Vartotojo aviator pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-12 13:11:18 | Nuoroda
Vytis rašė:

anglų gavau panašiai kiek tikėjaus:) tikiuosi jau įstosiu balas 19.86

 Nu tu tai jau tikrai įstosi, manau, jei perkopiat 19,5, tai čia nei mąstyt nereikia.

Žinutė parašyta: 2010-07-12 16:27:11 | Nuoroda
~ImaGinatiOOn~ rašė:
Vytis rašė:
~ImaGinatiOOn~ rašė:
grytė rašė:
~ImaGinatiOOn~ rašė:

o su 19,38 istosiu? :D

 ne, neįstosi.

 rimtai tu cia?

 

pernai balas buvo 19,24. siais metais egzaminus laike apytiksliai 8tukstanciais daugiau. reiskiasi jog ir moksleiviu su aukstesniais balais yra daugiau, todel balas kils, manau paskutinis istojes i VU teise VF bus ~ 19,4

 nenervink tu manes :D nera dar buve tokio balo. bus kokie 19,28, manau :)

 Niekas nieko nežino - išlaukit ir sužinosit. Mano manymu, kils balas :) Gal nežymiai

Žinutė parašyta: 2010-07-12 17:08:03 | Nuoroda

Gana čia blevyzgų ir betikslių kalbų, geriau pažiūrėkit, kokia mūsų rotacija ir kiek yra skolų po antros sesijos - graudžiai juokinga :D

klevas.vu.lt/pls/klevas/ni$rotacija_public.print_clob_pub?p_rotacija_progr_id=79587

Žinutė parašyta: 2010-07-12 17:26:12 | Nuoroda
Thotu rašė:
aviator rašė:

Gana čia blevyzgų ir betikslių kalbų, geriau pažiūrėkit, kokia mūsų rotacija ir kiek yra skolų po antros sesijos - graudžiai juokinga :D

klevas.vu.lt/pls/klevas/ni$rotacija_public.print_clob_pub?p_rotacija_progr_id=79587

 O  tų žiauriai prie galo tai nesuprantu, kaip neišmeta, vidurkis trys, omfg lol fail :D

 Tai čia vienetai yra, bet pasižirūėk, kiek krito vidurkis po pirmos sesijos ir dabar palyginus, be to, dar vienas dalykas - maksimalus vidurkis 9,10, kur kituose fakultetuose žymiai didesni ir žymiai daugiau susispietusių prieky su gerais vidurkiais :)

Žinutė parašyta: 2010-07-12 18:14:44 | Nuoroda
grytė rašė:
aviator rašė:
Thotu rašė:
aviator rašė:

Gana čia blevyzgų ir betikslių kalbų, geriau pažiūrėkit, kokia mūsų rotacija ir kiek yra skolų po antros sesijos - graudžiai juokinga :D

klevas.vu.lt/pls/klevas/ni$rotacija_public.print_clob_pub?p_rotacija_progr_id=79587

 O  tų žiauriai prie galo tai nesuprantu, kaip neišmeta, vidurkis trys, omfg lol fail :D

 Tai čia vienetai yra, bet pasižirūėk, kiek krito vidurkis po pirmos sesijos ir dabar palyginus, be to, dar vienas dalykas - maksimalus vidurkis 9,10, kur kituose fakultetuose žymiai didesni ir žymiai daugiau susispietusių prieky su gerais vidurkiais :)

 o pats kelintas rotacijoj?: ) ir šiaip tai šis pusmetis tai žiaurus: daugiau nei pusė kurso turi bent po vieną skolą.:D

 Aš 64, nukrito vidurkis, bet kilau per 30 pozicijų :D Kelinta tu? Aišku, tu jau būsi tarp tų 24 laimingųjų :)

O su tom skolom tai čia yra žiauru, nemaniau, kad tiek žmonių net po tris skolas turės

Žinutė parašyta: 2010-07-12 18:21:06 | Nuoroda
grytė rašė:
aviator rašė:
grytė rašė:
aviator rašė:
Thotu rašė:
aviator rašė:

Gana čia blevyzgų ir betikslių kalbų, geriau pažiūrėkit, kokia mūsų rotacija ir kiek yra skolų po antros sesijos - graudžiai juokinga :D

klevas.vu.lt/pls/klevas/ni$rotacija_public.print_clob_pub?p_rotacija_progr_id=79587

