Vartotojo DeimSa pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-26 16:53:26 | Nuoroda
MMMMMM rašė:
DeimSa rašė:
MMMMMM rašė:

keista, keista :) taaaaip nekantrauju susipazint su visais :D

 gal žinai, kas dar įstojo be mūsų 3 į šią specialybę? :D 

 

 net nenumanau, kiek ziurejau kituose forumuose - irgi nieko. mokysimes tris :D

 šaunu :D vadybininkams šie metai labai palankūūūs. Deficitas.. :D tai kada sutartį su TTVAM'u eisi pasirašyti?

Žinutė parašyta: 2011-07-26 17:05:43 | Nuoroda
MMMMMM rašė:
DeimSa rašė:
MMMMMM rašė:
DeimSa rašė:
MMMMMM rašė:

keista, keista :) taaaaip nekantrauju susipazint su visais :D

 gal žinai, kas dar įstojo be mūsų 3 į šią specialybę? :D 

 

 net nenumanau, kiek ziurejau kituose forumuose - irgi nieko. mokysimes tris :D

 šaunu :D vadybininkams šie metai labai palankūūūs. Deficitas.. :D tai kada sutartį su TTVAM'u eisi pasirašyt

ryt, jei planai nepasikeis :) o kada tu zadi?

 rytoj arba poryt :)  jei planai nepasikeis. Be to, skype turi? būtų puiku, nes ten patogiau bendraut. Taip,nesinori kolegų užgožti mūsų pašnekesiais :D :D :D gal todėl ir yra nedrasūs.

Žinutė parašyta: 2011-07-26 17:06:12 | Nuoroda
DeimSa rašė:
MMMMMM rašė:
DeimSa rašė:
MMMMMM rašė:
DeimSa rašė:
MMMMMM rašė:

keista, keista :) taaaaip nekantrauju susipazint su visais :D

 gal žinai, kas dar įstojo be mūsų 3 į šią specialybę? :D 

 

 net nenumanau, kiek ziurejau kituose forumuose - irgi nieko. mokysimes tris :D

 šaunu :D vadybininkams šie metai labai palankūūūs. Deficitas.. :D tai kada sutartį su TTVAM'u eisi pasirašyt

ryt, jei planai nepasikeis :) o kada tu zadi?

 rytoj arba poryt :)  jei planai nepasikeis. Be to, skype turi? būtų puiku, nes ten patogiau bendraut. Taip,nesinori kolegų užgožti mūsų pašnekesiais :D :D :D gal todėl ir yra nedrasūs.

 į PM :)

Žinutė parašyta: 2011-07-27 19:39:22 | Nuoroda
Boykinsas rašė:

Kaip manot turiu sansu patekt i turizmo ir viesbuciu administravima vf antrajame etape? per pirma etapa  man pritruko tik 0.4 kb..

 turėtum.

Žinutė parašyta: 2011-07-27 23:26:36 | Nuoroda

 o kas dar į rinkodaros vadybą? :))))

Žinutė parašyta: 2011-07-28 12:35:56 | Nuoroda

C'mon C'mon, kur tie TTVAM 'o rinkodarininkai prapuolę? :D

Žinutė parašyta: 2011-08-11 15:52:29 | Nuoroda

 Kiek pirmakursių daaug :D

Žinutė parašyta: 2011-08-12 10:44:21 | Nuoroda
Viktorijaaaa rašė:

 Laaaabai :D matyt tik studijos.lt jie mažai reiškiasi, nes pabuvus tokias eiles, kai reikėjo laukt dokumentų neatrodo kad jų mažai.

 Jie tiesiog gal bijo susipažinti :D

Žinutė parašyta: 2011-08-15 22:50:39 | Nuoroda
Geradarė* rašė:

Sveiki, forumiečiai! Esu dešimtokė, būsiu vienoliktokė. Iki dabar dar net nežinau ką reikės studijuoti ateityje. Mokslai sekasi geriau, nei gerai. A lygiu pasirinkau: kalbas, matematiką, chemiją, biologiją, informatiką... Mėgstu dailę, biologiją, chemiją (retkarčiais), geografiją, informatiką. Nemėgstu, bet mokykloj gana gerai prasisukdavau su matematika , o apie lietuvių rašinius net negaliu pagalvoti, kaip aš jų nemėgdavau ir nemėgstu. Pati esu linkus prie meno... Galvojau apie interjero dizainą, fotografiją (bet manau labiau tiktų kaip laisvalaikio užsiėmimas).. Taigi norėčiau iš Jūsų kokių nors patarimų..

P.S. Tik nesiūlykit testų. Jau atsibodo jų sprendimas..

 

Sveika. Aš tavo vietoje rinkčiaus specialybę, kuri būtų perspektyvi ateityje; energetika, medicina..., jei aišku nežinotum kur stoti ;) Labai yra blogai, jei pasirinkai šešis dalykus A lygiu, nes 12 klasėje bus sunku spėti viską gerai išmokti, jei laikysi tų dalykų egzaminus. Geriausiai būtų tai, jog viską gerai apgalvok apie savo ateitį,(t.y. kuo norėtum būti, ką dirbti). Ir tas galvos skausmas turėtų praeiti. :)

Žinutė parašyta: 2011-08-17 17:08:53 | Nuoroda

 ar jus patvirtino lsp.lt sistemoje, jog studijuojat TTVAM'e? :)

Žinutė parašyta: 2011-08-20 14:51:39 | Nuoroda

 aišku, tada nereikia dėl nieko nerimaut . :))