Vartotojo Strujus pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-08 14:12:18 | Nuoroda
Gretukass rašė:
pauliuz23 rašė:

o kiek knygu gavot ? teste ? 110 ar 220?

aš gavau 220 

 Aš 110 gavau.. Labai paprastai mąsčiau. Kad tik nebūtų per daug paprastai.. Bet lyg neturėtų.. :)

Žinutė parašyta: 2010-06-08 14:15:31 | Nuoroda
Sonix rašė:
_Algis_ rašė:

 Koki gavot paraboles plota be duru? As lyg keturiasdesimt kazkiek...

 30 ir kazkiek reikejo visa paraboles plota atimti is duru ploto, o visa paraboles plota 72 lygtais gavau. ten is pradziu norejau skaiciuot kaip puse apskritimo, bet teisingiau yra su pirmykstes plotu ribuose nuo minus8 iki8

 Visos sienos plotas gavosi man 76,8, jei gerai pamenu.. O kiek durys buvo, tai jau neatgaminu.. Lyg 43,2, jei gerai pamenu sąlygą.. Tai gavosi dabar paskaičiavus lyg 33,6 :) Bet LABAI gali būti, kad prastai pamenu salygoj duotus skaičius :]

Žinutė parašyta: 2010-06-08 14:19:47 | Nuoroda
Zonijus rašė:
Joncee rašė:

Na, egzaminas nebuvo sunkus, tad Licėjai, KTU ir pan užkels labai smarkiai kartelę.
Dėl to , kur ats 21 , tai gavau galima sakyt speliodamas, o ne pagal An formulę. Tiksliau, parašiau, jog A21 = 500 , pagal aritmetin3 progresij1 . Ar labai blogai ?
Dėl to n, tai gavosi -990(berods) + kv šaknis(D) / 2 . Diskiriminantas man neišsitraukė, tai taip palikau. :( 
Šiaip kiti ats, kuriuo pamenu, tai:
144 ,
su tuo cos, tai  3 ,
m+n+k
Su veiksmais: 1/2, 3(berods) ir 5


Kiek gavote to 6 ? Nežinojau kaip spęsti, tai įsistačiau skaičius ir berods B gavau, ten kur 0.0001 ...
Ir koks atsakymas su parabolės plotu be durų ? 
 

 as sita irgi rinkausi nes skaiciatuvas :D po daug daug kelimo kvadratu parode 0 :D

 Tai kad jei keli kvadratu buvusį skaičių, tai čia nevisai geometrinė, man atrodo :] Šiaip aš parašiau su 1/2, nes gaunasi d = 1/2, o nykstamojoj ir turi būti d < 1 :)

Žinutė parašyta: 2010-06-08 14:20:54 | Nuoroda
Sonix rašė:
_Algis_ rašė:
Strujus rašė:
Sonix rašė:
_Algis_ rašė:

 Koki gavot paraboles plota be duru? As lyg keturiasdesimt kazkiek...

 30 ir kazkiek reikejo visa paraboles plota atimti is duru ploto, o visa paraboles plota 72 lygtais gavau. ten is pradziu norejau skaiciuot kaip puse apskritimo, bet teisingiau yra su pirmykstes plotu ribuose nuo minus8 iki8

 Visos sienos plotas gavosi man 76,8, jei gerai pamenu.. O kiek durys buvo, tai jau neatgaminu.. Lyg 43,2, jei gerai pamenu sąlygą.. Tai gavosi dabar paskaičiavus lyg 33,6 :) Bet LABAI gali būti, kad prastai pamenu salygoj duotus skaičius :]

 Va va, man labai panasus ir gavosi, tikekimes teisingai 

 jo tas tikrai tesingai, o duru auksti radot isistate i funkcija 4?

 Taip, įsistatę 4 :)

Žinutė parašyta: 2010-06-08 14:25:22 | Nuoroda
DeJau rašė:

Kaip ten tas su trikampio panasumais, tinka toks atsakymas?