 O  tų žiauriai prie galo tai nesuprantu, kaip neišmeta, vidurkis trys, omfg lol fail :D

 Tai čia vienetai yra, bet pasižirūėk, kiek krito vidurkis po pirmos sesijos ir dabar palyginus, be to, dar vienas dalykas - maksimalus vidurkis 9,10, kur kituose fakultetuose žymiai didesni ir žymiai daugiau susispietusių prieky su gerais vidurkiais :)

 o pats kelintas rotacijoj?: ) ir šiaip tai šis pusmetis tai žiaurus: daugiau nei pusė kurso turi bent po vieną skolą.:D

 Aš 64, nukrito vidurkis, bet kilau per 30 pozicijų :D Kelinta tu? Aišku, tu jau būsi tarp tų 24 laimingųjų :)

O su tom skolom tai čia yra žiauru, nemaniau, kad tiek žmonių net po tris skolas turės

 nei praeitą semestrą nei šį tarp tų laimingųjų nepatekau. o šį pusmetį tai dar ir nukritau per vienuoliką vietų.:D nu bet kadangi aš esu laiminga nes nesimokinus išsilaikius tokią žiaurią sesiją, nu tai man labai tinka mano vieta.:D

 Tai sakyk tą vietą, čia diplomatiškai aplink nevaikščiodama :D

Žinutė parašyta: 2010-07-12 18:31:19 | Nuoroda
Thotu rašė:

Reiškias man tiesą sakė, kad lengva teisėje, jei įstoji į mokamą, po pusmečio ar dviejų į nemokamą pereiti, tiek vu, tiek mru, vahahaa, gerai tada. Nu sori aišku, man labai gaila tų, kurie žiauriai nusimokė, bet šiais metais tie, kurie pirmam kurse nusimokys (esantys nemokamam), nebus gailimi tų, kurie mokamam gerai mokysis ir gaus jų vietą. Kaip jau sakiau - vahahaha :)

Tu akivaizdžiai perkaitai :D Kur garantija, kad tu, besimokydama mokamam, nesusirinksi iš VISŲ dalykų skolų?

Žinutė parašyta: 2010-07-12 18:32:26 | Nuoroda
grytė rašė:
aviator rašė:
grytė rašė:
aviator rašė:
grytė rašė:
aviator rašė:
Thotu rašė:
aviator rašė:

Gana čia blevyzgų ir betikslių kalbų, geriau pažiūrėkit, kokia mūsų rotacija ir kiek yra skolų po antros sesijos - graudžiai juokinga :D

klevas.vu.lt/pls/klevas/ni$rotacija_public.print_clob_pub?p_rotacija_progr_id=79587

 O  tų žiauriai prie galo tai nesuprantu, kaip neišmeta, vidurkis trys, omfg lol fail :D

 Tai čia vienetai yra, bet pasižirūėk, kiek krito vidurkis po pirmos sesijos ir dabar palyginus, be to, dar vienas dalykas - maksimalus vidurkis 9,10, kur kituose fakultetuose žymiai didesni ir žymiai daugiau susispietusių prieky su gerais vidurkiais :)

 o pats kelintas rotacijoj?: ) ir šiaip tai šis pusmetis tai žiaurus: daugiau nei pusė kurso turi bent po vieną skolą.:D

 Aš 64, nukrito vidurkis, bet kilau per 30 pozicijų :D Kelinta tu? Aišku, tu jau būsi tarp tų 24 laimingųjų :)

O su tom skolom tai čia yra žiauru, nemaniau, kad tiek žmonių net po tris skolas turės

 nei praeitą semestrą nei šį tarp tų laimingųjų nepatekau. o šį pusmetį tai dar ir nukritau per vienuoliką vietų.:D nu bet kadangi aš esu laiminga nes nesimokinus išsilaikius tokią žiaurią sesiją, nu tai man labai tinka mano vieta.:D

 Tai sakyk tą vietą, čia diplomatiškai aplink nevaikščiodama :D

 pirmam ketvirtyje.: ))

 Ok, nesikonkretinam :)

Žinutė parašyta: 2010-07-12 18:59:06 | Nuoroda
grytė rašė:
Thotu rašė:

Vu gal taip, Romery ir po pusmečio pereit galima, jei kas pameta savo krepšelį kur nors ten kaip nors. Kiek teko girdėti. Ai žodžiu, koks skirtumas ;} Bile galimybė yra.

