Vartotojo amelie pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-10 11:00:42 | Nuoroda
Igne rašė:
amelie rašė:
Igne rašė:

Nu vat. Pagaliau ir aš išdrebėjau :) Rezultatas nudžiugino, nesitikėjau. 87 gavau :)

 Sveikinu! O manei, kad teks nusivilti :> Beje, gal žinai, kiek taškų surinkai? Pas mane buvo parašyta, kad 63 taškai ir 63 pracentai. Tai kiek nusivyliau vertinimu.. O gal nesupratau jo :)

Sveikinu ir tave! ;)) Bet kokiu atveju reikia tikėtis, kad kitų egzaminų rezultatai džiugins labiau:) Nu vat, tikrai netiketa man buvo..Man 78 taškai buvo, tai palyginus procentais gerokai daugiau.  Bet kaip čia dabar taip keistai, kad tavo kiek taškų tiek ir procentų? Aš buvau įsitikinus, kad jau jei virš 50 surenki, tai procentai į didesnę pusę eina.. :////

 Nu tai labai keistas vertinimas. Mano klasiokas gavo 47 taškus ir 30 procentų. Tai neatrandu to ryšio, kaip vertinimo sistema veikia.

Žinutė parašyta: 2011-06-10 12:39:42 | Nuoroda

džiaugiuos ir aš. Visai neblogai tie 63 :)

Žinutė parašyta: 2011-06-10 17:10:44 | Nuoroda
Frėja rašė:

 Norėjau paklausti, ar kas nors bandėte pažiūrėti savo darbą internete? nes mačiau, kad yra sudaryta tokia galimybė, bet aš kai bandžiau prisijungti, tai man nepavyko :) 

 aš žiūrėjau. :) rezultatai.nec.lt savo balą pažiūrėjau ir kartu ten buvo galima savo darbą pamatyti. Nieko ypatingo, tiesiog kompiutery matai savo atsakymų lapą. neištaisytas, toks, koks buvo paduotas :)

Žinutė parašyta: 2011-06-10 17:14:26 | Nuoroda
Exley92 rašė:
amelie rašė:
Exley92 rašė:
amelie rašė:

na, ką. nei guosiuos, nei džiaugsiuos, greičiausiai. Gavau 63. :) Neblogai, tačiau šiek tiek bijau, kad stojamasis balas sumažės dėl to. Ką gi, belieka tikėtis, kad sublizgėsiu kituose egzaminuose :D

 Jau yra rezultatai?.. Net virpuliukai per kūną nubėgo.. skubu į mokyklą :) tegul kituose egzaminuose 6 virsta 9 ;)))))

 Ačiū. :> Norėčiau ir aš, kasd tai būtų :D Bet, kaip vienas draugas sakė, "ne į filologiją stoji, įvarei daugiau nei 50 ir bus gana". Noriu tikėti jo žodžiais :D

 Svarbiausia daugiau nei 50, nes kitaip būtų prarasta galimybė gauti atestatą su pagyrimu.. na nebent turi 8 metiniuose :)

na, nesitikiu pagyrimo gauti, nes turiu vieną nelemtą šeštą iš matematikos. Na, bet aš ir be pagyrimo būsiu laiminga, jei gausiu pakankamai balų iš kitų egzaminų ir įstosiu ten, kur noriu. :) Man pačiai tai būtų didžiausias pagyrimas :>

Žinutė parašyta: 2011-06-10 19:10:36 | Nuoroda
Sparnai rašė:
amelie rašė:
Frėja rašė:

 Norėjau paklausti, ar kas nors bandėte pažiūrėti savo darbą internete? nes mačiau, kad yra sudaryta tokia galimybė, bet aš kai bandžiau prisijungti, tai man nepavyko :) 

 aš žiūrėjau. :) rezultatai.nec.lt savo balą pažiūrėjau ir kartu ten buvo galima savo darbą pamatyti. Nieko ypatingo, tiesiog kompiutery matai savo atsakymų lapą. neištaisytas, toks, koks buvo paduotas :)

