksto, nes kompas vienas buvo duotas).

Žmonės, jungiamės ir susipažįstam :)

=^_^=
 

Žinutė parašyta: 2010-07-24 18:18:56 | Nuoroda
Ameloxi rašė:

O klausykit, jei aš neturiu dabar pažymos apie šeimos sudėtį ir pajamas, o norėčiau gal bendrabutį gaut, tai reikia ten iš karto pateikti tas pažymas, ar galima vėliau, kad ir po savaitės kokios, tik tą prašymą užpildyt pradžioj užtenka????

 Info galima ir e.pastu bei faksu nusiūst, tai nėra ko nervintis :)

 

VGTU kūrybinės industrijos vf :)

Žinutė parašyta: 2011-09-12 16:21:25 | Nuoroda

 Sveiki :) Gal žinot ar vgtu 1 barake galima kokiu legaliu būdu sutvarkyti, jei nori, jog pas tave galėtų pernakvot svečias? Nes neimanoma niekur info gaut.