Vartotojo Salvis pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-27 19:09:56 | Nuoroda

LSP.lt turėtų atidaryt, bandyk dar kartą. Dėl patvirtinimo, tai jūs užsiregistruokite pirmiausia, o kai duomenys jau bus patvirtinti, jums praneš el. paštu. Neskubėkit labai, nes priklausomai nuo aukštosios mokyklos, duomenų tvirtinimas gali trukti iki rugsėjo mėn:)

Žinutė parašyta: 2010-07-29 20:16:40 | Nuoroda
Caramel90 rašė:

na man jau atidaro ta tinklapi, bet tarp aukstuju mokyklu nera VDU... :/

 

gebene rašė:

aš irgi bandžiau skanuot dokumentinę foto, bet gaunasi jinai per maža, o kai padidini vaizdas siaubingas.

O jeigu įdėjus vinjetinę fotkę, kur esi šiek tiek iš šono, ar neleistų darytis? anksčiau belekokios foto tikdavo...

 1. Yra VDU, atidžiau žvilgtelk:)

 2. Nuotraukos dydis turi būti ne mažiau 354 px pločio ir 430 px aukščio. Į šitą dydį ir orientuokitės. Nuotraukos su rakursu iš šono, besišypsančios, su netolygiu fonu geriau nedėk, nes vistiek atmes.

 

 

Žinutė parašyta: 2010-07-30 07:00:28 | Nuoroda
Joot ^ ^ rašė:
exprontaz rašė:

o as antra diena laukiu kol mano SA patvirtins duomenis :/

 paaiskinkit man viska.. uzpildziau duomenis ten,vardas pavarde ,universitetas,bet dar neikeliau nuotraukos,, vat,kai ikelsiu nuotrauka jie man patvirtins? ar ka atsiras jau ir fakultetai kuriuos turesiu pasirinkt? nieko nesuprantu.. visiskai...

  Pirmas dalykas, tai dvi dienos yra dar labai mažai, duomenų tvirtinimas gali užtrukti apie mėnesį :)

 Kitas dalykas, SA nuotraukos netvirtina. SA sukelia duomenis apie studentus, kuriuos gauna iš universiteto. Todėl fakulteto pačiai (-am) pasirinkti nereikės, visą šitą info sukels SA.

 Tiesiog reikia kantriai palaukti, nes, patikėkit, tai užtrunka (kol Universitetas duomenis suveda į savo duomenų sistemą, kol iš jos pateikia SA, kol SA suveda į LSP sistemą...) :)

Žinutė parašyta: 2010-07-31 19:16:12 | Nuoroda
funcybabe rašė:
kyyyyyyyyyyysa rašė:

kas vu mokysiotes? jau patvirtinta informacija jusu?????????

 

Dar nepatvirtinta.

 Atidžiau skaitykit informaciją – VU SA svetainėje parašyta, kad pirmakursiams duomenys gali būti nepatvirtinti iki rugpjūčio 31 d.

Žinutė parašyta: 2010-08-01 22:44:09 | Nuoroda
I.R.;) rašė:

sveiki:)  su kuo zadate atvykti ryt i VIlniu Klaipedieciai ir is toliau esantys busimi studentai? anksciausias i Vilniu vaziuojantis traukinys ten buna 11.10h.  Nezinote kada planuojama pajudeti is vietos?

