Vartotojo BerilÄ— pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-20 17:20:38 | Nuoroda
Inede rašÄ—:

sveiki :) norejau paklausti jusu nuomones, kaip manote siemet konkursiniai balai kils ar kris? o gal liks tokie patys. nors zinau , jog tikrai daug abiturientu isvyksta i uzsieni, taciau daugiau siemet yra stojanciuju apskritai... ...

 Per labÄ… rytÄ… kažkas kalbÄ—jo, kokis tai atstovas ŠM turbÅ«t (nemaÄiau, tik viena ausim klausiausi), kad KB šiemiet neturÄ—tų labai keistis, tendencija greiÄiausiai, kad išliks labai panaši. ;) Nu o jau kaip bus, tai nedaug beliko laukt :D

Žinutė parašyta: 2010-07-22 22:41:13 | Nuoroda
Imeldutea rašÄ—:

su 19.5 gali but rami..

 Jei pagal praeitus metus, tai neįstotų, nes į VF minimalus buvo 19,68 ;) O šiemet bus matyt. :)

O į VNF nerašei, tik į VF?:)

Žinutė parašyta: 2010-07-23 11:20:36 | Nuoroda

Ale kas Äia yra, kad nervintis pradÄ—jau tik tada, kai Äia užsukau :D Šiaip atsipÅ«tus sedÄ—jau, tik neseniai prisiminiau, kad rezultatai šiandien ;D

Žinutė parašyta: 2010-07-23 11:27:41 | Nuoroda
AgneM rašÄ—:

 eikit su savo vf... as i vnf neistoju .. :(

 O koks tavo KB? Jeigu tikrai kaip sakÄ—, kad šiemet balas bus mažesnis, gal ir įstosi. ;)

Mano 18,68, ant durniaus ir į VF rašiau, šiaip tikiuosi į VNF, nemilijonus kainuoja, tai labai gerai bÅ«tų ir NF. :) Bet taip kai pasižiÅ«ri kiek išvis padavÄ™ prašymų, tai eina sau, truputį neramu... :D

Aš kiek atsiliepimų iš studijuojanÄių girdÄ—jau, tai daugumai patinka, įdomu, nu tik pirmais metais prasÄiau buvo, kai dar viskas nesusidÄ—liojÄ™, balaganas šioks toks. :) Šiemet tikiuosi dar geriau, koordinuoÄiau turÄ—tų bÅ«ti.

Laukiam 15 val. :D

Žinutė parašyta: 2010-07-23 11:31:49 | Nuoroda
engineeer rašÄ—:
BerilÄ— rašÄ—:

Ale kas Äia yra, kad nervintis pradÄ—jau tik tada, kai Äia užsukau :D Šiaip atsipÅ«tus sedÄ—jau, tik neseniai prisiminiau, kad rezultatai šiandien ;D

 pazistamas jausmas. Itampa plinta internetu :OO

 Tikiuosi neužtemps iki 18 val., kaip kad su istorija buvo  

Žinutė parašyta: 2010-07-23 11:59:14 | Nuoroda
živilÄ— rašÄ—:
Intriga rašÄ—:

jau sugalvojot , ka darysit jei neistosit ? :D

 Verksiu tikriausiai

Aha, su tokiais balais tik ir neįstot  

Žinutė parašyta: 2010-07-23 13:49:09 | Nuoroda
AgneM rašÄ—:

 na mano 17,66 ziurint i praitus metus ... tai labai nedaug trukst... o jei vietu padidins... tai butu is vis rojus .... bet neikas cia neaisku .... ir mane tas labai baugina. i vf as nepretenduoju, o i vnf .. taip noreciau .. :)

 Tai tikrai nedaug trÅ«ksta  Nebedaug beliko laukt...

Žinutė parašyta: 2010-07-23 14:46:39 | Nuoroda
mantasVAI rašÄ—:

tikiuosi ,kad preinamasis bus mazas... o as dar  pirmu numeriu rasiau,daug tikejausi. va kas buna kai gerai nepasidomi! einu pavaerkt iki Ä™h,turiu Ä0 min, o is kur cia tokios zinios visu,kad trecia valanda jau skelbs,visur skaitau apie tai bet niekas neraso is kur zino?

 lamaBPO sakÄ— ;) Kažkas skype'u susirašÄ—.

