Vartotojo cacalele pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-02 09:28:14 | Nuoroda

Kad žinotumėt kaip knieti rankos ir man parašyti... Vakar nelabai buvau patenkinta savo rezultatu, bet galvoju tiek tos per viduri, gal dar trauksiu ant nemokamu studijų.... Bet kaip šiandien pakalbėjau su žmonėms aš apšalus. Dauguma ,,bukagalviu'' paėmė po 90 ir daugiau, pas mus buvo specialios klasės silpniau besimokantiems, ir visi taip pavarė... Tai aš vistiek nesuprantu kodėl olimpiadininkai gauna 48 o tie tiek.. Ir cia ne pavieniai atvejai. Žodžiu žinant kas dedasi aplinkui man jau gėda net kam pasakyti kiek gavau, o mokiausi tikrai gerai. Tai wtf, turbut esmė tokia geriau tuos 12 metų prabaliavot, pažaist kortoms ir eit į egzą kaip šventę, o po to gaut ir šventinį rezultatą. Ima siutas, kažkas kažkur negerai ir teisybės tikrai nėra.

Žinutė parašyta: 2010-07-02 09:30:03 | Nuoroda
Alanas rašė:
KarabinaS rašė:

Aš tai tikiuosi,kad mane anglų ir istorija ištems po stulbinančio lt egzo...

Kaip tik taip pat manau ir as :D

 Aš tikiuosi kad mane biologija, bet po dabartinių stebuklų kai seniau tikėjaus gauti virš 90 turbūt nenustebčiau 6.

Žinutė parašyta: 2010-07-02 09:45:43 | Nuoroda

Kuo toliau tuo labiau erintis pradedu. Tai kokia čia švietimo sistema, kad ,,loterijoje'' dalyvaujam. Gal išvis susirinkę nieko nerašom o bilietus perkam. Sakau taip nusivyliau taip... Dabar nebeveikia joks žmogiškas faktorius džiaugtis kitų rezultatais, kas man iš to kad visokie abugeliai turtingu tėvelių užtūsine vaikai su 90 vakar baliavojo, tai kam išvis mokytis... Man gaila ne tiek saves, kiek tikrai savo gabių pažystamų kuriems dužo visos svajonės.

Žinutė parašyta: 2010-07-02 18:14:52 | Nuoroda

Sveiki...:D svarstau tarp VU ir KMU... gal kas parekomenduotu ka nors?

Žinutė parašyta: 2010-07-02 18:39:04 | Nuoroda

He... mano nervai jau atslūgo, džiaugiuosi kad bent žmonės stengiasi taisyti padėtį. Jau vien mano mokykloje yra 15 apelecijų... Kas rašo atrodo dižiausi priešai, draugams mokytojams direktoriui.. Pinigų už išleistuves negražina, į išleistuves kvietimo negaus, žodžiu nesamonių mišrainė, supuvus supuvus ta Lietuva.. Na bet svarbiausia niekad nenuleisti rankų.

Žinutė parašyta: 2010-07-02 19:23:08 | Nuoroda
Agnė. rašė:
cacalele rašė:

He... mano nervai jau atslūgo, džiaugiuosi kad bent žmonės stengiasi taisyti padėtį. Jau vien mano mokykloje yra 15 apelecijų... Kas rašo atrodo dižiausi priešai, draugams mokytojams direktoriui.. Pinigų už išleistuves negražina, į išleistuves kvietimo negaus, žodžiu nesamonių mišrainė, supuvus supuvus ta Lietuva.. Na bet svarbiausia niekad nenuleisti rankų.

 siaubas, pas mus mokykloj visi palaiko norą apeliuot.

išleistuvėse nematau prasmės nedalyvaut, vis tiek duos mokyklos baigimo pažymėjimą, o kaip gali mokyklą baigusio abituriento ir išlaikiusio egzaminą, tačiau norinčio surasti tiesą, nekviesti į savo paties išleistuves -štai kur klausimas...

 Tai vat kad pas mus būtent to pažymėjimo neduos, direktorius baisiai užsiraukęs kad kažkas samyšį daro ir bando prieš sistemą pašokinėti. Bet tiesa bado akis, kai vaikinukas paliktas antriems metams ir žolytės prarūkytais smegenimis 94 nuskina, o knyg7 graužikė 7... Ai mada faka cia n tų pavyzdžių, visų neišrašysim, bet kad kažkas negerai tai tikrai. Įdomu kaip buvo seniau...

