Vartotojo cherry18 pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-28 07:57:10 | Nuoroda
Edgaras4 rašė:

Labai idomu butu pamatyti kiek is viso kolegijos gali priimti/priims VF vietu. Tada daigramos kazkokia prasme igautu,o dabar ten VF+VNF.

 

Pvz. vk tinklapyje planas priemimo bendras vf+vnf 

 gal įmesk diagramos linką

Žinutė parašyta: 2011-07-28 07:58:21 | Nuoroda
verstute rašė:
koshkin rašė:

aš ėgavau pakvietimą į molekulinę biologiją, tačiau manau keliauti į antrą turą, mano balas 19,16.nežinau ką daryti,juk visi krepšeliai atiduoti labai maza tikimybe gauti vf vietą.....ką manot?

 žiūrint kur tu tikiesi ir kur nori įstoti per antą etapą :)

 arba į medicina vf arba i kolegija kineziterapija vf

Žinutė parašyta: 2011-07-28 08:32:36 | Nuoroda

Sveiki,aš gavau kvietiemą,tačiau nežinau azr stoti baisiai baugina mane šita molekulinė biologija.....kaip jums?

Žinutė parašyta: 2011-07-28 08:39:39 | Nuoroda
sprikta rašė:

mano 19,26, esu 11. bet mhm nžn ką daryti, kokios perspektyvos. taip pat mokamą mediciną paimiau, bet ten esu trečia eilėje nemokamam. tai nžn

 iš kur tu žinai kuri tu esi eilėje?

Žinutė parašyta: 2011-07-28 15:53:02 | Nuoroda
evelina.m rašė:

gali pasiziureti lamabpo puslapyje kur diagramos yra :)

 tai čia ant tos diagramos kur rombas,tai taip jus ir atsiskaiciuojat?

Žinutė parašyta: 2011-07-28 17:43:58 | Nuoroda
verstute rašė:
shootingstar rašė:
verstute rašė:
shootingstar rašė:
Ingrid- rašė:
verstute rašė:
shootingstar rašė:

Tai sakykit ar kas nors atru etapu bandysit stot į genetiką, mediciną, psichologiją? yra tokių? :)))

 aš labai norėčiau į genetiką.. :) koks tavo balas?

 aš taip pat mėginsiu;]

 mano tai 18,52. O koks tavo?

Kur tu, Ingrid-, bandysi? genetiką? Koks tavo balas?;]

 mano irgi toks pats :D

 ne nu, čia tai geras :D o tu stojnat pirmu nr dėjai genetiką ar ne?

 Taip, pirmu nr rašiau, nors ir buvau beveik garantuota, kad neįstosiu... :) o tu?

 kokie nepasisakisių balai?mano 19,16

Žinutė parašyta: 2011-07-28 17:54:16 | Nuoroda
enga rašė:
Greta Sin ~ rašė:

 Aš jau jaučiu ką duos 1dienį tą ir imsiu, nors ir kaip bebūtų :| ir gal reiks bandyt kitais metais perstot ar dar ką daryt. nes už mokslą kokiu >6000 tikrai nemokėsiu..tuo tarpu kai kb mano nėra žemas, ir labai nedaug pritrūko :|

 man ir labai pikta, mokiaus gerai, tad neketinu mokėt už mokslą ;X lauksiu metus. nežinau ar apsimoka perstot tau, nes metus veltui kažką darysi. na nežinau, jetus kaip lievai ;/

 man taip pat labai ksaudu kad mokiausi stengiausi, raudonu diplomu baigiau o istot ten kur noriu neisejo, pakliuvau ten kur nenoriu ir dabar galvoju del antro etapo o ten rįizika yra ziauriai didele likt be nieko, man geeda bus labai://///

Žinutė parašyta: 2011-07-28 17:58:35 | Nuoroda
Greta Sin ~ rašė:
enga rašė:
Greta Sin ~ rašė:

 Aš jau jaučiu ką duos 1dienį tą ir imsiu, nors ir kaip bebūtų :| ir gal reiks bandyt kitais metais perstot ar dar ką daryt. nes už mokslą kokiu >6000 tikrai nemokėsiu..tuo tarpu kai kb mano nėra žemas, ir labai nedaug pritrūko :|

 man ir labai pikta, mokiaus gerai, tad neketinu mokėt už mokslą ;X lauksiu metus. nežinau ar apsimoka perstot tau, nes metus veltui kažką darysi. na nežinau, jetus kaip lievai ;/

 va būtent :| lieva sistema kažkokia. Man tai kažkaip nesinori visus metus nieko neveikt. Ar apsimoka ar ne aš jau nebeisivaizduoju ;s užknisa. baa ir poto zyzia visi kodėl emigruoja žmonės.

