Vartotojo AgnÄ— Rykman pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-26 02:56:26 | Nuoroda
Ighnaz rašÄ—:
AgnÄ— Rykman rašÄ—:
Ighnaz rašÄ—:
AgnÄ— Rykman rašÄ—:
Ighnaz rašÄ—:
AgnÄ— Rykman rašÄ—:
Ighnaz rašÄ—:
AgnÄ— Rykman rašÄ—:

Sveiki, mano balas 20.06 ir neįstojau į VU vf :) Ar verta laukti antro turo?

 O LSMU vf nerasei?

 Rašiau ir įstojau.

 O LSMU OF Vf nebuvo vienas is pirmu triju prasymu? Juk jei buna is pirmu tryju nebegali i vf pretenduot atsisakes ar kazkas panasaus?

 Vat aš šitÄ… irgi girdÄ—jau.... **** **
Kokio velnio aš neįstojau  į Vln? :D 
 

 Nepergyvenk, Kaune geriau :D

 Tu bandai įtikint vilnietÄ™, kad Kaune geriau? :D AÄiÅ« už pastangas , bet.... :D Nežinau Äiuju lieku Vilniuj ir mokÄ—siu pinigus... o jei ne, tai bÅ«sim kursiokai ar grupiokai, kaip Dievas duos ;) 

 Ta prasme ne mieste, mieste tai aisku Vilniui geriau, bet univieras Kaune geresnis :D

 DÄ—l odontologijos studijų tai dar pasiginÄyÄiau :P Bet dabar taip liÅ«dna, kad neturiu noro to daryt, reik susitaikyt su likimu (suš*ktu) ;D

Žinutė parašyta: 2011-07-26 03:03:06 | Nuoroda
Ighnaz rašÄ—:
AgnÄ— Rykman rašÄ—:
Ighnaz rašÄ—:
AgnÄ— Rykman rašÄ—:
Ighnaz rašÄ—:
AgnÄ— Rykman rašÄ—:
Ighnaz rašÄ—:
AgnÄ— Rykman rašÄ—:
Ighnaz rašÄ—:
AgnÄ— Rykman rašÄ—:

Sveiki, mano balas 20.06 ir neįstojau į VU vf :) Ar verta laukti antro turo?

 O LSMU vf nerasei?

 Rašiau ir įstojau.

 O LSMU OF Vf nebuvo vienas is pirmu triju prasymu? Juk jei buna is pirmu tryju nebegali i vf pretenduot atsisakes ar kazkas panasaus?

 Vat aš šitÄ… irgi girdÄ—jau.... **** **
Kokio velnio aš neįstojau  į Vln? :D 
 

 Nepergyvenk, Kaune geriau :D

 Tu bandai įtikint vilnietÄ™, kad Kaune geriau? :D AÄiÅ« už pastangas , bet.... :D Nežinau Äiuju lieku Vilniuj ir mokÄ—siu pinigus... o jei ne, tai bÅ«sim kursiokai ar grupiokai, kaip Dievas duos ;) 

 Ta prasme ne mieste, mieste tai aisku Vilniui geriau, bet univieras Kaune geresnis :D

 DÄ—l odontologijos studijų tai dar pasiginÄyÄiau :P Bet dabar taip liÅ«dna, kad neturiu noro to daryt, reik susitaikyt su likimu (suš*ktu) ;D

 Nu cmon, pora argumentu be tokiu kad zmoniu maziau VU :D

 A pameni tÄ… lentelÄ™ kur Äia buvo įmesta? ;D Vat jÄ… kai paskaiÄiau, susidarÄ— toks įspÅ«dis, kad Vilniuj kažkaip geriau..
Arba vis tiek miestas įtakoja mano mąstymą :D

Žinutė parašyta: 2011-07-26 03:14:08 | Nuoroda
Beatkit rašÄ—:

Sveiki! Stai ir as prisijungiu prie odontologu :)