 na tai pametimas yra tik tokiu atveju, jei kas nors iš nemokamų tiesiog išstoja na ir jo krepšelis lieka laisvas.: )

 Nu va, Grytė išaiškino bent jau viską tau :)

Žinutė parašyta: 2010-07-13 16:33:25 | Nuoroda

Jo, čia kažkokia makalynė gaunasi jau ir kalbos iš lempos. Be to, nespręskit apie visą fakultetą iš keleto  pasisakančių - tiek iš mano pusės ;)

Žinutė parašyta: 2010-07-14 18:35:16 | Nuoroda
House'as rašė:

čia nesąmonė yra, čia niekas iš mūsų rašančių, turėdami tokius niekingus konkursinius balus neįstos.. Pamatysit, sustos teisininkų ir kitų panašių asmenų vaikai, po to, tie kurie išlaikė egzaminus šimtukais, o tokių šiemet tikrai daug ir po to kam liks vieta, tikiuosi ir aš ten būsiu, nors tai ganėtinai nerealu..

 Žinai - nebeįdomu abiem atvejais: ir jei nevykusiai juokauji, ir jei esi kvailas.

Žinutė parašyta: 2010-07-14 18:42:05 | Nuoroda

Įdomi specialybė komunikabiliems žmonėms VIV. Ir užimtumo daug (ypatigai su AIESEC), ir galimybių, aišku, norint ir siekiant. Pamenu, buvo ir tarp mano prioritetų :)

Žinutė parašyta: 2010-07-14 19:50:03 | Nuoroda
Thotu rašė:

Omg, jau 2708 padavę čia prašymus. Mes lenkiam VU :D

Ar kartais pati neskatini konkurencijos? :)

Čia realiau įstot yra - nepamiršk.

Žinutė parašyta: 2010-07-16 18:17:28 | Nuoroda
willis rašė:
House'as rašė:
willis rašė:
House'as rašė:
willis rašė:

 Sveiki, tikiuosi, būsimi kolegos  Aš taip pat noriu studijuoti teisę VU, tai mano sena svajonė. Deja labai nepasisekė su istorijos egzaminu, net pats nesuprantu, kodėl tik tiek... Na tikiuosi kiti balai ištrauks, nors kai pasiklausau su kokiais balais čia ruošiasi sugužėti mano draugai, tai net prakaitas išmuša. O dar pasiskaičius kai kurių komentarų visai gyvent nebesinori...

Tau pasisekė - tu bent savo atestate turi šimtuką.. bet su istorija tai tau šakės, kadangi tai pagrindinis egzaminas, manau, tau vertėtų nepatingėti ir antru nr įrašyti MRU, turbūt ten ir susitiksim... O beje, koks tavo matematikos metinis pažymys?

 Suprantu...Jei ką galėsiu kaltint tik save :(  Šiaip aš gerai mokiausi istoriją, nepagalvokit, kad koks nevisprotis esu, tiesiog labai labai nepasisekė, o juk istorija svarbiausias egzas, nuo jos priklauso didžiausia KB dalis.... Tikiuosi tas šimtukas ištrauks mane. Patikėk, jau apsvarsčiau ir galimybę studijuot MRU, kad ir kaip to nenorėčiau, visgi VU yra VU :( Jau parašiau MRU antru numeriu vf, nes vnf VU man per brangu. Matematikos B lygiu išėjo 10. O koks tavo KB, house?

 Mano KB ne toks, kokio tikėjausi laukdamas rezultatų. 20,08.. būtų visai neblogas, netgi nerealus balas, bet kai šiemet visų tokie rezultatai, bijau, kad neužteks ir teks drauge su tavim trinti MRU suolus...

 Nu mano irgi visai geras 19,84, bet... Jau iš pažįstamų yra du žmonės, kurie stoja į VU teisę su aukštesniais balais, t.y. klasiokas ir pana iš paralelinės klasės, kuri gavo 4 šimtukus  Praeitais metais būtume įstoję nesunkiai, bet šiemet čia didelis klaustukas.

O kažin kaip pats mokslas tam VU, pažįstamas sakė, kad pusė su skolom lieka po pirmų metų, negi čia teisybė??? Gal yra esamų studentų čia? ;)

 Yra.

