Vartotojo indekas pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-23 17:07:42 | Nuoroda

 jau dvi valandos praejo o as dar neatidarau per lama, kad mazet kokios vietos ir pan. o jau kas mate vnf vietas?

Žinutė parašyta: 2010-07-26 22:25:38 | Nuoroda
muorkyte rašė:

 man sake kad rugsejo pirmaja reikia 9 valanda :) beto sake viska skelbs vpu puslapyje :)  ir man dar atrodo kad bus mazai istojusiu i matematika ir informatika, nes niekaip nerandu bendrakursiu :(

 laba, na as istojau i informatika :) manau gali sutapti kai kurios paskaitos mums ;)

O ar keliausi i stovykla? :)

Žinutė parašyta: 2010-07-27 10:12:19 | Nuoroda
Evik1 rašė:

asesu tai mes abi likimo drauges..., patekom i istorija nors norejom i taikomaja...,  gaila..., bet ash biaju eit i antra turA IR PRARAST SIA VF VIETA...,o tu bandysi?

 Siulau pasilikt krepseli ir po pirmo semestro persinest ji i taikomaja istorija :) nes juk visgi cia socialiniai mokslai :) 

Žinutė parašyta: 2010-07-27 10:13:48 | Nuoroda

 Beja, as istojau i VPU vf informatika :) tai gal atsiras kas nors dar is mifo, nes is savo specialybes, kazi ar rasiu, kai grupe mazoka :D

Žinutė parašyta: 2010-08-06 09:12:22 | Nuoroda

Privacia zinute atsiuskit savo el. pastus, atsiusiu visa informacija. Nes registracija vyks iki 10d. 23.59val. :D Bet jei netilps visi, tai bus organizuojamas antras turas :)

Žinutė parašyta: 2011-03-06 20:10:36 | Nuoroda

 Sveiki,

arteja moters diena, tad manau ir vaikinam gali pasirodyti aktualu.

Lietuvoje jau taip pat  yra margaspalviu pedkelniu/leginsu ! www.indene.lt Nebrangiai tik po 29 Lt, o uz pristatyma Vilniuje nereikia moketi ;) Pasto siuntos iki 5LT

Kaziuko muges (kovo 6d.) proga kaina 26 Lt

Žinutė parašyta: 2011-03-06 20:11:34 | Nuoroda

 Sveiki,

arteja moters diena, tad manau ir vaikinam gali pasirodyti aktualu.

Lietuvoje jau taip pat  yra margaspalviu pedkelniu/leginsu ! www.indene.lt Nebrangiai tik po 29 Lt, o uz pristatyma Vilniuje nereikia moketi ;)Pasto siuntos iki 5LT

Kaziuko muges (kovo 6d.) proga kaina 26 Lt

Žinutė parašyta: 2011-03-06 20:12:00 | Nuoroda

 Sveiki,

arteja moters diena, tad manau ir vaikinam gali pasirodyti aktualu.

Lietuvoje jau taip pat  yra margaspalviu pedkelniu/leginsu ! www.indene.lt Nebrangiai tik po 29 Lt, o uz pristatyma Vilniuje nereikia moketi ;)Pasto siuntos iki 5LT

Kaziuko muges (kovo 6d.) proga kaina 26 Lt

Žinutė parašyta: 2011-07-26 11:13:05 | Nuoroda
aurelijaaa rašė:
cunama rašė:
aurelijaaa rašė:
cunama rašė:

Matematika ir informatika KB 19,64 :)

 žiūriu matematikų čia ne perdaugiausiai ;D

 na kolkas man pažįstama būsima matematikė, tai tik Tu :D daugiau niekas neapsireiškia... bet labai tikiuos :D

 na aš tai jau du draugus turiu ;D

 Na tai kaip jums pasiseke istoti? :) As is VPU MIF antrakurse, bus malonu susipazint rugseji :)

Žinutė parašyta: 2011-07-30 19:05:48 | Nuoroda

 Klaidas is Studentu atstovybes, tai lb daug ka zn :)