Vartotojo Saldainis pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-08-07 11:01:25 | Nuoroda

Sveiki, kolegos (:

Žinutė parašyta: 2010-08-07 11:03:02 | Nuoroda
donatus rašė:
Raura rašė:

o čia rimtai kad viešojo administravimo fakultetas kažkur kitur? one pačiam univere... 

 Nuo šių metu Viešojo administravimo fakultetas reorganizuotas į Vadybos ir politikos fakultetą. Taip, šis fakultetas Valakupiuose, o ne Baltupiuose, kur yra pagrindiniai rūmai. Tačiau pirmo ir antro kurso metu studijuosite Baltupiuose, centriniuose rūmuose, tiktai trečiame ir ketvirtame kurse jus išvarys į Valakupius. :)

 Iš kur tokia informacija, kad tiktai trečiame ir ketvirtame kurse (tuos pusę metų) mokysimės Valakupiuose? ;>

Žinutė parašyta: 2010-08-07 11:04:24 | Nuoroda

MRU viešasis administravimas vf NL (:

Žinutė parašyta: 2010-08-08 15:20:44 | Nuoroda
donatus rašė:
Saldainis rašė:
donatus rašė:
Raura rašė:

o čia rimtai kad viešojo administravimo fakultetas kažkur kitur? one pačiam univere... 

 Nuo šių metu Viešojo administravimo fakultetas reorganizuotas į Vadybos ir politikos fakultetą. Taip, šis fakultetas Valakupiuose, o ne Baltupiuose, kur yra pagrindiniai rūmai. Tačiau pirmo ir antro kurso metu studijuosite Baltupiuose, centriniuose rūmuose, tiktai trečiame ir ketvirtame kurse jus išvarys į Valakupius. :)

 Iš kur tokia informacija, kad tiktai trečiame ir ketvirtame kurse (tuos pusę metų) mokysimės Valakupiuose? ;>

 trečias ir ketvirtas kursas - ne pusė metų, o du metai. Taip bent jau buvo iki šiol, po šių metų mūsų kursui irgi reiks keltis į Valakupius. Galbūt šiais metais viską pakeis (sutrumpintos studijos), o gal ir paliks. :)

 Turėjau galvoje, jog ketvirtas kursas tik pusę metų, juk sutrumpino studijas iki 3,5m. (:

Žinutė parašyta: 2010-08-09 11:26:51 | Nuoroda

Laba, aš dar viena kolegė (:

Žinutė parašyta: 2010-08-09 11:50:39 | Nuoroda

MRU viešasis administravimas vf NL (:

Žinutė parašyta: 2010-08-09 17:26:18 | Nuoroda

Facebook'e  Gintarė Kasperavičiūtė, mielai pabendraučiau su kolegom ;>

Žinutė parašyta: 2010-08-10 22:39:07 | Nuoroda

Keista, kad nieko mruni.eu nerašo dėl to, kur teks vaikams iš VA prisiglausti ;> Nes girdėjau visokių variantų, o barsukai į el.laišką neatrašo, deja.

Žinutė parašyta: 2010-08-11 23:23:29 | Nuoroda
Aistė. rašė:
ichdenke rašė:

O kaip dėl fuksų stovyklos? pakvietė? važiuosite? : )

 Gaila, bet ne,o tave pakvietė?

 Nesiregistravau net ;>

O dėl to, kur vyks paskaitos, tai reikės rytoj pasiskambinti. Būtinai parašysiu čia kas ir kaip (:

Žinutė parašyta: 2010-08-21 14:37:15 | Nuoroda

Niekas neatsiliepia JĖ

Žinutė parašyta: 2010-08-27 11:05:49 | Nuoroda

Tikrai mokysimės centriniuose rūmuose bent pirmus du metus (: Grupes galit susižinoti nuvažiavęs pas metodininkes į Valakupių 5.

Žinutė parašyta: 2010-09-20 16:49:01 | Nuoroda
Majamm rašė:

Sveiki, sveiki gal galetumete parasyti su kokiais konkursiniai balais istojote siais metais i VA nemokamai? labai aciu uz informacija:) tada butu lengviau orientuotis su kokiais balais galima istoti:)  labai aciu kas parasysite:)

 Man atrodo pereinamasis į vf buvo 18,24, nes pažįstama su 18,22 jau nebeįstojo.

Žinutė parašyta: 2011-07-11 20:09:12 | Nuoroda

Baigiau pirmą VA kursą, kitąmet būsiu pirmakursių kuratorė, tad, jei kyla bet kokių klausimų - galit drąsiai kreiptis :)

Žinutė parašyta: 2011-07-11 20:12:14 | Nuoroda

Baigiau pirmą VA kursą ir kitąmet būsiu pirmakursių kuratorė, tad, jei kyla kokių klausimų - drąsiai rašykite :)
Kolkas viskas kaip ir anksčiau pirmi du kursai centriniuose rūmuose Baltupiuose, Ateities g., kiti pusantrų metų - Valakampiuose, Valakupių g. Aišku, nežinia, kada viskas gali pasikeisti :)
 

Žinutė parašyta: 2011-07-11 20:18:06 | Nuoroda

Baigiau VA pirmą kursą ir tikrai patariu stoti čia, nes mokytis daug lengviau nei teisėj, jos ir bus, jei domina, o darbo galimybės tikrai platesnės nei teisininkų :) Kam arti, turėti tą teisininko diplomą ir nerasti darbo? Arba dirbti bet kuo... Tai tik mano asmeninė nuomonė. Kitąmet būsiu pirmakursių kuratorė, tad, jei kas turit kokių klausimų - drąsiai rašykit :)

Žinutė parašyta: 2011-07-11 20:19:21 | Nuoroda
GodBlessMe rašė:

o gal zinot kaip del praktikos? labai sunku rasti buna? :D

 Manau, kad kolkas apie praktiką galvoti dar nereikia :) Bet jei tai taip domina, tai galiu pasakyti, kad jei pačiam nepavyksta susirasti - suranda universitetas.

