Vartotojo ji112 pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-23 12:11:17 | Nuoroda
vrumvrum rašė:

jei neįstosiu į nemokamą, teks stot į mokamą ir labai stipriai reketuot namiškius

 gaila as tokios galimybes neturiu... tek i VK stot... arba kitu metu laukt

Žinutė parašyta: 2010-07-23 12:13:55 | Nuoroda
vrumvrum rašė:
ji112 rašė:
vrumvrum rašė:

jei neįstosiu į nemokamą, teks stot į mokamą ir labai stipriai reketuot namiškius

 gaila as tokios galimybes neturiu... tek i VK stot... arba kitu metu laukt

 kad tos kolegijos tikrai nėra taip baisu, kaip daugeliui atrodo.. kiek turiu pažįstamų, tai mokosi ten ir nesiskundžia, netgi atvirkščiai

 na tikiuosi, galu gale planuosiu toliau isliginamuju eit i universiteta, jei kazko dar truks.. bet gaila kai visada svajojau i VU..

Žinutė parašyta: 2010-07-23 12:15:25 | Nuoroda
mes_nugalesim rašė:
vrumvrum rašė:
ji112 rašė:
vrumvrum rašė:

jei neįstosiu į nemokamą, teks stot į mokamą ir labai stipriai reketuot namiškius

 gaila as tokios galimybes neturiu... tek i VK stot... arba kitu metu laukt

 kad tos kolegijos tikrai nėra taip baisu, kaip daugeliui atrodo.. kiek turiu pažįstamų, tai mokosi ten ir nesiskundžia, netgi atvirkščiai

 va butent, as kaip tik labiau irgi noriu i kolegija

 blogiausia, kad man visada spaudima dare, kad tik i universiteta istociau, tari kitur labai blogai bus

Žinutė parašyta: 2010-07-23 12:18:47 | Nuoroda
mes_nugalesim rašė:
ji112 rašė:
mes_nugalesim rašė:
vrumvrum rašė:
ji112 rašė:
vrumvrum rašė:

jei neįstosiu į nemokamą, teks stot į mokamą ir labai stipriai reketuot namiškius

 gaila as tokios galimybes neturiu... tek i VK stot... arba kitu metu laukt

 kad tos kolegijos tikrai nėra taip baisu, kaip daugeliui atrodo.. kiek turiu pažįstamų, tai mokosi ten ir nesiskundžia, netgi atvirkščiai

 va butent, as kaip tik labiau irgi noriu i kolegija

 blogiausia, kad man visada spaudima dare, kad tik i universiteta istociau, tari kitur labai blogai bus

 tai man ir tas pats, juolab kai lygina su sesem ar pan, bet kazkaip dejau as ant viso to spaudimo ir rasiau beeik visas i kolegija

 va va as irgi stengiuos nekreipt demesio, bet yra zmoniu, kurie studijuoja universitetuose ir iskart tave nevykeliu skaito, kad kolegijoj mokais, kazkokia nesamone..

Žinutė parašyta: 2010-07-23 12:19:42 | Nuoroda
vrumvrum rašė:
mes_nugalesim rašė:
vrumvrum rašė:
ji112 rašė:
vrumvrum rašė:

jei neįstosiu į nemokamą, teks stot į mokamą ir labai stipriai reketuot namiškius

 gaila as tokios galimybes neturiu... tek i VK stot... arba kitu metu laukt

 kad tos kolegijos tikrai nėra taip baisu, kaip daugeliui atrodo.. kiek turiu pažįstamų, tai mokosi ten ir nesiskundžia, netgi atvirkščiai

 va butent, as kaip tik labiau irgi noriu i kolegija

 tai va, sako, kad tie, kurie mokosi kolegijose, spėja ir pastudijuot, ir pastudentaut, kad nėra ten tokio baisinio streso, tik vat neaišku, kaip ten po to su darbo vietom... nors sako, kad kaip tik baigę kolegijas dažnai eina iškart dirbt, bet kai nežinau tikslių duomenų, tai visko gali būt, kad bobučių pasakos čia.. žodžiu, papasakokit, kai įstosit, kaip ten iš tikrųjų viskas

 pagal darbo birza randa darba po kolegijos 98 proc tai manau del darbo labai pranasu ten

