Vartotojo dzeineer pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-03-05 21:39:42 | Nuoroda

 

 

Juditos Vaicaites prisiminimu knygos'' Vaikystes veidrodyj '' tekstas '' opera zemutinej pilyj'' koks zanras ??

Žinutė parašyta: 2011-03-05 21:56:08 | Nuoroda

 

 

na nejaugi niekas nezino?????????????

Žinutė parašyta: 2011-05-11 19:16:29 | Nuoroda

 

 

sveiki,

nerandu ŠU tinklalapyje apie teises studijas? nejaugi nebegalima ŠU studijuoti teises ??????????

Žinutė parašyta: 2011-05-11 19:23:29 | Nuoroda

 

 

sveiki,

nerandu ŠU tinklalapyje apie teises studijas. nejaugi nebegalima ŠU studijuoti teises ?????????????

Žinutė parašyta: 2011-05-11 20:09:08 | Nuoroda

Laba,

Mano turima info,jog teise studijuoti galima tik 3-iuose universitetuose t.y : MRU; VDU ir VU . ar tai tiesa ????

aciuks

Žinutė parašyta: 2011-05-11 20:25:04 | Nuoroda

 

 

Laba,

Jei studijuociau metus teises bakalaura kolegijoje ir veliau noreciau pas jus ar man tie metai uzsiskaitytu?

Žinutė parašyta: 2011-05-12 11:28:09 | Nuoroda

 

 

o jei tarkim noreciau tik bakalauro pas Jus,kiek tada metu truktu studijos?

Žinutė parašyta: 2011-05-12 11:45:45 | Nuoroda

 

 

ir ar butu galima po pirmo kurso isvykti ir po metu vel testi studijas?

Žinutė parašyta: 2011-06-10 11:45:03 | Nuoroda

 

 

Galiu pasakyti egzas buvo labai lengvas,as apsol nieko nesimokiau jam ir atsakiau i biveik visus klausimus...o tas kas ruosesi tai ten nebuvo ka veikti... na zinoma buvo klausimu is istorijos kuriuos puikiai zinojau .....bet apskritai tikrai buvo lengva...

Žinutė parašyta: 2011-06-15 12:40:47 | Nuoroda

 

 

AR YRA SIAULIUOSE KUR NORS STUDIJUOTI POLITOLOGIJA?????????????????

Žinutė parašyta: 2011-06-15 12:52:40 | Nuoroda

nezinau daugiau pas ka paklausti,niekas neatraso,tad klausiu pas Jus. AR GALIMA SIAULIUOSE KUR NORS STUDIJUOTI POLITOLOGIJA ??????????

Žinutė parašyta: 2011-06-15 12:54:23 | Nuoroda

 

 

AR GALIMA SIAULIUOSE KUR NORS STUDIJUOTI POLITOLOGIJA????????????????

Žinutė parašyta: 2011-06-15 13:37:08 | Nuoroda

 

 

jo zinau,kad šu nera. gal tu gali man paaiskinti apie ''Šiaulių krašto vadybos, teisės ir kalbų kolegija'' nerandu nei tinklalapio nei nieko.... ten lyg yra politologija... kitose kolegijose nera

Žinutė parašyta: 2011-06-15 14:08:53 | Nuoroda

 

 

Nejaugi niex negali pagelebeti????????? man labai reikia info

Žinutė parašyta: 2011-06-15 14:49:26 | Nuoroda
Vytauto Didžiojo universitetas rašė:
dzeineer rašė:

nezinau daugiau pas ka paklausti,niekas neatraso,tad klausiu pas Jus. AR GALIMA SIAULIUOSE KUR NORS STUDIJUOTI POLITOLOGIJA ??????????

 Sveiki,

Na mūsų žiniomis Šiaulių universitetas tokių studijų nesiūlo. Galime pasiūlyti VDU politikos mokslų studijas, tačiau Kaune :)

 Zinoma pas Jus labiausiai noreciau studijuoti,taciau galimubes neleidzia:(( gal Jus zinote ar kolegijose siauliuose galima studijuoti politologija? man lb lb svarbu ... dekui uz atsakyma,as pati googlinau bet nk nerandu...

 
Žinutė parašyta: 2011-06-15 15:09:43 | Nuoroda

 tu galvoji negooglinau ??!! sios kolegijos randu tik rekvizitus,skambinau i tel niex nekelia,o internetinio psl. nera. nesuprantu,gal ta kolegija uzdaryta ar pervadinta? as esu ne is siauliu,tad man sunku susigaudyti ten...

 
Žinutė parašyta: 2011-06-15 15:14:55 | Nuoroda
Išprotėjus meška rašė:
Vytauto Didžiojo universitetas rašė:
Išprotėjus meška rašė:

Laba diena, norejau paklausti ar pries papildoma priemima galima keisti savo norimu studiju sarasiuka ir i ji itraukti nauju studiju programu?

Ir butu labai smalsu suzinoti kiek pernai buvo priimta i istorijos vf studijas VDU?

 Sveiki,

Prieš papildomą priėmimą, jūs iš naujo turėsite sudaryti savo pageidavimų sąrašiuką. Tad jį galėsite visiškai pakeisti,

Praėjusiais metais į istorijos VF studijas priėmėme 31 studentą :)

 Aciu uz atsakyma. Na tai turiu dar siek tiek vilties studijuoti Jusu universitete istorija :)

 o kiek i politologija priemete?

 
Žinutė parašyta: 2011-06-15 19:13:25 | Nuoroda
Egiuxz rašė:
dzeineer rašė:

 tu galvoji negooglinau ??!! sios kolegijos randu tik rekvizitus,skambinau i tel niex nekelia,o internetinio psl. nera. nesuprantu,gal ta kolegija uzdaryta ar pervadinta? as esu ne is siauliu,tad man sunku susigaudyti ten...

 

  taigi mano duotame linke yra studijų kryptys surašytos

 krc uzdaryta si kolegija :(((( ir ner polittologijos siauliuose

 
Žinutė parašyta: 2011-06-15 19:15:06 | Nuoroda
Vytauto Didžiojo universitetas rašė:
dzeineer rašė:
Išprotėjus meška rašė:
Vytauto Didžiojo universitetas rašė:
Išprotėjus meška rašė:

Laba diena, norejau paklausti ar pries papildoma priemima galima keisti savo norimu studiju sarasiuka ir i ji itraukti nauju studiju programu?

Ir butu labai smalsu suzinoti kiek pernai buvo priimta i istorijos vf studijas VDU?

 Sveiki,

Prieš papildomą priėmimą, jūs iš naujo turėsite sudaryti savo pageidavimų sąrašiuką. Tad jį galėsite visiškai pakeisti,

Praėjusiais metais į istorijos VF studijas priėmėme 31 studentą :)

 Aciu uz atsakyma. Na tai turiu dar siek tiek vilties studijuoti Jusu universitete istorija :)

 o kiek i politologija priemete?

 

 Į politologijos valstybės finansuojamas studijas priėmėme apie 60 studentų :)

 nu ziauriai noreciau pas Jus :((((  o lb sunku politologija?:) daug kas bando atkalbeti mane,tipo i teise geriau...

 
Žinutė parašyta: 2011-06-15 21:11:32 | Nuoroda

 

 

pakeiciau prasyma,pildziau politologija i Jusu universiteta :)) be proto noriu pas Jus studijuoti politologija!!!!!! :))) norejau pasiteirauti o gal man butu daugiau sansu patekti jei priklausau partijai?:)