Vartotojo jovitaaa pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-26 17:25:52 | Nuoroda

As irgi siandien buvau pas notara, tai patvirtino atestata, jo prieda ir pasa. Rytoj zadu vaziuoti pasirasyti sutarties( i ekolgija ir aplinkotyra). Gal zinot ar butina laikyti ta testa? Gal galima iskart i pirma lygi isirasyti, nes as tai nesimokius tos anglu kalbos, nezinau kaip bus :((

Žinutė parašyta: 2011-07-26 17:47:39 | Nuoroda

O man irgi idomu del aplinkotyros ir ekologijos... nes dar nei vieno zmogaus nemaciau cia kad but parases jog istojo i sia spec.. :/

Žinutė parašyta: 2011-07-26 19:26:16 | Nuoroda

negi nera zmogaus, kuris butu istojes i sia spec? :((((

Žinutė parašyta: 2011-07-26 19:42:29 | Nuoroda

Taip VDU :) Kada zadat vaziuot sutarties pasirasyt? :) Pakvieskit mane jovitaa00 :)

Žinutė parašyta: 2011-07-26 20:18:57 | Nuoroda

O vis jau lengviau zinoti, kad yra bendrakursiu ;)))

Žinutė parašyta: 2011-07-26 22:55:49 | Nuoroda

Labas, apie seimos sudeti tai isduoda seniunijoj :)

Žinutė parašyta: 2011-07-27 16:43:40 | Nuoroda

istversim ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-27 20:52:04 | Nuoroda
aignes rašė:
Algiss rašė:
aignes 

 na ziurau taves labai daugkas klausineja, noreciau dar ir as paklaust, gerdejau kad sunku  atsiskaitinet apie paukscius, tai nejaugi ten taip sunku? na pries savaite maciau kad dauguma vaiksto su skolos lapeliais ir pauksciu knygom :D :D :D 

 deja bet klausinėja, tikiuosi kas nors dar prisijugs ir pagelbėsjums.

 

apie paukščius, dar neturėjau paskaitų, todėl nieko negaliu apsakyti, bet žinau, kad nelengva, o kas mokosi tas ir praeina, nesimokinsi-vaikščiosi su skolos lapeliais

 As nesimokau, bet galiu pasakyt kad su pauksciais reikia tikrai padraugauti neblogai, nes mano brangiausias su jais ir vargo, mokesi, mokesi :D

Žinutė parašyta: 2011-07-28 19:16:06 | Nuoroda

Manyciau kad maza, nes kadangi pirmu etapu buvo isdalintos visos vf, tai daugelis tikrai ju neatsisakys :) as ir galvojau apie antra etapa, nes gavau vnf teise ir vf aplinkotyra ir ekolgija, tai pamascia kad neverta, nes mazai tikimybes kad gausiu teises vf ;) o beto dar ziurint koks balas ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-28 23:25:33 | Nuoroda
Adele=) rašė:

 sveiki:) gal jau kazkur parasyta,bet paklausiu dar..ar tiesa,kad istoje i vf pirmakursiai gauna stipendijas? Jei taip, ar pasirasant dokumentus,reikia kazka papildomo del ju pildyti? Uz mane igaliotas asmuo pasirasinejo ir nieko nepasidomejo. Laukiu atsakymo. aciu:)

 Adele, taip tiesa. Dokumentus reikejo pildyti prie auditorijos kur vyko anglu testas ;)

Žinutė parašyta: 2011-08-04 21:44:44 | Nuoroda

Sveiki, butu idomu pabendrauti su VDU IIkurso aplinkotyros ir ekologijos studentais, kurie galetu padet pasirinkti kokius dalykus, kad butu kuo lengviau mokytis ir t.t :) rasykit privacias sms ;))

Žinutė parašyta: 2011-08-12 16:31:56 | Nuoroda

Turetu buti paskelbta vdu.lt, bet ar siandien paskelbs tai neaisku, nes jau vakaras :)