Vartotojo NÄ—ja. pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-15 11:50:43 | Nuoroda

Gal kas zinot, kiek kainuoja lsmu metams visuomenes sveikatos ir slaugos studijos?

Žinutė parašyta: 2011-07-15 17:34:29 | Nuoroda

Gal kas zino ka nors daugiau apie LSMU barakus? :) ar bent zino, kur galima butu rasti daugiau info apie dokumentus, kurie suteiktu pirmuma gauti kambari? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-16 21:38:03 | Nuoroda
Angelique rašÄ—:

 O kaip mes suzinosime? El.pastu ar telefonu? :)

 Pernai tai dar buvo galima uzsisakyti sms, kad atsakymas ateitu, bet ten gavosi visiska nesamone arba atejo labai paveluotai arba gavo kiti sms kad niekur neistojo, nors ir istojo. :D Siaip tai ir i el. pasta atejo pranesimas, bet vis del to geriausia yra bandyti prisijunti prie lamabpo.lt :)

Žinutė parašyta: 2011-07-16 21:42:55 | Nuoroda
sanemis rašÄ—:
niekada.nesuzinosi rašÄ—:

Ar teisybe raso ,kad i vf paskutinis kviestas buvo su 15,67 ar kazkas panasaus,Virs 15? pernai met?

 NeteisybÄ—, paskutinis pernai įstojÄ™s į vf buvo maždaug su 19,2 balu. 

 O gaila, kad neteisybe, nes buciau jau metus studinus :DD Ech, ta zlugus pernai metu svajone.. :))

Žinutė parašyta: 2011-07-16 21:54:47 | Nuoroda
zMoGaS rašÄ—:

 Tikekimes, kad visi cia besireiskiantys istotu ir dar gautu finansavima :)

 Nuosirdziai visiems to linkiu, nors pas mane vet. medicina ir ne pirmajame 3-tuke, bet vis tiek yra. :) Gailiuos, kad pernai jos nebuvau itraukusiu i savo sarasa. :)

Žinutė parašyta: 2011-07-16 22:57:55 | Nuoroda
zMoGaS rašÄ—:
NÄ—ja. rašÄ—:
zMoGaS rašÄ—:

 Tikekimes, kad visi cia besireiskiantys istotu ir dar gautu finansavima :)

 Nuosirdziai visiems to linkiu, nors pas mane vet. medicina ir ne pirmajame 3-tuke, bet vis tiek yra. :) Gailiuos, kad pernai jos nebuvau itraukusiu i savo sarasa. :)

 Aciu :) O tu antrus metus stoji vel?

 Taip, bandysiu laime vel. :D Pernai menesi pastudentavau, supratau, kad ne man ir meciau, isvariau i uzsieni uzdarbiauti, ka darau ir iki siol. :D Siaip visai gavosi gerai, pasauli pamaciau ir dabar sau galiu ramiai galvoti apie studijas, kad nereikes is tevu pinigu prasyt bent jau 2 metus drasiai, jei pasirinksiu mokama vieta, o paskui jau gali reikti ir is tevu pakaulinti. :D nors siaip tikiuos per vasaras uzsidirbti kazkiek, nes darbo nebijau. :)

Žinutė parašyta: 2011-07-17 00:13:11 | Nuoroda
Ighnaz rašÄ—:
NÄ—ja. rašÄ—:
zMoGaS rašÄ—:
NÄ—ja. rašÄ—:
zMoGaS rašÄ—:

 Tikekimes, kad visi cia besireiskiantys istotu ir dar gautu finansavima :)

 Nuosirdziai visiems to linkiu, nors pas mane vet. medicina ir ne pirmajame 3-tuke, bet vis tiek yra. :) Gailiuos, kad pernai jos nebuvau itraukusiu i savo sarasa. :)

 Aciu :) O tu antrus metus stoji vel?

 Taip, bandysiu laime vel. :D Pernai menesi pastudentavau, supratau, kad ne man ir meciau, isvariau i uzsieni uzdarbiauti, ka darau ir iki siol. :D Siaip visai gavosi gerai, pasauli pamaciau ir dabar sau galiu ramiai galvoti apie studijas, kad nereikes is tevu pinigu prasyt bent jau 2 metus drasiai, jei pasirinksiu mokama vieta, o paskui jau gali reikti ir is tevu pakaulinti. :D nors siaip tikiuos per vasaras uzsidirbti kazkiek, nes darbo nebijau. :)

 Ka studijavai ta menesi jei nepaslaptis?

