Vartotojo Sunny pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-08-11 21:21:10 | Nuoroda

Pagaliau gavau :)
VU.
nezinau ar suveike dvi zinutes, kurias parasiau i Vu studentu atstovybe, nors neatsake i jas, ar cia bendra tvarka taip turejo buti :)tiek to,dziaugiuosi!:)taip norisi paciupineti ta kortele :D

Žinutė parašyta: 2010-08-16 19:40:53 | Nuoroda

Uzluzo del per didelio lankytoju skaiciaus ;D
Man irgi rodo, kad vis laukia gamybos. Ir nezinau ar tinka foto. :) nors ji namu gamybos ;D

Žinutė parašyta: 2010-08-24 16:12:38 | Nuoroda

man taip pat raudonai apvedziojo..is tiesu pagalvojus,norint kad tas siluetas atitiktu normalaus zmogu nuotrauka,jis turetu buti be kaklo :D taip jau bent man atrodo :D

Žinutė parašyta: 2010-08-25 11:12:43 | Nuoroda

Jums sekasi. kam nors is Vu rodo, kad jau gamina?
man ne..nors foto ikelus jau seniai.tuomet uzluzo lsp.lt ir del techininiu nesklandumu liepe ikelt foto is naujo.
o nervina...

taigi dabar"laukiama gamybos" ar kazkas panasaus.. kaip manot, duos koki lapa is Vu, kad galeciau su nuolaidom vazinet, kol gausiu lsp?

Žinutė parašyta: 2010-08-26 11:29:56 | Nuoroda
c(: rašė:
Sunny rašė:

Jums sekasi. kam nors is Vu rodo, kad jau gamina?
man ne..nors foto ikelus jau seniai.tuomet uzluzo lsp.lt ir del techininiu nesklandumu liepe ikelt foto is naujo.
o nervina...

taigi dabar"laukiama gamybos" ar kazkas panasaus.. kaip manot, duos koki lapa is Vu, kad galeciau su nuolaidom vazinet, kol gausiu lsp?

 As irgi is VU ir raso,kad laukiama gmybos:/ tu ft skenavai ar dareisi skaitmenine?

 mane nufotkino siaip kambaryj su lygia siena,(bet ji ne balta,o gelsva,tad  nezinau ar tiks.tik db pamaciau, kad reikia balto fono), na ir ikeliau as ja .tad skaitosi skaitmenine:) o tu? as pabanddysiu pakeist dalini,gal pasiseks kaip ir kitiems..

Žinutė parašyta: 2010-08-26 16:00:56 | Nuoroda
Countess Raven rašė:

o kam nors is VU pasikeite 'laukia gamybos' busena i kuria nors kita? :/

 Pasikeite man.as siandien pakeiciau padalini is marijampoles i vilniaus.ir rodo dabar, kad duomenys priimti :) uhu!:)bet vis dar galiu keist banko padalini..

Žinutė parašyta: 2010-08-30 20:49:17 | Nuoroda

man ir jau pikta darosi.kelinta diena jau rodo vis ta pati,kad lsp pagamintas,ruosiama siunta i banko padalini,..,.ka daryt kad atstrigtu?? :D juk ar ne vln juos gamina?
anakart uzteko pakeist banko padalini i Vilniaus,ir pradejo judet ledai :)

na,stiprybes visiems:) sulauksim kartu to pazymejimo:) aukso verto :D

Žinutė parašyta: 2010-08-31 16:56:16 | Nuoroda

kol sulauksim tokios busenos,pasensim :D reiks eit i dekanata lapuko kokio prasyt.. :) o ka daryt?Studentai irgi zmones :D