Vartotojo DitÄ—. pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-28 18:51:40 | Nuoroda
AgnÄ— Rykman rašÄ—:
Ighnaz rašÄ—:

Kaip sekes anglu testas tiems kas jau laiket?

 Aš 25 taškus surinkau :) Tai Äia grupÄ—mis apskritai mus išskirtys pagal tÄ… procentÄ…, ar tik grupÄ—mis anglų paskaitoms? 

 Apskirtai, ne tik anglų. Visos praktikos vyks kartu su grupe, į kuriÄ… pateksi pagal anglų testo rezultatÄ…. :)

Žinutė parašyta: 2011-07-28 19:18:05 | Nuoroda
miegu rašÄ—:
miegu rašÄ—:
Ä® medicinÄ… rašÄ—:
miegu rašÄ—:

 ar kam nors universitetas patvirtino duomenis del studento pazymejimo?

 na aš šiandien užsiregistravau ir man dar nepatvirtino o tu kada registravai?

 as siandien

 

DÄ–MESIO! Kol kas neturime informacijos apie Tavo studijas pasirinktoje aukštojoje mokykloje. Duomenys apie Tave perduoti pasirinktos aukštosios mokyklos LSP koordinatoriui. Jei iki rugsÄ—jo 1-os dienos negausi pranešimo el. paštu, kreipkis į savo aukštosios mokyklos LSP koordinatorių. 

ar tau irgi taip raso, kai atsidarai savo lsp?

 Taip rašo visiems užsiregistravusiems ir rašys iki kol patvirtins. O patvirtins kaip ir minÄ—jau daugmaž po visų etapų kažkur. Tada ir patvirtins ir pradÄ—s gaminti pažymÄ—jimÄ….

Žinutė parašyta: 2011-07-28 19:20:13 | Nuoroda
AgnÄ— Rykman rašÄ—:
DitÄ—. rašÄ—:
AgnÄ— Rykman rašÄ—:
Ighnaz rašÄ—:

Kaip sekes anglu testas tiems kas jau laiket?

 Aš 25 taškus surinkau :) Tai Äia grupÄ—mis apskritai mus išskirtys pagal tÄ… procentÄ…, ar tik grupÄ—mis anglų paskaitoms? 

 Apskirtai, ne tik anglų. Visos praktikos vyks kartu su grupe, į kuriÄ… pateksi pagal anglų testo rezultatÄ…. :)

 Ot, kaip gaila................ :( 

 DÄ—l ko? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-28 19:36:26 | Nuoroda

 Oiii, tai Äia menka problema ;) Parašot kuri nors iš jÅ«sų prašymÄ…,  kad "prašau mane, tokiÄ… tokiÄ…, OF 1kurso studentÄ™ paskirti į grupÄ™ kartu su tokia tokia" ir prašymÄ… atneškite į studijų centrÄ… ;) Tik netempkit ilgai, nes rugpjÅ«Äio viduryje jau bus suskirstytos grupÄ—s ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-28 21:29:03 | Nuoroda
altin rašÄ—:

Tikrai, kad butu gerai jog netemptum Agne su draugem:] Nes per susirinkima rugpjuty  kuratoriam jau reikes grupiu sarasiuko! ;p 

 Tai bet kokiu atveju, Lukai, mes tÄ… sÄ…rašÄ… turÄ—sim :D Tik tiek kad vÄ—liau gali bÅ«t per vÄ—lu jau prašytis su kažkuo į grupÄ™, kai jos jau bus suformuotos :)

Žinutė parašyta: 2011-07-28 21:40:40 | Nuoroda
bright_night rašÄ—:

o as siandien girdejau kad iki susirinkimo grupes suskirstytos nebus...

 Na žiÅ«rÄ—sim, šeip žadÄ—jo, kad bus suskirstytos.. TikÄ—kimes taip ir bus! 

Žinutė parašyta: 2011-07-28 21:55:13 | Nuoroda
Dovilez rašÄ—:
bright_night rašÄ—:

o as siandien girdejau kad iki susirinkimo grupes suskirstytos nebus...

 susirinkimas bus 08 19 9val didziojoj salej, o kuri cia ta didzioji ir kur ji randasi? mickeviciaus gatvej ar kur kitur?

 Veterinarijos akademijoje. Tik dar neaišku ar tikrai ten vyks, patikslinta bus vÄ—liau :)

Žinutė parašyta: 2011-08-01 16:11:13 | Nuoroda
Chupacabra rašÄ—:

Sveiki, norÄ—jau paklausti, kur ir iki kada reikia parašyti tÄ… prašymÄ…, kad bÅ«Äiau paskirta į tÄ… paÄiÄ… grupÄ™ su drauge? :)

 Na kuo greiÄiau, žinoma, tuo geriau. Neaišku, kada gi tas grupes sudarinÄ—s, tai, kad nebÅ«tų poto per vÄ—lu, artimiausiu metu ir parašyk :)