 O jungeisi su kokiais banko duomenimis ar iš mokyklos gavai prisijungimo duomenis?

 gavau iš mokyklos prisijungimo kodą, o slaptažodis buvo vienkartinis - t.y. mano asmens kodas , įėjusi į tą psl iš karto reikėjo jį pasikeisti. :)

Žinutė parašyta: 2011-06-30 10:14:56 | Nuoroda

Sveiki. Norėjau paklausti, ar stojamasis balas koreguojasi pagal tai, kokius rezultatus gavo visos Respublikos abiturientai? O gal jis kasmet lieka toks pat?

 

Žinutė parašyta: 2011-07-08 23:31:55 | Nuoroda

Ieškau patrauklių alternatyvų stojimams. Gal būtų ką nors naudingo sužinoti apie vokiečių kalbos ir kultūros studijas VDU?

Kokie stojamieji balai buvo praeitais metais, ar daug stojančiųjų, ar paskaitos vyksta tik vokiečių kalba?

Beje, vdu.lt parašyta, kad į šią studijų programą gali pretenduoti tik tie, kurie nesimokė arba mažai mokėsi prancūzų ir vokiečių kalbų. Jei man vokiečių kalba buvo pirmoji užsienio kalba, ar tai reiškia, kad šios durys man užtrenktos?

Žinutė parašyta: 2011-07-19 17:48:45 | Nuoroda

Noriu stoti į viešąją komunikaciją. Mano stojamasis 17.9. :S Realu patekti į vf vietą per pirmąjį etapą?

Žinutė parašyta: 2011-07-26 00:43:36 | Nuoroda

zmoneees, padekiiit. jei gavau pakvietima vf, bet tai nebuvo 1-3 vietos pageidavimas. galiu laukt antro etapo ir vel tiketis vf vietos?

Žinutė parašyta: 2011-07-26 09:32:09 | Nuoroda

hey, VDU, idomu ar dar liko vf vietu i viesaja komunikacija? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-26 09:45:00 | Nuoroda
AušraL rašė:
amelie rašė:

hey, VDU, idomu ar dar liko vf vietu i viesaja komunikacija? :)

 o jum lamoj nerodys? mum pernai rodydavo (na po pirmos antros dienos kažkur)

 Na, reikes paziureti. Manau, lauksiu antro etapgo, galbus geresne vieta pasiulys :)

Žinutė parašyta: 2011-07-26 11:25:56 | Nuoroda
AušraL rašė:
amelie rašė:
AušraL rašė:
amelie rašė:

hey, VDU, idomu ar dar liko vf vietu i viesaja komunikacija? :)

 o jum lamoj nerodys? mum pernai rodydavo (na po pirmos antros dienos kažkur)

 Na, reikes paziureti. Manau, lauksiu antro etapgo, galbus geresne vieta pasiulys :)

 o kokį balą komunikacijai turi?

 17.8 Tikiuosi per antra etapa patekt :)

Žinutė parašyta: 2011-07-27 00:46:43 | Nuoroda

Sveiki,draugai. Atgaivinkim šį forumą. Gavau pakvietimą į Klaipėdos universitetą, tačiau dar nežinau ar stosiu būtent čia, ar lauksiu antro etapo. Kaip bebūtų, įdomu, kaip dėl bendrabučių?Juos gauti sunku ar lengva? Turiu šiokių tokių socialinių privilegijų, įdomu ar to užteks. :) Beje, gal girdėjote kokių gandų apie bedrabučių kokybę?

Žinutė parašyta: 2011-07-27 21:33:57 | Nuoroda

Sveiki, draugai ir draugės. Aš patekau į edukologiją. Atsiliepkite, būsimi kursiokai! :>

Beje, užsirašiau į tą žygį,gal yra bendraminčių?

