Vartotojo creative7 pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-06 18:53:32 | Nuoroda

 Leis isinesti. Svarbu, kad neturetu tavo pilno lotynisko raidyno, o kaip matau, neturi :)

Žinutė parašyta: 2011-06-06 19:20:32 | Nuoroda

 Tikrai leis nestis ta skaiciuotuva. Turi buti braizybos irankiai (liniuote, skriestuvas ir kt)  Siaip abejoju ar daugiau gali ko nors prireikti be mano paminetu irankiu :)

Žinutė parašyta: 2011-06-06 19:23:06 | Nuoroda

blinkass teisingai pacitavo egzaminai.lt paskelbtus vykdymo reikalavimus. SVARBU, kad nebutu PILNO lotynisko raidyno :)

 

Žinutė parašyta: 2011-06-06 21:36:22 | Nuoroda

Kumana>> As lygiai toki pati turiu kaip ir keletas mano draugu. Visi esame ramus. Sis kalkuliatorius neturi tekstines atminties (viso lotynisko raidyno) :)

Žinutė parašyta: 2011-06-26 20:29:27 | Nuoroda

 As turbut bandysiu istoti i tarptautini versla. Tik nezinau ar rinktis anglu ar lietuviu kalba. Gaila, neuzteks balu istoti i ISM nemokama, ten daugelis sako yra geriau, todel tenkintis reikes VU TVM vf :) 

Žinutė parašyta: 2011-06-27 01:29:36 | Nuoroda

Aisku. Na sitas klausimas kamuos mane dar kuri laika. Reikes gerai apsvarstyti viska :) Tevai siulo lietuviu kalba mokytis, as tai ka zn, dar vis neapsisprendziu :D

Žinutė parašyta: 2011-06-27 23:26:55 | Nuoroda

 Tai vat, norisi lietuviu kalba studijuot, nes lengviau, bet mokantis anglu, tobulini savo anglu zinias :D Aj, krc, sugalvosiu ka nors :D

Žinutė parašyta: 2011-06-30 08:13:15 | Nuoroda
Zigmukas rašė:

Na va pernai egzo neislaike 6 procentai visu laikiusiuju, o siemet 9, kaip tai suprast?

 Man tai simet egzas yra sunkesnis lyginant su pernai metais, isskyrus paskutini uzdavini. :) Pusys turbut ir sutrukde islaikyti ;DD

Žinutė parašyta: 2011-06-30 08:17:44 | Nuoroda

Aha. As pats biski susiveliau su tom pusim. Ir dar ten kitur klaideliu yra. :D Kazko ispudingo tikrai nesitikiu is matematikos, nors ir kaip butu gaila ;/

Žinutė parašyta: 2011-06-30 08:34:01 | Nuoroda
Sandrittta rašė:
creative7 rašė:

Aha. As pats biski susiveliau su tom pusim. Ir dar ten kitur klaideliu yra. :D Kazko ispudingo tikrai nesitikiu is matematikos, nors ir kaip butu gaila ;/

 As irgi, meldziuos kad bent 70% butu..

 Kiek tasku planuoji gauti? As +- 50 kazkur.... ;/

Žinutė parašyta: 2011-06-30 08:52:31 | Nuoroda
Sandrittta rašė:
creative7 rašė:
Sandrittta rašė:
creative7 rašė:

Aha. As pats biski susiveliau su tom pusim. Ir dar ten kitur klaideliu yra. :D Kazko ispudingo tikrai nesitikiu is matematikos, nors ir kaip butu gaila ;/

 As irgi, meldziuos kad bent 70% butu..

 Kiek tasku planuoji gauti? As +- 50 kazkur.... ;/

 As kokius 45 geriausiu atveju...