Žinutė parašyta: 2010-07-23 12:23:33 | Nuoroda
mes_nugalesim rašė:
ji112 rašė:
mes_nugalesim rašė:
ji112 rašė:
mes_nugalesim rašė:
vrumvrum rašė:
ji112 rašė:
vrumvrum rašė:

jei neįstosiu į nemokamą, teks stot į mokamą ir labai stipriai reketuot namiškius

 gaila as tokios galimybes neturiu... tek i VK stot... arba kitu metu laukt

 kad tos kolegijos tikrai nėra taip baisu, kaip daugeliui atrodo.. kiek turiu pažįstamų, tai mokosi ten ir nesiskundžia, netgi atvirkščiai

 va butent, as kaip tik labiau irgi noriu i kolegija

 blogiausia, kad man visada spaudima dare, kad tik i universiteta istociau, tari kitur labai blogai bus

 tai man ir tas pats, juolab kai lygina su sesem ar pan, bet kazkaip dejau as ant viso to spaudimo ir rasiau beeik visas i kolegija

 va va as irgi stengiuos nekreipt demesio, bet yra zmoniu, kurie studijuoja universitetuose ir iskart tave nevykeliu skaito, kad kolegijoj mokais, kazkokia nesamone..

 maziau imk i galva ;) o tu i viko stoji?

 rasiau ir i vu, gal pasiseks, bet siaip ir i kolegija rasiau taip i VK, man arti tenai vazinet gan butu

Žinutė parašyta: 2010-07-23 12:25:11 | Nuoroda
mes_nugalesim rašė:
ji112 rašė:
mes_nugalesim rašė:
ji112 rašė:
mes_nugalesim rašė:
ji112 rašė:
mes_nugalesim rašė:
vrumvrum rašė:
ji112 rašė:
vrumvrum rašė:

jei neįstosiu į nemokamą, teks stot į mokamą ir labai stipriai reketuot namiškius

 gaila as tokios galimybes neturiu... tek i VK stot... arba kitu metu laukt

 kad tos kolegijos tikrai nėra taip baisu, kaip daugeliui atrodo.. kiek turiu pažįstamų, tai mokosi ten ir nesiskundžia, netgi atvirkščiai

 va butent, as kaip tik labiau irgi noriu i kolegija

 blogiausia, kad man visada spaudima dare, kad tik i universiteta istociau, tari kitur labai blogai bus

 tai man ir tas pats, juolab kai lygina su sesem ar pan, bet kazkaip dejau as ant viso to spaudimo ir rasiau beeik visas i kolegija

 va va as irgi stengiuos nekreipt demesio, bet yra zmoniu, kurie studijuoja universitetuose ir iskart tave nevykeliu skaito, kad kolegijoj mokais, kazkokia nesamone..

 maziau imk i galva ;) o tu i viko stoji?

 rasiau ir i vu, gal pasiseks, bet siaip ir i kolegija rasiau taip i VK, man arti tenai vazinet gan butu

 i kokias spec rasei?

 biomedicinine diagnostika, kineziterapija, dietika (VK), o VU visuomenes sveikata, slauga :)

Žinutė parašyta: 2010-07-23 12:27:40 | Nuoroda
mes_nugalesim rašė:
ji112 rašė:
mes_nugalesim rašė:
ji112 rašė:
mes_nugalesim rašė:
ji112 rašė:
mes_nugalesim rašė:
ji112 rašė:
mes_nugalesim rašė:
vrumvrum rašė:
ji112 rašė:
vrumvrum rašė:

jei neįstosiu į nemokamą, teks stot į mokamą ir labai stipriai reketuot namiškius

 gaila as tokios galimybes neturiu... tek i VK stot... arba kitu metu laukt

 kad tos kolegijos tikrai nėra taip baisu, kaip daugeliui atrodo.. kiek turiu pažįstamų, tai mokosi ten ir nesiskundžia, netgi atvirkščiai

 va butent, as kaip tik labiau irgi noriu i kolegija

 blogiausia, kad man visada spaudima dare, kad tik i universiteta istociau, tari kitur labai blogai bus

 tai man ir tas pats, juolab kai lygina su sesem ar pan, bet kazkaip dejau as ant viso to spaudimo ir rasiau beeik visas i kolegija

 va va as irgi stengiuos nekreipt demesio, bet yra zmoniu, kurie studijuoja universitetuose ir iskart tave nevykeliu skaito, kad kolegijoj mokais, kazkokia nesamone..

 maziau imk i galva ;) o tu i viko stoji?

 rasiau ir i vu, gal pasiseks, bet siaip ir i kolegija rasiau taip i VK, man arti tenai vazinet gan butu

 i kokias spec rasei?

 biomedicinine diagnostika, kineziterapija, dietika (VK), o VU visuomenes sveikata, slauga :)

 as ir kolegijoj tas rasiau.koks tavo kb?