Žinutė parašyta: 2010-07-23 15:35:50 | Nuoroda

Tikri LAMOS Nieko nesugeba laiku padaryt.

Žinutė parašyta: 2010-07-23 19:26:13 | Nuoroda
Vytiokas rašÄ—:

Labai netikÄ—tai, bet įstojau ir aš:)) tai sveiki busimi kolegos ir kolegÄ—s :) tik domina vienas klausimas, kaip ir daug kÄ… spÄ—ju. Ar nereikia patvirtinti internetu, kad sutinki? 

 Koks tavo KB? :)

Žinutė parašyta: 2010-07-23 19:26:49 | Nuoroda

Ir ar VF ar NF?

Žinutė parašyta: 2010-07-23 22:45:08 | Nuoroda
jonke rašÄ—:

 tai jau po 12h bus galima rasyt i antra rata ane? nes bus jau 24d

 Nu jau nejuokauk tik  Gi kitoje temoje sakÄ—, kad irgi skambino į LAMA, pranešÄ—, kad rezultatai bus tik ryt ryte, visi jau darbÄ… baigÄ— ir sakÄ— neskambinÄ—t... Nežinau kiek tiesa, nu bet taip pranešÄ— žmogus.

Nu vienžo šaraškino kontora kažkokia, nieko nesugeba tinkamai padaryt, patys net nežino kada sukels... Ir kuriuo variantu tikÄ—t?

Žinutė parašyta: 2010-07-24 18:52:55 | Nuoroda

Gal kas žinot, koks buvo šiųmetinis mažiausias VNF balas, su kuriuo praÄ—jo? Nes aš tai jau niÄnieko nebesuprantu. Mano balas yra 18,68 ir man rodo, kad negavau kvietimo net į VNF.  Vienetu lenkiu praeitų metų balÄ…, o dar žinant, kad šiemet blas netgi krito (jei 19,08 įstojo į VF ir tai neaišku ar nÄ—ra dar žemesnių). Be to jau nekalbu, kad nevatai kvietimo negavau į JOKIÄ„ specialybÄ™, nors dar buvau prirašiusi, kur buvo žymiai žemesni balai praeinami ir rašiau net VNF, be to dar kolegijų VNF prirašiau.... Kaip taip gali bÅ«ti?

Jeigu kas žinot, kas su žemesniais praÄ—jo, labai prašau pasidalinkit, nes VGTU nebekelia telefono.

Žinutė parašyta: 2010-07-24 19:09:41 | Nuoroda
Radioactive rašÄ—:

Žemiausias vf buvo 18,96, tai vnf tikrai turÄ—tum įstoti;o / Bet sakÄ—, kad ten reikia užmokÄ—ti, kad iš anksto banke negalima..


 

 Nu tai tuo labiau tada nieko nebesuprantu  TÄ… 120Lt iškart vietoj reikia ar semestro/metų įmokÄ… už studijas iškrto reikia mokÄ—ti? Pradžioj bÅ«tų gerai, akd bent pakvietimÄ… gauÄiau

Žinutė parašyta: 2010-07-25 12:54:20 | Nuoroda
Infinity rašÄ—:

 Skambink visais varpais į lamÄ….

120 tai prieš pasirašydama sutartį turÄ—si susimokÄ—t :)

 Ä® lamÄ… be šansų prisiskambinti, išvis kiek žmonÄ—s skambino, sakÄ— ragelį nukÄ—lÄ™ laiko Ryt važiuosiu į fakultetÄ…, klausiu koks žemiausias buvo į VNF ir tada jau bus aišku

Žinutė parašyta: 2010-07-25 14:59:05 | Nuoroda
E_MAAA rašÄ—:
BerilÄ— rašÄ—:
 Ä® lamÄ… be šansų prisiskambinti, išvis kiek žmonÄ—s skambino, sakÄ— ragelį nukÄ—lÄ™ laiko Ryt važiuosiu į fakultetÄ…, klausiu koks žemiausias buvo į VNF ir tada jau bus aišku

 šiaip dar gali pabandyt priÄ—mimo komisijai į vgtu pasiskambint, man jau teko išbandyt;D

2 kartus sms gavau kad neįstojau, nors mano konkursinis balas 19,92, tj kazn kažkaip nelogiška ;DDD paskambinau tj nuramino kad tikrai įstojau;)