 o tu natram ture zadi dalyvaut?as jei neistosiu tai eisiu dirbt kas belieka - arba uzsienis

Žinutė parašyta: 2011-07-28 18:06:45 | Nuoroda
enga rašė:
koshkin rašė:
Greta Sin ~ rašė:
enga rašė:
Greta Sin ~ rašė:

 Aš jau jaučiu ką duos 1dienį tą ir imsiu, nors ir kaip bebūtų :| ir gal reiks bandyt kitais metais perstot ar dar ką daryt. nes už mokslą kokiu >6000 tikrai nemokėsiu..tuo tarpu kai kb mano nėra žemas, ir labai nedaug pritrūko :|

 man ir labai pikta, mokiaus gerai, tad neketinu mokėt už mokslą ;X lauksiu metus. nežinau ar apsimoka perstot tau, nes metus veltui kažką darysi. na nežinau, jetus kaip lievai ;/

 va būtent :| lieva sistema kažkokia. Man tai kažkaip nesinori visus metus nieko neveikt. Ar apsimoka ar ne aš jau nebeisivaizduoju ;s užknisa. baa ir poto zyzia visi kodėl emigruoja žmonės.

 o tu natram ture zadi dalyvaut?as jei neistosiu tai eisiu dirbt kas belieka - arba uzsienis

 bandom dalyvaut antrame, kas bus tas. eisiu aš į darbo biržą jei niekur nepriims. šiaip nesamone mūsų atžvilgiu, jei tu raudonu baigei ir neįstoji, tai čia omg... ;O o Greta irgi su tokiais balais turėtum ne kolegijoj mokintis o universitete. pvz mano giminaitis visiškai nieko nesimokino, egzu rezai žemi ir ktu mokosi vf, čia pernai stojo....

 va kame esmė pas mane,raudonu baigiau o dbr melsiuosi kad paimtu i kolegiją..........................o jei nepakliusiu i nieka tai nusisausiu

Žinutė parašyta: 2011-07-29 18:40:02 | Nuoroda

Kaip manot ar pavyktų įstoti į mediciną,kineziterapiją ar visuomenės sveikatą univerasitetuose vf?mano balas 19,16

Žinutė parašyta: 2011-07-29 18:47:09 | Nuoroda
tratatka rašė:
koshkin rašė:

Kaip manot ar pavyktų įstoti į mediciną,kineziterapiją ar visuomenės sveikatą univerasitetuose vf?mano balas 19,16

 yra sansu

 kas dar kaip mano?o

Žinutė parašyta: 2011-07-29 18:48:45 | Nuoroda

kuo skiriasi biomedicinos mokslų studijų sritis(išskyrus medicinos ir sveikatos krypčių grupę) ir biomedicinos mokslų studijsritis,kokios tudijų programos neįeina?

Žinutė parašyta: 2011-07-29 18:57:10 | Nuoroda
ievapieva1 rašė:
koshkin rašė:
tratatka rašė:
koshkin rašė:

Kaip manot ar pavyktų įstoti į mediciną,kineziterapiją ar visuomenės sveikatą univerasitetuose vf?mano balas 19,16

 yra sansu

 kas dar kaip mano?o

 jei kalbi apie lsmu medicina, kazin, nes bent pas mane diagramoj raso kad pasirasytos 185 sutartys(nemokamu vietu 186) taip kad ten liko tik 1 vieta, o norinciu i ja patekti daug, taip pat ir as

 kas dar ką patars?

Žinutė parašyta: 2011-07-29 19:07:37 | Nuoroda
mockingbird rašė:
ievapieva1 rašė:
mockingbird rašė:
koshkin rašė:
ievapieva1 rašė:
koshkin rašė:
tratatka rašė:
koshkin rašė:

Kaip manot ar pavyktų įstoti į mediciną,kineziterapiją ar visuomenės sveikatą univerasitetuose vf?mano balas 19,16

 yra sansu

 kas dar kaip mano?o

 jei kalbi apie lsmu medicina, kazin, nes bent pas mane diagramoj raso kad pasirasytos 185 sutartys(nemokamu vietu 186) taip kad ten liko tik 1 vieta, o norinciu i ja patekti daug, taip pat ir as

 kas dar ką patars?

