Vartotojo Kris pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-26 00:57:53 | Nuoroda
Metamorfozė rašė:

Istorija VF.

Ryt tik prabudęs lėksiu traukinin į Kauną. :D 

 koks balas?:)

Žinutė parašyta: 2011-07-26 00:59:45 | Nuoroda
Metamorfozė rašė:

Kris, truputi virš 18. : ]]]

 as ir istojau 17.64 :D dziaugiuos, kad vf, bet norejau i politika, tai galvoju gal antram ture bandyt

Žinutė parašyta: 2011-07-26 01:09:14 | Nuoroda
zhygis3 rašė:

 Mielas (-a) stojantysis (-čioji),

pranešame, kad Jūs esate kviečiamas(-a) studijuoti:
 
 Studijų programa: istorija, NL
 Aukštoji mokykla: Vilniaus universitetas
 Finansavimo pobūdis: VF
 Pageidavimo numeris: 1
 
CHALLENGE ACCEPTED

 koks balas?:)

Žinutė parašyta: 2011-07-26 01:23:25 | Nuoroda

su kokiu balu istojot? 

Žinutė parašyta: 2011-07-26 01:56:15 | Nuoroda
Renata1 rašė:

na ką, įstojau į politikos mokslus VDU :) 

kas kartu?

 koks balas?

Žinutė parašyta: 2011-07-27 00:02:53 | Nuoroda

sveiki, o jeigu per pirma tura gavau vf ir pasirasau, galiu PAPILDOMAM ture dalyvaut del kitos vf specialybes? 

Žinutė parašyta: 2011-07-27 00:08:52 | Nuoroda
Sandrau rašė:
Kris rašė:

sveiki, o jeigu per pirma tura gavau vf ir pasirasau, galiu PAPILDOMAM ture dalyvaut del kitos vf specialybes? 

 ne, tik dėl vnf

 ne, antram ture negaliu del vf, bet  papildomam negi irgi nebegaliu, keista..

Žinutė parašyta: 2011-07-27 00:19:09 | Nuoroda
Sandrau rašė:
Kris rašė:
Sandrau rašė:
Kris rašė:

sveiki, o jeigu per pirma tura gavau vf ir pasirasau, galiu PAPILDOMAM ture dalyvaut del kitos vf specialybes? 

 ne, tik dėl vnf

 ne, antram ture negaliu del vf, bet  papildomam negi irgi nebegaliu, keista..

Uoj, papildomam, atsiprašau :) nežinau, kaip su papildomu

 blemba jau bloga.. viskas, pasiskaitau kitu klausimus siame forume nieko nebesuprantu, reikia eit pailset, as isivaizduoju kaip sunku tiem, kurie dirba toki darba, atsakineja stojantiesiems.. omg :D:D

Žinutė parašyta: 2011-07-27 01:04:22 | Nuoroda
pauliukaz rašė:

Zodziu nieko as cia nebesuprantu. Tai klausykit, jeigu as dabar va turiu vf vieta kolegijoje ir bandysiu gal paims i univiera. Tai jeigu nepaims , kokia tikimybe turiu kad paims ten pat i ta pacia mano vietele ? :) Atsakykit kuris tikrai kazka zinot :)

 mata,i nieks negali tau sito pasakyt, mane ir kamuoja toks pats klausimas..:D

Žinutė parašyta: 2011-07-27 15:01:58 | Nuoroda

O jeigu gavau vf vieta kuria buvau irasius 6 numeriu. einu pasirasyti sutarties, ir ar poto dar galiu kokiame etape dalyvauti del vf tik kitos spec? 

Žinutė parašyta: 2011-07-29 21:12:38 | Nuoroda

gal galit atsakyt jei db pasirasiau vf ar per papildoma dar galesiu dalyvaut del vf ? 

Žinutė parašyta: 2011-07-31 15:37:10 | Nuoroda
lampaq rašė:

Situacija:

Per pirma etapą neistojau kompiuterių tinklus VF Kauno kolegijoj, bet įstojau i vtdk Mechanikos Indžineriją VF, sutartį pasirašiau fsio. Bet per žinias čia pasakė , akd daug kas nepasirašė pakviestųjų, o aš tikrai labiau norėčiau studijuoti kompiuterių tinklus . Tai jei aš dabar pasijungčiau i lama bpo ir paspačiau dlayvauti antram etape i VF . Ar įmanoma taip būtų ar čia per gerai svajoju ..?Na tiesiog jei papulčiau i Kauno kolegiją, tada atšaukčiau vtdk.  Ar jei jau pasirašiau sutartį , tai mano automatiškai mano prašymo nieks net netikrins.

