Vartotojo Agnyte94 pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-07-27 17:21:16 | Nuoroda
TYLYDoaa rašė:
Agnyte94 rašė:

 O man neuzteko 14,52....

 gal bandysi stoti kitu etapu?o neistojai i VF ar VNT vieta?

 Taip bandysiu, tikiuos kad kas nors atmes kvietima ir bus likusiu vietu, nes pritruko labai mazai tj gal pasisesks, nes labai noriu cia, kad ir labai sunku bus :)

Žinutė parašyta: 2012-07-27 17:23:23 | Nuoroda
Agnyte94 rašė:
TYLYDoaa rašė:
Agnyte94 rašė:

 O man neuzteko 14,52....

 gal bandysi stoti kitu etapu?o neistojai i VF ar VNT vieta?

 Taip bandysiu, tikiuos kad kas nors atmes kvietima ir bus likusiu vietu, nes pritruko labai mazai tj gal pasisesks, nes labai noriu cia, kad ir labai sunku bus :) I vnf neistojau net, nes maziausias balas ten buvo 14,66

 

Žinutė parašyta: 2012-07-27 17:27:09 | Nuoroda
mayhemas rašė:

bus galima antram etape prirasyt, pripisa proto viens kitam kaip tik ymanoma visoki avigalviai, kurie mano, kad bus trecias, ketvirtas etapai ;D

Negalima prirasyti antram etape nieko, galima tik keisti eiles tvarka, o trecias etapas tikrai bus, va jame bus galima keisti viska.

Žinutė parašyta: 2012-07-27 17:33:09 | Nuoroda
Mante77 rašė:

na kaip matai, tik dvi pakolkas :) 

 Su kokiais balais stojot? vf ar vnf? :)

Žinutė parašyta: 2012-07-27 18:44:38 | Nuoroda

 Kas istojo i sia specialybe, gal galite pasakyti koks maziausias vnf. Kb buvo. busiu labai dekinga :)

Žinutė parašyta: 2012-07-28 10:25:33 | Nuoroda
fainamergaite rašė:
Gretaaa.A rašė:
Triufeliz rašė:
skirmukas rašė:

 SVARBU!!! Tarkim nuvarau į kolegiją pasirašyt sutartį, ją pasirašau...tai aš galiu dalyvauti antrame etape ir tikėtis įstot į VF vietą, tarkim, univere? 

 Teip, antrame etape, kaip supratau, visko gali tiketis :D

 sveiki ,  tai ir pasirašius sutarti su kolegija aš galiu dalyvauti antrajame etape ?:)

 Jei pasirašai sutartį su universitetu/kolegija dėl vf vietos, jau iš 2 turo iškrenti. Jei pasirašai dėl vnf vietos, gal dalyvauti 2 ture tiek dėl vf, tiek dėl vnf studijų. :))

 Taip. gali dalyvauti. rasiau lama administratorei, jei pasirasai sutarti su vf gali dalyvauti tik del vnf vietos, ir atvirksciai :)

Žinutė parašyta: 2012-07-28 13:18:25 | Nuoroda
awaafa rašė:

sakai taip buna? man kazkas sake kad jei atsisakau ta pati nesius,nors man ja leido vel iwest i antra tura

 TikraI yra galimybe gauti ta pati kvietima.

Žinutė parašyta: 2012-07-28 13:22:56 | Nuoroda

 Jei per antra etapa nepasiseks ten kur noriu, tada bandysiu per papildoma cia, koks maziausias KB norint istoti i vnf? :)

Žinutė parašyta: 2012-07-28 15:14:42 | Nuoroda
MonikaArbaNe rašė:

Labukas, busim kolegės. ;D Stojau į vnf, balas 18,52, girdėjau, kad šiemet priėmė 63 į šias studijas, iš jų 4 tik gavo nemokamą ;D

 Sveika, gal galetum pasakyti koks balas buvo maziausias i vnf? :)

Žinutė parašyta: 2012-07-28 20:24:19 | Nuoroda
smilga93 rašė:

Ar yra įstojusių į veterinarinę maisto saugą LSMU? :)

 Su kokiais balais istojote i vnf? 

Žinutė parašyta: 2012-07-28 20:33:26 | Nuoroda
inttegra rašė:

 Sveiki, gal galetumete patart. Istojau i kauno kolegija, bet dabar nezinau ar ten noriu studijuoti, nors specialybe man patinka, bet labiau noreciau i universiteta kaip manote ar bandyti laime antrame etape ar likti kur esu:/ nes niekaip neapsisprendziu, bijau suklyst:(:D

 Manau geriau bandyti, nes jei istojai ne ten kur norejai nebus noro mokytis. 

Žinutė parašyta: 2012-07-28 20:44:25 | Nuoroda
fainamergaite rašė:
Agnyte94 rašė:
Agnyte94 rašė:
TYLYDoaa rašė:
Agnyte94 rašė:

 O man neuzteko 14,52....

 gal bandysi stoti kitu etapu?o neistojai i VF ar VNT vieta?

