Vartotojo melynakoala pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-03-25 22:18:26 | Nuoroda

Gal žinote kur galima studijuoti nuotoliniu būdu? :] Kokios specialybės?:>

Žinutė parašyta: 2010-05-26 22:37:12 | Nuoroda
Caramel90 rašė:

 manęs taip pat prašo užpildyti kontaktinę, identifikacinę ir išsilaivinimo info, nors ji jau užpildyta :/

 man tas pats... nors viską užpildžiau. O kaip ten kur kalbą pasirinkt reikia? Jeigu lietuvių tai nieko nesirinkt, nes pasirinkimo tokio nėra :D?

Žinutė parašyta: 2010-05-30 10:34:38 | Nuoroda

O kaip tada, kad pavadinimą pvz. interpretacijos rašyt jei nežinosim ar tai novelė ar apysaka ar dar kas? :/  Dar norėjau paklaust kokio ilgumo maždaug įžangas dažniausiai rašot?

Žinutė parašyta: 2010-05-30 21:51:40 | Nuoroda

o kaip dar pabaigas galima išmokt? :o 

Žinutė parašyta: 2010-05-30 21:59:01 | Nuoroda

Mane labiausiai nervuoja, kad  valandą priš egzą jau reikia būt tenais, išvažiuot dar valandą prieš, o atsikelt dar viena prieš važavmą   Kažkoks laiko švaistymas r dar daugiau nervų tampymo...

Žinutė parašyta: 2010-05-30 22:04:34 | Nuoroda

O mums sakė, kad tap parašyta kažkokoje instrukcjoje :D Gal visur kitaip.

Žinutė parašyta: 2010-05-31 16:04:13 | Nuoroda

Man tai  lengva nebuvo... O Savickio buvo novelė, apysaka ar dar kas? :D 

Žinutė parašyta: 2010-05-31 16:15:51 | Nuoroda
tralain rašė:
Caramel90 rašė:

 aš manau kad ta ingrida praktiškai net nelaikė egzamino, o dbr tik erzina dėl rezultatų nerimaujančius abiturientus :D nekreipkit į ją dėmesio , nes jei jau daugelio iš mūsų atsakymai sutampa tai didesnė tikimybė kad tos vunderkindės atsakymai yra neteisingi ;) 

aš prie to žemdirbio parašiau: barsto barsto bet ar dygsta - sėja (nežinau ar tokia ta citata) ir parašiau kad yra sukuriama labai daug vienkartinių švenčių  kurios nepelno pripažinimo visuomenėje ir išnyksta

 sita ir as parasiau;)

 O kaip manot tiko tas sakinys su augančiu kažkokiu žiedu? :D Ir dar ką parašėt ten kur buvo kažkokia buitinė problema ar aplinkybė? Ir krizė teigiamai vertinama?

Žinutė parašyta: 2010-05-31 16:40:23 | Nuoroda
mes_nugalesim rašė:

dar turiu klausima. ta savickio menesiena romanas, novele ar apsakymas :D

 spėjau, kad novelė :D kad ne romanas tai tikrai.

Žinutė parašyta: 2010-05-31 16:56:55 | Nuoroda
mes_nugalesim rašė:
jusste rašė:
mes_nugalesim rašė:

dar turiu klausima. ta savickio menesiena romanas, novele ar apsakymas :D

 Novelė, juk Savickio ten daugiausia novelės.

Aš ištraukoj įžvelgiau, kad didžiausia teksto diegiama vertybė - ryšis su senąja karta, senosios kartos paveldas, kadangi tas valdininkas kaip pamišęs mąstė iš kur gauti pinigų perlui, kurį mergina paveldėjo iš prosenelės (kaip jis galvojo). Tekste iškelta problema apie tai, kaip žmonės nerimauja, išgyvena vidinį sąmyšį dėl nereikšmingų dalykų. Pagrindinė mintis - senas geras posakis: nėra taip blogai kaip gali atrodyti. Savickis šią žmogaus ydą (nerimą, išgyvenimus dėl nereikšmingų dalykų) pašiepia, tačiau žmogaus nesmerkia, nemoralizuoja. Visur labai daug impresijos, humoro, ironijos - pavyzdžiui vis pabrėžiama aukšta socialinė (valdininkas) ir žema finansinė padėtis (nežino, iš kur gauti pinigų). Kompozicija uždara - pradedama ir baigiama vakaro motyvu. Dar pastebėjau tai, kad dienos virtimas į naktį yra valdininko būsenos paralelė, kadangi keičiantis paros laikams, keičiasi ir valdininko būsena, nuotaika. Iš prislėgtos ji tampa džiugi (ten kažkaip jis juoktis pradėjo ar pan).