 Spėsi:)

Žinutė parašyta: 2010-08-01 23:34:28 | Nuoroda
KarabinaS rašė:

lsp.lsas.lt geras VDU nėra tarp aukštųjų mokyklu,tai kaip aš gausiu studento pazymėjimą,bet aš užsireginau lsp.lt bet ten pakolkas nieko irgi nevyksta.teigia,kad jie dar neturi informacijos apie tai ,kad aš studentas,bet jau esu pasirašęs sutartį..galite kas paaiškinti kas čia daros,ir ką man daryti Ačiū..:)

 VDU priklauso ne LSAS, o LSS'ui, todėl tau lsp.lsas.lt ir neturėtų rodyti VDU. Gerai padarei, kad užsiregistravai LSP.lt. Dabar lauk, kol patvirtins. Nemanyk, kad pasirašei sutartį ir tavo duomenys iškart stebuklingu būdu atsidūrė duomenų bazėje. Visas šitas įkėlimo procesas gali trukti savaites, taip kad kantrybės:)

Žinutė parašyta: 2010-08-08 15:16:36 | Nuoroda
Nepavyzdinga rašė:
Smeterling rašė:

Žmones!!! nieko nereikia trinti.  va adresas, čia prisijungi su nr : 

lsp.lsas.lt/10/

 o kur gaut ta numeri? 

 Tą numerį tau sugeneruoja sistema ir atsiunčia į paštą, kuri nurodei registruodamasi. Iš kokios aukštosios esi?

Žinutė parašyta: 2010-08-08 15:43:29 | Nuoroda
Anywow rašė:

Turiu klausimą,dabar mane patvirtino,pasirinkau kur atsiimti ir ką tada?Nieko daugiau nereikia,tik reikia laukti kol bus padarytas nueiti i tą veitą kur pasirinkau atsijimti ir ten susimoketi?Ar ka praleidau?Nes cia kazkas sneka kad kazka reikia atsispausdinti :D

 Kai gausi pranešimą, kad LSP pagamintas, tai dar reikės, prieš einant į banko skyrių, pasirinkti laiką, kada atsiimsi, ir atsispausdinti sutartį (ją pasirašysi vietoje).

Žinutė parašyta: 2010-08-08 17:29:37 | Nuoroda
katisa rašė:
Ezeriz rašė:

 ir VU galėtų greičiau :)

 pritariu. kiek matau, visi jau tvirtina, tik ne VU

 Kur skubėt:)) VU šiek tiek kitaip procesas vyksta, todėl užtrunka ilgiau.

Žinutė parašyta: 2010-08-08 18:20:23 | Nuoroda

Yra savų niuansų. Spėsit pasigamint, neverta bijot.

Žinutė parašyta: 2010-08-08 21:27:40 | Nuoroda
amare rašė:

Žmonės, gal galit man padėti, labai reikia. Vat nemoku ten tos nuotraukos įkelti. Reikia, kad bent maždaug tilptų į kontūrus, bet aš nemoku, kaip padidinti dokumentinę nuotrauką, kai aš ją atskenuoju. Šiek tiek gaunas, bet praktiškai nieko. Nežinau, ką daryti. Lauksiu pagalbos

 Jei per maža išeina su 300 dpi raiška, skanuok su 600 dpi. Paprašyk draugų vaikinų pagalbos ;)

Žinutė parašyta: 2010-08-08 22:05:09 | Nuoroda
Njateneri rašė:
Kenas rašė:

studentai jau esat, o verkiat vis dar kaip mazi vaikai. lsp gamina iki 2 sav. dar ramiai galim palaukt iki rugpjucio vidurio 

 Lsp, kaži kodėl, pereitais metais man gamino kur kas ilgiau, tad būtų buvę smagu, jei šiais tai nepasikartotų.

 Rimties;) nuo skubėjimo darbas greičiau nepasidarys

Žinutė parašyta: 2010-08-08 22:12:55 | Nuoroda
Njateneri rašė:
Salvis rašė:
Njateneri rašė:
Kenas rašė:

studentai jau esat, o verkiat vis dar kaip mazi vaikai. lsp gamina iki 2 sav. dar ramiai galim palaukt iki rugpjucio vidurio 

 Lsp, kaži kodėl, pereitais metais man gamino kur kas ilgiau, tad būtų buvę smagu, jei šiais tai nepasikartotų.

