Vartotojo tms911 pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-20 20:15:09 | Nuoroda

as ir rinkausi tarp apskaitos ir ekonomikos, visgi pasilikau prie apskaitos :)

Žinutė parašyta: 2011-07-21 10:59:58 | Nuoroda
Laurrutee rašė:
tms911 rašė:

as ir rinkausi tarp apskaitos ir ekonomikos, visgi pasilikau prie apskaitos :)

 aš tai iki šiol tebesirenku tarp šių specialybių, vis galvoju kuri būtų perspektyvesnė ateity, ekonomistų išties labai daug, bet tai gan plati specialybė, apskaitininkių irgi nemažai o specialybė lyginant su ekonomika siauresnė, tad visdar dvejoju  :)

 apskaitininko reikia kiekvienai imonei, taigi manau kad darba bus imanoma rasti, o ekonomistu kiekviena meta parosia ~1000 ir ju bedarbiu skaicius tik dideja, bet skamba graziai gal del to visi ja ir renkasi kaip isproteja :D , nors jei zmogus apsukrus manau sugebes rasti darba baiges ir ekonomika. O apskaita renkuosi del konkretumo, kiek domejausi praktika bus atliekama realiose firmuose, taigi igausim ne tik teoriniu ziniu :)

Žinutė parašyta: 2011-07-21 11:39:07 | Nuoroda
Thrash'EmAll rašė:
nezinantis5 rašė:
Thrash'EmAll rašė:
nezinantis5 rašė:
Thrash'EmAll rašė:

2009 metais, man atrodo, kad priėmė kažkur apie 200 ekonomistų.

Aha, dabar pastebėjau tas specializacijas, tai jos tik tokios ir yra. Šiek tiek  mažokai, bet gal tokiai "sukonkretintai" specialybei ir pakanka. Visgi tas išsvajotas auditas jau nuo trečio kurso. :D Tas tai puiku, tik man įdomiau, ką jūs mokysitės tuos dvejus metus. Gal visokias kūno k, matematikas, vadybas ir pan. kaip ir mes. :D Nors tikrai nei man neišku viskas. Nauja specialybė, tai negaliu kažko neigiamai labai karksėti. Bet aš pati kaip specializacijos neėmiau apskaitos. Tačiau tai vienas iš paklausiausių apsirinkimų. :)

 Būsimieji apskaitos bakalaurai studijuoja bendrojo universitetinio lavinimo dalykus: filosofiją, psichologiją, kalbas; studijų krypties dalykus: mikro- ir makroekonomiką, vadybą, marketingą, apskaitos ir finansų pagrindus, matematiką, informacinių technologijų pagrindus, valdymo apskaitą, mokesčius ir apmokestinimą, verslo organizavimą ir planavimą, teisę, tarptautinę ir viešojo sektoriaus apskaitą, projektų valdymą, ekonometriką, ir kt. dalykus, priklausomai nuo pasirenkamos specializacijos:

  1. Audito (finansų rinkas ir institucijas, apskaitos kompiuterizavimo programas, kaštų apskaitą). 
  2. Finansinės apskaitos ir atskaitomybės (valdymo informacines sistemas, verslo investicijų valdymą, atsakomybės centrų veiklos vertinimą).
  5 procentai studijų programos apimties yra skirti laisvai pasirenkamiems studijų dalykams. Iš viso studijuojami 33 dalykai.
  Studijų metu praktika atliekama įmonėse ar organizacijose. Jos metu susipažįstama su įmonės (organizacijos) istorija, organizacine struktūra, veiklos specifika, technologija, valdymo ir darbo organizavimu, analizuojami verslo ekonominiai ir finansiniai rezultatai, gilinamasi į apskaitos sistemos funkcionavimą: pajamų/sąnaudų, ilgalaikio ir trumpalaikio turto, nuosavybės ir įsipareigojimų apskaitymą, atliekami kiti praktikos programoje bei individualioje užduotyje nurodyti darbai, įtvirtinami ir tobulinami mokslinio darbo įgūdžiai, praktiškai patikrinami bakalauro baigiamojo darbo eksperimentiniai rezultatai. Bendra praktikos trukmė - 10 savaičių.