Taip, pusė sėdi. Va, rotacija:

klevas.vu.lt/pls/klevas/ni$rotacija_public.print_clob_pub?p_rotacija_progr_id=79587

 

Žinutė parašyta: 2010-07-16 20:47:38 | Nuoroda
willis rašė:
aviator rašė:
willis rašė:
House'as rašė:
willis rašė:
House'as rašė:
willis rašė:

 Sveiki, tikiuosi, būsimi kolegos  Aš taip pat noriu studijuoti teisę VU, tai mano sena svajonė. Deja labai nepasisekė su istorijos egzaminu, net pats nesuprantu, kodėl tik tiek... Na tikiuosi kiti balai ištrauks, nors kai pasiklausau su kokiais balais čia ruošiasi sugužėti mano draugai, tai net prakaitas išmuša. O dar pasiskaičius kai kurių komentarų visai gyvent nebesinori...

Tau pasisekė - tu bent savo atestate turi šimtuką.. bet su istorija tai tau šakės, kadangi tai pagrindinis egzaminas, manau, tau vertėtų nepatingėti ir antru nr įrašyti MRU, turbūt ten ir susitiksim... O beje, koks tavo matematikos metinis pažymys?

 Suprantu...Jei ką galėsiu kaltint tik save :(  Šiaip aš gerai mokiausi istoriją, nepagalvokit, kad koks nevisprotis esu, tiesiog labai labai nepasisekė, o juk istorija svarbiausias egzas, nuo jos priklauso didžiausia KB dalis.... Tikiuosi tas šimtukas ištrauks mane. Patikėk, jau apsvarsčiau ir galimybę studijuot MRU, kad ir kaip to nenorėčiau, visgi VU yra VU :( Jau parašiau MRU antru numeriu vf, nes vnf VU man per brangu. Matematikos B lygiu išėjo 10. O koks tavo KB, house?

 Mano KB ne toks, kokio tikėjausi laukdamas rezultatų. 20,08.. būtų visai neblogas, netgi nerealus balas, bet kai šiemet visų tokie rezultatai, bijau, kad neužteks ir teks drauge su tavim trinti MRU suolus...

 Nu mano irgi visai geras 19,84, bet... Jau iš pažįstamų yra du žmonės, kurie stoja į VU teisę su aukštesniais balais, t.y. klasiokas ir pana iš paralelinės klasės, kuri gavo 4 šimtukus  Praeitais metais būtume įstoję nesunkiai, bet šiemet čia didelis klaustukas.

O kažin kaip pats mokslas tam VU, pažįstamas sakė, kad pusė su skolom lieka po pirmų metų, negi čia teisybė??? Gal yra esamų studentų čia? ;)

 Yra.

Taip, pusė sėdi. Va, rotacija:

klevas.vu.lt/pls/klevas/ni$rotacija_public.print_clob_pub?p_rotacija_progr_id=79587

 

 Tai visi raudoni skolininkai????? Vau, super jei taip  O tu, Aviator, kaip supratau, jau studijuoji? Čia krūviai tokie milžiniški, kad susirinkę kone protingiausi Lietuvos abiturientai nepavelka?

 Labas imaginatioon, malonu susipažint, sveikas noncom, matau pokštininkas būsi ;) Įdomu būtų sužinot kokias dar specialybes surašėt į prašymą?

 Taip, studijuoju. Tie raudoni ir yra skolininkai - čia antros sesijos rotacija.

Pirmas semestras toks reprezentacinis, palyginus su antruoju: nei teisės istorijos, nei lotynų egzaminai sunkūs nėra, sunkesni - politikos ir teisės teorijos. Anglų k. išvis įskaita.

Va, antram semestre prasideda sunkesni dalykai - labiau gilinamasi į pačią teisę. Būtent civilinė ir konstitucinė teisės, kaip ir visiems pirmakursiams, labiausiai klius, bet viskas įmanoma, o ir patys egzaminai - lemiami ir sėkmės, žinant, kokie mastai informacijos: kokius klausimus gausi, kokius uždavinius ir pan. Dar gali ir logika sunkumų sukelt. Neveltui daug skolų, - tikrai protingų žmonių susirinkę, tik vieniems pasiseka, kitiems ne, kiti daugiau pasimoko, kiti mažiau.

Bet gąsdintis nereikia dar net neįstojus, ir verkit mažiau - ką čia per nesąmones susigalvojot, kad neįstosit su bemaž 20 KB? Suprantu, kad įkyru laukt, bet jau pradedat kai kurie nusivažiuot - viskas bus gerai, daugiau entuziazmo, nes ir TF jo reikės - ten jau bus, kur jį panaudot.

