Vartotojo JapaneseKoreanLover pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-29 18:42:57 | Nuoroda

Turiu daug pasirinkimų,bet pirmu numeriu parašius VU japonologiją, tada  rašiau eilę studijų į  VDU :) 

Žinutė parašyta: 2010-06-29 18:50:26 | Nuoroda

Nesimokysiu , važiuosiu pas pusbrolį į užsienį dirbti :) Bet to tikrai labai nenoriu :) 

Žinutė parašyta: 2010-06-29 18:53:25 | Nuoroda

Tada puiku, turiu galimybę ir aš šimtuką surinkt :) 

Žinutė parašyta: 2010-06-29 19:56:48 | Nuoroda

Aš pokolkas tik vieną tašką esu praradus iš readingo ketvirtos dalies :) O iš rašymo kažkodėl tikiuosi daug taškų gaut :) 

Žinutė parašyta: 2010-06-29 19:57:38 | Nuoroda
RikArdO rašė:
basikom rašė:
JapaneseKoreanLover rašė:

Tada puiku, turiu galimybę ir aš šimtuką surinkt :) 

 jėtus, kaip baltai aš pavydžiu tos galimybės :D Aš tai jau tikrai žinau, kad be rašymo praradau 12 taškų, tai čiuju kokį 80% ir pareis. Et :)

 manau, kad daugiau pareis :)

 O ir 80%yra  netgi labai gerai :)

Žinutė parašyta: 2010-06-29 20:01:51 | Nuoroda
RikArdO rašė:
JapaneseKoreanLover rašė:

Aš pokolkas tik vieną tašką esu praradus iš readingo ketvirtos dalies :) O iš rašymo kažkodėl tikiuosi daug taškų gaut :) 

 pavydžiu tiem, kas nedaug prarado.. eh :/ na bet tikėkimės procentai pasiskirstys dėsningai...

 Nėra ko pavydėti, man anglų egzas vienintelis išsigerlbėjimas, nes kitus itin žiauriai parašiau :( BET tikrai gausit už anglų gerai visi, nes juk nesunkus buvo šiais metais :)

Žinutė parašyta: 2010-06-29 20:08:01 | Nuoroda

Va būtent man tokia ir situacija, o apygeris konkursinis balas jau nėra patenkinamas dalykas :-/ Dar tikėjausi,kad visada galėsiu stoti į anglų filologiją, jei tokia situacija susiklostys kaip dabar, bet kad ir ten anglų egzas nėra pagrindinis :-/

Žinutė parašyta: 2010-06-29 20:13:10 | Nuoroda

Pritariu, neįmanoma net pasiskaičiuoti koks bent galėtų būti rezultatas,dėl to tik nerimo daugiau :) Aš irgi bijau, bet vistiek jau negaliu sulaukti, greičiau sužinot ir ramu tada :)  

Žinutė parašyta: 2010-06-29 20:16:07 | Nuoroda

Na taip, bet naktys tai jau bemiegės bus, bent jau man :D  

Žinutė parašyta: 2010-06-29 20:18:44 | Nuoroda
bambukaz rašė:
JapaneseKoreanLover rašė:
RikArdO rašė:
JapaneseKoreanLover rašė:

Aš pokolkas tik vieną tašką esu praradus iš readingo ketvirtos dalies :) O iš rašymo kažkodėl tikiuosi daug taškų gaut :) 

 pavydžiu tiem, kas nedaug prarado.. eh :/ na bet tikėkimės procentai pasiskirstys dėsningai...

 Nėra ko pavydėti, man anglų egzas vienintelis išsigerlbėjimas, nes kitus itin žiauriai parašiau :( BET tikrai gausit už anglų gerai visi, nes juk nesunkus buvo šiais metais :)

 ir kas kad gerai parašėm? procentai tai tie patys bus :) kurie bus žymiai mažesni, negu balai. čia kalbu apie vidutiniokus kaip aš kurie surenka apie 60-70 tašku ir gauna apie 40proc :D

 O velnias, net nepagalvojau,kad dar taip gali būti :D 

Žinutė parašyta: 2010-06-29 20:19:38 | Nuoroda
RikArdO rašė:
JapaneseKoreanLover rašė:

Na taip, bet naktys tai jau bemiegės bus, bent jau man :D  

 man tai atsibodo rezultatus sapnuoti :D bet naktimis tai sunku užmigti, vartaus vartaus.. ;]]

 Nesapnavau dar nei karto rezultatų, šiaip turiu nemigą kaip ligą jau gal antri metai :D 

Žinutė parašyta: 2010-06-29 20:25:37 | Nuoroda
RikArdO rašė:
JapaneseKoreanLover rašė:
RikArdO rašė:
JapaneseKoreanLover rašė:

Na taip, bet naktys tai jau bemiegės bus, bent jau man :D  

 man tai atsibodo rezultatus sapnuoti :D bet naktimis tai sunku užmigti, vartaus vartaus.. ;]]

 Nesapnavau dar nei karto rezultatų, šiaip turiu nemigą kaip ligą jau gal antri metai :D 

 aj tai reiškias saldžiai miegi, kad neina tokie sapnai ;D

 Kokia dar išvis kalba apie sapnus gali eiti, jei miegas prasideda 5h ryto ir 7 h ryto baigiasi ? :D

Žinutė parašyta: 2010-06-29 20:39:09 | Nuoroda

Tai jei kas turit pažįstamų, kurie laikė informatiką,pasiklauskit jų ar jiems lama bpo puslapyje prisijungus rodo rezultatus ar ne ir viskas bus aišku tuo klausimu :) 

Žinutė parašyta: 2010-06-29 21:33:10 | Nuoroda

O gal kas žinot,koks turi būti pažymių vidurkis univere kai mokais, kad gauti tą stipendiją ? :) 

Žinutė parašyta: 2010-06-29 21:43:35 | Nuoroda

na tai dar yra du mėnesiai, gal dar atrasi ir geresnį variantą :) 

Žinutė parašyta: 2010-06-29 21:45:53 | Nuoroda

Trečiu, ketvirtu ir penktu numeriu VDU turiu parašius ir kažkodėl manau,kad ten ir bus mano KB didžiausias :) 

Žinutė parašyta: 2010-06-29 21:56:02 | Nuoroda

Va,va, ir aš rašiau į VU , bet net nesitikiu ten įstoti irgi :)   

Žinutė parašyta: 2010-06-29 22:01:54 | Nuoroda

Na tai žinoma, jei tau tinka, tai puiku tada, juk žmogus sąlygas renkasi kiekvienas pagal save , kaip jam patogiau :)

Tik sakau, aš tiek va laukiau,kai jau be tėvų galėsiu gyventi ir pati planuotis sau laiką niekieno nevaržoma, pas šeimininkę gyventi nenorėčiau, nes turbūt niekuom nesiskirtų gyvenimas, nei namuose :) 

Žinutė parašyta: 2010-06-29 22:04:20 | Nuoroda

Na manęs irgi taip pat netraukia ten, tiesiog daugiau niekur kitur nėra tų mano išsvajotų studijų  :)  o jei žiūrint pagal universitetus,o ne studijų programas, tai VDU tiesiog tobula vieta būtų :) 

Žinutė parašyta: 2010-06-29 22:11:46 | Nuoroda

Na manau dauguma suaugusių ir dirbančių moterų nori ramybės :D