Agne, nustebau kad su tokiu balu neistojai! As su 19.62 dar svajojau, galvojau gal per koki stebukla pasiseks ir balas siemet nukris ;D

 Man nedaug labai pritrÅ«ko :) ir aš irgi nustebau. :D

Žinutė parašyta: 2011-07-26 03:35:24 | Nuoroda
Beatkit rašÄ—:
AgnÄ— Rykman rašÄ—:
Beatkit rašÄ—:

Sveiki! Stai ir as prisijungiu prie odontologu :)

Agne, nustebau kad su tokiu balu neistojai! As su 19.62 dar svajojau, galvojau gal per koki stebukla pasiseks ir balas siemet nukris ;D

 Man nedaug labai pritrÅ«ko :) ir aš irgi nustebau. :D

 O tai kiek tau pritruko??

 Pereinamasis buvo apie 20.12 pagal mane :) Tai 0.06

Žinutė parašyta: 2011-07-26 17:31:57 | Nuoroda
altin rašÄ—:

Didziausi didziausi sveikinimai visiems istojusiems naujiesiems dantu daktarams :)) Is kart pranesu, jog neplanuotumete nieko Rugpjucio 29-30d.  nes turesime pirmakursiu susipazinimo stovyklele! Bet apie viska jau gyvai, atejus pasirasyti sutarciu, ir per susirinkima rugpjuti!  O dabar paatostogaukite, nes jegu prireiks visiems ilgiems ateinantiems metams..

 Laba diena, jei aš visÄ… rugpjÅ«tį nebÅ«siu LT, tai Äia labai blogai, ar tik nepažinosiu bÅ«simų kolegų? Nes taip negerai gaunasi, ten testai visokie, susirinkimai, stovyklos ir įsikraustymas į bendrabuÄius, o aš grįžtu rugsÄ—jo 1d. per pietus :D

Žinutė parašyta: 2011-07-27 19:45:50 | Nuoroda

Ä®domumo dÄ—lei ieškau vaikino vilnieÄio, kuris šiandien VA pasirašinÄ—jo sutartį į odontologijÄ… LSMU apie 16h :D Aš įlindau eilÄ—j prieš tave, o kai tai supratau, kilniaširdiškai užleidau vietÄ… :D Atsiliepk, labai įdomu, kas toks buvai ! :D

Žinutė parašyta: 2011-07-27 20:24:13 | Nuoroda
gerrit rašÄ—:
AgnÄ— Rykman rašÄ—:

Ä®domumo dÄ—lei ieškau vaikino vilnieÄio, kuris šiandien VA pasirašinÄ—jo sutartį į odontologijÄ… LSMU apie 16h :D Aš įlindau eilÄ—j prieš tave, o kai tai supratau, kilniaširdiškai užleidau vietÄ… :D Atsiliepk, labai įdomu, kas toks buvai ! :D

 priekabiavimas? :)

 Tam ir pabrėžiau Ä®DOMUMO DÄ–LEI :D Smalsu tiesiog.. ÄŒia nedaug berniukų reiškÄ—si (forume), visus įsiminus, įdomu, kÄ… maÄiau gyvai :D

Žinutė parašyta: 2011-07-27 20:38:42 | Nuoroda
gerrit rašÄ—:
AgnÄ— Rykman rašÄ—:
gerrit rašÄ—:
AgnÄ— Rykman rašÄ—:

Ä®domumo dÄ—lei ieškau vaikino vilnieÄio, kuris šiandien VA pasirašinÄ—jo sutartį į odontologijÄ… LSMU apie 16h :D Aš įlindau eilÄ—j prieš tave, o kai tai supratau, kilniaširdiškai užleidau vietÄ… :D Atsiliepk, labai įdomu, kas toks buvai ! :D

 priekabiavimas? :)

 Tam ir pabrėžiau Ä®DOMUMO DÄ–LEI :D Smalsu tiesiog.. ÄŒia nedaug berniukų reiškÄ—si (forume), visus įsiminus, įdomu, kÄ… maÄiau gyvai :D

 bus tu berniuku, Agne, bus... rudeni ir pamatysi. ne visi forumuose sedi.

