Vartotojo Cinike pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-03 01:05:52 | Nuoroda

Baisu cia ta chemija, visalaika buvo silpniausia sritis,, nzn ka ash ten veikiu, ko ash ten einu, buciau zinojus kad taip bus silpnai mokoma, i sudetinga, buciau darius viska kitaip ,,, bet deja deja saukstai po pietu,,, keliausiu rinktis 5 procenteliu :) sekmes chebryte, jau ne uz ilgo ;)

Žinutė parašyta: 2010-06-03 01:11:09 | Nuoroda
Absurdus rašė:
Cinike rašė:

Nemanau, kad stojimai i mokama butu sudetingi, seis laikais nelb kas pasiryze tai daryti,, pati masciau paie tokia galimybe,, nu bet nzn ,,, metams 8 tukstancius,,, negundo kazkaip :) , tevu gaila.

 Tėvų gaila? Tai dirbi ir mokaisi. Simple. Dabar tokia situacija, kad tiesiogine to žodžio prasme vyksta kova už būvį. Keletą metelių pasispaudi su nemigos naktelėm, išvarvėjusiom akim ir jausmu, kad stogą rauna nuo galvos. Arba tampi tuo, apie ką svajojai mokyklos suole, arba.. Jau labai mažai kas turi sąlygų gaut tai, ko nori, be didesnių pastangų.

 taip gaila, nes specialybe medicinine, gabumai ne auksinei, idomu kaip ash viska derinsiu :) o ir darbai nesimeto, ir tevai ne milijonieriai, nesninga tais 8-tukstanciais, dbr gal ir sumoketu, o is kur zinau, kad po metu jie vis dar begales moket, o ir tai jog jie tures spaustis irgi visai nezavi.

Žinutė parašyta: 2010-06-03 13:53:04 | Nuoroda
~ImaGinatiOOn~ rašė:
Inna** rašė:

noriu paklausti, o jeigu neišlaikai lietuvių valst. egzamino tai gali per pakartotine sesija perlaikyti mokyklinį?

 manau, kad ne. pakartotine skirta tiems, kurie turejo rimta priezasti neatvykt i pagrindine. turesi laukt liepos menesi, kai galima perlaikyt. bet nzn tikslaii, kas nors pataisykit mane arba patvirtinkit :)

 Radau cia ale tipo toki skaidrese pranesima kad "Pakartotinė sesija tik lietuvių kalbos (gimtosios ir valstybinės) neišlaikiusiems (VBE ir MBE) ir tiems, kurie dėl svarbių priežasčių negalėjo laikyti",, tad riekia surpasti, kad vis delto galima perlaikyt, o ir seip ash buvau kazkaip tuo isitikinus, bet privertet susimastyt :D

Žinutė parašyta: 2010-06-03 14:42:33 | Nuoroda

Kur gaut tą mokyklos kodą?

Žinutė parašyta: 2010-06-03 16:26:30 | Nuoroda
schaba rašė:

 blemba kiek čia daug visai iš medžio iškritusių :D pasimesit gyvenime išvis, jei su tokia užduotim nesusidorojat

 o gal elementarsiausias noras nepridaryt klaidu? ko bus vertas musu tas prasymas su kruvom tusciu lauku ir velnei zin kokia informacija,, o jeigu akis bado tai neskaityk is vis kas liecia sia tema :) o butd nepasimest tai mes jau tkr surasim :) galu gale tai jau musu problema :) 

Žinutė parašyta: 2010-06-03 17:43:19 | Nuoroda
Deli111 rašė:
Cinike rašė:

Kur gaut tą mokyklos kodą?

 Kai parašai mokyklos pavadinimą šone atsiranda nuoroda surasti. Tai ten paspausk ir momentaliai suras. 

 Labai aciu ;) 

Žinutė parašyta: 2010-06-05 12:29:17 | Nuoroda

Mano manymu, diplomas VU tikrai nera labiau vertinamas negu KMU, medicininiu specialybiu atzvilgiu, ash tavim deta, mieliau zygiuociau i KMU 

Žinutė parašyta: 2010-06-07 10:46:26 | Nuoroda
nerami rašė:

Sveiki,norėčiau jūsų paklausti apie stojimus. šiandien su teta diskutavom,ir aš jos klausiau, ar apsimoka, pildant prašymą kartoti specialybes,na tarkim,kaip pvz paėmus, rašai anglų filologiją,parašau pirmu nr,ir aš teiravausi,kad reikėtų parašyti ir kitais numeriais,tarkim trečiu ar 4,nes girdėjau,kad jei pirmu neįstoji,gali antru,o ji sakė,kad yra pereinamasis balas,ir jei tau jo neužteks 1numeriu,tai neužteks ir kitais,tarkim 3 ar 4. ar tai realu? ar ji neteisi?ar aš klystu?

