Vartotojo Inna** pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-29 16:37:47 | Nuoroda
seho_erotefthi rašė:

 Surinkau iš anglų 76,7 procentus, labai tikiuos būt antram sraute :) mano draugė irgi tiek pat surinko, tai mes toj pačioj grupėje turėtumėm būti, ar ne ?

 man atrodo kad pirmame sraute busite

Žinutė parašyta: 2010-07-29 19:23:50 | Nuoroda

man sake kad tik siandien turi buti info kad mes jau studentai....po to dar 2 savaites kaukti kol pagamins

Žinutė parašyta: 2010-07-29 19:42:58 | Nuoroda

na jeigu nuo 80 iki 100 mazai kas surinks tai as manau kad i pirma

Žinutė parašyta: 2010-07-29 20:13:00 | Nuoroda
Vytaaas rašė:
Inna** rašė:

na jeigu nuo 80 iki 100 mazai kas surinks tai as manau kad i pirma

 Tai vat tas ir idomiausia kad ar tik jus specialiai mazai surinkot, ar visi taip :D  o labiausiai gasdina ne tas kad bus visi labai gudrus pirmam sraute o kad nuo anatomijos pradet iskarto reiktu :D 

 man tai anatomija labai patinkamokykloje ji man geriausiai sekesi......bet aisku kad cia nereiketu lyginti su mokykla

Žinutė parašyta: 2010-07-29 21:31:41 | Nuoroda
Vytaaas rašė:
Inna** rašė:
Vytaaas rašė:
Inna** rašė:

na jeigu nuo 80 iki 100 mazai kas surinks tai as manau kad i pirma

 Tai vat tas ir idomiausia kad ar tik jus specialiai mazai surinkot, ar visi taip :D  o labiausiai gasdina ne tas kad bus visi labai gudrus pirmam sraute o kad nuo anatomijos pradet iskarto reiktu :D 

 man tai anatomija labai patinkamokykloje ji man geriausiai sekesi......bet aisku kad cia nereiketu lyginti su mokykla

 galima sakyti kad tos anatomijos mokykloj ir nebuvo :D nes as  jos ten ent nepastebejau :)

 galima ir taip pasakyti

Žinutė parašyta: 2010-07-30 23:20:29 | Nuoroda
S@lsa rašė:

 Na as tai nepuoseleju daug vilciu del to perejimo i nemokama. Nes viena panele klause pasirasinejant sutarti, kaip del galimybiu veliau pretenduot i nemokama vieta, tai jai atsake, jog priklausys nuo to ar valstybe skirs pinigu. O zinant tai, kokia ta valstybe, pinigu neskirs, o tik mazins  Gaila, zinoma, bet tai investicija i save, ir guostis galime tuo, kad kmu mokslas vis tiek islieka vienu pigiausiu is visu medicinos universitetu. 

 VU medicina truputi pigiau......10040lt

Žinutė parašyta: 2010-07-30 23:22:11 | Nuoroda
Inna** rašė:
S@lsa rašė:

 Na as tai nepuoseleju daug vilciu del to perejimo i nemokama. Nes viena panele klause pasirasinejant sutarti, kaip del galimybiu veliau pretenduot i nemokama vieta, tai jai atsake, jog priklausys nuo to ar valstybe skirs pinigu. O zinant tai, kokia ta valstybe, pinigu neskirs, o tik mazins  Gaila, zinoma, bet tai investicija i save, ir guostis galime tuo, kad kmu mokslas vis tiek islieka vienu pigiausiu is visu medicinos universitetu. 

 VU medicina truputi pigiau......10040lt

na cia as siaip kad pokalbi palaikyti

 

Žinutė parašyta: 2010-08-01 19:14:07 | Nuoroda
Kristepistee rašė:

Ar ką nors jau patvirtino lsp sistemoj?Nes jau nervintis pradedu,kad manęs neranda.. 

 Manes ir nesuranda........turbut dar musu duomenis nesutvarke......nera ko cia nervintis nes nuo 12 iki 24 dienos jiems atostogos....tai manau kad visi tik rugpjucio gale gaus lsp

Žinutė parašyta: 2010-08-04 12:36:21 | Nuoroda

ziuriu cia jau visai mazai zmoniu

uzsiregistravau ir as facebooke  www.facebooke.com/profile.php?id=100001444452161&ref=search

kvieskyte

Žinutė parašyta: 2010-08-04 12:37:12 | Nuoroda

kazka ne taip padariau

Žinutė parašyta: 2010-08-04 12:39:29 | Nuoroda

mano email kvieskyte facebooke

Žinutė parašyta: 2010-08-06 21:20:11 | Nuoroda
Justėėė rašė:

