Vartotojo _studente__ pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-09 18:45:50 | Nuoroda

Perspektyvos priklauso tik nuo jūsų pačių. :) Na taip, daugumą gąsdina, kad reikės studijuoti 6 metus, bet jei specialybė patinka, tai viskas įmanoma. 

Žinutė parašyta: 2011-07-09 18:46:52 | Nuoroda
akvilegio rašė:
_studente__ rašė:
ZYWIEC rašė:

ziurekit, kai reikia rasyt NL arba I ir yra 1 prioritetas ir 2 prioritetas ar butina ta 2 prioriteta pildyt?

 Aišku nebūtina, jei po to nenorėsi studijuoti pagal to prieriteto formą. Jei nori tik į nuolatinį, o į ištęstinį ne, tai tik NL ir rašai.

 1 prioritetas NL

2 prioritetas  tuscia .Taip?

 Taip, jeigu nenori įstoti į I. 

Žinutė parašyta: 2011-07-09 21:28:27 | Nuoroda

 O ne geriau jau atsitūsinus stoti? :D

Žinutė parašyta: 2011-07-09 21:57:53 | Nuoroda
raidės rašė:

Nestokit su aukštais balais į VU 

 Kodėl?

Žinutė parašyta: 2011-07-10 14:18:39 | Nuoroda
smigliukas rašė:

 O mane kaip tik skatino link šios specialybės. Visuomet turėjau tam potencialą, bet prieš pusmetį kažkur buvau truputi nuklydus mintimis į verslus visokius, planavau jau visai į kitą pusę, bet šalia esantys žmonės padėjo susivokti, jog tai tik laikinas proto aptemimas ;] Ir jie buvo teisūs, visi jie ir aš pati save matau TIK psichologijos srityje ;]

Taigi merginos daugiau ryžto ir pamirštam baimes! Patinka, žinai, kad tai tavo sritis ir EIK, nėra ko dvejoti. O jei ir pamatysi kad tai ne tau, juk pereiti yra tikrai lengvas dalykas, ir ne tik į kitą universitetą bet ir į kitą specialybę ;] O ir perspektyvų aplink pilna! Nebaigsi tų 6 metų, gerai būsi mokyklos psichologė, dirbsi kokioje nors pagalbos linijoje ar kokioje firmoje. Jau darbo tikrai rasit ;] Svarbiausia, kaip kad vienas mano draugas sakė, mėgautis tuo ką darai, o ne nuolat knistis ieškant to, kas teiktų kuo didesnį malonumą ;] Patinka, tinka ir imk! ;DD

 

 Na, šiaip norint dirbti mokykloje irgi reikia mokyklinės psichologijos magistro, o pagalbos linijoje dirba savanoriai ir jiems nieko už tai nemoka. Bet, aišku, įmanoma prasisukti ir po bakalauro kažkaip, nepakenks diplomas.

Žinutė parašyta: 2011-07-12 19:33:29 | Nuoroda
max-a-million rašė:

o jei stoji i vnf, tai irgi butinai 2 metus moki? 

 Ne, jei kažkas iš vf nutraukia studijas, o tu esi geriausiai besimokantis studentas iš vnf vietos, tai tave perveda į vf. Kokia tikimybė spręsti tau.

Žinutė parašyta: 2011-07-16 13:57:33 | Nuoroda

Ar jau sumažinote stipendijas? 

Žinutė parašyta: 2011-07-26 02:35:54 | Nuoroda
raciuke rašė:

VDU Psichologija. :) ar yra būsimų bendrakursių? :)

 VF ar VNF?

Žinutė parašyta: 2011-07-26 02:45:49 | Nuoroda
raciuke rašė:
_studente__ rašė:
raciuke rašė:

VDU Psichologija. :) ar yra būsimų bendrakursių? :)

 VF ar VNF?

 VNF.

 Vis tiek sveikinu. :)

Žinutė parašyta: 2011-07-26 02:50:39 | Nuoroda
raciuke rašė: Ačiū :) o tu gal irgi ten pat? :)

 Aš jau studijuoju ten. :)

Žinutė parašyta: 2011-07-26 02:55:14 | Nuoroda
raciuke rašė:
_studente__ rašė:
raciuke rašė: Ačiū :) o tu gal irgi ten pat? :)

 Aš jau studijuoju ten. :)

  tuomet žinosiu į ką kreiptis, jei iškils klausimų 

 Gerai, su malonumu padėsiu. ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-26 14:39:34 | Nuoroda

O iki antro etapo nežada paskelbti kiek liko laisvų vietų? 

Žinutė parašyta: 2011-07-27 14:52:42 | Nuoroda

INFJ, psichologija. 

Žinutė parašyta: 2011-07-27 15:28:24 | Nuoroda
akvilegio rašė:

man tos diagramos rodo nesamones,negali but,kadi vu teise nl  vnf istojo su 17,76.

 Kodėl negali?

Žinutė parašyta: 2011-07-27 15:31:28 | Nuoroda
*agnyte* rašė:

 Sveiki ;pp

as deduosi prie jusu, taip pat istojusi i socialogija ;]]

Beje visiem didziausi sveikinimai ;p

 Visgi turbūt į sociOlogiją įstojai.

Žinutė parašyta: 2011-08-04 09:10:36 | Nuoroda

Jei studijuoju vnf ir pasirenku gretutinę studijų programą, kurios keli dalykai sutampa su pagrindinių studijų programa (pvz gretutinėse yra A grupės dalykas filosofija), tai ar man reikės mokėti už sutampančius kreditus? Ar jie bus nemokami, nes skaitysis kaip gretutinės programos dalis?

Žinutė parašyta: 2011-08-07 10:10:11 | Nuoroda
_studente__ rašė:

Jei studijuoju vnf ir pasirenku gretutinę studijų programą, kurios keli dalykai sutampa su pagrindinių studijų programa (pvz gretutinėse yra A grupės dalykas filosofija), tai ar man reikės mokėti už sutampančius kreditus? Ar jie bus nemokami, nes skaitysis kaip gretutinės programos dalis?

 

Žinutė parašyta: 2011-08-07 15:39:11 | Nuoroda
Garen rašė:

Sveiki,šiandien girdėjau iš aplinkinių,kad VDU negalima perlaikyti egzaminų,ar tai tiesa? 

 Ne, jei gavai mažiau nei 5 iš egzamino, tai gali jį perlaikyti. Tačiau jei iš egzamino gavai 5 ar daugiau, tačiau bendras dalyko vidurkis vis tiek nepatenkinamas, tai perlaikyti negalima.

Žinutė parašyta: 2011-08-07 15:53:37 | Nuoroda

Gal kas nors studijuoja? Ar įdomu, ar sunku? Ar patinka pats universitetas? Ką planuojat dirbti? 

Žinutė parašyta: 2011-08-07 22:02:36 | Nuoroda

Buvo klausimų, susijusių su MS Word, Excel (jei į ląstelę įrašysi lygtį, tai koks bus atsakymas ir t.t.), el. paštu, internetu (pvz. pasirinkti koks interneto adresas neteisingas) ir pan. Lygis tai tikrai ne valstybinio, nebuvo jokių programavimų, neturėtų būti labai sunku tiems, kas kiek dažniau kompiuteriu naudojasi.

Aš, asmeniškai, tikrai pernelyg nesidomiu kompiuteriais, visokiais exceliais retai naudojuosi, o ir wordą naudoju tik paprasčiausiam tekstui surinkt, mokykloj per informatikos pamokas irgi nepersistengdavau, bet išlaikiau testą. Tikrai jis nėra labai sunkus.