Žinutė parašyta: 2010-07-16 21:35:08 | Nuoroda
willis rašė:
aviator rašė:
willis rašė:
aviator rašė:
willis rašė:
House'as rašė:
willis rašė:
House'as rašė:
willis rašė:

 Sveiki, tikiuosi, būsimi kolegos  Aš taip pat noriu studijuoti teisę VU, tai mano sena svajonė. Deja labai nepasisekė su istorijos egzaminu, net pats nesuprantu, kodėl tik tiek... Na tikiuosi kiti balai ištrauks, nors kai pasiklausau su kokiais balais čia ruošiasi sugužėti mano draugai, tai net prakaitas išmuša. O dar pasiskaičius kai kurių komentarų visai gyvent nebesinori...

Tau pasisekė - tu bent savo atestate turi šimtuką.. bet su istorija tai tau šakės, kadangi tai pagrindinis egzaminas, manau, tau vertėtų nepatingėti ir antru nr įrašyti MRU, turbūt ten ir susitiksim... O beje, koks tavo matematikos metinis pažymys?

 Suprantu...Jei ką galėsiu kaltint tik save :(  Šiaip aš gerai mokiausi istoriją, nepagalvokit, kad koks nevisprotis esu, tiesiog labai labai nepasisekė, o juk istorija svarbiausias egzas, nuo jos priklauso didžiausia KB dalis.... Tikiuosi tas šimtukas ištrauks mane. Patikėk, jau apsvarsčiau ir galimybę studijuot MRU, kad ir kaip to nenorėčiau, visgi VU yra VU :( Jau parašiau MRU antru numeriu vf, nes vnf VU man per brangu. Matematikos B lygiu išėjo 10. O koks tavo KB, house?

 Mano KB ne toks, kokio tikėjausi laukdamas rezultatų. 20,08.. būtų visai neblogas, netgi nerealus balas, bet kai šiemet visų tokie rezultatai, bijau, kad neužteks ir teks drauge su tavim trinti MRU suolus...

 Nu mano irgi visai geras 19,84, bet... Jau iš pažįstamų yra du žmonės, kurie stoja į VU teisę su aukštesniais balais, t.y. klasiokas ir pana iš paralelinės klasės, kuri gavo 4 šimtukus  Praeitais metais būtume įstoję nesunkiai, bet šiemet čia didelis klaustukas.

O kažin kaip pats mokslas tam VU, pažįstamas sakė, kad pusė su skolom lieka po pirmų metų, negi čia teisybė??? Gal yra esamų studentų čia? ;)

 Yra.

Taip, pusė sėdi. Va, rotacija:

klevas.vu.lt/pls/klevas/ni$rotacija_public.print_clob_pub?p_rotacija_progr_id=79587

 

 Tai visi raudoni skolininkai????? Vau, super jei taip  O tu, Aviator, kaip supratau, jau studijuoji? Čia krūviai tokie milžiniški, kad susirinkę kone protingiausi Lietuvos abiturientai nepavelka?

 Labas imaginatioon, malonu susipažint, sveikas noncom, matau pokštininkas būsi ;) Įdomu būtų sužinot kokias dar specialybes surašėt į prašymą?

 Taip, studijuoju. Tie raudoni ir yra skolininkai - čia antros sesijos rotacija.

Pirmas semestras toks reprezentacinis, palyginus su antruoju: nei teisės istorijos, nei lotynų egzaminai sunkūs nėra, sunkesni - politikos ir teisės teorijos. Anglų k. išvis įskaita.

Va, antram semestre prasideda sunkesni dalykai - labiau gilinamasi į pačią teisę. Būtent civilinė ir konstitucinė teisės, kaip ir visiems pirmakursiams, labiausiai klius, bet viskas įmanoma, o ir patys egzaminai - lemiami ir sėkmės, žinant, kokie mastai informacijos: kokius klausimus gausi, kokius uždavinius ir pan. Dar gali ir logika sunkumų sukelt. Neveltui daug skolų, - tikrai protingų žmonių susirinkę, tik vieniems pasiseka, kitiems ne, kiti daugiau pasimoko, kiti mažiau.