Na tikiuosi aiškiai išdėsčiau kas kaip. lauksiu atsakymo

 o tai papildomam jau del vf irgi negalima, jei esi pasirases vf pirmam etape? nesuprantu :D

Žinutė parašyta: 2011-08-02 01:10:36 | Nuoroda
scylla rašė:
verstute rašė:

Sveiki! Esu pasirašiusi sutartį dėl vf vietos pirmame etape. Gal žinote ar galiu dalyvauti papildomame etape, ar nedings mano sutartis? :)

 Žinoma, kad gali dalyvauti. Taip paprastai sutartis juk nedings, kad ją nutrauktų, juk turi nuvažiuoti į universitetą ir paprašyti pati.

Ir man pačiai vis neramu, ar galiu pretenduoti į vf vietą šiame etape, jei jau pasirašiau sutartį dėl vf pirmam etape. Tikiuos, kad bent iš lamos sulauksiu aiškaus atsakymo.

 mane taip pat domina sis klausimas, kai zinosit praneskit:)

Žinutė parašyta: 2011-08-02 13:39:23 | Nuoroda

as taip pat i istorija :) 

Žinutė parašyta: 2011-08-02 13:40:08 | Nuoroda
diosa922 rašė:

 gal kas nors galvoja ir apie gretutines studijas? :)

 as galvoju, jei viskas gerai eisis, pasiimti gretutines studijas , nuo kokio antro kurso :)

Žinutė parašyta: 2011-08-02 14:42:53 | Nuoroda

del fb grupes butu neblogai:) 

Žinutė parašyta: 2011-08-04 02:38:11 | Nuoroda

koks turi buti vidurkis kad gautum stipendija, 8? ir dar vienas kvailokas klausimelis. ar sunku mokytis ir tureti auksta vidurki norint gauti stipendija studijuojant istorija?:) 

Žinutė parašyta: 2011-08-05 02:34:40 | Nuoroda

o kaip su mainu programos konkursu i uk na skotijair t.t, ar irgi gana nemazas? 

Žinutė parašyta: 2011-08-08 23:09:21 | Nuoroda
Vytauto Didžiojo universitetas rašė:
Kris rašė:

o kaip su mainu programos konkursu i uk na skotijair t.t, ar irgi gana nemazas? 

 Sveiki, viskas priklauso nuo to kokioj programoj studijuosit. PVZ informatikos fakultete net konkurso nebuna visi vyksta kas tik nori. Didžiausi konkursai ekonomikos ir vadybos fakultete ir polkos mokslu fakultte i visas salis buna nemazai norinciu.

 o istorijos fakulteto studentu daug buna norinciu i mainu programa?

Žinutė parašyta: 2011-08-08 23:13:25 | Nuoroda
Beprotybė. rašė:
Dusan rašė:

Beprotybe, is kur tiek pesimizmo? Atsimenu dar pries pat egzaminus buvai linksmiausias zmogus cia ir ne kiek nesijaudinai del ju :D ne gi taip jau tragiskai islaikei tuos egzaminus?

 Įdomiai Tu traktuoji pesimizmą. Ne,netragiškai,tačiau ~18 Kb humanitariniuose moksluose yra kirvis,tad turiu rinktis technologinius,fizinius mokslus ,kur balai neturint matematikos ,fizikos,informatikos egzaminų yra itin maži. Tai su menku 9,74 ;11 Kb-neturiu itin didelių alternatyvų Kauno,Vilniaus kolegijose,žinoma, atviromis rieškučiomis priimtų: Alytaus ar tai Panevėžio kolegija,nes paskutiniųjų kviečiamųjų  kb yra-2,8; 4,tačiau  nežinau ar tai būtų pakankama atspirtis. Be abejonės lieka vnf,tačiau puikiai suvokiu situaciją,kad mokyklą baigėme kartu su broliu,tad jau vien gyvenimas Vilniuje(Bendrabutis,maistas,knygos,švietimas,o dar,jei štai norėsi į teatrą ,operą užeit..) kainuoja gan didelius pinigus,žinoma, čia ir vėl ,kas yra dideli pinigai. ..

Ne,tai ne pesimizmas tai tik sustiprėjusi motyvacija užsidirbti bei atsakomybė už save,artimą,studijas.

Man viskas gerai. Vargu ar supranta šią situaciją žmonės,kurie traktuoja ,kad neįstoję į politikos mokslus ,susigadino sau gyvenimą,  potencialūs savižudžiai,kuriem pirmasis gyvenimo sunkumas,trauma buvo gauti  balą ,mažesnį už 90. 

So,yahhh,man viskas gerai. 

 nu as su 17.64 istojau i vf istorija... pirmu etapu