 Rimties;) nuo skubėjimo darbas greičiau nepasidarys

 Ne rimties, o alaus

 Tas irgi galima :D

Žinutė parašyta: 2010-08-09 11:58:10 | Nuoroda
Nepavyzdinga rašė:
Salvis rašė:
Nepavyzdinga rašė:
Smeterling rašė:

Žmones!!! nieko nereikia trinti.  va adresas, čia prisijungi su nr : 

lsp.lsas.lt/10/

 o kur gaut ta numeri? 

 Tą numerį tau sugeneruoja sistema ir atsiunčia į paštą, kuri nurodei registruodamasi. Iš kokios aukštosios esi?

 bet kad nieko man nesiunte, o kai paspaudziu kad primintu duomenis, tai raso kad manes nera sistemoj :D kazkokia nesamone..nzn ka daryt :o is SU esu

 Pabandyk registruotis dar kartą  LSP gamybai. Jei nepavyks, kreipkis į studentų atstovybę.

Žinutė parašyta: 2010-08-11 22:13:11 | Nuoroda
Chambord rašė:

gal zinot is kur galima butu gauti statistika, kiek iskrenta po pirmo pusmecio is medicinos ar odontologijos studiju?

 

O kam tau?:)

Žinutė parašyta: 2010-08-12 15:35:18 | Nuoroda
Соловей_Разбойник rašė:

Tavo duomenys iš aukštosios mokyklos patvirtinti:
Studentas: Edita Abaravičiūtė

Tavo duomenys iš aukštosios mokyklos patvirtinti:
Studentas: Justina Vaitelytė

 

As juk netgi ne pana

 Nusiųsk tuos laiškus į , tegu išsiaiškina, kas daros.

Žinutė parašyta: 2010-08-12 15:58:12 | Nuoroda
moniss rašė:
Salvis rašė:
Chambord rašė:

gal zinot is kur galima butu gauti statistika, kiek iskrenta po pirmo pusmecio is medicinos ar odontologijos studiju?

 

O kam tau?:)

 Negi neakivaizdu,kad žmogus tikisi pereiti iš vienos studijų programos į kitą?

 Na pereiti galima tik tarp vienodų studijų pakopų. Iš bakalauro (visuomenės sveikata) į vientisąsias (medicina, odontologija) ir atvirkščiai pereiti negalima, kiek laisvų vietų bebūtų.

Žinutė parašyta: 2010-08-16 23:28:20 | Nuoroda
Vika :) rašė:

nesijauskit vieniši manau daug kam neatidaro :)

 Serverį truputį tvarko, ryt jau turėtų veikti;)

Žinutė parašyta: 2010-08-16 23:40:18 | Nuoroda
Rent boy rašė:

raso kurjeris prieme lsp anketa ir taip jau 4 dienas

gal kam irgi taip buvo?

 

 Logistikoj LSP dažnai ilgiausiai ir užtrunka;))

Žinutė parašyta: 2010-08-18 18:45:15 | Nuoroda

 Nebūkit kaip vaikai su tais kontūrais, gi jau universitete studijuosit. Siluetas duotas tik tam, kad jums lengviau būtų susigaudyti, kokio mastelio nuotrauka turi būti. Jeigu matote, kad jūsų nuotrauka atitinka šituos reikalavimus, tuomet viskas ok, nėra dėl ko jaudintis.

 Mano patarimas būtų toks: pasiimkite minėtus reikalavimus atitinkančią nuotrauką, ją nuskenuokite, jei neturite elektroniniu formatu, tada atsidarykite su Photoshop'u (arba nemokama programa – ImageReady), apkirpkite/sumažinkite iki 342x366 pikselių dydžio ir įkelkite į sistemą. Bus labai gerai.

 Jeigu kam visgi nepavyksta, nusiųskite nuotrauką savo koordinatoriui ir jis viską sutvarkys bei įkels (konkrečiai apie VU klabu, dėl kitų aukštųjų nežinau).