 Taip bandysiu, tikiuos kad kas nors atmes kvietima ir bus likusiu vietu, nes pritruko labai mazai tj gal pasisesks, nes labai noriu cia, kad ir labai sunku bus :) I vnf neistojau net, nes maziausias balas ten buvo 14,66

 Pernai į mokamą KK buvo vidutinis balas 13,86 :) nelabai tikiu,kad į mokamą su 14,66 nepriėmė,nes į mokamą su visais balais priima... 

 Deja, pats maziausias balas kuri i mokama priime tj 14,66, mano yra 14,52 taip kad tikrai lamoj diagramos nemeluoja, o nuo pernai metu visi balai labai pakilo...Nes as tikejaus kad tikrai cia istosiu, bet pasiziurejusi kur gavau pakvietima issigandau kad priime tik i 11 ir i 12 vietas...

 

Žinutė parašyta: 2012-07-28 22:23:31 | Nuoroda
TYLYDoaa rašė:

 Manau po 2 ir 3 etapu farmakotechniku gretos turetu padideti :)

 Labai tikiuosi kad man pagelbes 2 ar trecias turas, nes truko tikrai labai nedaug..:)

Žinutė parašyta: 2012-07-29 10:18:46 | Nuoroda
Saakyk rašė:

Norėjau dar paklausti, jei aš pasirašau sutartį su kolegija dėl VF vietos, ar galiu dalyvaut antrame etape dėl VNF? Ir jei įstoju į VNF, galima nutraukt sutartį su kolegija ir kaip? Labai ačiū bus už atsakymus. 

 Taip, gali dalyvauti antrame etape, ir jei istoji i labiau priimtina spec. nei pasirasei pries tai, gali nutraukti sutarti :)

Žinutė parašyta: 2012-07-29 10:19:18 | Nuoroda
TYLYDoaa rašė:

 idomu kiek kompanijoj turėsim vaikinų :DD

 Manau kad sioj specialybej ju bus nedaug :D

Žinutė parašyta: 2012-07-29 13:13:04 | Nuoroda
TYLYDoaa rašė:
Agnyte94 rašė:
TYLYDoaa rašė:

 idomu kiek kompanijoj turėsim vaikinų :DD

 Manau kad sioj specialybej ju bus nedaug :D

 bet ankstesniais metais kiek zinau nemazai ju buvo :P

 Tada Noooriu cia istot per antra etapa :DD

Žinutė parašyta: 2012-07-31 16:15:08 | Nuoroda
Inga18 rašė:
fainamergaite rašė:
Inga18 rašė:
fainamergaite rašė:
Inga18 rašė:

Sveiki. Gal ir buvo toks klausimas, bet kaip įtraukti pasirinkimus antrajame etape? Įeinu į pageidavimus, tada "Pridėti", bet ten tik tas mano pasirinkimų sarašas iš pirmojo etapo ir nieko negaliu daugiau daryti su juo.

Gali būti dėl to, kad buvau priimta į vf 2 numeriu pažymėtoj specialybėj, bet geriau pagalvojau, kad ji manęs netenkina, tai ir nesirašiau jokių sutarčių? O gal čia su lama reikia bandyti aiškintis?

 2 etape negalima nieko įtraukti, tik pakeisti eilės tvarką pirmo etapo galima, o viską įtraukti ką nori galėsi tik trečiame etape :)

 Tą supratau, bet pasirinkti iš pirmojo etapo sąrašo irgi neduoda, o kai paspaudžiu "Išsaugoti ir tęsti", man parašo: "Jūsų pageidavimų sąrašas yra tuščias. Pareikšti savo pageidavimus galite skyriuje "II etapo pageidavimai"

Tai vat noriu paklausti, kaip tuos pageidavimus pareikšti, jei spaudžiu "Pridėti", o ten tik sąrašiuką rodo ir nėra kaip jų pridėti? :)

 Tai ,,II etapo pageidavimai'' skiltyje vesk viską per naujo iš seno sąrašo :)

 Tai tame bėda, kad man neduoda nieko pasirinkti, išmeta tik tą sąrašą ir vsio, nieko su juo negaliu daryti ...

 Kai ismeta ta sarasa, prie kiekvienos spec desiniam sone yra ,,Tinka' 

Žinutė parašyta: 2012-07-31 16:17:51 | Nuoroda

 Gal kas nors zinote,jei as dabar pasirasiau sutarti su viena kolegija, ir dar dalyvauju antrame etape. ir patenku i geresne specialybe, ir noriu su ja pasirasyti sutarti, tai man dar reikes vaziuoti i ta kolegija kur jau pasirasius sutarti, ja nutraukti ir tik tada ten kur istojau antru etapu? tikiuos supratot :D

Žinutė parašyta: 2012-07-31 22:04:28 | Nuoroda

Sveiki, yra istojusiu i sia specialybe? butu malonu susipazinti :)

Žinutė parašyta: 2012-08-02 18:53:34 | Nuoroda

 O aš vis dar jaudinuos,nors si visa vasara mano tokia,, vien nervai, stresas...per dideliu vilciu nededu, bet vistiek tikiuos kad man pavyks. na Sekmes visiems bandantiems savo laime antra karta :)))