Žinutė parašyta: 2011-07-11 20:23:45 | Nuoroda

Baigiau VA pirmą kursą ir kitais metais būsiu pirmakursių kuratorė, tad, jei kyla klausimų - galit drąsiai kreiptis :)

Dėl galimybių rasti darbą baigus VA. Jų tikrai yra, nes viešasis administravimas - ne tik darbas viešajame sektoriuje. Įgyjamos žinios pravers ir privačiame. Specialybė labai plati. Bet daugiau, mano nuomone, galimybės rasti darbą priklauso nuo žmogaus, jo asmeninių savybių, sugebėjimų, o ne nuo popieriuko su vieno ar kito universiteto logotipu :)

Žinutė parašyta: 2011-07-12 11:43:50 | Nuoroda
Amplua rašė:
Saldainis rašė:

Baigiau pirmą VA kursą, kitąmet būsiu pirmakursių kuratorė, tad, jei kyla bet kokių klausimų - galit drąsiai kreiptis :)

SALDAINI> Tu net neįsivaizduoji kaip man pasisekė , kad čia esi :)

Planuoju studijuoti VA, todėl pirmiausia kila klausimas ar įdomu/sunku. Esu girdėjųsi, kad dažniausiai penktadienis būna laisvas, nes mažai paskaitų, ar tiesa? :) Beje, kokių dalykų mokotės, ar sunki sesija? :) Ačiū! tikiuosi sulauksiu atsakymo :)))

 Pirma, dėl viešosios politikos ir vadybos: manau, kad pirmi du metai tikrai bus Baltupiuose :)

Amplua, man pirmą pusmetį įdomu nebuvo, antrą jau kitaip, bet čia manau ir nuo žmogaus priklauso, ko jis tikisi ir pan. Mokytis tikrai lengva :) Kai kurios grupėms laisvas penktadienis, kai kurioms, kaip man, pirmadienis. Bet šiaip, juk ir pats gali pasidaryti sau laisvų dienų. Tarkim, aš pusmečio pradžioje nueinu į visas paskaitas/seminarus, o po to racionaliai susidarau sau tvarkaraštį tik iš to, kas man naudinga. Paskaitų lankymas neprivalomas. Mokomuosius dalykus gali rasti programoje. Pirmą pusmetį man buvo vadyba, logika, specialybės kalba (na, kaip lietuvių kalbos pamokos), vokiečių (profesinė kalba), sociologija, statistika ir reikėjo pasirinkti vieną alternatyviai pasirenkamą dalyką - informatiką, elitą ir lyderystę arba įvaizdžio vadybą. Šį pusmetį buvo vokiečių, valstybės institucijų ir įstaigų vadyba, viešojo administravimo teorijos ir paradigmos (skamba baisiai, bet įdomu ir naudinga :) ), politologija, filosofija ir reikėjo pasirinkti po vieną alternatyviai pasirenkamą dalyką iš dviejų grupių: retorikos, lotynų kalbos arba etikos arba iš protokolo ir etiketo, informacijos vadybos, psichologijos. Dar per 3m. reikia mokytis 3 laisvai pasirenkamus dalykus, juos renkiesi pati iš beeegalės dalykų :) Pirma sesija atrodė baisi, bet praėjo gerai. O antrą ėmiau išankstinę, reikėjo laikyti egzaminus ir tuo pačiu vaikščioti į paskaitas/seminarus, bet kadangi buvo mokslo metų pabaiga ir jau mažai, ką ten veikėm, tai rezultatai dar geresni nei pirmos :) Be to, gavosi 3 mėnesiai ir savaitė atostogų :)


Žinutė parašyta: 2011-07-12 11:45:06 | Nuoroda
cometinas rašė:
Saldainis rašė:

Baigiau pirmą VA kursą ir kitąmet būsiu pirmakursių kuratorė, tad, jei kyla kokių klausimų - drąsiai rašykite :)
Kolkas viskas kaip ir anksčiau pirmi du kursai centriniuose rūmuose Baltupiuose, Ateities g., kiti pusantrų metų - Valakampiuose, Valakupių g. Aišku, nežinia, kada viskas gali pasikeisti :)
 

 Labas. Gal zinai kokia situacija su viesaja politika ir vadyba? taip pat pirmi 2 kursai bus baltupiuose?

 Labas, atrodo taip :) Bet ar didelis skirtumas, kokiam pastate mokysiesi?

Žinutė parašyta: 2011-07-12 11:46:03 | Nuoroda
Makaras rašė:
Saldainis rašė:

Baigiau VA pirmą kursą ir tikrai patariu stoti čia, nes mokytis daug lengviau nei teisėj, jos ir bus, jei domina, o darbo galimybės tikrai platesnės nei teisininkų :) Kam arti, turėti tą teisininko diplomą ir nerasti darbo? Arba dirbti bet kuo... Tai tik mano asmeninė nuomonė. Kitąmet būsiu pirmakursių kuratorė, tad, jei kas turit kokių klausimų - drąsiai rašykit :)

 O kur studijuoji gal galima butu suzinoti?

 MRU