 Turi omeny,, kad rasai ta pacia profesija, toje pacioje mokymosi istaigoje kelis kart? beabejo kad gali nors ir 10 kartu rasyt jeigu konkursinis balas per mazas, tai jokio skirtumo kiek tu prirasysi, ir is vis taip niekas nedaro :) nebent rasai atskirai VF ir VNF, zinoma tu gali rasyt pwz anglu filologija ten kokiam VU ir VDU, Vu gal nepakaks, bet uz tai konkursinis balas gal atititks VDU reikalavimus,,,

Žinutė parašyta: 2010-06-07 10:47:35 | Nuoroda
Unstable rašė:

Tai dabar nesuprantu biski.. Pildant rasyt reikia iskart ir i vf jei noriu ir i vnf? Ar parasyt vf, ir jei neuzteks man balu pasiulis vnf? Aciu.

 taip, rasai abi, jeigu VF neattitiks, niekas tau ir nesiulys to VNF.

Žinutė parašyta: 2010-06-07 10:51:15 | Nuoroda

Nors cia kazkaip nepopuliariai atrodo,, bet tarp klaisoku ir keletos kitu abiturientu , tai kazkaip labai jau populiari politologija,,, visi kaip isproteja lekia...;/

Žinutė parašyta: 2010-06-07 11:51:43 | Nuoroda
KarabinaS rašė:

Na kodėl tavo manymų ji tokia bus popiuliari?argumentuok...

 Nezinau, matyt zada keist Lietuvos situacija :D ir tiek to zavumo,,, nematau, kad nors vienas is ju suvoktu, jog tai nera vien grazus pavadinimas, jog ten begalo dauk visokio kalimo ir kitokio sh,,, :) 

Žinutė parašyta: 2010-06-07 12:53:20 | Nuoroda

Per dauk dienu cia iki tos chemijos,, jau 7 dienu kai kalu,,(bet nichu**nesurpantu)  net vidurius suka :D

Žinutė parašyta: 2010-06-07 22:33:02 | Nuoroda
sanemis rašė:
Cinike rašė:

Per dauk dienu cia iki tos chemijos,, jau 7 dienu kai kalu,,(bet nichu**nesurpantu)  net vidurius suka :D

 Kalimas nedėkingas dalykas, per egzaminą susijaudini, stresas ir gali labai lengvai užsimiršti, pfiu pfiu pfiu, tikrai to nelinkiu, na, žinoma, tas chemines reakcijas reikia įsiminti, bet kažkaip per praktiką man jos įsimenamos. O ką mokaisi dabar? 

 Aj as kazkaip manau susidorosiu su tuo jauduliu, pirmasis egzaminas parode, kad ne tokia jau as baili :D dabar organine chemija uzbaigineju, tik nuo aminu kazkaip neiveikiama darosi :D o ir seip bandau sistemingai, bet tai , kad kai pradedu rankiotis,,, tai ten aplinkui per aplinkui gaunasi,, atrodo baigiau, kas liecia neorganine,,, bet stai pamastau, kad  nemoku tirpumo uzdaviniu, tai su plokstelem,, o dar mases dalys, vis mindo ant koju,,, eh,,, geriau skayk kaip paciam, itariu, kad lengviau dorojiesi su ja :D?

Žinutė parašyta: 2010-06-07 23:59:20 | Nuoroda
KarabinaS rašė:

Na daug dar kas žada stoti į mediciną,tad nenustebsiu,jei medicina sumuš stojimų recordus...

 Nu ir puiku, padarys gera atranka, daugiau priruos normaliu speicalistu, sundaktariu pas mus jau gana,,, nors pas mus sulei vientele abituriente masto apie medicina ,, neiznau kodel pas jus ten taip populiaru :) , ash pati esu biomedicininkes srities, bet ten netraukia :) o gal tiesiog suvokiu kad ne mano galimybems :) 

Žinutė parašyta: 2010-06-08 15:57:15 | Nuoroda
sanemis rašė:
Cinike rašė:
sanemis rašė:
Cinike rašė:

Per dauk dienu cia iki tos chemijos,, jau 7 dienu kai kalu,,(bet nichu**nesurpantu)  net vidurius suka :D

 Kalimas nedėkingas dalykas, per egzaminą susijaudini, stresas ir gali labai lengvai užsimiršti, pfiu pfiu pfiu, tikrai to nelinkiu, na, žinoma, tas chemines reakcijas reikia įsiminti, bet kažkaip per praktiką man jos įsimenamos. O ką mokaisi dabar? 

