Vartotojo ji112 pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-24 08:56:12 | Nuoroda
RAMINTTA rašė:
sunflower rašė:

drauge paprase mano prisijungimo kodo ir gimimo datos, sake patikrins ar istojau, bet pasake, sorry, niestojai... kur cia taip galima suzinot? kur cia ta gimimo data rasos

 Ką čia draugė pasakoja...Dar nepaskelbti jūsų VNF

 o as dar galvoju kad ir ne visi vf paskelbti...

Žinutė parašyta: 2010-07-24 08:58:11 | Nuoroda
Alina* rašė:

 skambinau 2 kartus siandien, niekas nekelia. Man jau truksta zodziu..

 matyt nera dar ju darbo vietoj..

Žinutė parašyta: 2010-07-24 09:00:47 | Nuoroda
sunflower rašė:
ji112 rašė:
RAMINTTA rašė:
sunflower rašė:

drauge paprase mano prisijungimo kodo ir gimimo datos, sake patikrins ar istojau, bet pasake, sorry, niestojai... kur cia taip galima suzinot? kur cia ta gimimo data rasos

 Ką čia draugė pasakoja...Dar nepaskelbti jūsų VNF

 o as dar galvoju kad ir ne visi vf paskelbti...

 tai yra dar vf laisvu, skaiciau kad liko ar 100 ar 1000 nebepamenu, laisvu vietu, straipsny rase

 as vistiek manau kad i VK turejom vf istot..

Žinutė parašyta: 2010-07-24 09:02:28 | Nuoroda

as uz tai, kad griztu sena tvarka be jokiu registraciju per pc, jau daugiau vazinejimo bus, bet maziau nervu.

Žinutė parašyta: 2010-07-24 09:04:59 | Nuoroda
RAMINTTA rašė:

VAROM Į SKYPE IR UŽPJAUNAM LAMĄ

 parasiau i skype nk kolkas neatraso

Žinutė parašyta: 2010-07-24 09:08:49 | Nuoroda
Chambord rašė:

sveiki, mielieji. kada prasideda antras stojimu turas? ir ar galima prirasyti papildomai specialybiu? aciu :)

 24d prasideda, papildomai prirasyti negalima, galima tik vietom keist.

Žinutė parašyta: 2010-07-24 09:09:22 | Nuoroda
Ditė. rašė:

Aš tai bandau naiviai tikėtis kad jie skype išsijungė, kad galėtų ramiai kelti rezultatus ir niekas jiems nerašytų :D

 tai bent zenklas kad jie ten yra ;DDDDDD

Žinutė parašyta: 2010-07-24 09:12:09 | Nuoroda
vilnietisssss rašė:

Rasom visi i Ryto redakcija, savo nepasitenkinimus apie Steponaviciais ir Co

 rasom izymus busim :DD

Žinutė parašyta: 2010-07-24 09:14:36 | Nuoroda
cacalele rašė:

aš tai jau vnf nebesitikiu sulaukti:) netikiu ir antru etapu... skambino gi žmonės steponavičiui, pasakė antram etape į vnf beveik jokio šanso:)

 as irgi

Žinutė parašyta: 2010-07-24 09:16:29 | Nuoroda
sunflower rašė:

nepatikesit bet prisiskambinau i lama :D sake valandos begy turetu paaisket rezultatai. isivaizduojat!! sake kad i ktu tik 5 teistojo i vf, sitokie konkursai.... sake zauuuriai uzkelti balai yra...  ji112     su dietetika sake tas pats - dideli konkursai

 tai mes nebeistosim...

Žinutė parašyta: 2010-07-24 09:18:44 | Nuoroda
sunflower rašė:
ji112 rašė:
sunflower rašė:

nepatikesit bet prisiskambinau i lama :D sake valandos begy turetu paaisket rezultatai. isivaizduojat!! sake kad i ktu tik 5 teistojo i vf, sitokie konkursai.... sake zauuuriai uzkelti balai yra...  ji112     su dietetika sake tas pats - dideli konkursai

 tai mes nebeistosim...

 bijau net pagalvot...

 tai vat nebus jau ka daryt..