P.S. Neapmėtykit akmenim, jei nusipezėjau ;)

 na as bent jau kaip tik parasiau, kad itampa ir pykti pereme isteriskas juokas. nes ten toli grazu manau nieko dziugaus jam nebuvo, jis kaip tik jautesi apgautas

 aš tai kai pagalvoju parašiau atpasakojimą su daug citatų :( išėjus sugalvojau ką galimą dar buvo parašyt išvadose...

Žinutė parašyta: 2010-05-31 17:35:52 | Nuoroda
kariaujantis rašė:
rutaaa rašė:

o kai reikejo 2.2 klausime parasyti dvi metaforas nusakančias kazkokius išgyvenimus tai parasiau 1),,širdis sušyla" 2),,nežinai, kuo savo širdį kūrenti" kas nors parase taip pat?:D

 the same :)

 hm.. atrodo antrą tik "kuo savo širdį kūrenti" parašiau... įdomu ar gausiu tą tašką.

Žinutė parašyta: 2010-05-31 18:10:14 | Nuoroda
zooms rašė:

Man iš tikrųjų įdomu būtų pamatyti, kaip atrodo valstybinio egzamino interpretacija ir suvokimas, kurie ne išlaiko... Įdomu tokį maždaug susidaryti įspūdį :)

 ir man būtų įdomu..

Žinutė parašyta: 2010-05-31 18:48:33 | Nuoroda
negalvojantis rašė:

klausykit, o ar blogai padariau, kai reikejo pazymeti 400 zodziu riba parasteje as padejau bruksni tos eilutes parasteje, bet vertintoju vietoje, na desineje puseje. Cia blogai ar ne, del bruksnelio manau nieko nebus? :D

 aš tai brūkšnelį ir padėjau ir parašiau 400, tik kairėje pusėje :D

Žinutė parašyta: 2010-05-31 19:23:51 | Nuoroda

Ką darėt kai rašė: "Prieš pradėdami pildyti pageidavimų sąrašą privalote užpildyti identifikacinę, kontaktinę ir išsilavinimo informaciją! Jūs neužpildėte skyriaus(lauko) Kita informacija->Užsienio kalba būsimų studijų metu." Man vis dar tai rodo :( 

Žinutė parašyta: 2010-06-01 15:54:28 | Nuoroda

o kaip jum patinka, kad bus tas atsakymų sąsiuvinis, o užduotis galėsim pasiimt?  :D

Žinutė parašyta: 2010-06-01 20:25:44 | Nuoroda

Man tai ir blogiausia interpretacija gyvenime buvo  Kai perskaičiau pabaigoj tik tada supratau, kad visišką atpasakojimą prigrūstą citatų parašiau... be jokių vertybių ar idėjų, pagrindinių minčių... protas buvo kažkur dingęs tas 3h  

Žinutė parašyta: 2010-06-01 20:32:26 | Nuoroda

Čia toks kvailokas klausimas  Kada kryžiuočių ordinas tapo Prūsija, jei taip galima sakyt?  

Žinutė parašyta: 2010-06-01 21:20:16 | Nuoroda

o tai kaip ten su ta reformacija paprastai ir aiškiai? :) 

Žinutė parašyta: 2010-06-01 23:10:26 | Nuoroda
ugniss rašė:
tralain rašė:
lietuvaitė rašė:
kariaujantis rašė:
melynakoala rašė:

Čia toks kvailokas klausimas  Kada kryžiuočių ordinas tapo Prūsija, jei taip galima sakyt?  

 hmm :D geras. ma atrodo per reformacija, nes jie tapo liuteronais, bet nežinau tiksliai kada.

 Geras klausimas, bet neįsivaizduoju atsakymo... Žinot gal kas?

 as ir zinau kad taip gavos kad is kryziuociu kazkaip prusija gavos..niekaip neatsimenu kaip;D kur musu dingo visazine

1525m. paskutinis Vokiečių ordino magistras Albrechtas reorganizavo Vokiečių ordiną į pasaulietinę Prūsijos kunigaikštystę ;p


 

 va to ir laukiau, ačiū :)

Žinutė parašyta: 2010-06-02 19:12:14 | Nuoroda

O šaltasis karas iki 1989 ar 1990? :]