Vartotojo ingridaa51 pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-08-03 13:01:41 | Nuoroda

Esame dvi busimos studentes. ieskome kambario netoli kauno kolegijos. Galetume viename kambaryje gyventi dviese arba kiekviena atskirame kambaryje. Pageidautina gywenti tik su merginomis. Jeigu turite pasiulymu rasykite man privacia zinute,manau,susitarsime, Esame draugiskos bei pareigingos. :)

Žinutė parašyta: 2011-08-12 13:30:59 | Nuoroda

Sveikuciai. Gal kas nors turi nuomojama buta ir iesko kambariokes? Esu busima pirmo kurso studente kauno kolegijoje ,ieskau kambario dainavos mikrorajone.Pageidautina su kitomis studetemis. ;) galiu gyventi su kita studente viename kambaryje arba atskitai viena kambaryje. Jeigu turite pasiulymu skambinkite ir rasykite sms siuo numeriu - 863986608. Tik rimti pasiulymai. Jeigu susidomejote,nedvejokite. :)  P.s kaina neturetu virsyti 300lt/men (i suma ieina mokesciai) :)

Žinutė parašyta: 2011-08-12 13:31:58 | Nuoroda

Sveikuciai. Gal kas nors turi nuomojama buta ir iesko kambariokes? Esu busima pirmo kurso studente kauno kolegijoje ,ieskau kambario dainavos mikrorajone.Pageidautina su kitomis studetemis. ;) galiu gyventi su kita studente viename kambaryje arba atskitai viena kambaryje. Jeigu turite pasiulymu skambinkite ir rasykite sms siuo numeriu - 863986608. Tik rimti pasiulymai. Jeigu susidomejote,nedvejokite. :) P.s kaina neturetu virsyti 300lt/men (i suma ieina mokesciai) :)

Žinutė parašyta: 2011-08-12 13:32:52 | Nuoroda

Sveikuciai. Gal kas nors turi nuomojama buta ir iesko kambariokes? Esu busima pirmo kurso studente kauno kolegijoje ,ieskau kambario dainavos mikrorajone.Pageidautina su kitomis studetemis. ;) galiu gyventi su kita studente viename kambaryje arba atskitai viena kambaryje. Jeigu turite pasiulymu skambinkite ir rasykite sms siuo numeriu - 863986608. Tik rimti pasiulymai. Jeigu susidomejote,nedvejokite. :) P.s kaina neturetu virsyti 300lt/men (i suma ieina mokesciai) :)

Žinutė parašyta: 2011-08-24 20:31:19 | Nuoroda

Jau paskelbtos vietos bendrabuciuose :)