 As irgi galvoju, kad yra sansu :) VU medicinoj pagal diagrama 7vt liko vf, tai bandyk sekmes:)

 vu maziau priima bet daugiau lieka :D

 as tik nlb suprantu kaip tu su tokiu balu per pirma neistojai...

 aš?tai praeinamas 19,3

Žinutė parašyta: 2011-07-29 19:10:33 | Nuoroda
ievapieva1 rašė:
koshkin rašė:
mockingbird rašė:
ievapieva1 rašė:
mockingbird rašė:
koshkin rašė:
ievapieva1 rašė:
koshkin rašė:
tratatka rašė:
koshkin rašė:

Kaip manot ar pavyktų įstoti į mediciną,kineziterapiją ar visuomenės sveikatą univerasitetuose vf?mano balas 19,16

 yra sansu

 kas dar kaip mano?o

 jei kalbi apie lsmu medicina, kazin, nes bent pas mane diagramoj raso kad pasirasytos 185 sutartys(nemokamu vietu 186) taip kad ten liko tik 1 vieta, o norinciu i ja patekti daug, taip pat ir as

 kas dar ką patars?

 As irgi galvoju, kad yra sansu :) VU medicinoj pagal diagrama 7vt liko vf, tai bandyk sekmes:)

 vu maziau priima bet daugiau lieka :D

 as tik nlb suprantu kaip tu su tokiu balu per pirma neistojai...

 aš?tai praeinamas 19,3

 o tu i vu ar lsmu nori?

 siaip norejau i lsmu bet tai sansu mazokai, o tai tai i vu ir man arciau namu,ojus kur planuojat?

Žinutė parašyta: 2011-07-29 19:18:40 | Nuoroda
ievapieva1 rašė:
koshkin rašė:
ievapieva1 rašė:
koshkin rašė:
mockingbird rašė:
ievapieva1 rašė:
mockingbird rašė:
koshkin rašė:
ievapieva1 rašė:
koshkin rašė:
tratatka rašė:
koshkin rašė:

Kaip manot ar pavyktų įstoti į mediciną,kineziterapiją ar visuomenės sveikatą univerasitetuose vf?mano balas 19,16

 yra sansu

 kas dar kaip mano?o

 jei kalbi apie lsmu medicina, kazin, nes bent pas mane diagramoj raso kad pasirasytos 185 sutartys(nemokamu vietu 186) taip kad ten liko tik 1 vieta, o norinciu i ja patekti daug, taip pat ir as

 kas dar ką patars?

 As irgi galvoju, kad yra sansu :) VU medicinoj pagal diagrama 7vt liko vf, tai bandyk sekmes:)

 vu maziau priima bet daugiau lieka :D

 as tik nlb suprantu kaip tu su tokiu balu per pirma neistojai...

 aš?tai praeinamas 19,3

 o tu i vu ar lsmu nori?

 siaip norejau i lsmu bet tai sansu mazokai, o tai tai i vu ir man arciau namu,ojus kur planuojat?

 as i lsmu, vu net nerasiau i prasyma, tad sansu praktiskai 0, nes tos 7 vietos garantuotai bus uzimtos per antra etapa

 tai o tu istojai ar ne ievaieva?o kaip su mano balu i kineziterapija?

Žinutė parašyta: 2011-07-29 19:29:01 | Nuoroda
ievapieva1 rašė:
koshkin rašė:
ievapieva1 rašė:
koshkin rašė:
ievapieva1 rašė:
koshkin rašė:
mockingbird rašė:
ievapieva1 rašė:
mockingbird rašė:
koshkin rašė:
ievapieva1 rašė:
koshkin rašė:
tratatka rašė:
koshkin rašė:

Kaip manot ar pavyktų įstoti į mediciną,kineziterapiją ar visuomenės sveikatą univerasitetuose vf?mano balas 19,16

 yra sansu

 kas dar kaip mano?o

 jei kalbi apie lsmu medicina, kazin, nes bent pas mane diagramoj raso kad pasirasytos 185 sutartys(nemokamu vietu 186) taip kad ten liko tik 1 vieta, o norinciu i ja patekti daug, taip pat ir as

 kas dar ką patars?

