Vartotojo fainaa pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-08 15:53:10 | Nuoroda

22 22/15 apytiksliai 1.47 bent jau as tiek gaunu pagal savo lygti

Žinutė parašyta: 2010-06-08 15:57:08 | Nuoroda
SuperHP rašė:

Mergaichukee, tikimybese savo kompetencijos geriau neatskleisiu... :D

Matau, kad pas mane 22. dar truksta 5 lygites... nes 5 nezinomieji... Zonijau, o tu visai kitu metodu sprendei?

 issipencia su keturiom lygtim  pvz as taip dariau :

54/v3 + 5= 46/v2

57/v3 +10 = 43/v1 is cia issireiski v3 per v2 ir v1

tada statai i v3(t-10)= v2(t-5) ir v3(t-10) =v1t

Žinutė parašyta: 2010-06-08 16:04:12 | Nuoroda
amare rašė:

fainaa, aš irgi berods kažkaip taip sprendžiau, o kiek gavai?

 

 1.47 suapvalinus o seip tai 22/15 .Gaila per egza padariau klaida kazkur spresdama ;)

Žinutė parašyta: 2010-06-08 16:14:06 | Nuoroda
tillary rašė:

17.2 atsakymo niekur nerandu, parasykit, bukit zmones, is anksto dekoju;)

 43.2

Žinutė parašyta: 2010-06-08 17:05:07 | Nuoroda
susimąsčius rašė:
SuperHP rašė:
MIKUTENAS rašė:
RuLOLxD rašė:
tillary rašė:
fainaa rašė:
RuLOLxD rašė:
biluciuke rašė:

Tai vistik, kaip tas 8 turėjo būti? 3 ar 4 didžiausia reikšmė?? 

 3

 4

vis del to 3

 

 tai kiek :D?

 bus 6, nes salygoj parasyta : Didziausia galima reiskinio [..] reiksme yra? Kadangi kalba eina apie didziausia SALYGOS reiksme, o ne cos reiksme, jamam cos180, kuris lygus -1 ir 12/3-1=6

 cos^2 (a)          Df  [0; 1]

 Tai 3?;DD

 4,ir tikrai yra 4. kiek galima klausinet?

Žinutė parašyta: 2010-06-08 19:50:10 | Nuoroda
Darija rašė:
Zonijus rašė:
fainaa rašė:
SuperHP rašė:

Mergaichukee, tikimybese savo kompetencijos geriau neatskleisiu... :D

Matau, kad pas mane 22. dar truksta 5 lygites... nes 5 nezinomieji... Zonijau, o tu visai kitu metodu sprendei?

 issipencia su keturiom lygtim  pvz as taip dariau :

54/v3 + 5= 46/v2

57/v3 +10 = 43/v1 is cia issireiski v3 per v2 ir v1

tada statai i v3(t-10)= v2(t-5) ir v3(t-10) =v1t

 va situo metodu ir as :D

 Va sitos lygtys 54/v3 + 5= 46/v2

57/v3 +10 = 43/v1 manau geros. Kazkaip abejoju del situ v3(t-10)= v2(t-5) ir v3(t-10) =v1t lygciu tinkamumo, kazkokios jos man ne logiskos. gal galite paaiskinti? Aciu :)

 tos dvi lygtis ,kurios tau atrodo nelogiskos,gaunamos is salygos,kad jie visi vienu momentu buvo nuplauke vienoda atstuma. tai gauni ,kad  v1t=v2(t-5)=v3(t-10). Gal paaiskejo? :)

Žinutė parašyta: 2010-06-08 21:12:23 | Nuoroda
Indreele rašė:

 7E 8B ar tikrai?

 7. A 8. C

Žinutė parašyta: 2010-06-09 20:48:15 | Nuoroda
Gerduliuka rašė:

o man sake kad ir fizikos dabar jau reikia :O

 Gal mokantis ir reikes,stojant tai nereikia,cia gali isitikint :

www.vgtu.lt/priemimas/lt/konkursiniu_balu_sandara_2010_m/27367.18743

Žinutė parašyta: 2010-06-13 12:26:52 | Nuoroda

Kai pildot prasyma stojimu,ir irasot architektura,jus automatiskai uzsiregistruojat(diena pries egzamina jau turi but irasyta) lamabpo anketoj nueikit i egzaminai ir ten bus parasytas laikas,vieta ir auditorija kur laikysit egzamina.

Žinutė parašyta: 2010-06-13 18:35:35 | Nuoroda
Justė, rašė:
luknei rašė:

Nelabai pagaunu kaip bus tada pas mus sulej isleistuves, jei egzo rezai tik 12d. o musu sulej isleistuves liepos 10d. taip iseina, kad per isleistuves negausim atestatu? :D

 rimtai idomiai,pas mus tai 16,nors buvau isitikinus kad 14,pasiklausk ,gal supainiojo dienas...

 Pas mus irgi liepos 10d. tai man atrodo,kad anksciau suzinosim rezultatus.