Žinutė parašyta: 2010-07-02 19:25:03 | Nuoroda
void rašė:
RikArdO rašė:
void rašė:
Jenny rašė:

 Nju sakes kas per yzhiulumas zhmogau kituu che nevykeliais nevadinkt pats/i toks busimas... Zhiurek ,kad nereiketu gailetis uzh tokius zhodzhius... Kas aukshtai kyla zhemai leidzhesi ir patikek tu leisiesi LABAI GREIT ,Fui shlykshktju skajtyt

 Rašyt išmok, utele. =D

 Kou che, utelietas, pakejtej jos rashima? gi akivajzdzhiaj pakeitei paskutinius 2 jos zhodzhjus citatuoje.... 

bet aš kaušas ir to nepaslėpsiu vistiek :D

 Šaunuolis, uteliuk, sutinku :D

 Mielas void, blizga jūsų egzamino rezultatai, bet vėlgi čia internetas, gal kažkas fantazuoja? Arba kažkas turi bendravimo sutrikimą? Grynai kaip socialinės atskirties žmogus rašinėjat lempas.. Matyt labai jau nuobodu vasara jums...:D

Žinutė parašyta: 2010-07-02 19:52:37 | Nuoroda
void rašė:
cacalele rašė:
void rašė:
RikArdO rašė:
void rašė:
Jenny rašė:

 Nju sakes kas per yzhiulumas zhmogau kituu che nevykeliais nevadinkt pats/i toks busimas... Zhiurek ,kad nereiketu gailetis uzh tokius zhodzhius... Kas aukshtai kyla zhemai leidzhesi ir patikek tu leisiesi LABAI GREIT ,Fui shlykshktju skajtyt

 Rašyt išmok, utele. =D

 Kou che, utelietas, pakejtej jos rashima? gi akivajzdzhiaj pakeitei paskutinius 2 jos zhodzhjus citatuoje.... 

bet aš kaušas ir to nepaslėpsiu vistiek :D

 Šaunuolis, uteliuk, sutinku :D

 Mielas void, blizga jūsų egzamino rezultatai, bet vėlgi čia internetas, gal kažkas fantazuoja? Arba kažkas turi bendravimo sutrikimą? Grynai kaip socialinės atskirties žmogus rašinėjat lempas.. Matyt labai jau nuobodu vasara jums...:D

 Prie egzamino rezultatų neprisi3,14sinėkim, jeigu reikia nuo rugpjūčio Vilniuje galima bus pasigrožėti, jeigu taip užnieštėjo pavydas, man slėpti nėra ko, ypač kai nepažįstami jūs man.

RikArdO - visai kaušas, verkia dėl rezultatų, pats rašyti nemoka, vienaląstis =D

 Na tai viešink vardą pavardę, lai pasidžiaugia tėveliai ir mokytojai kokios auksinės moralės žmogus esi;)

Žinutė parašyta: 2010-07-03 15:46:36 | Nuoroda

Jungiuosi prie jūsų;) svajonė buvo - bet pražuvo kineziterapija, po lt rez nemanau kad man įmanoma įstoti... tai bandysiu rinktis visuomenės sveikatą jei chemijos rez nepamaišys.... Šiaip svajoju - noriu bio išlaikyti virš 90, o chemijos duok dieve 50.. tai vat siek tiek su liudnoms nuotaikoms po rezultatu...:/ seniau galvojau kineziterapija is bedos rinktis apmokama, bet kad jau ir tai be sansu;d

Žinutė parašyta: 2010-07-03 15:58:15 | Nuoroda
Nepavyzdinga rašė:
Melija rašė:

Mielieji, ko tikites iš istorijos? (Jei laikėt) :)

 istorijos nieko nesitikiu, nuojauta kad neislaikiau arba surinkau maziau nei 10 ;D bet kazkaip neliudziu del to.. bus kaip bus, esu verta ir prasto balo nes nelabai stengiausi ;>>

 apie 40... atejau i egza kaip i svente, mamos nuvaryta.. nostalgija buvo nes ji istorijos mokytoja;d o man jos niekur nereikia.. tai taip ir rasiau:d

Žinutė parašyta: 2010-07-03 22:54:54 | Nuoroda

Kažkas rašė, kad atsirado naujos akušerijos studijos, pakomentuokit plačiau ar čia tik fantazy...:D nes skamba tai visai įdomiai :}}}

