Vartotojo MoNiK pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-03-11 15:29:22 | Nuoroda

Sveiki, as taip pat zadu papildyti jusu gretas, noreciau paklausti, ar rasysit prasymus tik i KMU ar ir i VU?

Žinutė parašyta: 2010-03-11 15:32:22 | Nuoroda

Sveiki visi, norėčiau paklausti dėl kineziterapijos, ar ten lengviau, nei medicinoj, bei kurioje specialybėje daugiausiai chemijos? Ačiū

Žinutė parašyta: 2010-03-11 15:38:15 | Nuoroda

Na va, mes taip pat greitai rašysim bandomąjį, pagaliau sužinosiu, ko esu verta ir kiek dar reikia pasitempti :) Mokytoja prognozavo, kad egzamine gali būti daugiau užduočių susiijusių su chemija, o čia mano silpnoji vieta. Kaip jums sekasi chemiją derinti su biologija?

Žinutė parašyta: 2010-03-11 15:49:23 | Nuoroda

Sudalyvavau, nieko įspūdingo (kalbu apie savo rezultatus). Kaip manote, ar tiesa, kad biologijos egzaminas gali būti panašus į olimpiadinę užduotį?

Žinutė parašyta: 2010-03-11 15:52:00 | Nuoroda
seho_erotefthi rašė:

aš dar iki galo nenusprendžiau, bet greičiausiai rašysiu ir VU ir KMU :)

Mane labiau traukia KMU, ir šiaip Kaunas patinka :) Bet svarbiausias kriterijus tai, kad nelaikau chemijos egzamino. O VU niekas nepasikeitė? Būtinai reikia chemijos?

Žinutė parašyta: 2010-03-11 15:53:54 | Nuoroda

na, žiūrėsim, kaip seksis, dabar visos fizinės ir moralinės pastangos sutelktos į biologiją, nes daugiausiai nulemia balą :)

Žinutė parašyta: 2010-03-11 15:56:24 | Nuoroda
sanemis rašė:

 O kaip jūs chemijoje jaučiatės? Aš tai šiaip sau kažkaip, o man reiktų gauti bent virš 70..... Tikiuosi gerai bus... 

Man taip pat su chemija sunkiai...Todėl planuoju vietoj jos matematiką rinktis, o tu būtinai į VU nori?

Žinutė parašyta: 2010-03-11 16:01:11 | Nuoroda

Na, pas mus mokykloje faktiškai taip ir suskirstyta, man gerai, nes visi dirbame, žinome, kad reikia mokytis, tačiau tas paskirstymas buvo labai subjektyvus. Kitus 12 - okus silpnesnėse grupėse visai nusodino, nes kai aplink niekas nesimoko, ir pačiam stimulo nebėra :D

Žinutė parašyta: 2010-03-11 16:08:05 | Nuoroda

Mūsų matematikos mokytoja buvo kažkokiam seminare, tai ten sakė, kad šiemet egzamine bus ypač svarbu, kad nebūtų 'plikų' veiksmų. Žodžiu viską reikia paaiškinti, nors ir atrodo, kad akivaizdu :D

Žinutė parašyta: 2010-03-11 16:10:08 | Nuoroda

Žiūriu, čia visi šaudom su raštingumu :D Nežinau, ar pravers ateity, bet blogiau nebus.

Žinutė parašyta: 2010-03-12 10:05:34 | Nuoroda

Aš patarčiau persispręsti visus senesnius egzaminus (yra knygynuose ar bibliotekose specialių knygučių), tuomet pamatysit, kad labai panašios užduotys kartojasi ir mokykliniuose, ir valstybiniuose egzaminuose. Bent jau man, pasprendus ir išsiaiškinus ramiau.

Žinutė parašyta: 2010-03-12 10:08:50 | Nuoroda
Svaja09 rašė:

O laikau chem, bio, lietuvių vbe, anglų vbe. :) 

 Aš taip pat tokius, tik vietoj chemijos matematiką , kuri taip pat sukelia ne ką mažiau dvejonių. O anglų laikai, nes žadi duoti prašymus ne tik į KMU, VU, ar šiaip - dėl linksmumo?

Žinutė parašyta: 2010-03-12 10:12:01 | Nuoroda

Kiek žiūrėjau kineziterapijos stojamasis balas labai panašus į farmacijos, net aukštesnis, tai jaučiu net neverta po farmacijos rašyti kineziterapiją.

Žinutė parašyta: 2010-03-12 10:15:06 | Nuoroda

Žinoma, siųsiu prašymus į daugumą KMU programų, bet pagrindinis prioritetas - medicinai :).

Žinutė parašyta: 2010-03-12 10:28:20 | Nuoroda
digital6522 rašė:

Visai puolus aš į neviltį :( gal kas gali man padėt? :( nejau archeologija studijuot galima tik Vilniaus universitete? ar tikrai niekur kitur nera kur ja galima studijuot? :(

 Na, bent jau aš taip pat nieko daugiau neraudau, nebent užsienyje

Žinutė parašyta: 2010-03-12 10:35:48 | Nuoroda
sanemis rašė:
MoNiK rašė:
sanemis rašė:

 O kaip jūs chemijoje jaučiatės? Aš tai šiaip sau kažkaip, o man reiktų gauti bent virš 70..... Tikiuosi gerai bus... 

Man taip pat su chemija sunkiai...Todėl planuoju vietoj jos matematiką rinktis, o tu būtinai į VU nori?

 aš į KMU norėčiau, man tai matematika iš vis tamsus miškas....

 O kodėl nepatiko kineziterapija?

Žinutė parašyta: 2010-03-12 14:53:07 | Nuoroda
2princ rašė:

 Sveiki norejau paklaust. Ar as galesiu pakliut i vf vietas jeigu laikysiu Ang. -  V; Bio - V, Chemija - V; Lt - M. Ar vis del to reiko pasirinkt lietuvių - V? Mokslo viidurkis 8.

 Lietuvių pažymys nelemia labai daug, jei gerai islaikysi biologiją ir chemiją, turėtų užtekti, tačiau patariu laikyti LT valstybinį, nes, mano manymu, šis egzaminas nėra neįveikiamas.

Žinutė parašyta: 2010-03-13 11:29:16 | Nuoroda

Ketinu pirmu numeriu mediciną rašyti, po to kineziterapiją, farmaciją, ir t.t. :D Aš į lietuvių išvis nelabai dėmesio kreipiu, nes nieko jau nebeišmoksi, literatu reikia gimti :D

Žinutė parašyta: 2010-03-17 18:27:58 | Nuoroda

O iš kur bandomojo užduotys buvo, šiaip sudarytos, ar praeitų metų egzaminų?

Žinutė parašyta: 2010-03-17 18:30:13 | Nuoroda

Šiaip geriausiai pasiklausti anglū mokytojas, bent jau mūsų turi visas :)