Vartotojo Auushra pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-07-03 22:00:41 | Nuoroda
funiefunie rašė:

 Man keista, kad kiti peikia šitą pasirinkimą. Gerai. Baigsiu ekonomiką, ir nežinosiu kur tiksliai dirbsiu. Baigsiu pedagogiką ir iš kart žinau savo pasirinkimą ir kryptį. Tai be abejo geriau

 Visada buvo ir bus žmonių, kurie peiks bet ką manau:) Man iš tiesų nesvarbu, ką kiti sako, svarbiausia, kad aš pati to noriu ir matau perspektyvą tokioje profesijoje:)

Žinutė parašyta: 2012-07-04 00:47:05 | Nuoroda
minge rašė:

O gal žinot, ar kalbėjimo įskaitos pažymys turi kokios nors įtakos stojant į anglų?

 Visiškai jokios neturi;D 

Žinutė parašyta: 2012-07-04 14:12:52 | Nuoroda

 Matau yra norinčių studijuot lietuvių filologiją ir reklamą VU KHF;D Pati baigiau ne per seniai pirmą kursą ir jau esu beveik tikra,kad mesiu šitas studijas, nes kitur stoju;D Man asmeniškai neįdomus dalykas;] Labai sausas galiu pasakyt, galbūt tolesniuose kursuose ir įdomiau bus, nežinau;]

Žinutė parašyta: 2012-07-04 14:38:46 | Nuoroda
funiefunie rašė:
Auushra rašė:

 Matau yra norinčių studijuot lietuvių filologiją ir reklamą VU KHF;D Pati baigiau ne per seniai pirmą kursą ir jau esu beveik tikra,kad mesiu šitas studijas, nes kitur stoju;D Man asmeniškai neįdomus dalykas;] Labai sausas galiu pasakyt, galbūt tolesniuose kursuose ir įdomiau bus, nežinau;]

 Kur stosi? :)

 Į anglų filologiją LEU:)

Žinutė parašyta: 2012-07-04 14:49:56 | Nuoroda
funiefunie rašė:
Auushra rašė:
funiefunie rašė:
Auushra rašė:

 Matau yra norinčių studijuot lietuvių filologiją ir reklamą VU KHF;D Pati baigiau ne per seniai pirmą kursą ir jau esu beveik tikra,kad mesiu šitas studijas, nes kitur stoju;D Man asmeniškai neįdomus dalykas;] Labai sausas galiu pasakyt, galbūt tolesniuose kursuose ir įdomiau bus, nežinau;]

 Kur stosi? :)

 Į anglų filologiją LEU:)

 Negaila Vilniaus Universitetą į Edukologinį keisti?

 Patikėk nė kiek;D Man tas vardas nieko nesudaro, suprantu VU pirmoj vietoj reitinge,prestižinis ir pan, bet;D

Žinutė parašyta: 2012-07-04 20:11:13 | Nuoroda
Roana rašė:

Ką manot apie tai?...

www.delfi.lt/news/daily/education/smm-kirtis-paaiskejo-kurioms-aukstosioms-gresia-uzdarymas.d?id=59054193

Kaip galvojat, ar žmogus įstojęs pvz.; į LEU, pabaigs studijas?.. O gal čia tik reklama?.. Gal universitetas nesumokėjo žiniasklaidai ir gavo tokį džiaugsmingą atkirtį būtent per stojimus?.. Na, pareiškit savo nuomones... Norėjau stot į LEU, bet dabar ką aš žinau kaip daryt...
 

 Tu čia kiekvienoj temoj šitą post'ą dedi?;DD rimtai, jei taip pergyveni, tai nestok ten ir bus ramu;D

Žinutė parašyta: 2012-07-14 22:01:06 | Nuoroda
Rokas Ž. rašė:

  Gal žinot kaip tas motyvacinio testo balas skaičiuojasi..gavau 1 balą...reikia pačiam pridėt tą balą prie savo kb?...nes skaičiuoklėj (LAMA BPO) nesprisideda...jei  tarkim turiu 18 kb, ir pridėjus 1 balą bus 19kb??

 Bus taip kaip ir sakei:)