<ACB=90

<BCD=90

AB/AD=BD/BD

Raides neatitinka cia, nes nepamen kaip ten jos sudeliotos buvo, esme parasyme, nors kiek tiesos yra? Tiksliai nepamenu kaip padariau, zinau, kad kampus tikrai taip parasiau

 Gavosi 1 kampas bendras [BAC ir DAB]. Ir turėjo po 1 statų kampą. Nes vienas kampas rėmėsi į skersmenį, o kitas buvo tarp lietinės ir skersmens. :)

Žinutė parašyta: 2010-06-08 14:26:35 | Nuoroda
futura rašė:

Su aukštų tikimybėm gavau pirmam kad per dvi dienas iš eilės iš karto rastu automobilį:

1/3*1/3 sandauga{ir}, = 1/9

O antroje dalyje mėginau sudėti tikimybes vienąkart per savaite ras iškart ir taip iki galo išskyrus ras visas. Bet poto pergalvojau ir sprendžiau, 1-neP(a)= dušimtaikažkiek / 243. Atrodo gerai jei ąlygos nesumaišiau :) 

 211/243 ? :) Jei taip, tai ir aš taip gavau, bei dar keletas.. :)

Žinutė parašyta: 2010-06-08 14:28:07 | Nuoroda
DeJau rašė:
_Algis_ rašė:

 Paskui kur reikejo tyrineti funkcija, jos ekstremumus gal pamenat? Man atrodo 0 ir 2 gavos

 Kokius gavote min, max? As gavau 0 max, 2 min..

 Vat min ir max nėra ten.. Bent jau aš, tai nubraukiau tą min ir max. Nes šakos kyla į viršų ir leidžiasi į apačią iki begalybės, todėl nėra max ir min taškų. O ekstremumai 0 ir 2 :)

Žinutė parašyta: 2010-06-08 14:29:09 | Nuoroda
tauttve rašė:

gal atsimenat kiek gavot antro akvariumo vandes auksty? as 37cm

 Aš 32,8.. lyg. Tai suapvalinus gavosi 33cm :)

Žinutė parašyta: 2010-06-08 14:35:33 | Nuoroda
Zonijus rašė:
Strujus rašė:
tauttve rašė:

gal atsimenat kiek gavot antro akvariumo vandes auksty? as 37cm

 Aš 32,8.. lyg. Tai suapvalinus gavosi 33cm :)

 o kiek paskutinio gavai tu ? XD

 Vat vienintelė užduotis, kurios nepadariau :) Buvo variantai arba reikštis kažką, arba palikt lygtį su 4 nežinomaisiais :DD Mano vienas draugas pasirinok antrą variantą :D Aš pasirinkau pirmą, bet negavau nieko rimto :) Aj, tie 4 taškeliai yra juokas, jei tik likusi dalis bus teisinga. :)

Žinutė parašyta: 2010-06-08 14:37:17 | Nuoroda
nogood rašė:
Strujus rašė:
DeJau rašė:
_Algis_ rašė:

 Paskui kur reikejo tyrineti funkcija, jos ekstremumus gal pamenat? Man atrodo 0 ir 2 gavos

 Kokius gavote min, max? As gavau 0 max, 2 min..

 Vat min ir max nėra ten.. Bent jau aš, tai nubraukiau tą min ir max. Nes šakos kyla į viršų ir leidžiasi į apačią iki begalybės, todėl nėra max ir min taškų. O ekstremumai 0 ir 2 :)

 buvo ten ir min ir max, kaip ir sake x=0 max, x=2 min. :)

 Kažin. Įsistačius į funkciją pvz -2 gaunasi -4. Tai ar tikrai 0 yra min?

Žinutė parašyta: 2010-06-08 14:38:10 | Nuoroda
Gretukass rašė:

o čia tik man egze buvo vieta prastai paskirstyta? kažkaip buvo pora tokių uždavinukų,kad tik tik parašyt pavyko... o kitur,pvz. kur ta išvestinė,vietos siaubingai daug :/ 

 Lygiai tą patį apmąsčiau ir aš :D

Žinutė parašyta: 2010-06-08 14:40:19 | Nuoroda
Tack1 rašė:

Kaip jus gaunat kad reikia 110 zodynu, salygoje kiek prisimenu parasyta kad zodynai vienakrypciai

kitaip sakant 11 x 10 x 2! = 220. Logiskai mastant lietuviu - anglu zodynas yra visai ne tas pats kas anglu - lietuviu.