 DÄ—kui, ryt bandysiu :)

Žinutė parašyta: 2010-07-26 09:20:01 | Nuoroda
kavamanija rašÄ—:
BerilÄ— rašÄ—:
E_MAAA rašÄ—:
BerilÄ— rašÄ—:
 Ä® lamÄ… be šansų prisiskambinti, išvis kiek žmonÄ—s skambino, sakÄ— ragelį nukÄ—lÄ™ laiko Ryt važiuosiu į fakultetÄ…, klausiu koks žemiausias buvo į VNF ir tada jau bus aišku

 šiaip dar gali pabandyt priÄ—mimo komisijai į vgtu pasiskambint, man jau teko išbandyt;D

2 kartus sms gavau kad neįstojau, nors mano konkursinis balas 19,92, tj kazn kažkaip nelogiška ;DDD paskambinau tj nuramino kad tikrai įstojau;)

 DÄ—kui, ryt bandysiu :)

 Nelabai apsimoka skambint, matai.. Anais metais į VF įstojo 22, o į VNF 53 (atrodo) todÄ—l ir skaiÄiai buvo kitokie. Šiemet  į VF Ä¯stojo net 70 žmonių, todÄ—l priÄ—mÄ— ir su žemesniais balais nei pernai. Deja, VNF vietų tik 7 šiemet. DÄ—l to taip ir yra. Jei netikit, VGTU puslapy yra planas priÄ—mimo. Pati į VNF įstojau su 18,86 , o pusseserÄ— su 18,72 jau nebeįstojo, na ten durdomas. Ä® 7 vietas bandÄ— sulįst ~700, todÄ—l pakliÅ«ti labai sunku. Man akys ant kaktos iššoko, kai pamaÄiau, kad įstojau į VNF, tik tada jau gaila buvo, jog nedaug iki VF trÅ«ko, bet trÅ«ko. Bet dar vienas juokas, jog draugas rašÄ— į VF ir VNF ir į abu įstojo, tai pvz jo vieta VNF iškart atsilaisvina. :) soso. Tikiuosi padÄ—jau susigaudyt ir labai nenuliÅ«dinau, nes, matau, niekas į VNF neįstojo ir nelabai ten skaiÄiuose susigaudÄ—, žodžiu, esmÄ— tame, jog į mokamÄ… labai mažai vietų buvo, o daug pretenduojanÄių, bet gal pavyktų Tau per antrÄ… turÄ….: )

 Tada viskas, aišku, nuraminai, nes paskambinus pasakÄ—, kad nevatai dar nežino VNF balo, tik popiet žinos, tai dar nervų bÅ«tų. :) Bet nieko sau, kaip balas šiemet pakilo  

Tuomet labai sveikinu, visus įstojusius!

Žinutė parašyta: 2010-07-26 16:07:16 | Nuoroda
kavamanija rašÄ—:

VNF kilo, VF krito. Balansas. :)

bandysi antru turu patekt? :) nes man rodos turÄ—jo mus 77 priimt, o VGTU puslapy rašo, jog į KI priÄ—mÄ— 75, tai turbÅ«t 2 žmonÄ—s įstojo į vf ir vnf :) na vienÄ… tai tikrai žinau, matyt, yra ir antras. :D

 Kažin ar pavyks antru :S Bet išsiaiškinau šiaip netaip, kad vistiek pas mane yra kažkas primaklinta, nes negavau į kitÄ… specialybÄ™ pakvietimo, nors mano balas gerokai lenkia paskutinį įstojųsį, per ~10 žmonių, o ta specialybÄ— buvo iškart po KI...

Žinutė parašyta: 2010-07-26 16:08:05 | Nuoroda
RÅ«ta rašÄ—:

o gal kas žinot koks buvo paskutinio įstojusio i vnf balas?

 Skambinau, sakÄ— lamoje yra klaida - į VF paskutinis buvo 18,9, į VNF - 18,8.

Žinutė parašyta: 2010-07-29 15:55:55 | Nuoroda

Jungiuosi prie jÅ«sų Dar negaliu patikÄ—t, kad praÄ—jau antru etapu, jau buvau susitaikiusi, kad kitų metų lauksiu, nes norÄ—jau tik į kÅ«rybines ir niekur kitur, kitų kvietimų nepriÄ—miau ir rizikavau antrame dalyvauti.