 Aš įsitikinusi, kad jis Äia sÄ—di :D Iki rudens pamiršiu, kaip atrodÄ—..
 

Žinutė parašyta: 2011-07-27 21:23:11 | Nuoroda
AdasLv rašÄ—:
AgnÄ— Rykman rašÄ—:

Ä®domumo dÄ—lei ieškau vaikino vilnieÄio, kuris šiandien VA pasirašinÄ—jo sutartį į odontologijÄ… LSMU apie 16h :D Aš įlindau eilÄ—j prieš tave, o kai tai supratau, kilniaširdiškai užleidau vietÄ… :D Atsiliepk, labai įdomu, kas toks buvai ! :D

 Ignas žadÄ—jo šiandien rašytis :)


 

Nu pažėsim ;D Šiaip toks naglokas, tai turbÅ«t tikrai jis :DDD

Žinutė parašyta: 2011-07-27 22:01:21 | Nuoroda
adomasl rašÄ—:

 Sveiki, gal žinot koks šiemet paskutinio įstojusio į VU odontologijÄ… vf balas ? :)

 ÄŒia atsiras ir tiksliai žinanÄių, bet mano balas 20.06 - neįstojau, o draugÄ—s 20.1 - įstojo. Tai kažkas tarp jų :)

Žinutė parašyta: 2011-07-27 23:29:43 | Nuoroda
Grace rašÄ—:

ei LSMU odontologai, gal norit facebuke kokia grupe susikurt, artimiau galbut susipazintume ir gal Agne vaikinuka rastu? :D

 Aš už :D Kas sukurs, pakvieskit mane ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-28 18:36:24 | Nuoroda
Ighnaz rašÄ—:

Kaip sekes anglu testas tiems kas jau laiket?

 Aš 25 taškus surinkau :) Tai Äia grupÄ—mis apskritai mus išskirtys pagal tÄ… procentÄ…, ar tik grupÄ—mis anglų paskaitoms? 

Žinutė parašyta: 2011-07-28 18:37:45 | Nuoroda

Beje jau radau per facebooko grupÄ™ ieškomÄ… vaikinukÄ… :D

Žinutė parašyta: 2011-07-28 19:04:44 | Nuoroda
DitÄ—. rašÄ—:
AgnÄ— Rykman rašÄ—:
Ighnaz rašÄ—:

Kaip sekes anglu testas tiems kas jau laiket?

 Aš 25 taškus surinkau :) Tai Äia grupÄ—mis apskritai mus išskirtys pagal tÄ… procentÄ…, ar tik grupÄ—mis anglų paskaitoms? 

 Apskirtai, ne tik anglų. Visos praktikos vyks kartu su grupe, į kuriÄ… pateksi pagal anglų testo rezultatÄ…. :)

 Ot, kaip gaila................ :( 

Žinutė parašyta: 2011-07-28 19:28:52 | Nuoroda
DitÄ—. rašÄ—:
AgnÄ— Rykman rašÄ—:
DitÄ—. rašÄ—:
AgnÄ— Rykman rašÄ—:
Ighnaz rašÄ—:

Kaip sekes anglu testas tiems kas jau laiket?

 Aš 25 taškus surinkau :) Tai Äia grupÄ—mis apskritai mus išskirtys pagal tÄ… procentÄ…, ar tik grupÄ—mis anglų paskaitoms? 

 Apskirtai, ne tik anglų. Visos praktikos vyks kartu su grupe, į kuriÄ… pateksi pagal anglų testo rezultatÄ…. :)

 Ot, kaip gaila................ :( 

 DÄ—l ko? :)

Nes draugÄ—s kitokius taškus susirinko, o norÄ—Äiau visai su jom papult :)