Vartotojo Sapior pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-01 08:06:35 | Nuoroda

 Man atrodo, kad gali tekti perlaikyti :)

O kiek matematika? Mažiau už mano? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-01 08:11:28 | Nuoroda

 Mano - 30 taškų ir 26 balai :)

Žinutė parašyta: 2011-07-01 15:31:05 | Nuoroda

 Stojamųjų rezultatai turėtų būt liepos kokią.. 4-7 dienom. 

Juos galima rasti prisijungus prie savo LAMA BPO sistemos, užpildytas prašymas skiltyje, apačioje, kur parodyti, kokie stojamieji turės būt laikyti :)

Žinutė parašyta: 2011-07-01 15:31:49 | Nuoroda
Rybelis rašė:
Sapior rašė:

 į

Mūza - nenusimink. Šiais metais gi 101 priima. 80 į VF, 21 į VNF. Galbūt pamažins tą konkursinį balą ir papulsi :)

Aš pats tik 26 surinkau, tai dabar jau rimtai pergalvoju dėl tos architektūros... Nors 4 metus norėjau rimtai :)

Čia kuriam universitete?

 

 VGTU

Žinutė parašyta: 2011-07-01 15:32:11 | Nuoroda
Mūza rašė:

O jūs žinot kad ir VDA Kauno fakultete yra architektūra? Įdomu, gal ten lengviau įstot, nes mažai apie ją kas kalba...

 Stojamieji vis tiek tie patys :)

Žinutė parašyta: 2011-07-01 17:30:50 | Nuoroda

 Ei, gal norite pasidalinti savo kompozicijos eskizais? :) Maždaug papaišyti lengvai ir greitai, kaip atrodė viskas, ir įmesti čia? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-01 17:42:44 | Nuoroda

 

Štai maniškis. Nesibaisėkit nesueinančiom linijom į perspektyvą, nes netaikiau dabar :D Ir gana ryškiai nusiskanavo. Dešinėje, ten virš tų "X'ų" terasėlė su stikline pertvara, o viršuje, tik nesimato, pavėsinių skėčiai su vietomis. 

Žinutė parašyta: 2011-07-01 17:44:52 | Nuoroda

 Mūza, ten prioriteto eilė :) Jei pas tave, sakykim, 1 yra VGTU Architektūra VF, o 2 KTU Architektūra VF, tai patikrins sistema konkursinį balą iš pradžių nuo pirmo. Jei patenki - siųs kvietimą, jei konkursinio VF netenkina - tikrina antrą. 

Bet jei 1 patenkina VF sąlygą, tolesnių nesiųlo, berods. O siunčia 1 VF ir 1 VNF kvietimus, berods. :)

Žinutė parašyta: 2011-07-01 17:46:45 | Nuoroda

 ... tolesnių VF nesiųlo...*

Žinutė parašyta: 2011-07-01 18:02:47 | Nuoroda

 Na, žinosiu kitiems metams :)

Žinutė parašyta: 2011-07-01 18:49:51 | Nuoroda

 Man kaip tik atrodo, kad kris :)


Beje, gal pamenat piešimo užduotį? Ten buvo duotas taburetės dydis ar ne? Išmatavimai tipo.

Žinutė parašyta: 2011-07-01 18:50:54 | Nuoroda
Regress rašė:

aš surinkau 67 iš matematikos, dėl to be galo džiaugiuosi.

savo darbe daugiau vaizdavau patį pastatą, nei aplinką, dėl to čia gal buvo minusas pas mane Formavau iš 2 pagrindų tokią pusapvalę terasą, perspektyvą taip pat santūresnę dariau, nes beveik visos formos apvalintos  buvo. aš dariau horizontaliąją ir frontaliąją projekcijas, t.y. horizontalioji pas mane buvo tos kavinukės planas

 Tai su projekcijom tai taip ir prašė. "2 projekcijos - iš viršaus ir iš priekio" Vadinasi, planas ir frontalioji projekcija :)

Žinutė parašyta: 2011-07-01 19:29:24 | Nuoroda

 Vadinasi, galiu pasitelkti vaizduotę ir nupiešti Guliverio taburetę! :D

Žinutė parašyta: 2011-07-01 19:31:52 | Nuoroda

 galėjau*

Žinutė parašyta: 2011-07-05 00:13:25 | Nuoroda

 Apie įvertinimą:

Laikė maždaug 350, ar ne? Tai su ta jų 5% taisykle gaunasi taip:

Pirmi 5% geriausių, t.y ~17-18, gauna 100 balų įvertinimą; 
Sekantys 5% gauna 95 balų įvertinimą.