Žinutė parašyta: 2010-06-16 15:35:43 | Nuoroda
matrica rašė:
Anele rašė:

Taip,mieli žmogiukai, jau nervai gerokai daugelio paveikti...aš  va svajojau, kad po egzaminų atsipūsiu, mėgausiuos vasara, bet esu toookioj deresijoj...Naktimis sapnuoju,kad gaunu rezultatus siaubingus,neišlaikau, mokytojai rėkia,tėvai nusivilia...Ir aišku, kad tai mano pačios problema, dėl to labai pykstu ant savęs, bet va neišeina nusiramint..Esu nusivylus savo egzaminais, visada buvau gera mokinė, bet buvau iš tų vadinamų "kalikų" , neturėjau niekad galingo loginio mąstymo,yppatingų gebėjimų, visada namų darbams man reikėdavo daug laiko, tiesiog turėjau daug kantrybės sėdėdavau ilgai...ir štai po kiekvieno egzamino šiemet jaučiuos kaip netekus kokios nors kūno dalies. Na,žinoma, daugeliui atrodys kvaila, nes kitiems viskas pasisekė ir panašiai ir aš už tuos žmogiukus džiaugiuso labai..mano rezultatai nebus blogi, bet dabar jaučiu, kai daugeliui buvo taip lengva(o išties ir buvo lengva), kad rezultatai nebus pakankami stojimui į nemokamą..,Štai,kad ir po anglų...žinau,kad praradau jau 12taškų..58/70..o juk žiopla būdama parašiau rašinį ne apie konkrečią profesiją,o kaip kokią rinktis, pagal kokius kriterijus...Tai dabar sukas mintys,kad negausiu nei 70proc, jei mane nubaus 0 už nepataikymą į temą.Matematiką iššvaisčiau balus per žioplumą,....ah..supranti,jog 12m mokeis ir va neparodei geriausio,nes nesugebi susikaupti, suvaldyt savęs, jog esi kažkiek glušas. ..:) Na ir niekam čia nepasiskųsi...atleiskit už minčių kratalyne, nenorėjau aš čia jums paverkti ar panašiai. Tik mąstau,gal kas nors yra panašioj būsenoj ir mane supras..Ir gal išgerty norės???      sėkmės,žmogeliukai.

 suprantu, man irgi panasiai..iki rezultatu paskelbimo man visos mintys suksis apie egzus nors tu ka..ir apmaudu kai jauti, kad susimovei, nors galejai..man labiausiai skauda sirdi del istorijos, nes tikrai daug moku, idejau labai daug pastangu, o per egza se tau, kad nori..pasimoviau ant nekonkreciu klausimu ir net nesuspejau visko padaryt..bet jau susitaikau, gyvenimas tesiasi tik baisiai sunku tu rezultatu islaukt..

 Negausi 0 uz rasini.As irgi nepasirinkau jokios specialybes ir rasiau bendrai,ir kas tau pasake,kad butina buvo pasirinkt,bent jau as uzduoti niekur nemaciau ,kad butu taip parasyta,ir su daug kuo kalbejau tai bent jau puse zmoniu rase bendrai.Tiesiog nusiraminkim ir laukim rezultatu,blogiausiu atveju prarasim du taskus uz turini ;)

Žinutė parašyta: 2010-06-17 22:06:19 | Nuoroda
AndGin rašė:

Įdomu, galima piešt pastatą iš asmeninių archyvų, kurie paviešinti internete?

 seip tai ne,nes duos uzduoti suprojektuot ten koki pastata (pvz. geliu krautuvele) ir  reikia teisingai moket pavaizduot jos projekcijas planus ir perspektyva,o ne tiesiog nupiest koki norit pastata.

Žinutė parašyta: 2010-06-18 19:22:04 | Nuoroda

Taip netycia perskaiciau,kad i stojamaji egzamina reikia atsinesti ne vien pasa,bet ir prasymo registravimo pazyma ,tai cia kokia ta pazyma? gal kasnors tiksliai zino,nes nenoreciau sugrybaut :DD ir dar kazkas cia kalbejo apie kazkokiu banko kvitus,bet ar nereikia moketi poto kai jau zinosim kur istojom?

Žinutė parašyta: 2010-06-18 22:08:58 | Nuoroda

www.lamabpo.lt/Architektura%202010%2005%2028.pdf

20. punktas,raso ,ka reikia parodyta,kad ileistu i egzamina.Gavau ir as toki laiska.

Žinutė parašyta: 2010-06-19 22:45:18 | Nuoroda
ella rašė:

Tai gal ta registracijos pazyma yra tas stojimu prasymas, kuri uzpildem, juk ten apacioje galima paspausti, kad atsispausdintum. Tada parodytum, kad tikrai esi uzsiregistraves...

 As irgi taip galvoju.Kas zada i konsultacija vaziuot?

Žinutė parašyta: 2010-06-20 16:57:42 | Nuoroda
ella rašė:

O jus, minduza ir fainaa, nevaziuosit? :)

 As vaziuosiu,kad veliau nereiktu gailetis,jog ko nors nepadariau ;)

Žinutė parašyta: 2010-06-20 18:39:08 | Nuoroda
Monika18 rašė:

 Sveiki, o kaip zinoti  i koki universiteta  vaziuoti del konsultaciju ? i vgtu ar i ktu ?

 Cia jau i kuri nori, i ta ir vaziuoji

Žinutė parašyta: 2010-06-21 14:45:29 | Nuoroda

Siandien kalbejau su mokytoja kuri taise rasinius ir sake,kad uzskaite abu rasinius: ir tuos kurie rase apie viena profesija ir tuos kurie bendrai rase.Ir uz daugiau parasytu zodziu nemazino balu. :D

Žinutė parašyta: 2010-06-24 13:14:13 | Nuoroda
Molly rašė:

Visai susimaišiau beskaitydama stojimo sąlygas.. Kvailas klausimas, bet norėjau pasitikslinti, ar grafito pieštukas, reikalingas atlikti piešimo užduotį yra tas pats, kas paprastas pieštukas, kurio reikia kompozicijos užduočiai?

 Tas pats ir taip supratau,kad galima naudoti ne viena piestuka.

Žinutė parašyta: 2010-06-27 18:55:01 | Nuoroda

man tai irgi neblogai sekes,o idomu Kaune kokia buvo piesimo uzduotis?ar skyres nuo Vilniaus.