 15 mazdaug, na ten dar per kableli

Žinutė parašyta: 2010-07-23 12:30:01 | Nuoroda
mes

 ziuriu siemet i kolegijas su aukstesniais nelabai ir stoja

 tikiuosi pavyks istot..

Žinutė parašyta: 2010-07-23 12:33:37 | Nuoroda
mes_nugalesim rašė:
ji112 rašė:
mes

 ziuriu siemet i kolegijas su aukstesniais nelabai ir stoja

 tikiuosi pavyks istot..

 i kolegija tikrai istosi ;)

 o kur tu ketini stot? i kokia kolegija?

Žinutė parašyta: 2010-07-23 12:36:23 | Nuoroda
KarabinaS rašė:

į kolegijas visada pavyksta įstoti...

 tikiuosi, gerai, kad ir kolegijoj yra mano specialybe, teliks gerai mokytis ir magistra bus galima ir VU baigt tada :)

Žinutė parašyta: 2010-07-23 14:06:21 | Nuoroda
sanemis rašė:

 [10:55:29] Dainius: ačiū
[13:45:12] Dainius: paskelbkit
[13:45:14 | Pakeitė 13:45:16] Dainius: dabar kur įstojom
[13:45:21] Dainius: galėtuėmt anskčiau
[13:45:24] Dainius: iki 3 taip ilgai laukti
[13:45:26] Dainius: visi bijo :(
[13:48:31] Dainius: kada bus? :(
[13:48:49] LAMA BPO: jei galėtume, paskeltbtume
[13:49:00] Dainius: o ko negalit?
[13:50:49] LAMA BPO: nes skaičiuojame
[13:52:57] Dainius: daug liko?
[13:59:30] LAMA BPO: liko
[14:03:38] Dainius: sėkmės jums darbe ir kūryboje :D 

 :D :D :D 

Žinutė parašyta: 2010-07-23 14:37:35 | Nuoroda
MariusLXIX rašė:

 Tai kas dabar vyksta yra kazino.

 va butent

Žinutė parašyta: 2010-07-23 15:01:51 | Nuoroda
jusste rašė:
tillary rašė:

jauciu kokia 19val. suzinosim :D

 Man ir taip atrodo, kad užtruksim ilgiau nei kad iki trijų :D

 aha nes dar nera ir sms nesiucia

Žinutė parašyta: 2010-07-23 15:05:58 | Nuoroda
tillary rašė:
ji112 rašė:
jusste rašė:
tillary rašė:

jauciu kokia 19val. suzinosim :D

 Man ir taip atrodo, kad užtruksim ilgiau nei kad iki trijų :D

 aha nes dar nera ir sms nesiucia

 nebeturiu zodziu, rankos dreba

 

Žinutė parašyta: 2010-07-23 15:08:10 | Nuoroda
Svaja09 rašė:

 Berods, lama užlūžo. 
Too many database connections... Try again after a few minutes.

 

ORA-00018: maximum number of sessions exceeded Error-Code:18 Error TimeStamp:Fri, 23 Jul 2010 12:06:32 GMT

......jo....

pastrigo ir man ;D

Žinutė parašyta: 2010-07-23 15:09:45 | Nuoroda
Chimaira* rašė:
wasara rašė:

kai jum... buvau nuvarius i lama bpo.. pradejo nesamones kazkokias rodyt, daug skaiciuku raidziu ;D strigo ciuju ;DD

 Ir man tą patį rodė. :D

 na va internetas nera visagalis ;D didesni srautai ir luzta

Žinutė parašyta: 2010-07-23 15:11:05 | Nuoroda

kur mano sms????????????

Žinutė parašyta: 2010-07-23 15:12:57 | Nuoroda

va ka man ras: Too many database connections... Try again after a few minutes.

ORA-00018: maximum number of sessions exceeded Error-Code:18 Error TimeStamp:Fri, 23 Jul 2010 12:12:33 GMT

Žinutė parašyta: 2010-07-23 15:17:45 | Nuoroda

reikia lamai i skype parasyt kdl nera ir kada bus