Vartotojo MaRi0* pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-20 01:51:22 | Nuoroda

tai jau nebesuprantu. 150lt reiks ar kaip?  stojamasis + registracijos mokestis? dar lsp... krc... vel islaidos. :|

Žinutė parašyta: 2011-07-20 11:26:49 | Nuoroda

Visokių nuomonių yra, negalvok, kad viskas idealu bus :D kažkam nepatiko ttvam' as ir sustūmė, taip sakant. Tik įdomu kur tai perskaitei, nes kol kas blogų atsiliepimų negirdėjau. :)

Žinutė parašyta: 2011-07-20 14:52:27 | Nuoroda
help. rašė:

 radot ko stresuot... Kiti blogai sneka apie mru, vu, viko ir t.t. Visada atsiranda tokiu kuriems nepatiko, bet tai nereiskia kad  ten is tikro yra blogai. jejgu klausyt kas ka pasake ar parase, tai is vis gali niekur nestot, nes visada atsiras tokiu kurie pasakys kad vienoj ar kitoj vietoj kazkas blogai:)

 jop. pilnai pritariu. galiu padaryt antireklama apie mru, bet geriau patylesiu. svelniai tariant- tikrai, metai praleisti MRU buvo sunkus, destytojai nepatiko, net per sveikata tas nezmoniskas kruvis pradejo eit. o kitiem gal patinka studint ir viskas. tikrai nusivyliau tuo univeru, todel bandysiu cia. klasioke mokosi ttvam ir nesiskundzia, dabar atsiputus Graikijoj praktika atlikineja po pirmo kurso. be to passiskaitykit straipsni kaip po darbo gynimo iskart darba pasiule destytojas- www.ttvam.lt/blog/?p=585 nereikia cia gasdintis del kazkokio posto forume, patiks mokysies, stengsies, rasi darba, o jei bimbineji ir nk nedarai tai taip ir verkia forumuose vietoj to kad darba baigtu.

Žinutė parašyta: 2011-07-20 14:54:28 | Nuoroda

darb rastu* :DD isijauciau nesamones rasydamas :D

Žinutė parašyta: 2011-07-20 15:42:37 | Nuoroda
Augustė rašė:
help. rašė:

 ir is vis, mane nervas ima ar cia istosiu su savo konkursiniu balu. Kiti nenori, kazka perskaite ir nusprende kad ttvam blogai. nu ir gerai. Gal man lengviau pavyks cia istot, kai bus mazesne konkurencija :D

 Mano draugė jau įstojo. Iš laimės šokinėjo :D aišku, su jos tokiais mokymosi rezultatais, tik  mokamai stoti ;D

 ir kokie gi tie rezultatai je ne paslaptis?

Žinutė parašyta: 2011-07-20 15:53:06 | Nuoroda
Augustė rašė:
MaRi0* rašė:
Augustė rašė:
help. rašė:

 ir is vis, mane nervas ima ar cia istosiu su savo konkursiniu balu. Kiti nenori, kazka perskaite ir nusprende kad ttvam blogai. nu ir gerai. Gal man lengviau pavyks cia istot, kai bus mazesne konkurencija :D

 Mano draugė jau įstojo. Iš laimės šokinėjo :D aišku, su jos tokiais mokymosi rezultatais, tik  mokamai stoti ;D

 ir kokie gi tie rezultatai je ne paslaptis?

 Labai minimalūs. Su prastai patenkinamais ją priėmė. Ir egzaminus prastai išlaikė. Na už pinigus, turbūt, visis gali mokytis. 

 Na kaip ir sake cia forume, minimalus reikalavimas i vnf vieta- atestatas. :D

Žinutė parašyta: 2011-07-20 18:41:18 | Nuoroda
Džiustė rašė:

Laba, norėjau paklausti dėl mokėjimo. Girdėjau, jog įstojus į TTVAM vf vis tiek reikia dar damokėti už studijas, gal žinot kiek?

 "lenkute33 rašė:

Šiais metais stojant i VF vietą nereikės mokėti skirtumą tarp valstybės finansavimo ir ttvam nustatytos studijų kainos?

TTVAM:
Nereikėjo 2009 metais, 2010 metais, nereikės ir šiais, 2011 metais. :)"

 Forumas, žmogai, forumas... :D
 

Žinutė parašyta: 2011-07-20 23:07:50 | Nuoroda
cia.as rašė:
MaRi0* rašė:

MRU Teisę ir valdymą. Tikėjausi įdomu bus, bet dėstytojai nepatiko, krūvis nesveikas. tai dingo noras, motyvacija studijuot. bandysiu laimę ttvam.

 O kiek laiko studijavai MRU? Ir mokamoj ar ne? Galima pvz, po pirmo kurso jei neaptinka perstoti i kita specialybe?

 Pirma kursa apturejau ir uzteko per akis. galima kad ir du dalykus tuo maciu metu studijuoti, tik vienas turi but VF ir VNF, arba abutu VNF, negali studijuot du dalykus nemokamai. perstot galima, univeras netgi nezino kad studijuoji kitur.

