Vartotojo misscherie pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-25 18:12:36 | Nuoroda

sveiki, as ir niekur neistojau. girdejau toki dalyka, kad buvo ziurima i prioritetus, jei tavo balas yra tarkim 17 ir tarkim rasei verslo vadyba 6 numeriu , bet i ja neistojai nes zmogus su tarkim 16 balu  ja rase i pirma vieta, ir jis istojo nes cia buvo jo prioritetas. nzn kiek tai realu, bet bent jau mono situacija atitinka. as pirmoj vietoj rasiau visokias teises, o gale jau realiasnias specialybes su mano balais, ir krc niekur neistojau. net i susiktas vadybas.

Žinutė parašyta: 2010-07-26 10:05:26 | Nuoroda

gal kas stojot i vgtu istaigu vadyba? pas mane diegramoje rodo kad pakviesta vf  13, o is viso vf vietu yra 87.  pagal mano diagrama laisvu vietu vgtu dar yra:D

Žinutė parašyta: 2010-07-26 10:42:53 | Nuoroda
busimoji rašė:
cantslowdown rašė:

gal kas stojot i vgtu istaigu vadyba? pas mane diegramoje rodo kad pakviesta vf  13, o is viso vf vietu yra 87.  pagal mano diagrama laisvu vietu vgtu dar yra:D

 man panasi situacija i vdu viesaji administravima pagal diagrama pakviesta 14 kandidatu, o skirta vietu buvo 99,tai iseina,kad daug vietu liko. Ir prie ko cia treciadienis,juk cia raso kiek PAKVIETE ,o ne kiek PASIRASE. Treciadieni gali tik paaisketi,kad is tu 14 pakviestu pasirase pvz tik 12.

 

nuuu apie ka as ir kalbu. taip iseina kad yra vilties:D 

Žinutė parašyta: 2010-07-26 10:49:45 | Nuoroda

as tik vieno dalyko nesuprantu, gauni vf ar juo labiau vnf univere, bet pasirodo sios spec nenori studijuot, tai nafik ja reikejo rasyt  pageidavimu sarase.

Žinutė parašyta: 2010-07-26 10:49:49 | Nuoroda

as tik vieno dalyko nesuprantu, gauni vf ar juo labiau vnf univere, bet pasirodo sios spec nenori studijuot, tai nafik ja reikejo rasyt  pageidavimu sarase.

Žinutė parašyta: 2010-07-26 11:01:06 | Nuoroda
minisss rašė:
cantslowdown rašė:

as tik vieno dalyko nesuprantu, gauni vf ar juo labiau vnf univere, bet pasirodo sios spec nenori studijuot, tai nafik ja reikejo rasyt  pageidavimu sarase.

 nafik ne nafik bet zmones klysta o as pvz surasiau auksciau vietas kur pagal praitus metus turejau istoti o ka zemiau parasiau jau nebelabai ir galvojau o kas galejo zinoti kad siemet tiek pakils visur minimalus stojimo balas?

 joo, klysti zmogiska. bet vistiek, nors ziurint is kitos varpines, nuo tokiu dvejoniu mums tik geriau, kvepia laisvom  vietom antram etape:D 

Žinutė parašyta: 2010-07-26 11:04:55 | Nuoroda
sauleeeee rašė:

skambinau i vgtu katik. sake kad tos vietos kurios yra parasytos tarkim vgtu verslo vadyba raso yra 14 pakviesta tai cia yra maksimumas kiek gali pakviesti siais metais tai jei atsisakys kazkas is tu 14 tada galima pretenduot i nemokama.

 bet cia liecia tik nemokamas vietas?

Žinutė parašyta: 2010-07-26 11:06:30 | Nuoroda
roses rašė:

ar šiemet dar yra išlikęs tas dalykas, kad jei gerai mokaisi gali iš mokamų studijų pereiti į nemokamas?

 tai aisku kad yra, tik turi atsilaisvint nemokamu vietu.

Žinutė parašyta: 2010-07-26 11:17:56 | Nuoroda
sauleeeee rašė:
WhoAmI rašė:
sauleeeee rašė:

skambinau i vgtu katik. sake kad tos vietos kurios yra parasytos tarkim vgtu verslo vadyba raso yra 14 pakviesta tai cia yra maksimumas kiek gali pakviesti siais metais tai jei atsisakys kazkas is tu 14 tada galima pretenduot i nemokama.