Ir taip tęsiasi iki pat neišlaikymo :)

Manau, kad tai nėra labai teisinga ir tvarkinga. Kiek surinkai, tai lai tiek ir parašo, o ne taip. 

Žinutė parašyta: 2011-07-05 10:26:37 | Nuoroda

 Tai taip, bet VBE pažiūri, kiek daugiausiai taškų buvo surinkta ir tuos taškus padaro 100%. Po to viską nuo jų žiūri.


Atsakė į apeliaciją, pasiūlė atvykti į VGTU priėmimo komisiją, apeliacinį posėdį, kad įsitikinčiau, kad nebuvo įvelta techninių klaidų. Prašė atvykti iki 11.30. Atvykau, atėjau į kabinetą tai man jie ir sako - "Ko nori?" Tokiu šaltu ir griežtu tonu. Sakau aš jiems - "Siunčiau prašymą, kad peržiūrėtumėte mano stojamojo egzamino į architektūrą darbus". Sako - "Tai palauk už durų 10 minučių". Išėjau, prisėdau. Išlenda visa komisija ir girdžiu, kaip jie sako pro duris - "Tai mes einam pavalgyt". Negrįžo kokią valandą. Galiausiai pakvietė į vidų. Atėjau, o ten sėdi 3 diedai. Sako jie man - "Tai ko tu dabar iš mūsų nori?". Tai atsakiau, kad - "30 balų už 3 dalis man atrodo absurdiška ir gėda". Parodė man tuos mano darbus, tikrai įsitikinau, kad maniškiai, bet įvertinimas, tai neduok tu dieve. Istorija - 12 (čia sutinku, 6 atsakiau); kompozicija - 15 (dešimtbalėj sistemoj būtų trejetas. Tikrai darbas nebuvo baisus).; piešimas - 6 (dešimtbalėj sistemoj būtų 2. Taip pat - gyvenime iš piešimo tiek neturėjęs. Visada piešti sekdavosi puikiai, štrichas tvarkingas ir gražus. Ir šis piešinys buvo ne kitoks). Aš peržiūrėjęs darbus jų klausiu - "O tai gal galėtumėte pakomentuoti, kas konkrečiai čia blogai?" Jie man vėl šaltais ir niūriais veidais atsako - "Neturime teisės komentuoti ar keisti vertinimo komisijos įvertinimo". 

Tai ką gali pasakyti..? :) Važiuoji 160 km į posėdį, tikėdamasis, kad kažką pakeisi, o čia tave priima šaltai ir visiškai be noro. Toks įspūdis, kad jie man norėjo pasakyti "Ko tu čia b*** nori?"

Vis tiek manau, kad tai yra atvira paslaptis - kelios vietos buvo nupirktos, o pirkėjai gal net stojamuosiuose nebuvę :D

Žinutė parašyta: 2011-07-05 12:46:21 | Nuoroda

 Dabar bandysiu į KU Kraštovaizdžio architektūrą stoti, ten nėra daug skaičių, o ir programa studijų visai patiko. Šitas filmukas pastūmėjo :D

youtu.be/zbx3FDDNeQM

O kitais metais vėl pabandysiu, neturiu ko prarasti :)

 

Žinutė parašyta: 2011-07-05 13:14:18 | Nuoroda
huggy rašė:
Sapior rašė:

 Dabar bandysiu į KU Kraštovaizdžio architektūrą stoti, ten nėra daug skaičių, o ir programa studijų visai patiko. Šitas filmukas pastūmėjo :D

youtu.be/zbx3FDDNeQM
O kitais metais vėl pabandysiu, neturiu ko prarasti :)

 

 aš ir į KU turbut varysiu.geras filmukasdaugiau neturi?

 
Tiesiog youtubėje įrašyk 'landscape architect' arba 'landscape architecture' ir žiūrėk visus HD filmukus. Visi neblogi :)

Žinutė parašyta: 2011-07-05 22:05:13 | Nuoroda
Invisible rašė:

O kur reikia kreiptis jei noriu apeliacija paduoti? gal kas zinote?

 Į tos aukštosios mokyklos, kur laikei stojamąjį egzaminą, priėmimo punktą.

Bet nežinau ar verta - pats teikiau VGTU. Pasijuokė iš manęs ir tiek :) 

Žinutė parašyta: 2011-07-26 00:11:45 | Nuoroda

 Bet tai po truputį juos pildo, ar ne? :)