Vartotojo ...:)... pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-08-06 16:46:53 | Nuoroda
Gincė rašė:

man irgi reikia priklijuot, čia gal ne visur vienodai su tom foto.

 O tau jau patvirtino duomenis? Kur istojai?  Juk atsispausdinus anketa ja reiks nesti i banka?

Žinutė parašyta: 2010-08-06 16:51:45 | Nuoroda
Nepavyzdinga rašė:

ka daryt kai prisiregini lsp? kur ten turi mane patvirtint? ir tada nest anketa i banka ar kaip? 

 As tai prisiregistravau lsp.lsas.lt nes mano aukstoji mokykla naudoja sena sistema( taip internete rase). Tada kai uzpildai duomenis lauki kai skiltyje ,,Dabartine busena''  bus parasyta kad duomenis patvirtinti, galesi atsispausdinti anketa ir ant jos uzklijuoti nuotrauka. Ta anketa tada nesti i banka ir atiduoti bei is krto sumoketi uz pazymejima. Paskui pranes kada reiks atsiimti. Na bent as taip suprantu kad reikia daryti. Gal klystu. Jei klystu tai pataisykit ir paaiskinkit man.

Žinutė parašyta: 2010-08-06 16:55:22 | Nuoroda
Nepavyzdinga rašė:

pas mane nera jokiu skilciu, tuoj i nevilti isvarys sitie dalykai internetu nes nk nesuprantu ;/

 O kas ten pas tave isvis yra parasyta?

Žinutė parašyta: 2010-08-06 17:00:03 | Nuoroda

Tada gal bandyk dar karta prisiregistruoti. na as jau turiu begti, prie kompiuterio galesiu prisesti tik pirmadieni

Žinutė parašyta: 2010-08-12 14:15:20 | Nuoroda
Соловей_Разбойник rašė:

Tavo duomenys iš aukštosios mokyklos patvirtinti:
Studentas: Edita Abaravičiūtė

Tavo duomenys iš aukštosios mokyklos patvirtinti:
Studentas: Justina Vaitelytė

 

As juk netgi ne pana

 O tau paciam net nepatvirtino ir tik kitu siuntineja?

Žinutė parašyta: 2010-08-16 10:14:51 | Nuoroda
farce13 rašė:
Auwris rašė:
farce13 rašė:

Man VK patvirtino. Taciau atsirado kitu problemu.

 Atsispausdinau anketa, kuria reikes i banka nesti. Yra langelis, kur reikia nuotrauka iklijoti, parasyta, kad reikia 3x4 nuotraukos. Taciau anketa man atsispausdino smulkiu sriftu ir ta nuotraka formatu 3x4 yra per didele, jei ja iklijosiu tai uzklijosiu savo ID numeri ir dali teksto...

Nesuprantu ka daryti.

 O kokia čia anketą reikia dar užpildyti?

 Nezinau, kaip kitose aukstosiose mokyklose, bet VK tam, kad padaryti pazymejima reikia pirmiausiai atnesti i banka anketa. Cia del to, kad VK naudoja sena sistema.

 Siauliuose ( ir SU ir SK ) taip pat naudoja sena sistema ir reikia atnest anketa i banka

Žinutė parašyta: 2010-08-19 10:07:46 | Nuoroda

Pagaliau ir Siauliu universitetas patvirtino

Žinutė parašyta: 2010-08-19 10:11:24 | Nuoroda
ornela rašė:

 o kam nors is siauliu univero patvirtino?

 Man jau patvirtino

Žinutė parašyta: 2010-08-24 10:58:36 | Nuoroda
Lauryna` rašė:

ar  ŠU kam nors patvirtino??? nervina jau;/

 Man patvirtino