 Totali nesąmonė :D kodėl kitose specialybėse pakvietė maždaug tiek, kiek ir planavo priimti, o kaikuriose (kaip vgtu verslo vadyba ar pan, kur buvo numatyta >90 priimti) pakvietė net kelis kart mažiau žmonių? Tikrai nesąmonė kažkokia...

 nesamone bet taip sake . sake ne jie patys nusprende kiek priimti o vyriausybe ar kas ten nusprende ir dabar yra taip kaip yra  ir antram ir treciam etape galima pretenduoti tik del mokamu vietu nebent is tu tarkim 14 kazkas atsisakys . abstulbau nes tarkim i koki ktu vadyba rodo paklviesta tik 1 tai nznzau :D

 kai paminejai vyriausybe tai isvis nebetikiu, krc kam tada planus vgtu kiek priims i vf ir vnf dejo, juk jau is anksto buvo zinoma kiek valstybe finansuos vietu, o ne po stojimu kai jau istojo univeras suzinojo kad vyriausybe finansuoja dvigubai ar bet trigubai maziau ir todel priime i vf maziau zmoniu. totali nesamone

Žinutė parašyta: 2010-07-26 11:26:49 | Nuoroda

o buvo tokiu, kaip as, kur visur rase nemokamus ir niekus neistojo? :)

Žinutė parašyta: 2010-07-26 11:34:06 | Nuoroda

visa laime kad yra likimo draugu  :D  as jau susitaikiau su mintim kad metus paatostogausiu :D

Žinutė parašyta: 2010-07-26 11:49:31 | Nuoroda
melynakoala rašė:
cantslowdown rašė:

visa laime kad yra likimo draugu  :D  as jau susitaikiau su mintim kad metus paatostogausiu :D

 aš ir galvoju atostogaut geriau nei stot dabar bet kur panikos apimtai :D tik reikia sugalvot ką prasmingo per tuos metus nuveikt 

 skinti braskes, apelsinus, ar pomidorus uz Lt ribu :D turiningas laiko praleidimas uz tai dar pinigus gauni, ir va atostogos :D

Žinutė parašyta: 2010-07-27 10:40:40 | Nuoroda

gal kas jau readagavot eiliskuma? i ka atsizvelget? 

Žinutė parašyta: 2010-07-29 15:36:53 | Nuoroda

ei kas nors jau gavot pakvietimus? pas mane vel tuscia :(  

Žinutė parašyta: 2010-07-29 15:47:31 | Nuoroda

as sveiku protu nesuvokiu negi vel per antra stojima vel tokie auksti balai buvo kad niekur neimanoma buvo istot. :(

Žinutė parašyta: 2010-07-29 16:00:17 | Nuoroda
ella rašė:

Pavyzdziui as, pasirasiau sutarti su universitetu ir nieko nebedariau ten toj lamoj, galvoju jie zinos, kad jau pasirasyta ir vsio, nebelies manes. Siandien gavau atsakyma, kad esu kvieciama mokytis ten ir ten. Taigi, kam reikia, yra laisva vieta VU KHF  lietuviu kalba ir reklama vf ;)

 kaip tau gerai, as rasiau i vu lietuviu kalba ir reklama bet ir neistojau, koks tavo balas? :)

Žinutė parašyta: 2010-07-29 17:08:39 | Nuoroda

gal kas zino kiek dabar bus galima rasyt pageidavimu? irgi 12? 

Žinutė parašyta: 2010-07-29 17:52:29 | Nuoroda

cia totalus issisaipymas is tu kur niekur neistojo ir jokiu pakvietimu negavo. as ir nesuprantu kam tu diagramu reikejo, jei laisvas vietas gavo tie patys, o kurie vapse nk negavo vel liko ant ledo, ir ka liko 3 nieko nezadantis etapas. nervina kai kiti turi galimybe rinktis o tu lauki bet kokios vietos vos ne kad tik istotum.

Žinutė parašyta: 2010-07-29 18:17:01 | Nuoroda

kuo toliau pasiskaitau komentaru tuo toliau negaliu patiket savo akimis :D  

Žinutė parašyta: 2010-07-31 13:50:48 | Nuoroda

visi cia tik kalba apie norus, juokinga net. norint gyventi pagal norus turi but ir galimybes. as ir pvz noriu po pasauli pakeliaut bet nera finansu. taip pat ir su studijom. jei nori studijuot pagal norus reikia arba lb lb lb gerai mokytis arba turet pinigu(durniai ima paskolas). tai gi tie patarimai stokit pagal norus durnai skamba, reik realiai mastyt.