 Todėl Mes ir skaičiavome ne C iš 11 po 2, o A iš 11 po 2 :) Čia matematiškai šnekant. O paprastai tariant, tai jei imi 11*10, tai tarp tų 11 yra ir lietuvių, ir anglų. Todėl visi su visais ir susidaugina "iš abiejų pusių". :)

Žinutė parašyta: 2010-06-08 14:47:21 | Nuoroda
lithuanian rašė:

O tos funkcijos graika gi reikejo su parkeriu braizyt? ane ? As is iprocio su piestuku nubraiziau, tai tasku kaip jau ir nebesitiket?

O siaip tai egzaminas gana kvailai sudarytas, mano nuomone. Visi uzdaviniai gana lengvi ( sakyciau per lengvi), ir tik paskutinis zymiai sunkesnis. Galejo ta sunkuma laipsniskiau isskirstyt pagal mane.

Kaip supratau [tiksliau, kaip sakė mano mokytoja], tai brėžinius galima braižyti su pieštuku. Tame tarpe ir grafikus. Taip pat ir aš brėžiau su pieštuku, taip kad degsim abu, jei negalima :D Bent tai ramina kažkiek :D

Žinutė parašyta: 2010-06-08 14:48:37 | Nuoroda
Joncee rašė:

O kartais ten ne didėja nuo (-beg; +beg) ? :D  

 Beveik.. :D Išskyrus šitam tarpe ( 0 ; 2 ), nes čia mažėja.

Žinutė parašyta: 2010-06-08 14:50:57 | Nuoroda
nogood rašė:

Koki atsakyma paraset sin(2x)=cosx ?
as gavau x = +-pi/2 + 2pik arba x= (-1)^k * pi/6 + pik
ar taip? :D

Panašiai :) Tik aš ėmiau atskirą atvejį cos.. Tai gavosi
x = pi/2 + pin    ir     x = (-1)^n * pi/6 + pin :)

Žinutė parašyta: 2010-06-08 14:52:14 | Nuoroda
Pixma rašė:
Tack1 rašė:

Kaip jus gaunat kad reikia 110 zodynu, salygoje kiek prisimenu parasyta kad zodynai vienakrypciai

kitaip sakant 11 x 10 x 2! = 220. Logiskai mastant lietuviu - anglu zodynas yra visai ne tas pats kas anglu - lietuviu.

 As tai skaiciavau taip: 11x10 ir dalinta 2 lygu 55. Tai atsakymas 55.

 Va, čia tas atvejis, kai lietuvių-anglų ir anglų-lietuvių žodynai skaičiuojami kaip vienas :) O egzamine turėjo nebūti dalybos iš 2.

Žinutė parašyta: 2010-06-08 14:53:41 | Nuoroda
sometimes rašė:

o kaip jus isprendet su statmenumu kas jum gawosi?kad nestatmeni ir statmeni vektoriai ?

 Statmeni. Skaliarinė sandauga turi būti lygi 0 :) Pagal koordinates dauginant ir sudedant.

Žinutė parašyta: 2010-06-08 14:56:35 | Nuoroda
Zonijus rašė:
_Algis_ rašė:
Gretukass rašė:
nogood rašė:

Koki atsakyma paraset sin(2x)=cosx ?
as gavau x = +-pi/2 + 2pik arba x= (-1)^k * pi/6 + pik
ar taip? :D

  ne x = +-pi/2 + 2pik, x=pi/2 + pi

2ia tas atskiras atvejis,kai cosx lygu 0

 Tai cia vienas ir tas pats man rodos

 cosx negali buti lygus 0 jei dauginam is 1/cos x  tai gi apacioje nulio negali but

 Prarandi sprendinius daugindamas. Reikėjo persikelt į vieną pusę ir kelt prieš sklaistą. Gavosi cosx (2sinx - 1) = 0 :)

Žinutė parašyta: 2010-06-08 14:57:07 | Nuoroda

"sklaistą" :D:D skliaustą, tai yra :)

Žinutė parašyta: 2010-06-08 15:03:39 | Nuoroda
peace rašė:

Pala jūs kalbat apie šių metų 10 klasės egzaminą kuris vakar vyko? arba aš čia kažko nesigaudau, arba nesusivokiu kas vyksta, nes bent tas egzaminas, kurį aš sprendžiau tokių uždavinių net nebuvo.

 Truputį ne ten pataikei :) Eik į "moksleiviams" skiltį ir ten gal rasi kažką naudingo :) Čia 12-okų tema :)