 Aj as kazkaip manau susidorosiu su tuo jauduliu, pirmasis egzaminas parode, kad ne tokia jau as baili :D dabar organine chemija uzbaigineju, tik nuo aminu kazkaip neiveikiama darosi :D o ir seip bandau sistemingai, bet tai , kad kai pradedu rankiotis,,, tai ten aplinkui per aplinkui gaunasi,, atrodo baigiau, kas liecia neorganine,,, bet stai pamastau, kad  nemoku tirpumo uzdaviniu, tai su plokstelem,, o dar mases dalys, vis mindo ant koju,,, eh,,, geriau skayk kaip paciam, itariu, kad lengviau dorojiesi su ja :D?

 Aš jau kažkaip pradedu bijoti, jau toks jaudulys, pagalvojus, ryt tokiu laiku jau liks mažiau nei 24 valandos :D,  prasideda mano sapalionės.

Aš taip pat organinę užbaiginėju, na, šiaip dar tik organinės viduryje esu, tai šiandien pasimokysiu ir ryt dar, taip turiu dar ryt išmokti tirpumo uždavinius, anuš įdės, su plokštele, cheminius indus ir ženklus ir atpažinimą pasikartoti. Ir dar chemija ir aplinka paskaityti, ir dar išmokti kaip praktiškai gauti molines koncentracijos tirpalus, kiek daug neužbaigtų darbų, tos temos retos, bet jei neišmoksiu, neužmigsiu naktį :D

Man uždaviniai kliūna.... Teorija lyg neblogai parašau, pfiu pfiu , pfiu, nenoriu čia girtis kaip ta Ingridėlė :D:D:D 

 Nu va nebuk Ingridele... :Djoke... bet tai tau praktiskai viska kartotis,, o mane tai biesina, kad ka beskaitau tai tas viskas nauja,,, :D gaila tik bus teta nuvilt( ji chemike),,, tkr stengesi man iskiepyt ,,, o man kaip nelimpa taip nelipmpa,,bet kad mano pacios tikroji mokytoja tupa,,, zinau, kad daugiausiai reikia musu motyvacijos, bet kad ji blemba per pamoka pabudavo 10 minuciu ir duoda lapus,, o kad ten niekas neaisku tai jaj nulis emociju :D nuuu kaip nors ... jau tuos 13 tai manau tkr surinksiu :D o toliau kaip Dievas duos,,, kelsiu kitiems procentus :DD

 

Beje man patiko tavo sapnas ;D sia nakty ir ash tai sapnuosiu, galbut isipildys :DDD

Žinutė parašyta: 2010-06-08 16:01:46 | Nuoroda
abituriente333 rašė:

zinau as kas ka reiskia tiesiog palei senus pavadinimus rasau kad daugumai butu suprantamiau:)

varciau nauja kur stoti zurnala, narsiau po universitetu puslapius, bet nu nerandu kokiose specialybese yra galima gauti valstybes finansuojamas vietas istestinese studijoase??

 tai tu atsiversk toj knygoj 97 ir ziurek i tas lenteles, kur parasyta I m ,, ir matysi koknkursinius balus ir as yra istestines/mokamos.

Žinutė parašyta: 2010-06-09 15:04:57 | Nuoroda
giedruže rašė:

Labai sunkių užduočių rytoj tikitės? :)

Gal galėtumėt man paaiškinti, kaip apskaičiuojami taškai - procentai? :)

 procentai apskaiciuojami nuo to kiek mokiniu aplenkiai, vienais metais uz 40 tasku gali gaut 15 proc kitais gal but daugiau, priklauso kaip kiti isilaike :) 

Žinutė parašyta: 2010-06-09 16:06:11 | Nuoroda
giedruže rašė:
Cinike rašė:
giedruže rašė:

Labai sunkių užduočių rytoj tikitės? :)

Gal galėtumėt man paaiškinti, kaip apskaičiuojami taškai - procentai? :)

 procentai apskaiciuojami nuo to kiek mokiniu aplenkiai, vienais metais uz 40 tasku gali gaut 15 proc kitais gal but daugiau, priklauso kaip kiti isilaike :) 

 Tai jei už 40 taškų galima gauti 15 %, tai kaip kiti likusieji ~60 taškų  paskirstomi likusiems ~ 80 %? :)

taip,, nu nuveikit galu gale i cia www.nec.lt/failai/1168_chemija.pdf ir paziurekit laike tais metais 2359 mokiniai,,, jie yra 100 proc ,,,surinktada  pwz 44 taskus tu apllenkei mazdauk 555 mokiniu,, nu ir darykis proporcinas 2359-100 555- x  ir viskas uz 2009 jeigu butum gavus 44 taskus,, butum surinkus 23 proc.

Žinutė parašyta: 2010-06-09 21:29:05 | Nuoroda

sekmes chebryte, kaip sake senemis, ateis lakytis is b lygio mums siek tiek lengvins situacija,, nesijaudinkit, bus viskas gerai ;]

Žinutė parašyta: 2010-06-10 13:47:44 | Nuoroda

gal zinot ar yra kur nors internete uzduotys ? nes mums juodrasciu tai neatidave,,,