Vartotojo cunama pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-25 14:03:03 | Nuoroda
Daina rašė:
cunama rašė:
Daina rašė:

as siandien jau fotkinaus :P tai 26 bus galima vaziuot sutarti pasirasyt ar ne? nes as ryt ir planavau varyt pasirasyt... :) ir dar man toks kl pakilo:D del to 120lt kur reikia moketi kaip ten ka moket per banka ar gali univere ar is univero koki sh reik pasiimt ,kad galetum nuejus sumoket? apsvieskit:D nes delto labiausiai galva suku:D...

 reikia būt apmokėjus jau :) ir į sutarties pasirašymą atsineši kvitą iš banko, kad apmokėjai :)

 betai nezinau kaip ten nuejus pasakyt ,kad i sita pervedi ir viskas ar kaip nu nifiga nzn:D

 aš ir nelb žinau... bet manau reikia turėt sąskaitos nr, įmokos kodą ir pan. Man atrodo lyg buvo žurnale "Kurs stoti" viskas aprašyta :) kaip ir kur mokėt...

Žinutė parašyta: 2011-07-25 18:22:45 | Nuoroda

kiek girdėjau, tai ar įstojom bus aišku iki 12h :)

o tas įmokos kodas tai gal lamabpo ryt bus ... tikiuosi :D

Žinutė parašyta: 2011-07-25 20:14:09 | Nuoroda
violke rašė:
cunama rašė:
Daina rašė:

as siandien jau fotkinaus :P tai 26 bus galima vaziuot sutarti pasirasyt ar ne? nes as ryt ir planavau varyt pasirasyt... :) ir dar man toks kl pakilo:D del to 120lt kur reikia moketi kaip ten ka moket per banka ar gali univere ar is univero koki sh reik pasiimt ,kad galetum nuejus sumoket? apsvieskit:D nes delto labiausiai galva suku:D...

 reikia būt apmokėjus jau :) ir į sutarties pasirašymą atsineši kvitą iš banko, kad apmokėjai :)

 iš praėjusių metų studentų žinau, kad vietoje duoda kvituką, o tu nueini ir sumoki. Negirdėjau, kad jau turi būti sumokėjusi, nes internete apie tai informacijos kol kas nėra, o žurnalai pusmečio senumo negali suteikti konkrečios informacijos :)

 kad žurnalas ne pusmečio senumo... :) birželį gal tik išėjęs... Dokumentų sąraše, kuriuos reikia atsinešti, parašytas ir kvitas iš banko :) tai nežinau kaip čia tada :) nejaugi žurnalas klaidins... gi specialiai tam ir išleistas, kad paprotintų kaip elgtis reikia :D tik nežinau kaip su tais įmokų kodais... manau, kad jie ryt ryte turėtų lamabpo būt.

Bijau , kad ryt jei nueisiu neapmokėjus, reiks baisiausią eilę atstovėt ir vstk sutarties neleis pasirašyt, nes neapmokėta :)

Žinutė parašyta: 2011-07-26 09:01:08 | Nuoroda

Registracijos mokesčio mokėjimo kvitą (įteikti) (Įmokos kodas – 103057, mokėjimo paskirtis – 00DB180K, gavėjas – VPU (Priėmimo komisija), gavėjo bankas – AB Swedbank, gavėjo sąskaitos Nr. LT417300010098594871, banko kodas – 73000, mokėtojas – įrašoma stojančiojo vardas ir pavardė, mokėtojo asmens kodas – įrašomas stojančiojo asmens kodas, detalės – 2011 m., suma skaičiais – 120 Lt.).

Žinutė parašyta: 2011-07-26 09:01:45 | Nuoroda

va išsamiau:

www.vpu.lt/priemimo_komisija/Page.aspx?pageID=3512

Žinutė parašyta: 2011-07-26 14:38:53 | Nuoroda
indekas rašė:
aurelijaaa rašė:
cunama rašė:
aurelijaaa rašė:
cunama rašė:

Matematika ir informatika KB 19,64 :)

 žiūriu matematikų čia ne perdaugiausiai ;D

 na kolkas man pažįstama būsima matematikė, tai tik Tu :D daugiau niekas neapsireiškia... bet labai tikiuos :D

 na aš tai jau du draugus turiu ;D

 Na tai kaip jums pasiseke istoti? :) As is VPU MIF antrakurse, bus malonu susipazint rugseji :)

 pasisekė, šnd jau ir sutartį pasirašiau :) labai džiaugiuosi :D

Žinutė parašyta: 2011-07-26 17:17:14 | Nuoroda

Taigi, kas įstojo čia?? :))

Žinutė parašyta: 2011-07-31 13:27:56 | Nuoroda
JuodaOrchidėja rašė:
cunama rašė:

Taigi, kas įstojo čia?? :))

 Aš čia įstojau :) Labai norėjau studijuoti būtent čia :)

 būsim grupiokės :))

Žinutė parašyta: 2011-08-02 14:21:04 | Nuoroda
karas1433 rašė:

 labukas.

Gal galit paaiskinti kaip suprasti studiju pobudi : Istestines sesijiniu tvarkarasciu ----  I(s)? 

Kaip tokios studijos atrodo? Gaavau kvietima i VPU Prancuzu filologija. 

 Tai berods studijos, kurios trunka ne 4, o 6 metus :) metinė studijų kaina mažesnė, bet daugiau metų mokaisi :) tas pats dalykas išdėstomas kaip ir tiems, kurie 4 metus mokosi, tik lėčiau :)

Žinutė parašyta: 2011-08-02 14:21:26 | Nuoroda
MeLyNaKeS rašė:

Ar daug yra matematiku ir informatiku ? :)

 Yra Yra :) 

Žinutė parašyta: 2011-08-04 19:38:13 | Nuoroda
MeLyNaKeS rašė:

Sveikuciai mif'ieciai! :) ar yra norinciu susipazint? :)

 Yra ! :)