 http://uais.cr.ktu.lt/plsql/mod_dest/stp_report_ects.card_ml?p_valkod=612N40002&p_year=2011&p_lang=LT va, ką jūs mokysitės. Kiek patyrinėjau, tai pirmas kursas daugmaž įdentiškas, po to skiriasi kažkokie negirdėti nematysi dalykai, kurie vyrauja tose naujose specialybėse.

O ten tai parašyta tikrai viskas labai gražiai. :D

 gal ir parasyta graziai, bet apskaita rinkausi del konkretumo ir galbut darba bus lengviau susirasti visgi tokia specializuota laida bus musu pirmoji :D

 Duok diev, kad tai būtų tiesa. Bet man tai atrodo venas ir tas pats, ar čia apskaitą pasirinkti, ar trečiam kurse ekonomikoje. :D

 Kai si apskaita atsirado pasirinkus ekonomika 3 kurse apskaitos nebebus.Ekonomikos specializacijos bus verslo ekonomika, tarptautine ekonomika ir turizmo ekonomika. Apskaitoje auditas, finansine apskaita ir atskaitomybe.

Žinutė parašyta: 2011-07-21 22:06:12 | Nuoroda
Laurrutee rašė:
tms911 rašė:
Laurrutee rašė:
tms911 rašė:

as ir rinkausi tarp apskaitos ir ekonomikos, visgi pasilikau prie apskaitos :)

 aš tai iki šiol tebesirenku tarp šių specialybių, vis galvoju kuri būtų perspektyvesnė ateity, ekonomistų išties labai daug, bet tai gan plati specialybė, apskaitininkių irgi nemažai o specialybė lyginant su ekonomika siauresnė, tad visdar dvejoju  :)

 apskaitininko reikia kiekvienai imonei, taigi manau kad darba bus imanoma rasti, o ekonomistu kiekviena meta parosia ~1000 ir ju bedarbiu skaicius tik dideja, bet skamba graziai gal del to visi ja ir renkasi kaip isproteja :D , nors jei zmogus apsukrus manau sugebes rasti darba baiges ir ekonomika. O apskaita renkuosi del konkretumo, kiek domejausi praktika bus atliekama realiose firmuose, taigi igausim ne tik teoriniu ziniu :)

 na taip iš tos pusės su tavim sutinku tačiau kita vertus, vartant darbo pasiūlymų reikalavimus, dauguma darbdavių ieško darbuotojų su aukštuoju ekonomikos išsilavinimu, tad sakyčiau jis gan universalus,.  :)

Na nzn nevarciau as darbo skelbimo, bet baiges universiteta manau, kad zinosiu koki darba dirbti noresiu, jei baigsiu audito specializacija, busiu audito darbuotojas, jei apskaita apskaitininkas :D , aisku del darbo nebusiu garantuotas, bet abejoju ar turint ekonomikos diploma priims i visas sias specialybes, nes ekonomikoje ir yra specializacijos turizmo,verslo ir tarptautine ekonomika. Manyciau pasirinkus verslo ekonomika niekas nepriims ten kur reikalaujama turizmo ekonomikos ar panasiai..

Žinutė parašyta: 2011-07-22 00:29:57 | Nuoroda
Thrash'EmAll rašė:
tms911 rašė:

 Kai si apskaita atsirado pasirinkus ekonomika 3 kurse apskaitos nebebus.Ekonomikos specializacijos bus verslo ekonomika, tarptautine ekonomika ir turizmo ekonomika. Apskaitoje auditas, finansine apskaita ir atskaitomybe.

