Vartotojo DitÄ—. pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-10 12:50:13 | Nuoroda
Sanosuke rašÄ—:

Kiek gavot su ozonu, kur reikÄ—jo procentus rasti?

 Aš 48%... :)

Žinutė parašyta: 2010-06-10 12:53:00 | Nuoroda

Šeip sunkus jis nebuvo.. Tik suktas, reikia kiekvienÄ… užduotį labai apgalvoti. Kiek aš sedÄ—jau prie tos kur peresterifikavimas buvo.... :D siaubas, visÄ… lapÄ… aprašinÄ—jau, skaiÄiavau, galvojau kas ten per junginys turi bÅ«t.... Kol galų gale susisišvietÄ— kas ten yra... Ar bent jau turÄ—tų bÅ«ti :) 

Žinutė parašyta: 2010-06-10 12:54:25 | Nuoroda
Giedre A. rašÄ—:

net gi b lygio užduotys buvo sunkiai įkandamos kai kurios..iš testo..

 Man tos paÄios pirmos iš B lygio kažkodÄ—l ir pasirodÄ— paÄios sunkiausios.

Žinutė parašyta: 2010-06-10 12:57:08 | Nuoroda
paulius2006 rašÄ—:

Dite, kas ten buvo? Aš sÄ—dÄ—jau gal pusvalandį ir nieko. EsmÄ—, jog rieblas su alkoholiu reaguoja.

 Aš parašiau oktadekano rÅ«gštį. Nežinau ar teisingai šeip, bet išsilygino normaliai. Gal bent vienÄ… taškÄ… parašys.

Žinutė parašyta: 2010-06-10 13:03:41 | Nuoroda

Nu jo, vadinasi susvaigau su ta rugštim :D Nu bet tikiuosi bent vieno taško... :/ Nes ten berods 3 už tÄ… buvo...

Žinutė parašyta: 2010-06-10 13:08:04 | Nuoroda

Na bet jau viskas, kaip parašÄ—m taip ir turÄ—sim. Aš išÄ—jau su labai gera nuotaika, grįžau namo, jau biškį su blogesne, nes pagalvojau kad va ten suklydau, ten :D Nu bet nieko, vargu ar kas bepasikeis, jeigu nervuosimÄ—s.

Žinutė parašyta: 2010-06-13 15:06:33 | Nuoroda

O pavedimÄ… pinigų kada Äia reikia padaryti? Kai jau sužinai, kad įstojai, prieš nešant dokumentus, ar dabar? 

Žinutė parašyta: 2010-06-14 10:54:51 | Nuoroda

NenorÄ—jau kurti naujos temos dÄ—l savo klausimo, tai paklausiu Äia. :) Aš kaip suprantu iš LAMABPO visi prašymai bus išsiųsti į aukštÄ…sias mokyklas liepos 18-19d, kadangi iki tos dienos dar galima pildyti prašymus? TaÄiau aš KMU internetinÄ—je svetainÄ—je pamaÄiau, kad stojanÄiųjų prašymai dalyvauti konkurse stojant į šÄ¯ universitetÄ… bus priimami iki Liepos 9. Tai dÄ—l to ir klausimas iškilo, ar stojanÄiųjų į KMU prašymai bus pateikti universitetui anksÄiau, iki liepos 9, ar kartu su visais liepos 19? Juk jau bus pasibaigÄ™s kaip suprantu prašymų priÄ—mimas... Truputį neramu pasidarÄ— :) 

Žinutė parašyta: 2010-06-14 16:27:23 | Nuoroda

Oh... pasirodo Äia aš, žiopliukÄ—. ten terminai kolegijÄ… baigusiems, kaip dabar supratau. Dabar tik atkreipiau dÄ—mesį į pasmulkintas raides apaÄioje. Na bet dabar bent jau ramu bus :)

Žinutė parašyta: 2010-07-24 08:52:49 | Nuoroda

Kaip diorgina Äia tas laukimas.... Gavau pasiÅ«lymÄ… į vf vietÄ…, bet noriu dar sužinot kÄ… vnf man siÅ«lys, ir sÄ—džiu ir nervuojuosi, nes Äia belaukdama dar ir tÄ… vf vietÄ… prarasiu :D Ä®domu nuo kada jie šiandien dirbt pradeda, gal susimalonÄ—s ir sukels viskÄ…....

Žinutė parašyta: 2010-07-24 08:55:31 | Nuoroda

Iš tikrųjų, kai Äia taip vÄ—luoja su rezais, tai galÄ—tų tÄ… antrÄ… turÄ… nukelti truputį. Nes dar pirmo turo rezai vnf neaiškÅ«s, o jau nuo šian antras prasideda...

Žinutė parašyta: 2010-07-24 09:01:49 | Nuoroda

Oooooo lamoj online žmonÄ—s. Nu, lauksiu dabar išsižiojus :D

Žinutė parašyta: 2010-07-24 09:05:29 | Nuoroda

Geriau nerašykit jÅ«s ten jiem į tuos skype, nes pabÄ—ga :D Geriau tegul sÄ—di ir dirba. :D

Žinutė parašyta: 2010-07-24 09:08:21 | Nuoroda

Aš tai bandau naiviai tikÄ—tis kad jie skype išsijungÄ—, kad galÄ—tų ramiai kelti rezultatus ir niekas jiems nerašytų :D

Žinutė parašyta: 2010-07-24 09:15:04 | Nuoroda

Vajeee sunflower, aÄiÅ« už praskaidrintÄ… nuotaikÄ… :D Nu kabam dabar, reikia laukt, tikiuosi Äia jie rimtai...

Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:11:42 | Nuoroda

Sveiki bÅ«simi kursiokai, jungiuosi prie jÅ«sų :) 

Va mano Facebook nuoroda, ten anketoje ir skype rasit, galÄ—sim kada visus sumetÄ™ bendrÄ… chatÄ… padaryt :) 

www.facebook.com/nknzn

 

Žinutė parašyta: 2010-07-24 16:35:20 | Nuoroda

O jeigu aš jiems nuvežÄiau savo atestato originalÄ…, jie ten vietoj pasidarytų kopijas? :) 

Žinutė parašyta: 2011-07-26 21:28:36 | Nuoroda
Queen rašÄ—:

o bendrabuciui butina dokumentus per sitas 3 dienas nuvesti,ar galima ir vėliau? nes as dar neturiu visų dokumentų..

 Hey! Galima ir vÄ—liau :) Turi bÅ«ti terminas nustatytas iki kada galima prašymus nešti. Šiandien buvo siÅ«loma prašymus parašyti, tiesiog kad bÅ«tų viskas kartu ir greiÄiau, vienu važiavimu visi viskÄ… susitvarkytų ir barakus ir LSP ir testÄ… ir sutartį :)

Žinutė parašyta: 2011-07-28 16:03:48 | Nuoroda
maraja1 rašÄ—:

 Ä—Ä—Ä— ar gali bÅ«ti taip, kad pasirašius sutartį su vnf, tada stojant antru etapu man ten patekus, ir atsisakius anos vietos ir nutraukus sutartį reiks mokÄ—t pusÄ™ studijų kainos?;>>

 Ne nereikÄ—s mokÄ—ti. :)

Žinutė parašyta: 2011-07-28 17:44:41 | Nuoroda
miegu rašÄ—:

 ar kam nors universitetas patvirtino duomenis del studento pazymejimo?

 NesitikÄ—kite, kad patvirtins greitai :) Po visų stojimo etapų tikriausiai jau galima bus sulaukti patvirtinimo :)