Galvojau is pradziu neimti, tevai butu sumokeje, bet pagalvojau, kad nemelsiu as ju, geriau pati susimokesiu, zinosiu ka reiskia. :)

 taigi juk procentus reikes grazinti

Žinutė parašyta: 2010-08-07 11:22:00 | Nuoroda
Justėėė rašė:
Inna** rašė:
Justėėė rašė:

Galvojau is pradziu neimti, tevai butu sumokeje, bet pagalvojau, kad nemelsiu as ju, geriau pati susimokesiu, zinosiu ka reiskia. :)

 taigi juk procentus reikes grazinti

 

 

600lt per metus ne taip jau ir daug :)

 

 gal ir ne daug........bet jeigu yra galimybiu ne imti paskolos kam moketi daugiau)))koks skirtumas kam atiduoti tuos pinigus tevams ar bankui?bet bankui reikes daugiau stiduoti)))

Žinutė parašyta: 2010-08-07 23:42:39 | Nuoroda
Justėėė rašė:
Smeterling rašė:

tėvai yra tėvai, jie patys neprašytu grąžinti iš kart, čia bankui jau sunkiau

 pagal sutartį turi grąžinti pinigus po mokslu baigimo per 15 metu. nepakankamai laiko? :) na nezinau, mano nuomone tokia, kad nesunksiu savo tevu, geriau susimokesiu pati, uzsidirbsiu pati ir zinosiu kad padariau viska pati kiek galejau. :)) tiesiog megstu buti savarankiska. :)

 savarankiska sakai)))bet tu dar nepagalvojai apie tai,kad jeigu tevai mokes uz studijas tai jiems mokesciu inspekcija grazins 19% ar 21% tiksliai nezinau.....o jeigu tu mokesi tai ne)))

Žinutė parašyta: 2010-08-07 23:47:32 | Nuoroda

as manau kad reikia imti pinigus kai jau nera kitos iseities......o imti pinigus kad tik parodyti kokia as savarankiska)))na nezinau....bet tu nepik kad as tave cia mokau))))tiesiog parasiau savo nuomone....o tu daryk kaip tau atrodo teisingai)))juk mes mokomes is savo klaidu

Žinutė parašyta: 2010-08-08 11:15:30 | Nuoroda
berenys rašė:

seip ta mokesciu inspekcija grazins ir studentams,nes kvitegalima nurodyt kita moketoja...

 negrazins!!!cia tas pats kaip ir su kompiuteriais anksciau buvo......jeigu tas kuris moka pats neuzdirba(net jeigu jis uzdirba mazai) niekas nieko negrazins)))va taip va

Žinutė parašyta: 2010-08-08 18:16:17 | Nuoroda
Justėėė rašė:
Inna** rašė:
berenys rašė:

seip ta mokesciu inspekcija grazins ir studentams,nes kvitegalima nurodyt kita moketoja...

 negrazins!!!cia tas pats kaip ir su kompiuteriais anksciau buvo......jeigu tas kuris moka pats neuzdirba(net jeigu jis uzdirba mazai) niekas nieko negrazins)))va taip va

 o tai tevai is kur kviteli duos kad jie sumokejo uz mano mokslus? :) 

 o kas dar gali uz tavo mokslus sumoketi jeigu tu niekur nedirbi)))o jeigu reikia to kviti tai kai per banka sumoki ta suma ir ta kvita kuri duoda ten ir bus parasyta.....o kaip tiksliai ten viskas darosi as nezinau....tik zinau tai kad viskas taip pat kaip ir anksciau uz kompiuterius buvo

Žinutė parašyta: 2010-08-08 18:24:29 | Nuoroda
moniss rašė:

Gal galite pasakyti kur rasti daugiau informacijos apie tą atgaunamą pinigų dalį iš mokesčių inspekcijos?

Nezinau......as ir bandziau kazka surasti,nes pagalvojau gal as suklidau ir siemet viskas kitaip,bet nieko neradau.....as paklausiau mamos ji pasake kad grazina,nes jos darbe koleges vaikas irgi mokosi ir jiems grazina

Žinutė parašyta: 2010-08-08 20:11:54 | Nuoroda
Violet rašė:

Sveiki, aš girdėjau, kad kai deklaruoji, tai galima susigrąžint, nepamenu kiek tiksliai, lygtai 15 procentų.

 Hi)))net jeigu 15 vistiek didele suma iseina

Žinutė parašyta: 2010-08-09 14:08:00 | Nuoroda
berenys rašė:

susigrazina siaip 21 tiek pat kiek ir pvm yra.

 as ir taipo galvojau)