Žinutė parašyta: 2010-07-04 12:54:56 | Nuoroda

Pas mus visiskai kitaip aiskino stojimu sistema... Uzpildai 12 vt, ir tau duoda pasirinkti is 4 specialybiu i kurias skaitosi istojei pvz, rasau nuo virsaus 1.odontologija, 2. medicina 3.farmacija, 4. kineziterapija 5. ergoterapija tai tarkim i odontologija pritruksta balo ir siulo medicina farmacija kineziterapij ergoterapija. Nieks nepriklauso nuo vf ar vnf, kokia eiles tvarka parasei tokia ir siulo.. Na bent jau mums taip studiju kuratore aiskino:)

Žinutė parašyta: 2010-07-04 13:03:38 | Nuoroda
Aivaras77 rašė:

Ne taip supratai, 4 siulyt gali jei rasei ir kolegija ir univera. O siemet kaip suprantu jei pildai tik i univera tai gali pasiulyt ir 1 ir 2 pasiulymus (Vf ir vnf)

 na tada cia jau gaunas kad kiekvienas skirtingai viska supranta:d gerai kad atsirastu zmogus kuris viska aiskiai paaiskintu...:D

Žinutė parašyta: 2010-07-05 11:36:19 | Nuoroda

Ha na va jau savo mokykloje žinau keturiolioka žmonių kurie rašo apeliacijas... Laikau kumščius už juos - nes Lt egzas gryna neteisybė... Jei būtų galimybė perlaikyti -  eičiau kaip į šventę;D

Žinutė parašyta: 2010-07-05 11:38:13 | Nuoroda

O pasirodo ne aš viena apie akušerija pagalvoju;D kam pasakau tai baisiai juokinga būna.... :}

Žinutė parašyta: 2010-07-05 11:46:05 | Nuoroda
Ganyta rašė:

 jo sukilkim,kad išprovokuotume masišką perlaikymą ;D

 Šiaip tai utopija, bet jei viską suplanavus, kiekvienam rajone surinkus po komandą parašams, manau įmanoma...:D bet laiko atrodo nelabai liko, o ir šiaip pasyvi mūsų liaudis. Be to daug kas bijotų;D

Žinutė parašyta: 2010-07-05 11:50:18 | Nuoroda
Cinike rašė:

Jau tik nereikia,, nuo to, kad kelios mokyklos supanikuos tkr niekas jokio perlaikymo nesurenks, pas mus pavyzdziuii visi gavo tiek, kiek buvo verti, nei vienos apeliacijos, taip, kad labai jau neisjauskit ;) 

 Drįsčiau pasakyti, kad tikrai ne kelios...:) na kiekvienas turi teisę pakovoti už savo teisybę ar ne? Pas mus kai 240 abituriantai tai palyginti mažai apelecijų, bet dauguma tiesiog nenori veltis.. Kad ir mano draugė olimpiadininkė, gavo 78 - jos toks balas netenkina, bet būtų kvaila apeliuoti. Na žodžiu:D Jei kas pasiūlitų galimybę rinkti parašus manau reikalai pasijudintų;D

Žinutė parašyta: 2010-07-05 21:37:07 | Nuoroda

He he gavau ir as 2... gaila kad nieks maziau negavo, buciau pasigloscius savimeile;D o siaip buriau ten kiek galejau ir mokejau.. po to pagalvojau kad atradau talenta nauja:D siaip pedagogini rasysiu 12 vt, is bedos... na bet istojus nenusiminciau.. aukstasis yra aukstasis

Žinutė parašyta: 2010-07-05 21:39:14 | Nuoroda

Jmj kuo toliau tuo labiau bijau... jei neperkopsiu per 80proc bay bay mano svajones ir planai... Tik ramiau pagalvojus kad daug dunduku ganetinai laike, is musu kokiu 100 rimtai ruosesi tik mano klase, t.y 20 zmogu;D

Žinutė parašyta: 2010-07-07 23:51:22 | Nuoroda

Gavau 31... ir gal kam pasirodys kvaila bet laaaabai apsidžiaugiau, manau tai beveik viskas ką galėjau iš saves išspausti, nes niekad nedraugavau su chemija, tik verkiant reikėjo išsilaikyti.. O kaip bent jau pas mane grynai biologu ir chemiku klaseje rezultatai neispudingi, na yra 100 toliau keli per 90.. o visi kiti 30 ir maziau:) Vyhyyyy na manau i vf visuomenes sveikata tikrai uzteks, gal pasiseks ir i kinezitrapija bet jau mokama...:d na aisku jei bio gausiu tiek kiek noriu, ir planuoju:) bet kolkas kiek ko jauciau kad gausiu, tiek ir buvo:) tai vat dziaugiuosi uz tuos kuriems pasiseke, stokit stokit i medicina, odontologija ir palikit vietu kineziterapijoje;d