 As irgi galvoju, kad yra sansu :) VU medicinoj pagal diagrama 7vt liko vf, tai bandyk sekmes:)

 vu maziau priima bet daugiau lieka :D

 as tik nlb suprantu kaip tu su tokiu balu per pirma neistojai...

 aš?tai praeinamas 19,3

 o tu i vu ar lsmu nori?

 siaip norejau i lsmu bet tai sansu mazokai, o tai tai i vu ir man arciau namu,ojus kur planuojat?

 as i lsmu, vu net nerasiau i prasyma, tad sansu praktiskai 0, nes tos 7 vietos garantuotai bus uzimtos per antra etapa

 tai o tu istojai ar ne ievaieva?o kaip su mano balu i kineziterapija?

 ne deja, as neistojau niekur, nors balas 19,24.. bent jau pirmam etape i nemokam kineziterapija zemiausias balas buvo 19,4 (balas toks aukstas del to kad priima laaabai mazai zmoniu, siais metais berods tik 5) (cia kalba eina apie lsmu). pagal mano diagrama visos sutartys kineziterapijoj 5/5 pasirasytos, taip kad sansu ten istoti nebera niekam

 tai,tarkim jei skirtos tos penkios vietos tai jas pasirase ir daugiau vietu neskirs?ar vis vien gali isikovot cia vieta ir krepseli?

Žinutė parašyta: 2011-07-29 19:47:26 | Nuoroda
ievapieva1 rašė:
koshkin rašė:
ievapieva1 rašė:
koshkin rašė:
ievapieva1 rašė:
koshkin rašė:
ievapieva1 rašė:
koshkin rašė:
mockingbird rašė:
ievapieva1 rašė:
mockingbird rašė:
koshkin rašė:
ievapieva1 rašė:
koshkin rašė:
tratatka rašė:
koshkin rašė:

Kaip manot ar pavyktų įstoti į mediciną,kineziterapiją ar visuomenės sveikatą univerasitetuose vf?mano balas 19,16

 yra sansu

 kas dar kaip mano?o

 jei kalbi apie lsmu medicina, kazin, nes bent pas mane diagramoj raso kad pasirasytos 185 sutartys(nemokamu vietu 186) taip kad ten liko tik 1 vieta, o norinciu i ja patekti daug, taip pat ir as

 kas dar ką patars?

 As irgi galvoju, kad yra sansu :) VU medicinoj pagal diagrama 7vt liko vf, tai bandyk sekmes:)

 vu maziau priima bet daugiau lieka :D

 as tik nlb suprantu kaip tu su tokiu balu per pirma neistojai...

 aš?tai praeinamas 19,3

 o tu i vu ar lsmu nori?

 siaip norejau i lsmu bet tai sansu mazokai, o tai tai i vu ir man arciau namu,ojus kur planuojat?

 as i lsmu, vu net nerasiau i prasyma, tad sansu praktiskai 0, nes tos 7 vietos garantuotai bus uzimtos per antra etapa

 tai o tu istojai ar ne ievaieva?o kaip su mano balu i kineziterapija?

 ne deja, as neistojau niekur, nors balas 19,24.. bent jau pirmam etape i nemokam kineziterapija zemiausias balas buvo 19,4 (balas toks aukstas del to kad priima laaabai mazai zmoniu, siais metais berods tik 5) (cia kalba eina apie lsmu). pagal mano diagrama visos sutartys kineziterapijoj 5/5 pasirasytos, taip kad sansu ten istoti nebera niekam

 tai,tarkim jei skirtos tos penkios vietos tai jas pasirase ir daugiau vietu neskirs?ar vis vien gali isikovot cia vieta ir krepseli?

 as tai manau kad nustatytas tikslus nemokamu vietu skaicius ir jei jau per pagrindini priemima visos vietos uzpildytos tai jau niekas nebeprideda tu krepseliu, tarkim jei dabar medicinoj yra likus ta viena vf vieta tai mes visi del jos kovojam, ir is musu kokio simto norinciu ja gaus tik vienas ir nedaugiau

 net nežinau?

Žinutė parašyta: 2011-07-29 19:58:46 | Nuoroda
vilenskja rašė:

Oi ne ta pacitavau, cia koshkinui rasiau.

 kodel tu taip manai?kur pati stoji?koks tavo balas?

Žinutė parašyta: 2011-07-29 20:03:59 | Nuoroda
vilenskja rašė:
koshkin rašė:
vilenskja rašė:

Oi ne ta pacitavau, cia koshkinui rasiau.

 kodel tu taip manai?kur pati stoji?koks tavo balas?

 Todel,kad ten tik 7 vietos...

 na,taip iš viso 7,tai jei iš viso 13univeruose liko tai iš biomedicinos srities 6 vietos kineziterapijai odontologijai ir kt, šššš neapsimoka net rašššyt