Žinutė parašyta: 2011-07-20 23:50:47 | Nuoroda

Studijavau mokamoj.  ;]]

Žinutė parašyta: 2011-07-22 13:21:00 | Nuoroda

Sveiki išiklo klausimas dėl priėmimo. kodėl mano konkursinis balas nukrito stojant į turizmą ir viešbučių administravimą? pernai stojau ir gavau kvietimą mokytis VF vietoje, konkursinis balas buvo 14,48, šiemet pirmu numeriu parašiau turizmą, o balas 13,08. kaip suprast? kodėl toks didelis skirtumas? Brandos egzaminų neperlaikiau, balai liko tokie patys, o konkursinis balas taip žemai krito, bijau, kad negausiu VF vietos pas jus...

Žinutė parašyta: 2011-07-23 00:02:28 | Nuoroda
help. rašė:

 tai jejgu istosiu i TTVAM, mane domina registracijos mokestis. 100 lt ar ne?

 skambtelk, arba el laiska parasyk. :)

Žinutė parašyta: 2011-07-23 10:56:29 | Nuoroda
TTVAM rašė:
MaRi0* rašė:

Sveiki išiklo klausimas dėl priėmimo. kodėl mano konkursinis balas nukrito stojant į turizmą ir viešbučių administravimą? pernai stojau ir gavau kvietimą mokytis VF vietoje, konkursinis balas buvo 14,48, šiemet pirmu numeriu parašiau turizmą, o balas 13,08. kaip suprast? kodėl toks didelis skirtumas? Brandos egzaminų neperlaikiau, balai liko tokie patys, o konkursinis balas taip žemai krito, bijau, kad negausiu VF vietos pas jus...

 Taip galėjo atsitikti todėl, kad šiais metais į konkursinį balą imamas tik geografijos metinis įvertinimas. Pernai buvo imama geografija arba informacinės technologijos, jei atmintis neapgauna (pirmadienį patikslinsime :) ). Taigi, jei Jūs neturite geografijos, konkursinio balo formulėje rašomas 0.

 apmaudu.. dabar neįstosiu į nemokamą.. tikiuosi dalyvausit trečiame etape.

Žinutė parašyta: 2011-07-23 17:57:21 | Nuoroda
help. rašė:
help. rašė:

Na tikiuosi TTVAM atvers man duris ir jau sulaukus antradienio galesiu lekt pasirasyt surarti ar ka ten;D

 ta prasme SUTARTI turejau omeny :D

 Tau gerai.. paskutine diena suzinojau kad neskaiciuoja IT metinio pazymio vietoj goegrafijos siemet, kb krito per 1.4 balo, nesitikiu kad i vf istosiu. epic fail su tais mosklais krc..

Žinutė parašyta: 2011-07-23 19:25:49 | Nuoroda

o tai kur uzsienis, kodel ten niekas nebega? nesamone kad tiek daug.

Žinutė parašyta: 2011-07-23 22:08:09 | Nuoroda

eina sau, tikiuosi nebus i turizma daug norinciu :s kitaip nzn ka daryt, teks begt is sitos lietuvos..

Žinutė parašyta: 2011-07-26 02:37:57 | Nuoroda
Žalia arbata. rašė:

 Sveikinu, kas įstojot. Įstojau, tačiau I ir vnf. Atsisakau kvietimo..

 Tas pats ir man.... nebežinau ką daryt. sušiko visus planus ta nauja priėmimo tvarka. :(

Žinutė parašyta: 2011-07-26 10:32:13 | Nuoroda
help. rašė:

 nu ka, istojau as i TTVAM , turizmo ir viesbuciu administravima:)

 I VF ar i VNF? koks konkursinis balas tavo? beje, sveikinu. ;]

Žinutė parašyta: 2011-07-26 13:05:01 | Nuoroda
help. rašė:
MaRi0* rašė:
help. rašė:

 nu ka, istojau as i TTVAM , turizmo ir viesbuciu administravima:)

 I VF ar i VNF? koks konkursinis balas tavo? beje, sveikinu. ;]

 i vf, 14,60. aciu uz sveikinima :) o tu istojai ar ne? :)

 gavau kvietimą, bet deja tik neakivaizdžiai. nežinau ar priimt ar bandyt dienini nemokamai. žodžiu- viskas arba nieko.

Žinutė parašyta: 2011-07-26 14:29:21 | Nuoroda

Gal žinote koks paskutinio gavusio VF vietą  į turizmą ir višbučių administravimą konkursinis balas? Koks, maždaug, balo svyravimas lygininat 2010 ir 2011 metus? Ir ar yra šansas gauti vf vietą kitam etape su 13,08?

Žinutė parašyta: 2011-07-26 17:36:50 | Nuoroda
help. rašė:
MaRi0* rašė:
help. rašė:
MaRi0* rašė:
help. rašė:

 nu ka, istojau as i TTVAM , turizmo ir viesbuciu administravima:)

 I VF ar i VNF? koks konkursinis balas tavo? beje, sveikinu. ;]

 i vf, 14,60. aciu uz sveikinima :) o tu istojai ar ne? :)

 gavau kvietimą, bet deja tik neakivaizdžiai. nežinau ar priimt ar bandyt dienini nemokamai. žodžiu- viskas arba nieko.

 nezinau net ka pasakyt. Zinau tik tiek ,kad nori cia mokytis, tai gal priimk kvietima mokytis neakivaizdziai...?nes, jejgu nepateksi i NL per sekanti etapa, tai tada bus 'ate' turizmui TTVAM... 

 tai berods galiu ir į neakivaizdines per antrą etapą patekt. žiūrėsim, žodžiu. Dar savaitė streso ir nerimo.