Vartotojo nerami pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-23 19:18:41 | Nuoroda

db įstojau įvdu anglų filologiją vf,norėčiau per antrą bandyt,nes nenoriu į anglų,norėjau į soc. darbą,mano kb 17,62,kaip manot,verta bandyti per antrą turą stoti?ar galėčiau į vu arba vdu nemokamą? o,gal nerizikuot,ir studijuot anglų?prašau,reikia racionalaus patarimo;(

Žinutė parašyta: 2010-07-23 19:36:14 | Nuoroda
Metal Face Doom rašė:
nerami rašė:

db įstojau įvdu anglų filologiją vf,norėčiau per antrą bandyt,nes nenoriu į anglų,norėjau į soc. darbą,mano kb 17,62,kaip manot,verta bandyti per antrą turą stoti?ar galėčiau į vu arba vdu nemokamą? o,gal nerizikuot,ir studijuot anglų?prašau,reikia racionalaus patarimo;(

 Pažiūrėk ar įmanoma tau įstoti, pasidomėk kokių balų reikia. Verta bandyti, jei manai, kad įstosi. Rašyk socialinį darbą Kaune ir Vilniuje, visur, kur nori, kad tik įstotum, pagal balų skaičiuokles ir kitų stojamuosius balus pasižiūrėk ar įmanoma tau įstoti.Ir palauk rytdienos, kada bus diagramos dėl likusių laisvų vietų. Siek ko nori, nes paskui bus per vėlu. Sėkmės

 dėkui tau už palaikyma;)) o,kur ryt bus skelbiamos diagramos laisvų vietų/?

Žinutė parašyta: 2010-07-23 20:44:31 | Nuoroda

hey guys,im joining to the english club of Vytautas university too. aš ir į vf,šiaip į anglų net nenorėjau,bet patekau,kaip manot,ar vdu yra normalus universitetas,t.y ar vertingas diplomas?

Žinutė parašyta: 2010-07-23 21:27:15 | Nuoroda
Turka rašė:

nerami- tai kam rasai? bus kankyne mokytis, jei dalyko net nenorejai :( 

as sekmad vaziuoju pas broli i Kauna o pirmad nuo ryto leksiu pasirasyti, manau eiles bus kilometrines... o mane lydintis zmogus tegales pabuti su manim iki 9h, idomu kaip as parsigabensiu namo :D 

 supranti,nuo pat pradžių norėjau į anglų,bet pastarosiomis savaitėmis,prašymą pakeičiau kardinaliai-į soc.darbą,ir anglų buvo parašyta tik į vdu,tai vat,ir įstojau,na,šiaip noriu,tik bijau,jog per silpna galiu ten būt,bet,manau,jei nori mokytis-viskas įmanoma;))

Žinutė parašyta: 2010-07-23 21:29:53 | Nuoroda

Sveiki,na,kas įstojote?ar esate patenkinti? kaip manote,ar nep[rašausim vdu univeru,o ne vu? beje,gal apsikeičiam skype. mano: gjwacioqs15

Žinutė parašyta: 2010-07-23 22:10:23 | Nuoroda

ko tylit?būsimi kolegos;))

Žinutė parašyta: 2010-07-24 20:09:14 | Nuoroda
miss rašė:

Sveiki, aš taip pat įstojau į anglų filologija VDU :) tiesą pasakius nelabai tikėjausi, kad čia įstosiu, nes maniau, kad į kitą specialybę pavyks įstoti :D bet gal čia ir nebus taip blogai :D

 mano ta pati situacija manau,kad blogai nebus,manau,jog vdu atmosfera bus daug geresnė nei  Vu;)

Žinutė parašyta: 2010-07-24 20:09:35 | Nuoroda
Lauruc rašė:
Eelze rašė:

Ir gal kokie būsimi VDU anglų filologijos kursiokai norėtų skype pasikeisti? 

 akemi13 :)

 gjwacioqs15

Žinutė parašyta: 2010-07-31 12:19:36 | Nuoroda

sveiki,esu būsima vdu,humanitarinių mokslų fakulteto,studentė. Nerūkau,esu ganėtinai tvarkinga,ieškau kambarioko/ės nuomotis vieno kambario but1;) arba 3 žmonių,nuomotis 2 kambarių butą.jei ką,vieną butą jau esu numačius,dainavos rajone,netoli saulėtekio,250lt,taigi,4 žmonėms būtų gana optimali kaina. Rašykit,  ; +37062268926

Žinutė parašyta: 2010-08-02 20:07:30 | Nuoroda

Sveiki,koks buvo šių metų pereinamasis darbas socialinio darbo studijose?

Žinutė parašyta: 2010-08-04 20:15:54 | Nuoroda

vdu,anglų filologija, skype: gjwacioqs15

Žinutė parašyta: 2010-08-09 17:49:16 | Nuoroda
Bon rašė:

nejaugi nera zmoniu istojusiu i VDU soc darba ?:)p ar as vienas ten studijuosiu ?:)ppp

 į mokamą įstojai?  koks kb?

Žinutė parašyta: 2010-08-09 19:30:49 | Nuoroda
Ausma rašė:

As taip pat VDU- socialini darba :)

 vf ar vnf? koks kb? beje,sveikinu,čia norėjai?>

Žinutė parašyta: 2010-08-14 13:14:45 | Nuoroda

sveiki,gavau vdu-1 bendrabutį,bet ten dabar vyksta renovacijos,tad reiktų gyvent vdu-3,gal kas žinot,kokia būklė to vdu-3,kaip sąlygos? beje,kada jau mums leistų gyventi taikoje?