Žinutė parašyta: 2010-07-24 09:22:41 | Nuoroda
sanemis rašė:

 čia ta krizė iš Lietuvos gal po 7 metų išeis ir tada jau gal kažkur įstosiu, o iki tol turbūt man reik vis perlaikyti egzaminus, jau ko gero per tuos metus mane pažinos ir bazinė mokykla, ir vykdytojai

 va va..

Žinutė parašyta: 2010-07-24 09:30:04 | Nuoroda

cituoju forumiecio ZODZIUS ''nepatikesit bet prisiskambinau i lama :D sake valandos begy turetu paaisket rezultatai. isivaizduojat!! sake kad i ktu tik 5 teistojo i vf, sitokie konkursai.... sake zauuuriai uzkelti balai yra... ''

Žinutė parašyta: 2010-07-24 09:34:26 | Nuoroda
DeJau rašė:
gretutute rašė:
ji112 rašė:

cituoju forumiecio ZODZIUS ''nepatikesit bet prisiskambinau i lama :D sake valandos begy turetu paaisket rezultatai. isivaizduojat!! sake kad i ktu tik 5 teistojo i vf, sitokie konkursai.... sake zauuuriai uzkelti balai yra... ''

 tai kad is mano sules 5 jau i ktu vf istojo :DDDD

 Su kokiais balais gal zinai? Manes neprieme ten ;S

 Nezinau, bet jei karteles tokio aukstos reiskias tikrai siemet mokslininkai sustojo...

Žinutė parašyta: 2010-07-24 09:39:44 | Nuoroda
sviesuliukas rašė:

atsikeliau ryte ir vel tuscia,negaliu ptiketi,kas cia darosi,kaip dar gali buti tuscia..pas didziaja dali mano klasioku taip pat,visi pikti,pavarge ir nervuoti.. as nesuvokiu jei praitais metasi i kauno kolegija i turizmo ir viesbuciu vadyba istojo i vf su 10.78 tai kaip as su 13.92 negalejau patekti,o kad vnf nera rezultatau tai cia isvis absurdas 

cituoju '' nepatikesit bet prisiskambinau i lama :D sake valandos begy turetu paaisket rezultatai. isivaizduojat!! sake kad i ktu tik 5 teistojo i vf, sitokie konkursai.... sake zauuuriai uzkelti balai yra...'' va as i vk neistojau irgi su 14,76

Žinutė parašyta: 2010-07-24 09:47:43 | Nuoroda
Magson rašė:

mano draugo mama skambino tv3 žinioms, tikiuos kils skandalas :D

 as irgi tikiuosi ;D

Žinutė parašyta: 2010-07-24 09:50:12 | Nuoroda
sviesuliukas rašė:

tai kaip gali buti taip ziauriai uzkelti balai,jei draugas mano i kk geodezija vf su 11.90 istojo. tai kodel mes su 13balu 14 negalim istot i kolegijas,matt,gl tikrai antram etape dalyvaujam :D man jau nervai pakriko

 man irgi nesamone

Žinutė parašyta: 2010-07-24 10:06:13 | Nuoroda
Vurku :) rašė:
Wyšnia rašė:
Vurku :) rašė:

 O gal kas bande skambinti i universitetus ir klaust ar jie jau turi sarasus istojusiu?

 Skambinau į VU , pasakė ,kad jokių duomenų universitetas neskelbia... tj, jeigu viskas gerai , kodėl nieko nesako...

 Kokia nesamone... ;/ jei juos taip kas kankintu tai pakeltu skandala, o kai busimi studentai negauna rezultatau tai visiems dzin.

 man tai taip bloga pasidare, vaistu isgeriau, nuo nervu jau galva svaigsta..

Žinutė parašyta: 2010-07-24 10:07:15 | Nuoroda
Awful rašė:
Awful rašė:
RAMINTTA rašė:

Ei, kas žino, kur  tos diagramos su laisvom vietom..........

 Tai gal po to kai paskelbs vnf ir diagramas ykels

 O jos turetu but tam puslapy kur ir tavo stojimo prashymai  jei neklystu tj ten ;D bet tixlej nzn ;DDD

 nieko tenai nera, turejo penktadieni but nerA

Žinutė parašyta: 2010-07-24 18:11:05 | Nuoroda

istojau i vpu biologija, nenorejau bet ka padarysi..