Vartotojo x-az2010 pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-24 02:10:16 | Nuoroda
dona92 rašė:

Gal yra sitam forume kas nors is klaipedos daugiau, kas i LSMU ? : ]

 Yra Kretinga. ;DD Taip, planuojam i LSMU. ;]]

Žinutė parašyta: 2011-07-24 10:01:20 | Nuoroda
Matijas rašė:

 Niekam nieko nenoriu įkvėpti. Kai aš stojau, tai turėjau žmonių, kurie labai gerai instruktuodavo ir nuteikdavo, ką ir kaip daryti.

Pirmam kurse jūs per Slaugą gausite pirmąją patirtį, daug kam tai bus lovų klojimas, bet daugiausia vatos žnaibymas į smulkesnius vatos gabaliukus, tikrąja to žodžio prasme. Nefrologiniame skyriuje gal bus įmanoma pamatyti kateterizaciją, kitur pamatuoti kraujo spaudimą.

Antram kurse pasakysite netinkamoje vietoje netinkamą žodį, pavyzdžiui, II-oje ligoninėje prie blogai miegojusio chirurgo- išvys visą jūsų grupę. 

Čia nebus taip kaip mokykloje: gali mokytis vakarą prieš kontrolinį. Patariu tam tikrus dalykus mokytis kiekvieną dieną, kiekvieną gražią dieną. Ir stengtis ne skaityti, bet suprasti taip, kad galėtumėte pasakyti viską apie tą dalyką. 

 Tai reiskia iskalti?

Žinutė parašyta: 2011-07-25 21:59:41 | Nuoroda
Pride rašė:
Seniai matytas
rašė:
Matijas rašė:
belatriks rašė:

paskaičiau kelis studijuojančių pasisakymus, nesuprantu kodėl jie jus gąsdina

aš ir studijuoju mediciną LSMU ir man malonu tai ką darau. Šiandien sėdžiu, konspektuojuosi ir laukiu rugsėjo  tikrai nesimokau nuo ryto iki vakaro, turiu ir laisvalaikį, net su vaikinu gyvenu ir viską spėju, egzaminų rezultatais nesiskundžiu, jei žodį ne taip pasakai niekas galvos už tai neuima. svarbiausia yra mokėt susiplanuot laiką

taigi, tikiuosi greit pradės pildytis jūsų svajonės

 

 Liepos mėnesį sėdi ir konspektuoji... ir dar sakai, kad mes gąsdinam. Žiauru.

 neturiu ka veikt, tai ir konspektuoju kitas dalykas, man tai patinka, manyk, kad cia mano laisvalaikis

 medikai, galite sakyti ate ate visam socialiniam gyvenimui :))) Beje, pusbrolis baige siais metais LSMU medicina, sake, kad apie 90% visko reikia iskalti :D

 Fainai, stoju, bt as nesu kalikas. ;DDD

Žinutė parašyta: 2011-07-25 22:10:51 | Nuoroda
Pride rašė:
dona92 rašė:

kai kurie medicina supranta, kad  reikia uzsivilkti balta chalata  ir sypsiotis kalbant su ligoniu, tai tokiu budu uzsitarnauja gera varda, bet tikiu, kad tokiu mananciu siame forume nera  :]

 Man atrodo, kad nemaza dalis stojanciu i medicina prisiziurejo visokiu grey's anatomy ir Hausu ir jiems atrodo, kad jie pabaigs, bus labai svarbus, gales daryti vos ne ka nori ir bla bla bla... 

 Atsiprasau, bt, manau, kd tik debilai galetu tiketi serialais ar filmais. Cia lygiai tas pats, kd tiketum, jog egzistuoja ekstrasensai.

Žinutė parašyta: 2011-07-26 01:13:04 | Nuoroda

LSMU. Medicina vf vieta mano. Kb 19,98. Zmones sveikinu, juk daugumai issipilde gyvenimo svajone. ;]

 

P.s. rasykit i pm busimi bendrakursiai savo skype ar fb. Pazindinames. ;]]]

Žinutė parašyta: 2012-03-15 20:16:17 | Nuoroda

Sveiki, busimi kolegos!

Esu LSMU medicinos I kurso studentas. ;]] Jei kyla kokiu klausimu, klauskit, atsakysiu. ;]]

Žinutė parašyta: 2012-06-03 15:59:56 | Nuoroda

Siaip i dekanata reix kreiptis. Nes turiu pazistama, kuri perstojusi is VA i MF tai ten nuejusi uzsiskaite ne viena dalyka. ;]]

Žinutė parašyta: 2012-06-07 17:44:59 | Nuoroda

Sveiki!

Matau, kd busimieji studentai nerimauja del sio egzamino. ;D Siaip biologija mokytis geriau is konspektiniu zaliuju knyguciu. Mader tikrai per sudetinga knyga, joje lb daug nereikalingos info, kuri yra universitetinio, o ne mokyklinio lygio. Atkreipkite i bandymus demesi, nes daugiausiai juose nuplaukia tasku (dazniausiai tai vienos is paskutiniu uzduociu). Kai mes laikem, zudikas buvo su Evoliucijos uzduotis. ;]] Tad pasianalizuokite tokius dalykus, kur "is bendro isprusimo" nei mokesi nei ka, o turi iskalti sausa teorija. Matau kai kam spragos jau yra genetikoje. Vyro somatinese lastelese yra tik 1 X chromosoma. Lytinese gali buti arba X arba Y chromosoma (vyksta mejozinis dalijimasis).