 Bet rimtai, reformacijas kažkokias padarė, įdomu. Sussiaurimo viską, atšlifavo. Stiprus perversmas EVF vyksta. :D

 Bet kiek pastebejau tik KTU tokios reformos tevyksta :D

Žinutė parašyta: 2011-07-22 11:38:27 | Nuoroda
navigacija rašė:

mano KB=17, tj kazin ar istosiu..

 i ekonomika abejoju, o apskaita visgi nauja specialybe gal ir istotum ;) kelintu nr rasei?

Žinutė parašyta: 2011-07-22 13:34:37 | Nuoroda

 gal zinot ar gretutines studijos prasideda nuo pirmo pusmecio?

Žinutė parašyta: 2011-07-22 14:11:50 | Nuoroda

 dar beveik 3 valandos liko persigalvojimui :D

Žinutė parašyta: 2011-07-22 16:51:10 | Nuoroda

 jeigu jusu kb balai bus vienodi tai tas kas rase 1 numeriu ta ir paims

Žinutė parašyta: 2011-07-22 16:54:51 | Nuoroda

 manau kad issisaugo ir paprastai sudarius sarasa, bet del viso pikto spaudziam :D

Žinutė parašyta: 2011-07-22 16:58:37 | Nuoroda

 2 minutem likus daug klausimu kyla :D pas mane ir tuscia manau pas visus taip

Žinutė parašyta: 2011-07-22 17:07:18 | Nuoroda

 galit eit tik keisti nebeina :D

Žinutė parašyta: 2011-07-23 18:11:43 | Nuoroda

 NORINTYS UŽSIREGISTRUOTI Į EILĘ VIETAI BENDRABUTYJE GAUTI, PRAŠOME KREIPTIS Į KTU APGYVENDINIMO CENTRO ATSTOVĄ PRIĖMIMO KOMISIJOS DARBO METU KTU CENTRINIUOSE RŪMUOSE ( DONELAIČIO G. 73, I AUKŠTAS) LIEPOS MĖN. 26 -30 D. IR RUGPJŪČIO MĖN. 2-4 D.

 

INFORMACIJA APIE LAISVŲ VIETŲ PASKYRIMĄ PIRMAKURSIAMS BUS SKELBIAMA RUGPJŪČIO MĖN.

Žinutė parašyta: 2011-07-23 18:41:28 | Nuoroda

 nzn jei nunesi gal ir geriau bus, bet kiek skaiciau nera butina

www.bendrabuciai.ktu.lt/

Žinutė parašyta: 2011-07-25 13:32:39 | Nuoroda

 kur istojome bus paskelbta iki 12h

Žinutė parašyta: 2011-07-25 13:46:25 | Nuoroda

 as ir nemaciau kur parasyta, tiesiog jiem parasiau ir pasiteiravau, nes kiek maciau visi sake, kad 12h

Žinutė parašyta: 2011-07-25 13:47:58 | Nuoroda
help. rašė:
schogetten rašė:

ei, o kodėl man paspaudus 'Prašymas' VĖL rodo lentelę, kurią aš galiu readaguoti, o apačioje paspausti 'išsaugoti ir tęsti'???? Ispradziu jos nebuvo o dabar vėl rodo? Gi tik nuo rytojaus galima bus keisti 2am turui... Čia normalu?

 man ir gi rodo. tai cia visiem gal taip manau:)

 man redaguoti neleidzia

Žinutė parašyta: 2011-07-25 15:23:54 | Nuoroda

 na as ne ekonomika, bet ekonomikos fakultete KTU apskaita 19,7 jeigu grupe susidarys, o jei ne ekonomika KTU 

Žinutė parašyta: 2011-07-25 17:49:07 | Nuoroda
Kirstuke rašė:

O klausykit... niekaip KTU puslapyje nerandu kokiu dokumentu reikia vaziuojant pasirasyti sutarti Gal jus zinot? :D

 jo labai idomu :)

Žinutė parašyta: 2011-07-25 20:26:55 | Nuoroda

o kaip del kvito placiau gal kas?