 Aj, nenoriu net ir prisiminti... ;DD Nes geda, kad tokia spec. isvis buvau itraukus i savo sarasa..;))

Žinutė parašyta: 2011-07-19 21:21:57 | Nuoroda

Pas mane irgi chemijos ir fizikos metinis prapala... ;DD

Žinutė parašyta: 2011-07-20 00:38:04 | Nuoroda

Siaip pastebejimas, kad lamabpo.lt antri metai naktimis dirba, o dienomis... ;D

Žinutė parašyta: 2011-07-20 00:47:35 | Nuoroda
Žalia arbata. rašÄ—:
NÄ—ja. rašÄ—:

Siaip pastebejimas, kad lamabpo.lt antri metai naktimis dirba, o dienomis... ;D

 Palauksiu porÄ… valandų, gal jau ir konkursiniai atsiras.. :D :D

 Su jais visko gali buti.. ;D

Žinutė parašyta: 2011-07-20 17:20:05 | Nuoroda
rytoj bus geriau;) rašÄ—:

Kokie šansai farmacijai vf LSMU su KB 18,66?

 Nenoriu nuliudinti, bet labai abejoju ar uzteks, nes dabar farmacija labai ant bangos.. Bet i vnf pilnai uztektu kb.. :)

Žinutė parašyta: 2011-07-20 17:24:42 | Nuoroda
zMoGaS rašÄ—:
NÄ—ja. rašÄ—:
Ighnaz rašÄ—:
NÄ—ja. rašÄ—:
zMoGaS rašÄ—:
NÄ—ja. rašÄ—:
zMoGaS rašÄ—:

 Tikekimes, kad visi cia besireiskiantys istotu ir dar gautu finansavima :)

 Nuosirdziai visiems to linkiu, nors pas mane vet. medicina ir ne pirmajame 3-tuke, bet vis tiek yra. :) Gailiuos, kad pernai jos nebuvau itraukusiu i savo sarasa. :)

 Aciu :) O tu antrus metus stoji vel?

 Taip, bandysiu laime vel. :D Pernai menesi pastudentavau, supratau, kad ne man ir meciau, isvariau i uzsieni uzdarbiauti, ka darau ir iki siol. :D Siaip visai gavosi gerai, pasauli pamaciau ir dabar sau galiu ramiai galvoti apie studijas, kad nereikes is tevu pinigu prasyt bent jau 2 metus drasiai, jei pasirinksiu mokama vieta, o paskui jau gali reikti ir is tevu pakaulinti. :D nors siaip tikiuos per vasaras uzsidirbti kazkiek, nes darbo nebijau. :)

 Ka studijavai ta menesi jei nepaslaptis?

 Aj, nenoriu net ir prisiminti... ;DD Nes geda, kad tokia spec. isvis buvau itraukus i savo sarasa..;))

 Nera ko gedytis, visi mes cia savi :)

 Nu bet vis tiek geda prisiminti, kad pasidaviau visu spaudimui ir stojau i politikos mokslus, tipo elitine spec. pastudijuosiu ir patiks... Bet jau pirmomis dienomis supratau, kad ne savo vietoje esu...;/ Siemet ta klaida tikiuos istaisysiu. :)

Žinutė parašyta: 2011-07-22 17:12:06 | Nuoroda

Na, ka dabar visi einam savaitgalio svesti, kad greiciau jis praeitu, o pirmadieni pramiegam. ;D

Žinutė parašyta: 2011-07-23 18:31:54 | Nuoroda

Planuojantis isvykti studijuoti i kita miesta ar jau pagalvojot kiek skirsit sioms islaidoms? Rinksites butu nuoma ar tradiciskai bendrabuti? Tevu maista vesites ar viska pirksite?