Žinutė parašyta: 2012-06-07 17:58:33 | Nuoroda

Na saunu. ;]] As pats olimpiadininkas buvau, tad Mader megau. ;]] Zinoma gerai, kd giliniesi ir papildomai. Pravers studijoms, o ypac jei nori i medicina. ;]]

Žinutė parašyta: 2012-07-03 11:56:28 | Nuoroda
JoLitėLė:)**~~ rašė:
Stjudent rašė:

Sveiki, būsimi kolegos :) kadangi žinau, jog prieš įstojant medicinos studijos yra baugus ir mitais apipintas dalykas, galėčiau jum papasakoti, kaip yra iš tikrųjų. Studijuoju VU mediciną, taip kad klauskit, jeigu kirba kokių minčių ;)

 Na o as paklausiu jau visiem iki kaulu smegenu igrisusi klausima :) Ar tiesa, jog istojus i medicina, 6 metus jau gali isbraukt is savo gyvenimo ? 

 Nieko tu neissibrauki. ;]] Sunkiai mokaisi, bet pabaigus cikla varom ir tusint ir siaip smagiai praleist laika. ;]] Pabaiges I kursa galiu teigti, kd gyvenima gadino tik Histologijos ir Anatomijos ciklai. ;]]

Žinutė parašyta: 2012-07-03 15:08:13 | Nuoroda
Vidokkas rašė:
Stjudent rašė:

Sveiki, būsimi kolegos :) kadangi žinau, jog prieš įstojant medicinos studijos yra baugus ir mitais apipintas dalykas, galėčiau jum papasakoti, kaip yra iš tikrųjų. Studijuoju VU mediciną, taip kad klauskit, jeigu kirba kokių minčių ;)

 Ar studijuojant medicina liktu laiko aktyviam sportui, i diena 3h ir daugiau? Ar tektu atisakyti?

 Na tai priklauso tik nuo taves. ;]] Zinau viena zmogu, kuris kulturizmu uzsiima, bt jis turi tikrai gera atminti, tad suspeja. Jei esi eilinis logikos zmogus ir neprates kalti, tai tikrai bus sunku, o jei 100% kalikas - atmintis islavinta, tad manau no problem. ;]]

Žinutė parašyta: 2012-07-16 19:31:47 | Nuoroda

Nepergyvenkit. ;]] Kb jei kils tikrai nekils auksciau 19,4. VU turi toki auksta kb 19,6 nes pas ju zymiai maziau priima studentu. O siaip i mokama istojo ir su 17,.. per paskutini tura. ;]] Manau su daug kuo susitiksiu per sutarciu pasirasyma, o gal busiu ir jusu grupes kuratorius. :D

Žinutė parašyta: 2012-07-16 19:42:40 | Nuoroda

Jei pasirasai sutarti del VF vietos iskrenti is kitu turu dalyvavimo del VF vietos. Pvz. Tu per pirma tura istojai i biologija VF, tada kituose turuose del VF vietos tu nedalyvauji, o del mokamu dalyvauji. O jei istoji per pirma tura i VNF tai per II tura gali pretenduoti i VF vieta. ;]]

Žinutė parašyta: 2012-07-16 22:13:42 | Nuoroda

Del bendrabuciu esme tokia LSMU:

Labiau atsizvelgiama bus i seimos pajamas nei i atstuma, kaip kad budavo anksciau. Vieta beveik 100% gaus asmuo, kuris yra remtinas socialiai. Siaip su medicinos bendrabuciais bus sunku: 1 bus pradetas reanovuoti, tad ten fuxu sake kd nlb ir imes, 4 barakas rezidentu ir seimu, o 5 isgrynins ir paliks tik uzsienieciams, tad realiausi variantai yra 2 ir 3 barakai. Kadangi universitetas kartu su veterinarijos akademija, tad dauguma medicinos akademijos studentu bus sumesti i veterinarijos bendrabucius, kurie yra Viljampoleje.

Žinutė parašyta: 2012-07-17 00:12:10 | Nuoroda

Nedaug. ~30 studentu is 300. Kalbu apie medikus. Siaip su 20,32 gavo paskutinis musu kartoje.

Žinutė parašyta: 2012-07-17 02:02:48 | Nuoroda

Mano kb buvo 19,98 istojau 63 Nr. pagal kb. Siaip 10 zmoniu buvo "sukciai". :DD Jie turejo papildomu balu, o ju kb sieke net po 22,... ;DD

Žinutė parašyta: 2012-07-18 12:24:27 | Nuoroda
moniss rašė:
x-az2010 rašė:

Del bendrabuciu esme tokia LSMU:

Labiau atsizvelgiama bus i seimos pajamas nei i atstuma, kaip kad budavo anksciau. Vieta beveik 100% gaus asmuo, kuris yra remtinas socialiai. Siaip su medicinos bendrabuciais bus sunku: 1 bus pradetas reanovuoti, tad ten fuxu sake kd nlb ir imes, 4 barakas rezidentu ir seimu, o 5 isgrynins ir paliks tik uzsienieciams, tad realiausi variantai yra 2 ir 3 barakai. Kadangi universitetas kartu su veterinarijos akademija, tad dauguma medicinos akademijos studentu bus sumesti i veterinarijos bendrabucius, kurie yra Viljampoleje.

 Gal nebepezėk, jei nežinai tiksliai? :D
5 barake šiemet dar gyvensim ramiai :P

 Jus, o fuxu ten nebemesti planuoja. :DD