Bet gąsdintis nereikia dar net neįstojus, ir verkit mažiau - ką čia per nesąmones susigalvojot, kad neįstosit su bemaž 20 KB? Suprantu, kad įkyru laukt, bet jau pradedat kai kurie nusivažiuot - viskas bus gerai, daugiau entuziazmo, nes ir TF jo reikės - ten jau bus, kur jį panaudot.

 Nervinuosi pirmiausia todėl, kad mokytojas pasakė, jog šiemet turėtų kilt KB stojančiųjų, nes užsienio kalbų daug šimtukų, o ir mano aplinkos žmonės surinko laaabai aukštus balus, keletas, kaiop minėjau, jau nustums pane per 2-3 vietas atgal . Būtų to maža, atėjau į forumą, o čia house su KB20 nervinasi, tj jaučiuos toks kaip ir sužlugdytas :(

Aviator, o ar yra teisybės, kad susirenka teisininkų vaikai? Jeigu juos sukiš, tai paprastiems iš gatvės, kaip aš dar mažiau šansų.....  Ir beje, kaip tau sekės išlaikyt teisės egzus? Neturi skolos?

 Tikrai nemanau, kad kiltų čia milžiniškais tempais tas KB - aš pats įstojau su 19,48, juk irgi prie galo, žinant vf ribą.

Aišku, kad ateina tų teisininkų, prokurorų ir pan. vaikai, nortarų atžalos, bet jų tikrai nėra labai daug, be to, nemanau, kad mūsų yra mažuma tokių, kurie įstojom savo galimybėm. Nereikia apie tai galvot, nemanau, kad universitetas rizikuotų savo vardu - tikrai, čia visiems lygios galimybės - bent jau ĮSTOJANT, tai tikrai. Kai bus vėliau, nežinau - kol kas ypatingų atvejų su klanais vadinamaisiais nėra buvę. Ir tie teisininkų vaikai turi skolų - matei gi rotaciją.

Aš skolos neturiu, čia, matyt, ir sėkmės apsireikšta. Įtemptas buvo laikotarpis. Sesija savo pažymiais tikrai neblizga.  Bet nieko - sako, ateinantis, 3 semestras, bus palyginus nesunkus :)

 

Žinutė parašyta: 2010-07-17 14:45:24 | Nuoroda
malkoshius rašė:

House'ai, as vopsem netycia cia uzejau i sita forumo skilty, ir pamaciau, kad tu TOKS DALBAJOBAS!
Blemba, stosiu i VU politikos mokslus, istosiu, tai zinok netoliese busiu, atkirsiu tave, galesi su savo matematinem formulem, shneka, kuri prilygsta materijaj keliauti ir verkti ysilindes i vadovelius.
TU OBODAS ESI.
p.s. niekada taip nesireishkiu, nei forume, o tuo labiau realiam gyvenime. nu, bet ribos tokiems house degradavimams yra.
snap back to reality, dope.

 Jei įstosi į politikos mokslus, visai nearti būsi, sakyčiau, bet pofik - vistiek gerai čia pavarei :DD

Žinutė parašyta: 2010-07-20 20:02:57 | Nuoroda
Cartman rašė:

ziauru, beveik neabejoju, kad i mokama tikrai nebeistosiu. 

 Nu, į mokamą tai jau tikrai įstosi. Dėl nemokamo - klausimas.

Žinutė parašyta: 2010-07-21 17:22:44 | Nuoroda
Thotu rašė:
Inede rašė:

pati noriu studijuoti mru, ir rasiau viska mru, nors daug kas sako kad prastas univeras

 Tikriausiai VU studentai sakė, ane :} amžina konkurencija darbo rinkoje...

Neklausyk.

 Taip pat galiu pasakyt, kad neklausyk Thotu :D

Žinutė parašyta: 2010-07-21 17:42:16 | Nuoroda
Thotu rašė:

Oi, jau tik nereikia čia man pradėti iš naujo tų diskusijų.. Ir taip čia kažkada šioje temoje mru su vu vos nepapjovė vienas kito, kol galiausiai aprimo ir beveik susidraugavo, taip kad šą ;D

o pykčiai, nes kaip jau sakiau, du geriausi univierai pešasi dėl konkurencijos rinkoje. Man tai patinka, azartas.

 Man tai jokių pykčių nėra, man juokinga, kartu ir įdomu, ar ta draugiškoji tyla ilgai truks :D

O dėl azarto - sutinku. Irgi teisininko bruožas pas ponią Thotu:)