Vartotojo Veronikusia pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-23 16:14:18 | Nuoroda

 I savo pirma numeri istojau :)))) taip smagu ekonometrija VU

Žinutė parašyta: 2010-07-23 16:42:01 | Nuoroda

 I ekonometrija Vf ;DDD yeeeeeah

Žinutė parašyta: 2010-07-23 16:42:27 | Nuoroda
ievaj rašė:

Įstojau į Ekonometriją :) yra tokių pačių? :}

 sveika kursioke :))))

Žinutė parašyta: 2010-07-23 16:43:48 | Nuoroda

 Sveika, aisku, kad norim :D idomu daug cia tokiu bus

Žinutė parašyta: 2010-07-23 16:56:14 | Nuoroda
ievaj rašė:

na su kokiu balu įstojai? :))

 !19.12, o tu? :)) nemanau kad vaziuosiu i stovykla :D beje, kur zadi gyvent?

 

Žinutė parašyta: 2010-07-23 17:07:05 | Nuoroda
ievaj rašė:

na mano 19,5 ... vyliausi į FDM patekt.. bet deja :) aš Vilnietė esu tai gyvensiu, kur ir gyvenau :)

 pagal anu metu dar butum patekus, matomai kilo balai :)) as tai ekonometrija pirmoj vietoj rasiau:)

Žinutė parašyta: 2010-07-23 17:12:05 | Nuoroda

skype:  veronikusia 

Žinutė parašyta: 2010-07-23 18:04:32 | Nuoroda
Kristijonas rašė:

 as ir istojau i ekonometrija  , tikejaus i TFE bet yra kaip yra :D

 musu jau trys :DD

Žinutė parašyta: 2010-07-23 18:11:20 | Nuoroda

 tai gal skype savo pasidalinsi? :D

Žinutė parašyta: 2010-07-23 21:37:35 | Nuoroda

 Zmones nepergyvenkit, bus antras turas, per ji tikrai papulsit, nes juk dbr tie kurie su gerais balais prirase savo prasyme visas 12 vietu, jie jas ir uzeme, paskiau antram ture jos atsilaisvina:) bent jau taip kmu administracija paaiskino

Žinutė parašyta: 2010-07-24 14:25:45 | Nuoroda

 keliu tema, gal dar istojusiu atsiras 

Žinutė parašyta: 2011-01-31 21:06:33 | Nuoroda
cloudmaker rašė:

 o formulių lape nėra visų tų sinusų ir kosinusų reikšmių? :D

 bent jau 2010 metais buvo charakteringu kampu reiksmes, tai nereikejo tos lenteles mokytis mintinai:) siaip stebekite nec.lt ten jei kokie pakitimai atsiranda, tai turetu but pranesta :D

Žinutė parašyta: 2011-01-31 22:36:19 | Nuoroda
JustinasK rašė:
Veronikusia rašė:
cloudmaker rašė:

 o formulių lape nėra visų tų sinusų ir kosinusų reikšmių? :D

 bent jau 2010 metais buvo charakteringu kampu reiksmes, tai nereikejo tos lenteles mokytis mintinai:) siaip stebekite nec.lt ten jei kokie pakitimai atsiranda, tai turetu but pranesta :D

 Žmogus net ne to klausė:)

 aha, suvirskinau dbr;)

Žinutė parašyta: 2011-02-01 00:03:04 | Nuoroda
SimasJBG rašė:

Sveiki :) šiek tiek paskaičiau forumo ir matau, kad kalba apie knygutes eina. Tai gal galit patart, iš kurios geriausia spręst? Na, kad būtų paruošta maždaug pagal egzaminą ir įvairių užduočių :)

 As kai ruosiaus ir buvo like daug laiko, sprendziau mockaus zydra knygute, o kai liko savaite iki egzo atsisvieciau ta oranzine ir prasisprendziau, tada oranzine daug lengviau sprendes, ir greit visu tipu uzdavinius galejau pakarot:) tai patarimas butu sprest abi;D

Žinutė parašyta: 2011-06-24 16:20:49 | Nuoroda

Esu VU studentė, gyvenu bendrabutyje, jei kažkas domina, klauskit. Galiu papasakot (:

Žinutė parašyta: 2011-06-25 12:39:32 | Nuoroda
Mirtishiukas rašė:
Veronikusia rašė:

Esu VU studentė, gyvenu bendrabutyje, jei kažkas domina, klauskit. Galiu papasakot (:

 New Yorke ar Kamčiatkoj? :) kokia būklė? kaip dušai, toletai? virtuvė? skalbiankė yra? :D 
kokie kaimynai? kaip kambariokai? šalta žiemą? kokios lovos? :D nu bendrą vaizdą... dėkui ;>

 New Yorke. Būklė labai normali, tvarkingi dušai, toletai, nes kiekvieną dieną visą aukštą sutvarko valytojos: virtuvė, dušus ir toletus. Yra viena virtuvė bendra visam aukštui, bet didelės grūsties žmonių nesusidaro. yra dvi skalbenkės, kainuoja 7lt išsiskalbt.  Kaimynai draugiški :D kambariokės taip pat papuolė geros, puikiai sutariam (: žiemą buna vesiau, bet šildytuvais prisišildom kambarį, tad didelio diskomforto nejaučiam. Lovos tai naujos dabar, ne kokios geležinės, kaip kadaise buvo :D man mano bendrabučio lova net patogesnė, nei namų :D

Žinutė parašyta: 2011-06-25 22:27:49 | Nuoroda
Mirtishiukas rašė:
Veronikusia rašė:
Mirtishiukas rašė:
Veronikusia rašė:

Esu VU studentė, gyvenu bendrabutyje, jei kažkas domina, klauskit. Galiu papasakot (:

 New Yorke ar Kamčiatkoj? :) kokia būklė? kaip dušai, toletai? virtuvė? skalbiankė yra? :D 
kokie kaimynai? kaip kambariokai? šalta žiemą? kokios lovos? :D nu bendrą vaizdą... dėkui ;>

 New Yorke. Būklė labai normali, tvarkingi dušai, toletai, nes kiekvieną dieną visą aukštą sutvarko valytojos: virtuvė, dušus ir toletus. Yra viena virtuvė bendra visam aukštui, bet didelės grūsties žmonių nesusidaro. yra dvi skalbenkės, kainuoja 7lt išsiskalbt.  Kaimynai draugiški :D kambariokės taip pat papuolė geros, puikiai sutariam (: žiemą buna vesiau, bet šildytuvais prisišildom kambarį, tad didelio diskomforto nejaučiam. Lovos tai naujos dabar, ne kokios geležinės, kaip kadaise buvo :D man mano bendrabučio lova net patogesnė, nei namų :D

 ačiū labai už informaciją, iškart vaizdas aiškesnis susidarė :D 
o būna aukšto tūsų kokių? :D ar ko nors tokio? ;D

 čia jau nuo kaimynų priklauso, pas mus kažkaip nebuvo, nes dauguma vyresnio kurso studenai arba magistrantai ir pan., bet kituose aukštuose vyko visokie prirašymai :D bet tarkim sesijos metu, tai vargiai kas balevoja, visur vyrauja tyla ir susikaupimas :D

Žinutė parašyta: 2011-06-26 00:39:02 | Nuoroda
Mirtishiukas rašė:
andriusk92 rašė:
Mirtishiukas rašė:
Mirtishiukas rašė:
Veronikusia rašė:
Mirtishiukas rašė:
Veronikusia rašė:
Mirtishiukas rašė:
Veronikusia rašė:

Esu VU studentė, gyvenu bendrabutyje, jei kažkas domina, klauskit. Galiu papasakot (:

 New Yorke ar Kamčiatkoj? :) kokia būklė? kaip dušai, toletai? virtuvė? skalbiankė yra? :D 
kokie kaimynai? kaip kambariokai? šalta žiemą? kokios lovos? :D nu bendrą vaizdą... dėkui ;>

 New Yorke. Būklė labai normali, tvarkingi dušai, toletai, nes kiekvieną dieną visą aukštą sutvarko valytojos: virtuvė, dušus ir toletus. Yra viena virtuvė bendra visam aukštui, bet didelės grūsties žmonių nesusidaro. yra dvi skalbenkės, kainuoja 7lt išsiskalbt.  Kaimynai draugiški :D kambariokės taip pat papuolė geros, puikiai sutariam (: žiemą buna vesiau, bet šildytuvais prisišildom kambarį, tad didelio diskomforto nejaučiam. Lovos tai naujos dabar, ne kokios geležinės, kaip kadaise buvo :D man mano bendrabučio lova net patogesnė, nei namų :D

 ačiū labai už informaciją, iškart vaizdas aiškesnis susidarė :D 
o būna aukšto tūsų kokių? :D ar ko nors tokio? ;D

 čia jau nuo kaimynų priklauso, pas mus kažkaip nebuvo, nes dauguma vyresnio kurso studenai arba magistrantai ir pan., bet kituose aukštuose vyko visokie prirašymai :D bet tarkim sesijos metu, tai vargiai kas balevoja, visur vyrauja tyla ir susikaupimas :D

 tai gerai, nes per sesiją tai visi daugmaž susiima mokytis :D tai visai tada pakenčiami tie barakai, o beje ten nėra komendanto valandos ar kaip ten, kad turi gįžt į baraką tada ir tada? :D ir dušai daugiaviečiai ten?

 

 o tai ką,neužtenka vienviečio ?:D]]

 :D užteeeenka, bet tai būna ten šimtaviečiai ;DD

 Komendanto valandos nėra, budėtojos irgi nėra, bet mazdaug po 00.00 valandos pradeda vaikščiot apsauginiai ir tildyti visus triukšmaujančius. Taip par liftas nuo 23val nebeveikia, tai kai gyveni kokiam 15 aukšte, tai nelabai smagu būna grižti labai vėlai:D o dušai tai vienviečiai :P per visą aukštą yra du dušai, bet ne šalia vienas kito.

Žinutė parašyta: 2011-06-27 01:02:33 | Nuoroda
apsikabinkim rašė:
Veronikusia rašė:

Esu VU studentė, gyvenu bendrabutyje, jei kažkas domina, klauskit. Galiu papasakot (:

 Domina tik viena... Tai kaip su tais tarakonais?  :D Legendų visokių girdėjau, norisi pagaliau normalaus atsakymo :D

 nemačiau dar nei vieno per visus metus (:

Žinutė parašyta: 2011-07-01 22:19:23 | Nuoroda
Mirtishiukas rašė:

aš tai planuoju įstot į MMT ar statistiką, geriau MMT... ir tada pereit į FDM ar ekonometriją po pusmečio :) nu nes tiesiai iškart neįstoju. Kaip manot įmanoma? :D

Su savo balais įstotum į ekonometriją :) dėl FDM nežinia ar kils ar kris KB, nes pagal 2010 metų nepavyktų. Bet bandyt vistiek verta, jei tikrai to nori.