 As geriausiu, tai kokius 52 :D Praeitais metais tai butu 85 proc. Siaip realesnis variantas apie 80 proc. As pastebejau man is visu egzu taip ir gaunasi panasiai. :D Ista tik vat manau geriausiai busiu parases, daug tikiuosi is jos ;)

Žinutė parašyta: 2011-06-30 10:18:09 | Nuoroda

Sorry ka suklaidinau, sakiau geriausiu atveju 85 proc butu man. O tikiuosi 80 proc, gaves kazkur 50 tasku :) Manau, viskas bus tas pats kaip ir praeitais metais :)

Žinutė parašyta: 2011-06-30 10:27:06 | Nuoroda
JustinasK rašė:
creative7 rašė:

Sorry ka suklaidinau, sakiau geriausiu atveju 85 proc butu man. O tikiuosi 80 proc, gaves kazkur 50 tasku :) Manau, viskas bus tas pats kaip ir praeitais metais :)

 Žiūrėsim ryt, kaip ten mum bus, nes, kaip matau, į tiek pat taikomės ;D

 Kas belieka, kai praradome sitiek daug tasku ;/ As siaip is visu egzu tikejausi apie 90 surinkti, o dabar reikia 80 tenkintis ;D Vienintele ista turetu pakelti nuotaika ;D

Žinutė parašyta: 2011-07-01 12:07:55 | Nuoroda

52 taskai ir 80 proc. Cia man geriausias variantas suejo :D Praeitais metais butu buve 85 kazkur.  Siaip gaila, nes tikrai isitikines buvau pries egzamina, kad galejau surinkti 95+. Po egzamino norejosi jau gauti 80, nes ziauriai nesiseke... :D

Žinutė parašyta: 2011-07-02 12:14:35 | Nuoroda

 Mano siek tiek daugiau negu 19, gavus istorijos nemazai, kiek ir tikiuosi gauti ;D Turbut teks cia studijuoti, i VU ekonomika nelabai papulsiu, nors gal simet ir mazesnis konkursas bus, kiti eis i ISM, kadangi sumazino bala i nemokamas iki 20 :) Taip pat i uzsieni daug kas vaziuos studijuoti :) Yra sansu.

Žinutė parašyta: 2011-07-05 23:25:52 | Nuoroda

 O tarkime yra aukstas konkursinis balas, bet jis vistiek nesiekia 20. Tai gal padengia ISM ir didesne suma? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-06 11:34:04 | Nuoroda
JustinasK rašė:
creative7 rašė:

 O tarkime yra aukstas konkursinis balas, bet jis vistiek nesiekia 20. Tai gal padengia ISM ir didesne suma? :)

 Nepadengia. Bent jau kai jiems rašiau ir norėjau bandyt su jais ką nors suchimičint (motyvavau tuo, kad mano KB labai arti 20), tai sakė tokių dalykų apeiti negalime, nu vienu žodžiu - jei neturi 20 kb, tai tau basta.

 Aisku. O gal zinai ar patekciau i ta dalinai finansuojama su kb 19.1? Suma gaunasi ne tokia jau ir didele, todel tikrai galeciau ismoketi ta suma. Bet kazkaip nesinori man studijuoti mokamose, nes visgi balai nera patys blogiausi, nors tikejausi ir geresniu :) 

Žinutė parašyta: 2011-07-07 21:54:03 | Nuoroda

Gal zinote kas geriau? Ar MRU finansu ekonomika ar VU TVM tarptautinis verslas / Verslo finansu valdymas? Is anksto dekui uz atsakymus :) 

Žinutė parašyta: 2011-07-08 16:56:34 | Nuoroda

 As tai turbut treciu numeriu rasysiu, nes visgi MRU yra teises univeras, nors ten konkursinis balas ganetinai aukstas finansu ekonomikoje :)

Žinutė parašyta: 2011-07-09 01:15:01 | Nuoroda
blyxte rašė:

O aš nenoriu į VU ekonomiką, nors ir įstočiau į vf pagal pernai metų konkursinį balą. Tai MRU finansų ekonomiką pirmu rašysiu, jei nenuspręsiu į VU MIF'ą stot.

 O gaila. Tikrai geriau butu studijuoti VU :) As tai pats tarp VU, VU TVM ir MRU mastau :) Tik vat i VU ekonomika turbut nepavyks istoti... :)