Žinutė parašyta: 2011-07-27 23:03:37 | Nuoroda
Tinker-bell rašė:
amelie rašė:

Sveiki, draugai ir draugės. Aš patekau į edukologiją. Atsiliepkite, būsimi kursiokai! :>

Beje, užsirašiau į tą žygį,gal yra bendraminčių?

 Noriu noriu į žygį, tik neturiu su kuo, vienai baisiai nedrąsu Beje, aš taip pat būsima edukologė Su kokiu KB, kolege, įstojot?

 Einam į žygį. Aš ekspromtu užsirašiau. Manau, bus įdomu. Juk keliausim per Neringą ir  Nidą! :>> Įstojau su  17.4. Ne kažką. :D O koks Tavo? Beje, iš kur esi? Gal žadi į baraką nuomuotis? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-28 11:20:42 | Nuoroda
Arturaras:D rašė:
blackmeadow rašė:
Arturaras:D rašė:
Arturaras:D rašė:

Šiandien(iki 12h) buvau pasirašyt tos  sutarties tai eiliu praktiškai nebuvo , tik prie lsp jau buvo kur pastovėt

Oj beto fuksai tai 35lt  su pietum ir pusryčiais nakvyne,transportu, pramogom ir informacija,ten kažkokioj stovyklavietėj žilvitis. Įdomu ar daug iš čia ketina dalyvaut ?

 as zadu dalyvauti :) o pats?

 žinoma dalyvausiu :P

 Ei, kur reikia užsirašyti dėl to fuksų stovyklos? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-28 13:37:33 | Nuoroda
huggy rašė:
Editaag rašė:

Aktyviausi Klaipėdos universiteto studentai, susibūrę į „Baltijos žaibo“ klubą, kviečia ką tik įstojusius Klaipėdos universiteto pirmakursius į jau tradicija tapusį susipažinimo žygį.
Šiemet planuojame žygiuoti po Neringą, rugpjūčio 13-14 dienomis (jei oro sąlygos bus nepalankios, tuomet žygiuosime rugpjūčio 20-21 d.). Žygio metu galėsite susipažinti su klubo veikla, pasigrožėti gamta, surasti naujų draugų, sužinoti daugiau apie universitetą, kuriame studijuosite.

Vietų skaičius ribotas, todėl kviečiame registruotis el. p. [email protected] nurodant savo tel. nr., vardą, pavardę ir dalyką (studijų programą), kurį studijuosite.

Žygis nemokamas!

Daugiau informacijos apie klubą www.baltijoszaibas.lt

  o tu žadi varyti?Ai be to į stovyklą užsirašei?:]

 

 aš jau įsirašiau į žygį. :)

Žinutė parašyta: 2011-07-29 20:31:12 | Nuoroda

Uzisrasiau i fuksus! Dabar belekaip laukiu dabar :>>

Žinutė parašyta: 2011-07-30 00:11:32 | Nuoroda

Gal kas nors turi informacijos apie KU bendrabuciu bukle? Mane visi labai gasdina, kad gyvenimo salygos ten nepakenciamos, nors nei vienas is tu gasdinoju nera realiai mate tikros padeties. :D

Žinutė parašyta: 2011-07-30 20:00:05 | Nuoroda
laukinukia rašė:
Fikcija rašė:

Aš taip pat labai laukiu fuksų! : ) Bet tuo pačiu ir šiek tiek baisoka, nes būsiu viena ir nieko nepažinosiu. ;D

 Aš ir laukiu fuksų stovyklos, taip pat šiek tiek  bijau, nes būsiu taip pat viena ir iš gana toli atvažiavusi, o Klaipėdoje tik antrą kartą lankysiuosi :D

Man beveik as pas. Įstojau į Klaipėdą, o mieste esu vieną karą  gyvenime buvusi, na, kai važiavau pasirašyti dokumentų, tai buvo antras kartas. Ir nieko aš kol kas en nesusigaudau. Bet fuksų laukiu, nes mes ten visi daugiau ar mažiau tokie pat pasimetę būsim. :D