Vartotojo vynous pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-28 23:01:33 | Nuoroda
Gintera rašė:
vynous rašė:
Gintera rašė:
vynous rašė:

gal dar kas zino ar uz fuksu stovykla susimoketi reikai einant pasirasyti stojimo sutarties sia savaite? :)

 aha, bilietus pardavinėja jau :)

 o gal zinai kokia kaina? pati vaziuosi? :)

 kaina 70lt, aš nevažiuosiu, nors gal ir norėčiau :D

o pati ?

 vis dar svarstau ar vaziuoti, ar tomis dienomis galesiu, tai manau ryte vaziuodama pasirasyti stojimo sutarties apsispresiu ekspromtu :)

Žinutė parašyta: 2011-07-28 23:03:12 | Nuoroda

butu smagu jei atsirastu daugiau busimu socialiniu pedagogu ir tada galetume surengti kokia nors skype konferencija susipazinimui, kad rugseji butu smagiau ir drasiau.. :)

Žinutė parašyta: 2011-07-29 22:06:28 | Nuoroda

kas istojo i socialine pedagogika (butent kauno, o ne kedainiu fakultete) parasykit man i pm, apsikeisim kontaktais, norisi pazinti busimas grupiokes ir grupiokus :)

Žinutė parašyta: 2011-07-31 01:08:06 | Nuoroda
ausrike19 rašė:
vynous rašė:

butu smagu jei atsirastu daugiau busimu socialiniu pedagogu ir tada galetume surengti kokia nors skype konferencija susipazinimui, kad rugseji butu smagiau ir drasiau.. :)

 pritariu :) as jums parasiau savo skype :) kvieskit:)

 pakvieciau :) butu saunu jei atsirastu daugiau busimu grupioku-socialiniu pedagogu!

Žinutė parašyta: 2011-08-01 20:27:59 | Nuoroda
Blumeee rašė:
ingridaa51 rašė:

načiort. Įstojau i maisto technologija ,pasirašiau sutarį. Dabar pamačiau,kad 2etapu bučiau istojusi ten kur norėjau i buhalterija. taip susinervinau. ;S ;( nenoriu as tos maisto technologijos... ;(

 man ir panasiai as nelabai zaviuosi savo specialybe, ir kazkaip tas, kad man toli nuo miesto, Mastaiciuose fakultetas baugina....

 o i kokia specialybe istojai?

Žinutė parašyta: 2011-08-02 18:42:19 | Nuoroda

vis dar ieskau busimu socialiniu pedagogu(kurie mokysis kaune, o ne kedainiuose), parasykit man i pm, apsikeisim kontaktais. :)

Žinutė parašyta: 2011-08-02 20:37:48 | Nuoroda

 ieskau busimu socialiniu pedagogu, kurie istojo i Kauno kolegija ir kurie mokysis kaune, o ne kedainiuose, parasykit man i pm, apsikeisim kontaktais.  :)
 

Žinutė parašyta: 2011-08-03 13:14:03 | Nuoroda

sveiki istojau i socialine pedagogika(kaune), busimi bedrakursiai parasykit, butu malonu is anksto susipazinti skype: edddita-   :)

Žinutė parašyta: 2011-08-03 13:17:30 | Nuoroda

Busimos grupiokes ir grupiokai pasisakykit, butu labai saunu susipazinti ir apsikeisti kontaktais dar pries Rugseji. :)

 

Žinutė parašyta: 2011-08-10 22:38:08 | Nuoroda

Sveiki,
Turiu toki klausimeli del bendrabucio, nes niekur nerandu tikslesnes informacijos. Taigi, gal jau kas gyveno ar turi pazystamu kam teko gyventi Kauno Kolegijos bendrabuciuose, gal gali pasakyti kaip ten su baldais? ar kiekvienam kambariui reikia vestis savo lova? ar buna taip kad nebuna stalo, spintu ir kitu butiniausiu baldu?
Tai va, buciau labai dekinga, jei kas zino ir gali pasakyti kaip ten kas.

Žinutė parašyta: 2011-08-10 22:38:59 | Nuoroda

Sveiki,
Turiu toki klausimeli del bendrabucio, nes niekur nerandu tikslesnes informacijos. Taigi, gal jau kas gyveno ar turi pazystamu kam teko gyventi Kauno Kolegijos bendrabuciuose, gal gali pasakyti kaip ten su baldais? ar kiekvienam kambariui reikia vestis savo lova? ar buna taip kad nebuna stalo, spintu ir kitu butiniausiu baldu?
Tai va, buciau labai dekinga, jei kas zino ir gali pasakyti kaip ten kas.
 

Žinutė parašyta: 2011-08-24 13:39:43 | Nuoroda

Gal kas zino kokio dydzio uzstata reikia palikti gavus kambari viename is KK bendrabuciu? zinau, jog is pradziu reikia susimoketi uz du menesius t.y 240, o kokio dydzio uzstatas dar prisisdetu prie sios sumos?

Žinutė parašyta: 2011-08-24 13:45:32 | Nuoroda

Gal kas zino kokio dydzio uzstata reikia palikti gavus kambari viename is KK bendrabuciu? zinau, jog is pradziu reikia susimoketi uz du menesius t.y 240, o kokio dydzio ustatas dar prisisdetu prie sios sumos?
 

Žinutė parašyta: 2011-08-24 19:14:27 | Nuoroda

aisku, aciu uz atsakyma :)

dar norejau paklausti kur reikia vaziuoti pasirasyti sutarties del bendrabucio? ar i ta bendrabuti kuri gavau? ir ar galima pries atsivezant daiktus tarkim primadieni pamatyti busima kambari, atsimti raktus ir paziureti kokiu baldu truksta ir pan?