Žinutė parašyta: 2011-07-23 23:29:52 | Nuoroda
Žalia arbata. rašÄ—:
JustSmile rašÄ—:
NÄ—ja. rašÄ—:

Planuojantis isvykti studijuoti i kita miesta ar jau pagalvojot kiek skirsit sioms islaidoms? Rinksites butu nuoma ar tradiciskai bendrabuti? Tevu maista vesites ar viska pirksite?

 tevu maista vestis? :DDDD

 Nu o kÄ…, daug kas taip daro iš studentų. Nuvažiuoja pas tÄ—vus ir grįžta su puse tÄ—vų šaldytuvo turinio.. :D:D:D

 Vat, vat. :D Jau kokia savaite po pasibuvimo namie ir prastumti galima, o atliekami pinigai juk visada pravercia. ;DD

Žinutė parašyta: 2011-07-23 23:34:01 | Nuoroda
Mirtise rašÄ—:

arba grįžta namo prisivalgo ten savaitei ar kiek į priekį :D dar visokių uogienių prisitempia

 Velnias, o mano mama neverda uogieniu..;/ :DD

Žinutė parašyta: 2011-07-23 23:40:54 | Nuoroda
deoksiribonukleo rašÄ—:
nesakyk rašÄ—:
deoksiribonukleo rašÄ—:

Man yra klausimukas dÄ—l bendrabuÄio pažymų.

Ar bÅ«tinos visos tos kitos pažymos apie šeimos sudÄ—tį ir deklaracijas visokias, jei yra pažyma apie socialinÄ™ pašalpÄ…?

Juk šitai pažymai gauti reikalingi duomenys apie pajamas ir sudÄ—tį, tai ar bÅ«tinos tos pažymos?

 Jei turi pazyma apie socialines pasalpas tai tau tikrai daugiau nieko nereikes. Ir siaip nuo univero priklauso. ktu pvz tai is viso tereikejo prasyti seimos sudeti ir kiek km nuo kauno gyveni ir to uzteko gauti bendrabuciui.

 TÄ… pažymÄ… turÄ—Äiau gauti, o stoju tai į VU, ten rašÄ— tik apie tokiÄ… pažymÄ…, todÄ—l ir norÄ—jau pasitikslint, nes Äia minima daug visokių pažymų.

 Pernai kiek pamenu VU prieme visus pageidaujancius gyventi barake. Ir siaip dar yra pirmenybe istojusiems i vf man rodos.. Ir siaip visiems stiprybes ten pateikiant prasymus, nes pernai tai buvo maza kamurke, kurioje zmones to zodzio prasme netilpo, o tie dedes, kurie dalino tuos lapus (prasymus) nelabai ir ka patare, o kai nueidavai paklausti ar viska gerai uzpildei, tai tik taip zvilgsni numesdavo, kad pasigailedavai ir paklauses.. :D

Žinutė parašyta: 2011-07-25 01:13:52 | Nuoroda
moniss rašÄ—:
Žalia arbata. rašÄ—:
moniss rašÄ—:
Žalia arbata. rašÄ—:
moniss rašÄ—:

Nebijokit, dar prie žadamos 12h pridÄ—kit +2h ir sužinosit kada skelbia iš tikrųjų :D praÄ—jusiais metais irgi vÄ—lavo :D gal tik 17h buvo, o į vnf kvietimai tik kitÄ… dienÄ… atsirado išvis :D

 Nu eina sau. Ir taaaip nervai man nebelaiko jau, planuoju rytojų prastumt belekaip, o Äia dar laukt :D

 Aš įsivaizduoju :D Man kažkaip jau nebetaip baisu, vis gi antras kartas :D O tada net miegot negalÄ—jau... :D

 O kodÄ—l antras kartas? Kas pirmÄ…kart buvo? :)

 Ä®stojau į vnf :) Dabar persilaikiau LT ir pasikÄ—liau KB, todÄ—l stoju ten pat tik į vf :)

 O tai jei dabar istosi i vf,tai visus metus uzskaitys ir keliausi i antra kursa?

Žinutė parašyta: 2011-07-26 08:35:22 | Nuoroda

Kas neistojot i vf, galit bandyti antru etapu, atiduosiu jums sia vieta. :D

Žinutė parašyta: 2011-07-26 08:51:19 | Nuoroda
Angelique rašÄ—:
NÄ—ja. rašÄ—:

Kas neistojot i vf, galit bandyti antru etapu, atiduosiu jums sia vieta. :D

 o pati kur nori? :)

 I odontologija trauksiu. :D